Instructoradmin
TypeOnline Course
Date2021 Sau 5 - 2021 Gru 15
PriceFree
Buy NowBook Now
Astrologijos 2021 mokslo metų pradzia

2021-ųjų, kaip ir įprastai kiekvienų metų pradžioje kviečiu į astrologijos renginius. Jie suformuoti įvairaus lygio žinių bei interesų žmonėms. Tikiuosi kiekvienas rasite sau ką nors vertingo, įdomaus.

NORINTIEMS ĮGYTI SISTEMINES ASTROLOGIJOS ŽINIAS:

I Gyvosios astrologijos kursas  (Bazinis kursas: Gimimo horoskopo analizė) – jau netrukus, pradžia sausio 29d. Per Zoom platformą, penktadieniais,  18val. Naujas formatas: paskaitas galėsite peržiūrėti mokymo kambaryje jums patogiu metu, taip pat turėsite kontaktines valandas įtvirtinimui, klausimams, pratyboms, namų darbų aptarimui. Taip pat yra  sukurta ir messengerio grupė dinamiškam bendravimui. Plačiau:

II Gyvosios astrologijos kursas (Pažengusiųjų lygmuo: Gimimo horoskopo sintezė, ypatingosios pozicijos, prognozavimo ir suderinamumo pagrindai) vyks rudeninėje sesijoje, nuo rugsėjo mėn.

III Gyvosios astrologijos kursas (Meistrų lygmuo: Gilesnės prognozavimo žinios, rektifikavimas) – pradžia netrukus, 2021m.sausio 30d. (turintiems natalinio horoskopo bei prognozavimo pagrindus). Šeštadieniais,  11-15val., per Zoom platformą. Plačiau:

GILESNIAM DARBUI SU ASTROLOGIJA

Astrologijos praktikumai –  vyks kas mėnesį. Pirmasis metų praktikumas – sausio 22d., 18val. Gali dalyvauti baigę bent vieną Gyvosios astrologijos kursą, norintys ugdyti pajautas, kuriems nesvetimas sakralus žvilgsnis į astrologiją. Plačiau:

NORINTIEMS GAUTI ASTROLOGINIŲ ŽINIŲ ĮVAIRIOMIS TEMOMIS

Webinarų ciklas „Astrologija kasdieniame gyvenime“ – kas mėnesį vyksta astrologiniai webinarai įvairiomis temomis, kuriuose gali dalyvauti visi, turintys ir neturintys astrologijos pagrindų, priklausomai nuo to, kokia tema domina. Nauja tai, kad 2021m. webinare bus ne tik paskaita, teorinės žinios, bet ir šiek tiek praktikos.

Webinaras „Totemai ir pasaulio kryptys“–  sausio 5d., 18- 21val. Webinare: paskaita apie totemų ryšį su pasaulio kryptimis, pasaulio krypčių reikšmę, kaip aptikti palankią pasaulio kryptį, totemų ir pasaulio krypčių meditacija. Plačiau:

Webinaras „2021 metų prognozės ir Svajonių žemėlapis“ – sausio 15d., 18-21val. Webinare: metų prognozė (bendra ir zodiako ženklų atstovams), palankios ir nepalankios metų kryptys pagal feng šui tradiciją, Svajonių žemėlapio kūrimas. Plačiau:

Jei norėtumėte dalyvauti, prašom registruotis el.paštu info@astrodaiva.com

Na, o kasdien įvairius astrologijos straipsnius ir toliau rasite svetainėje www.astrodaiva.com,, o videoįrašus ASTRODAIVA You Tube kanale https://www.youtube.com/channel/UCbQugbb06Z1Jhf7UwKohR3A

Tegul 2021-ieji atneša mums visiems Vandenišką atsinaujinimą kuo geriausiu būdu, svajonių realizaciją, įkvėptą kūrybą!

Daiva Markauskienė, arba tiesiog ASTRODAIVA