Jaunatis Vandenyje - Naujieji Baltojo buliaus metai

Kaip geriausiai sutikti jaunatį ir Baltojo metalinio buliaus metus
Baltojo metalinio buliaus metai
9 Vas 2021

Jaunatis Vandenyje – Naujieji Baltojo buliaus metai

/
Posted By

Kaip ir įprasta, kartu su Vandenio jaunatimi prasideda Naujieji metai pagal kinų tradiciją, skaičiuojančią tūkstančius metų. Tai naujo ciklo pradžia, susijusi su Jupiterio pozicijos kaita (tačiau ne tik). Šiemet tai įvyks vasario  11d., 21:06val. Lietuvos laiku.

Kokie tie Baltojo metalinio buliaus metai?

Šie metai - Baltojo metalinio buliaus. Tačiau nereikia painioti su Jaučio zodiako ženklu, mėnesiu, kai Saule keliauja Jaučio zodiako ženklu. Šiuo atveju, Bulius susijęs ne su konservatyviojo Jaučio, bet su novatoriaus Vandenio zodiako ženklu, taigi ne žemės, o oro stichija (bendra tarp jų tai, kad abu ženklai yra fiksuoti, turbūt dėl to ir pasirinktas buliaus simbolis).

Kokios savybės būdingos Buliui?

 • Jupiterio Vandenyje energijas ir programas gali išreikšti galinga bulių banda, išreiškianti stabilią, taikią galybę,
 • kolektyvo jėgą, kuris ramiai ir vieningai išreiškia savo valią, stodamas kaip nejudinama siena, ginant laisvę, principus.
 • Vandenis - tai ir kolektyvinė sąmonė, susitelkimas į bendruomenes, "bandas" pagal pasaulėžiūrą, bendrų interesų gynimas.
 • Bulius draugiškas ir taikus, tačiau nepakenčia laisvės suvaržymo, išnaudojimo, nelygybės.
 • Kol neperžengiama riba, gali daug ką pakęsti, toleruoti (arba ignoruoti), tiesiog užsiimdamas tuo, kas jam svarbu, tačiau išerzintas jis baisesnis nei tigras, gali pasireikšti su didžiule jėga.

Na, o tai, kad Bulius šiemet metalinis, padaro tą oro stichiją dar labiau kosminę - juk metalas atitinka akaša, eterio stichiją, rytų tradicijoje. Iš penkių stichijų kiekviena būna po  dvejus metus iš eilės ir keičiasi pagal stichijų žvaigždę. Metalas - tai stichija, kurioje ryškiai skamba dvasios jėga, joje maža sentimentalumo, ji atveria kosminę erdvę, didelę perspektyvą, dideliais, globaliais procesais.

Kokios savybės būdingos metalui?

Teigiamos:

 • aiškumas;
 • tvirtybė, atkaklumas;
 • intelektualumas;
 • savarankumas;
 • tikslingumas.

Neigiamos:

 • aštrumas, sausumas;
 • perdėtas individualizmas, savivaliavimas;
 • kietumas, nepaslankumas.

Kuo ypatinga ši jaunatis Vandenyje?

Ji išties ypatinga - jaunaties metu  drauge su Saule ir Mėnuliu Vandenyje bus Jupiteris su Saturnu, taip pat Merkurijus ir Venera. Šešių planetų sankaupa viename ženkle - retas reiškinys, suteikiantis zodiako ženklui  išskirtinę jėgą, formuojantis stiprias programas. Vandenio ženklo įtaka yra lemianti visus metus dėl Jupiterio ir Saturno padėties šiame ženkle, tačiau dabar juos paremia net keturios artimosios planetos, įskaitant šviesulius, padedančios išskleisti Vandenio energiją.

Ši laisvės  jėga bei atsiverianti didelė erdvė vienus įkvėps, kitus gąsdins (o, taip, laisvė kartais gąsdina!). Juk, rodos, niekas neaišku, kas kaip bus, formuojasi nauja realybė, jos dėsniai dar neaiškūs, sena ir nauja grumiasi ir grumsis šiais metais įnirtingai ir kibirkščiuojančiai. Tiesa, Merkurijus jaunaties metu bus retrogradinis, tai kiek pristabdys kontaktus, o mąstymą atgręš peržiūroms - pažiūrų, informacijos, kontaktų.

Deja, šioji didžiulė sankaupa Vandenyje jaunaties periodu formuos kvadratūras su Marsu bei Uranu Jautyje, kur yra dar ir Lilit, - tai gali kelti dramatizmą, įtampas dėl finansų, sveikatos ir panašių kūniškų, materialių dalykų, ko reikėtų vengti,  orientuojantis, atsigręžiant  į steliumo Vandenyje atveriamą jėgą ir galimybes. Jame glūdi didžiulė kūrybos, laisvės jėga, atverianti kitokią būtį, aukštesnę kokybę. Ši jėga yra stabili, nesiblaškanti, žinanti, ko nori. Tai dvasios jėga, primenanti, kas iš tiesų esi ir kas yra tikrieji bendražygiai.

