5 paprasti būdai, kaip pagerinti būsto feng šui

Ir savo gyvenimo taip pat
feng šui, feng Shui
17 Gru 2018

5 paprasti būdai, kaip pagerinti būsto feng šui

/
Posted By

Feng šui su astrologija turi daug sąsajų – ir istorinių, ir teminių, ir tai, jog tyrinėja žmogaus ir aplinkos sąsajas. Ir nors abu jie daugiaklodžiai, reikalaujantys ilgalaikių studijų, sudėtingų skaičiavimų, tačiau turi ir paprastą logiką, akivaizius bazinius principus. Pats svarbiausias: „Kaip viduje, taip ir išorėje“.   Taigi pritaikius jį galima greitai ir paprastai pagerinti savo būsto (o drauge – ir gyvenimo) fengšui.  Kai kurie pokyčiai labai lengvai padaromi ir nereikalauja beveik jokių sąnaudų – tereikia pastabumo, sąmoningumo ir, svarbiausia, noro nugalėti savo inerciją.

5 dažniausiai daromos klaidos ir kaip jas ištaisyti

1.Neapsikraukite nenaudojamais, jums patiems atkariais daiktais tik todėl, kad „nėra kaip išmesti“: atiduokite tiems, kam gali būti reikalingi. Jie užgriozdina energijos tekėjimą, trukdo ateti naujoms galimybėms į jūsų gyvenimą.

2.Ypač svarbu neužgriozdinti prieangio, įėjimo į būstą. Jis turi būti gerai apšviestas, švarus (negailėkite tam resursų). Dažnai žmonės taupo prieangio sąskaita arba ten padaro sandėliuką. Tai didelė klaida. Prieangis yra magnetas to, kas ateis į jūsų gyvenimą – jis turi „vilioti“ grožį, gerovę. Net jei jums energijų pasaulis yra kažkokia mistika, tai pagalvokite, kokį pasąmoninį efektą ateinantiems žmonėms turės toks priebutis, kokį įspūdį apie jus susidarys.

3..Nenaudokite įskilusių, apsilaupiusių indų (net/ypač kasdien), sulūžusių baldų. Senų, aplūžusių daiktų sankaupos namie skleidžia skurdo, sąstingio energiją. Sugadintus daiktus reikia arba restauruoti, arba išmesti. Kaip tik įsigykite gražų puodelį rytinei kavai, ypač mielas žaismingas šlepetes, tegul namuose nuolat būna žydinčių gėlių.  Ir maži dalykai gali nuolat priminti gerovę, kad esate jos verti – tam nereikia miliijonų.

3.Giminės relikvijas, sakralius, jums svarbius simbolius laikykite pagarbioje vietoje. Tai neturi būti žemiau nei juosmens linijoje. Didelė vertybė turi būti „aukštoje“ vietoje – tada jums duos palaikymą.

3.Jei perkate nebenaują būstą (tas pat galioja automobiliui ar bet kuriam stambiams pirkiniui), pasidomėkite, kodėl jis parduodamas (tai netgi svarbiau nei pasidomėti techninėmis detalėmis). Jeigu daiktas parduodamas dėl to, kad savininkai praturtėjo, įsigijo geresnį, pirkite, net jei atrodo, kad kiek permokate: kartu įsigyjate ir sėkmės dalelę, įeinate į sėkmės pasaulį. O jei daiktą parduoda dėl to, kad nebeišgali išlaikyti (dėl ligos, mirties, bankroto ir pan.), nesusiviliokite mažesne kaina – šis daiktas neneša sėkmės, keliančios energijos, o atvirkščiai, slegiančią, slopinančią: greičiausiai panašios tendencijos kartosis ir jums.

Taip, taip, žinau, bet…

Visa tai atrodo savaime suprantama, bet svarbu peržvelgti savo aplinką ir paklausti savęs: „Ar tai tik žinau, ar ir taikau“. Apsivalymo metas, artėjanti naujo ciklo pradžia – ypač geras laikas padaryti tokią peržvalgą – ir vidinio, ir išorinio pasaulio. Nes jie abu susiję. Galite žvelgti ir taip, jog pravalydami savvo aplinką vaduojatės ir nuo pasenusių įpročių, pažiūrų, ydų – vidinių griozdų, trukdančių judėti pirmyn,