Instructoradmin
TypeOnline Course
Date2019 Lap 9 - 2019 Lap 9
PriceFree
Buy NowBook Now
santykiai ir suderinamumas

Tai pirmoji paskaita iš ciklo "Astrologija kasdieniame gyvenime". Šis ciklas skirtas įvairioms astrologijos temoms, jos sąsajoms su įvairiomis gyvenimo aktualijomis.

Kuo gali padėti astrologijos žinios ir bendrieji principai įvairiose gyvenimo srityse - santykių, sveikatos, darbo, finansų, įvairialypio tobulėjimo? O padėti gali daug - vien jau suvokus bendruosius astrologijos principus, kurie persmelkia visa, yra universalūs. Ne visi turi laiko ir noro mokytis astrologijos profesionaliai, ne visiems to ir reikia. Tačiau astrologijos pagrindinių principų supratimas bei taikymas padeda geriau pažinti save, aplilnkinį pasaulį, rasti paprastus atsakymus į kai kuriuos sudėtingus klausimus, o po to - ir sprendimo būdus.

Paskaitose gali dalyvauti gali ir turintys, ir neturintys astrologijos žinių, tačiau norintys jų įgyti. Galima dalyvauti atskirose paskaitose, pagal interesus bei poreikį.

Šioje paskaitoje:

  • Kas lemia suderinamumą astrologijoje?
  • Kokie zodiako ženklai geriausiai dera ir kodėl?
  • Kaip formuoti santykius su įvairų zodiako ženklų atstovais?
  • ko reikėtų vengti santykiuose?
  • Kaip formuoti komandas?

Dažnai santykiai nesiformuoja ar nutrūksta todėl, jog žmonės nesupranta kito tipo žmogaus poreikių, lūkesčių ar pasaulio suvokimo, galų gale meilės sampratos, netinkamai perskaito jo siunčiamas 'žinutes". Nuo ko tai priklauso, kaip išmokti įsiklausyti, pamatyti, išgirsti tuos poreikius, remiantis astrologijos žiniomis, principais, pasistengsiu atskleisti šioje paskaitoje.

Paskaita vyks Vilniuje, "Gratos" viešbutyje, Vytenio 9, "Largo" salėje, 17-19val.

Pageidautina registracija

Leave a Reply