Jaunaties (ir visų metų) esminės temos

Kiekviena jaunatis išreiškia tam tikras aktualijas, tuo metu palanku į jas atsigręžti, ugdytis, jei aktualu, tas savybes. Šios jaunaties aktualijos išreiškia ne tik mėnesio, bet ir visų metų svarbiausiais temas. O tai yra laisvė, komandinė ir laisva veikla (freelancer),  projektinis darbas, kolektyviškumas, draugystė, tolerancija, inovacijos, ryšys su technika, mokslo laimėjimais, išmaniosios technologijos, kompiuteriai, kosmosas, visi futuristiniai dalykai, globalus požiūris.

Vertėtų savęs paklausti

 • Kas yra tavo tikrieji draugai? Ar pats esi geras draugas?
 •  Kas yra tavo komanda, bendražygiai? Kokioje komandoje norėtum būti ar galbūt suformuoti?
 • Ką galėtum padaryti, kad veikla būtų laisvesnė? Ką galėtum sukurti kaip laisvas kūrėjas, kokius gabumus panaudoti, ką duoti pasauliui, jei nespaustų išgyvenimo klausimas?
 • Koks santykis su išmaniąja technika, kaip galėtum su ja geriau susiderinti, įvaldyti?
 • Ko naujo reikėtų išmokti, kad spėtum drauge su greitai besikeičiančiu pasauliu? Ar nori keistis, ar supranti permainų teikiamą gerovę,  galimybes?
 • Kokioje bendruomenėje/ visuomenėje norėtum gyventi? Ką galėtum dėl to padaryti, kad ji būtų teisingesnė, draugiškesnė?
 • Koks esi kaip pasaulio pilietis? O kosmoso? Ar jautiesi kosmoso pilietis? Ar pasižiūri kartais į žvaigždes, ar tik į žemę?

Kaip geriausiai sutikti šią jaunatį ir Naujuosius metus?

 • svajoti, leiskite sau turėti dideles svajones;
 • sukurti svajonių žemėlapį (jei nesuspėjote padaryti jaunačiai,  galite padaryti ir per savaitgalį, pakabinti jį būtina iki pilnaties), arba leiskite bent jau mintyse vizualizuoti, tai ko norite įvairiose srityse;
 • pasveikinti laisvę, panorėti ugdytis laisvo žmogaus savybes, laikyseną;
 • atsiverti naujoms galimybėms;
 • pagalvoti, ką norėtumėte naujo išmokti, kokius naujus įgūdžius įvaldyti;
 • pajusti, ką įkvepiančio norėtumėte sukurti (planetų steliumas bus V, kūrybos būste);
 • padėkoti draugams, mylimiesiems, už draugystę, atliepimą, ištikimybę;
 • pasidaryti sau bent kokią pramogą vakare;
 • galite pažiūrėti kokį fantastinį, kosminį filmą ar tiesiog pažiūrėti į žvaigždes.

Plačiau apie svajonių žemėlapį rasite čia:

Balta spalva bei metalo akcentai padės susiderinti su metų energija. Taip pat reikėtų būti didesnėje erdvėje. Bent jau jaunaties metu nusiimkite kaukes - ir perkeltine, ir tiesiogine prasme, įkvėpkite laisvai.

Palankios ir nepalankios 2021 metų kryptys

Reikėtų žinoti, kad šiuo metu keičiasi ir palankios bei nepalankios kryptys (tai irgi daugiausia susiję su Jupiterio pozicijos pasikeitimu, tad šie p okyčiai gali būti išryškėję ir kiek anksčiau). Tad gal kils noras perstumdyti darbo stalą ar pakreipti kėdę kita kryptimi. Nepalanki tampa PR kryptis, užtat gera tampa ŠV kryptis. Kalbant apie kryptis, jos galioja ir atitinkamam būsto sektoriui, ir gulėjimo, sėdėjimo krypčiai.

 • Taigi geriausios kryptys šiais metais pagrindinės: R,P,V, iš tarpinių - ŠR, taip pat Centro kryptis.
 • Prasčiausios kryptys daugiausiai tarpinės: PR, ŠV, dirgloka PV, iš pagrindinių prasta Š.

2021 feng shui kryptys

*Vėlgi nereikia būti fanatikui, nes veikia ir kiti faktoriai (namo pastatymo data, jūsų asmeninės vyraujančios kryptys). Tačiau ramiai įsiklausyti, o gal net ir suvokti, kodėl norite kai ką perstumdyti, būtų visai geras laikas. Na, moterys jautresnės energijų pokyčiams, labiau pasitiki nuojauta, tad jos ir yra pagrindinės baldų stumdytojos 🙂

Ko nereikėtų daryti jaunaties metu?

 • užsivelti buityje;
 • žvelgti ribotu žvilgsniu, lyg jūs žinote viską, kaip gali ir kai negali būti;
 • fiksuotis ties kliūtimis, nes jas ir  išdidintumėte, pritrauktumėte;
 • dramatizuoti esamą situaciją, kylančias problemas;
 • generuoti baimes dėl išgyvenimo;
 • užsidaryti mažoje erdvėje, tvankioje, nevėdinamoje patalpoje.

