Saulė Mergelėje šiemet ypatinga

Astrologo įžvalgos ir patarimai Saulei keiaujant Mergele
saule mergeleje, mergeles savybes
19 Rgp 2019

Saulė Mergelėje šiemet ypatinga

/
Posted By

Kiekvienais metais apie rugpjūčio 23 dieną Saulė pereina iš Liūto į Mergelę, gerokai keisdama laikotarpio astrologinį foną, ir būna ten iki rugsėjo 23 dienos. Tačiau šiemet tas buvimas ir ryškesnis, ir ypatingas. Kodėl? Visų pirma  dėl to, jog Saulė keliauja kartu su didele sankaupa planetų (greta įprastinių jos "palydovų" - Merkurijaus ir Veneros - taip pat ir Marsas). Be to, šiuo metu Mergelėje yra ir Selena, arba Baltasis Mėnulis, kuris bus Mergelėje iki spalio 16 dienos ir į šį Mergelę kitą kartą sugrįš tik po 7 metų. Taigi paskutinę rugpjūčio dekadą bei dvi pirmąsias rugsėjo dekadas Mergelės energijos bus ne tik išryškintos, bet ir palaimingos, teiks didelę apsaugą ir galimybes, jeigu bus laikomasi etikos, švaros, orientuojamasi į mergeliškas vertybes.

Kokios gi tos Mergelės savybės?

Na, teigiamos Mergelės savybės yra

 • blaivumas,
 • vidinė ir išorinė švara,
 • kruopštumas,
 • darbštumas,
 • dalykiškumas,
 • padorumas,
 • sąžiningas pareigų atlikimas.

Šias savybes dauguma žino, kaip ir neigiamąsias:

 • priekabiavimą;
 • pedantizmą;
 • formalizmą. 

Tačiau - ypač dėl to, kad šiuo metu Mergelės energijas nušviečia Selenos šviesa - noriu pakalbėti apie aukštojo, ne tik buitinio lygmens Mergelės savybes. O tai yra alchemija, transmutacija.

Kas tai transmutacija?

Tai gebėjimas keisti materijos savybes, ją transformuojant, keisti vieną elementą į visiškai kitą, veikiant mikrolygmenyje. Tai yra per mikropokyčius daryti makropokyčius. Ko gi reikia, norint įgyti tokių stebuklingų galių, kurių turbūt visi trokšta. Tam reikia ir didelio tikslumo,  vidinės ir išorinės švaros, ir didelio kuklumo, ir didelės atjautos, jautros, kad tie virsmai netaptų griaunančiais, susiviliojus galiomis.  Būtent šios savybės ir susijusios su Prozerpina, antrąja Mergelės valdove (greta Merkurijaus). Be šių savybių sunku įsivaizduoti gyduolį, gydytoją.

Prozerpina - Mergelės ženklo valdovė

Antikos mitologijoje Prozerpina - mirusiųjų pasaulio gailestingoji valdovė, derlingumo deivės Demetros žavioji dukra, tiek sužavėjusi požemio valdovą Plutoną, jog jis ją, skinančią gėles, klasta prisiviliojo į požemio karalystę. Ir čia gyvybės nešėja Prozerpina gelbsti sielas, gailestingai atliepdama į jų maldas, malšindama  skausmą.

Be Prozerpinos, kaip antrosios valdovės, sunku suprasti Mergelės zodiako ženklą (tada tektų jį apibrėžti tik Merkurijaus savybėmis bei žemės stichija). Prozerpinos orbitą apskaičiavo vienas rusų astrologas matematikas, vakarų astrologijoje ji tapatinama su asteroidu, jos ciklas daugiau nei dvigubai didesnis nei Plutono (apie 600 metų). Manau, kad netolimoje ateityje šią planetą aptiks astronomai, kaip 20a. pradžioje aptiko ir Plutoną, kurio ilgą laiką nenorėjo pripažinti planeta.

Kiek plečiasi žmonijos sąmonė, tiek plečiasi ir žinios apie Saulės sistemą. Kažkada buvo žinomos  7, plika akimi matomos planetos, dabar 10 - viskas savas laikas.

Prozerpina mums neša gilų žinojimą apie gilius mikro ir makro sistemų ryšius, sąsajas, moko, kaip gydyti save ir savo planetą. Viena ir kita yra labai susiję - labiau, nei kol kas galime įsivaizduoti.

Kokioms veikloms palanki Saulė Mergelėje?

 • valyti organizmą, pereiti prie sveikesnės mitybos;
 • pradėti gydymo kursą, lengviau surasti gerą, jums tinkantį gydytoją bei gydymo būdus (ypač palanku gydyti virškinimo bei nervų sistemos ligas natūraliomis priemonėmis);
 • atrasti, pažadinti gydymo galias savyje, atverti gydymo paslaptis;
 • jeigu esate tam subrendę, pradėti veiklą, susijusią su gydymu, sveikatingumu, higiena;
 • subalansuoti dienotvarkę, darbo ir poilsio režimą;
 • atsisakyti žalingų įpročių;
 • rašyti planus, dirbti su informaciją, ją sisteminti, tvarkyti dokumentus;
 • organizuoti darbinius susirinkimus, dalykinius susitikimus;
 • išsivalyti namus, susitvarkyti, optimizuoti darbo aplinką;
 • įsigyti naminį gyvūną, augintinį;
 • puoselėti gamtą, įsijungti į ekologinius judėjimus.

Visi nori būti sveiki, turėti prasmingą veiklą, naudingą pasauliui, mėgstamą darbą, o tai suteikia Mergelė.

Jei norite sveikatos, atjautos savo atžvilgiu, norite mažiau kentėti, neturėtumėte kankinti ar žudyti gyvų būtybių. Jei norite išgyti, pirmiausia reikia siekti aiškumo, švaros -  jau vien nuo to ligos ima trauktis. Kaip ir išvalius žaizdą ji ima gyti, dažniausiai nieko daugiau ir nereikia.

Taigi šiemet laikotarpis, Saulei keliaujant Mergele, - tai palaimintas laikas gydyti savo ir pasaulio žaizdas, atnešti  į pasaulį ir savo gyvenimą daugiau tvarkos ir švaros, kuklios, nebrukančios savęs meilės, tarnystės, kuri gali ir turėtų tapti džiaugsmo šaltiniu. Padėti, gydyti, atliepti, pasirūpinti daugybe dalykų - kukliai, profesionaliai, konkrečiai - ir yra Mergelės esmė, jos didžioji dovana pasauliui. Atlygis už tai - gera sveikata ir gyduolio talentas, rami sąžinė ir kasdienė būtis, pripažinimas darbe, profesionalumas, gausūs įvairialypiai kontaktai, gebėjimas visur ir visada rasti reikiamą informaciją, turėti gerus pavaldinius, jein esate vadovas,  ir - turbūt svarbiausia - išlikti jaunam/jaunai. Visa tai suteikia Prozerpina ir Merkurijus, Mergelės valdovai, už kuklumą, rūpestį, meilę Žemei ir siekį padėti visoms gyvos būtybėms. Jaunatis Mergelėje rugpjūčio 30 dieną - puikus metas tai giliau suvokti, pakviesti į savo gyvenimą, realizuoti.

Tad geros jaunaties, prasmingos būties, efektyvios veiklos! Tai pasiekti dabar lengviau nei įprastai. To visiems ir linkiu.

Plačiau apie Selenos padėtį Mergelėje ir jos poveikį zodiako ženklams galite rasti čia:

Apie rugpjūčio mėnesio aktualijas galite rasti čia: