Apie mane

Daiva Markauskienė

Ko reikia astrologijai? Noro, žinių, meilės ir išminties, plataus požiūrio ir nedogmatiško mąstymo, žinoma, patirties ir praktikos. Bet visų pirma – Mokytojo, kuris tai pažadintų. Džiaugiuosi, jog turėjau ir turiu pačią geriausią astrologijos mokytoją – Gabiją Wolmer, kuri yra ir mano pagrindinė dvasinė mokytoja ir, tikiuosi, dar ilgai bus. 

Astrologijos veikla

Taigi atėjo laikas šioje erdvėje dalytis meile astrologijai ir patirtimi, kurią sukaupiau per  kelis astrologinės praktikos dešimtmečius – konsultuodama, vesdama seminarus, mokydama kitus ir nuolat studijuodama pati. Na, o  mano vedami „Gyvosios astologijos“ kursai šiemet švęs 10 metų jubiliejų.

Tai puiki proga  pažvelgti ir į skaičius:

  • 22 metai astrologinio konsultavimo  praktikos
  • 1378 astrologijos konsultacijos klientams, pasklidusiems visuose pasaulio kontinentuose, išskyrus Antarktidą 🙂
  • 3589 studentai,
  • 78 Gyvosios astrologijos kursai Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje,
  • šauni Gyvosios astrologijos bendruomenė
  • 368 straipsniai spaudoje,
  • 835 astrologijos paskaitos

Astrologija yra tiesiog kasdienio mano gyvenimo dalis. Žinau, kad daugeliui mano mokinių – taip pat. Tikiuosi, tokia taps ir jums, jei panorėsite. 

Kitos veiklos, interesai

Manau, kad visos dvasinės tradicijos yra žmonijos išminties lobynas, ta prasme esu integrali, vis dėlto artimiausias budizmas – dėl savo laisvės, dėl to, kad duoda atsakymus į klausimus. O aš visada mėgau klausinėti ir ieškoti atsakymų, kurie būtų logiški ir pagrįsti.

Džiaugiuosi, kad teko sutikti tokius budistinius mokytojus kaip Kirti Tsenshab Rimpoche (Dalai Lamos astrologijos mokytoją) ir gauti iš jo laiko ciklus atveriantį Kalačakros įšventimą. Taip pat apsaugines praktikas iš lamos Vajranathos (Reinoldso) bei organizuoti jo seminarus Lietuvoje. Prisidėti prie budistinių relikvijų atvykimo į Lietuvą („Maitrėjos projekto“).

Džiaugiuosi, kad teko laimė ir redaguoti Lamrimą ir dešimtis kitų dvasinės literatūros tekstų bei prisidėti leidžiant knygas, kurios atrodė svarbios, reikalingos Lietuvoje – tiek iš budistinės, tiek šamaniškos tradicijos, tiek tiesiog atskleidžiančias universalius dvasios dėsnius. Visada dirbau ir dirbu tik tai, kas man atrodė ir atrodo prasminga. Astrologija yra tarp tų prasmingiausių dalykų. Tai atrasti noriu padėti jums – tiems, kam to reikia. 

Nevardysiu čia visų aplankytų seminarų, kursų –  meditacijos, budistinių praktikų, mantrų perdavimų, sakraliosios geometrijos,  astromineralogijos, fengšui, įvairių kvėpavimo prakltikų ir kitų – jų susidarytų keletas šimtų. Tai yra natūrali mano gyvenimo dalis, manau, kad astrologas yra ir  turi būti taip pat ir dvasinis praktikas, ne tik matematikas, skaičiuotojas. Tada gali matyti visumą, giliau suvokti procesus ir išmokti juos transformuoti, rasti priemones transformacijai sau ir kitiems. Tam labai padėjo Gabijos Wolmer bei Raimundo Karecko seminarai, perteiktos kvėpavimo bei dvasinės praktikos, kurios tapo kasdienio gyvenimo dalimi, lamos Vajranathos perduotos budistinės praktikos. 

Ačiū visiems Mokytojams  ir mokiniams, kurie skatina tobulėti.   

Daiva Markauskienė, arba tiesiog Astrodaiva

2018-07-22