Jaunaties meditacija

Kokia tavo tikroji svajonė? Ta pati pačiausia? Tu išdrįsti ją turėti ar ne? Numarinai? Pasidėjai geresniam laikui? Tu ką, sandėliuoji jas atsargai?

Apskritai tu moki svajoti ar ne? Svajonės - šuolis į kitas realybes, kitus pasaulius, kurie gali vertis čia pat, šalia. Arba negali. Tu moki gyventi multidimensinėje visatoje. O norėtum?

Tai pažadink tą prisiminimą, kai keliauji per žvaigždes, per erdves. O ką - sakysi, nėra tavy to prisiminimo, to... šuolio per visatą, to šviesos greičiu skriejimo. Ką - tavo kūnas neprisimena, tavo siela to neprisimena, nea... Išsiginsi, kad ne?

Tai paklausk savo kūno, savo sielos, savo dvasios paklausk - tu keliautojas per erdves, per pasaulius ar tas vabaliukas Žemėje, kuriam ne, neįdomu pasižiūrėti, kaip yra iš aukščiau, kuriam ne, ne visai neįdomu išsiskaidyti šviesoje, aprėpti daug, labai labai daug ir vėl susirinkti save - kažkur, kažkokiam taške - visatos užkampyje, čia ir ten,čia ir ten.

Ką, neatsimeni to šviesos greičiu zvimbimo, kai pats vibruoji tuo šviesos greičiu, kai pats esi šviesa, kai pats esi erdvė, kai mainaisi, kai švyti lyg pati šiaurės pašvaistė, kaip skaisčioji žvaigždė... ne? Ar ne todėl mėgsti sūpynes, ar ne todėl mėgsti skrieti automobiliu,  motociklu, na, tegul ir dviračiu, jei tik vėjas kedena plaukus, jei tik vėjas švilpia ausyse - nuo kalniuko, ech. Ne raketa, ne, bet vis...

Ir ką ten raketa - pats gali skrieti kaip raketa, kaip kometa, kaip žvaigždė visatos begalybėje. Gąsdina begalybė ar ne? Tuštuma, šunjata. Visatos virtuvė, žvaigždžių ūkai, kosmoso sūkuriai. Gąsdina ar ne? Įkvepia. Ir įkvepia, ir gąsdina. Mane tai taip. Ir įkvepia, ir gąsdina. Čia tas ir įdomumas, čia tas įkvėpimas - tapti šviesa ir vėl atgal.

Na, tai turi svajonę - tą pačią pačiausią? Didelę - su no limits - kuri tave skraidina, kuri išskleidžia sparnus, nuo kurios atsimeni, kas esi, siela dainuoja, o dvasia įkvepia oro ir sako: "Nuuu, gerai, neriam!" Neriam į naują realybę, į šviežią, dar nepatirtą pasaulį, su laisve, smalsumu ir tikėjimu. Keliautojas po realybes , tyrinėtojas, ieškotojas - va, kas esi, keliautojas, keliautojas laiku, erdve. Praskleidžiantis erdvės, peržengiantis ribas. Paskui vėl jas susikuriantis, kad peržengtų.

Ir tai, ir tai, ir ne tai, ir ne tik tai, ir daugiau nei tai...

Tai kaip dėl svajonės? Kokia tavo svajonė - ta, pati pačiausia? Kokia tavo laisvė? Kokios tavo ribos? Kokia tavo erdvė? Ką?

Ir jei tau trūksta jėgos, jei tau tikrai reikia tos jėgos, tos laisvės, tai pasisemk jos iš dabar. Tai leisk priartėti, tai leisk iš lėto prieiti prie tavęs tam Baltajam buliui - dideliam kaip kalnai, kaip Himalajai, dideliam kaip pasaulis, ragais remiančiam dangų ir žvaigždes - ne, ne karvei, didžiajam baltajam buliui - ir priminti tau pamirštus ūkų takus, žvaigždžių blyksnius, jų nėrinius kosmoso platybese, atsispindinčius jo akyse - jo ramiame žvilgsnyje, kuriame  telpa ištisi pasauliai, realybės, kosmoso alsavimas. Nenuleisk akių, gerk per jas tą kosmoso pieną, tą žvaigždžių lietų ir kvietimą, ir pažadą, semk iš jo baltųjų kalnų jėgą ir nepajudinamumą - kaip pažadą, kaip priesaiką, kaip tikėjimą ir viltį, kad žinai, ką darai. Kad galėtum gyventi, kad galėtum norėti, mylėti, kurti, kad norėtum gyventi, mylėti, kurti, svajoti. Svajoti dideles svajones, nepajudinamas, neišmušamas, neatšaukiamas kaip baltieji kalnai, kaip žvaigždžių takai ir kaip tramplynas į žvaigždes.

Geros Jaunaties Vandenyje. Geros jaunaties!