Instructoradmin
TypeOnline Course
Date2020 Kov 26
PriceFree
Buy NowBook Now
santykiai ir suderinamumas astrolgijoje

Tai pirmoji paskaita iš ciklo "Astrologija kasdieniame gyvenime". Šis ciklas skirtas įvairioms astrologijos temoms, jos sąsajoms su įvairiomis gyvenimo aktualijomis.

Kuo gali padėti astrologijos žinios ir bendrieji principai įvairiose gyvenimo srityse - santykių, sveikatos, darbo, finansų, įvairialypio tobulėjimo? O padėti gali daug - vien jau suvokus bendruosius astrologijos principus, kurie persmelkia visa, yra universalūs. Ne visi turi laiko ir noro mokytis astrologijos profesionaliai, ne visiems to ir reikia. Tačiau astrologijos pagrindinių principų supratimas bei taikymas padeda geriau pažinti save, aplilnkinį pasaulį, rasti paprastus atsakymus į kai kuriuos sudėtingus klausimus, o po to - ir sprendimo būdus.

Paskaitose gali dalyvauti gali ir turintys, ir neturintys astrologijos žinių, tačiau norintys jų įgyti. Galima dalyvauti atskirose paskaitose, pagal interesus bei poreikį. Po paskaitos, kuri vyko Vilniuje, 'Gratos' viešbutyje, gavau nemaža prašymų norinčių prisijungti internetiniu būdu iš kitų miestų ar valstybių, tad paskaita dar kartą vyksta webinariniu būdu, kad visi norintys galėtų dalyvauti.

Šioje paskaitoje:

  • Kas lemia suderinamumą ir sėkmingą partnerystę astrologijoje? Kokios plandetų, būstų, ženklų pozicijos bei deriniai?
  • Kokie yra žmonių tipai ir jų poreikiai partnerystėje, atsižvelgiant į planetų padėtis, zodiako ženklus ir būstus?
  • Kaip formuoti santykius su įvairių tipų atstovais?

Dažnai santykiai nesiformuoja ar nutrūksta todėl, jog žmonės nesupranta kito tipo žmogaus poreikių, lūkesčių ar pasaulio suvokimo, galų gale meilės sampratos, netinkamai perskaito jo siunčiamas "žinutes". Nuo ko tai priklauso, nuo kokių planetų, jų padėties zodiako ženkluose bei būstuose, kaip išmokti įsiklausyti, pamatyti, išgirsti tuos poreikius, remiantis astrologijos žiniomis, principais, pasistengsiu atskleisti šioje paskaitoje.

Paskaita transliuojama per Zoom platformą. Užsiregistravę ir pervedę mokėjimą, gausite prisijungimo kodą ir peržiūrėti paskaitą. Būtina išankstinė registracija.  

Kaina iš anksto registruojantis - 15eu. 

Jei norite dalyvauti, prašom užpildyti šią formą.

Leave a Reply