Kam tinkamas retrogradinio Merkurijaus laikotarpis?

AStrologo rekomendacijos, patarimai
Retrogradinis Merkurijus
31 Sau 2021

Kam tinkamas retrogradinio Merkurijaus laikotarpis?

/
Posted By

Retrogradinio Merkurijaus laikotarpiai būna triskart per metus kiekvienas maždaug apie 20 dienų. 2021 metais Merkurijus retrogradinis bus sausio 30- vasario 21d., gegužės 10- birželio 3d., rugsėjo  27- spalio 18d.

Tuo metu prisistabdo su Merkurijumi susijusi raiška – kontaktai, prekyba, mokymosi procesai, naujos informacijos paieškos. Tai nereiškia, jos šioms sritims tai nepalankus metas. Jis geras ne naujai su Merkurijumi susijusiai veikai (darbas su informacija, mokslai, prekyba, kontaktai), kiek esamos sutvarkymui, peržiūrai, atrankai.

Kontaktai, bendravimas, sutartys

Gali būti sunkiau bendrauti, užmegzti naujus kontaktus, gali padidėti intravertiškumas. Tačiau linkstama peržiūrėti jau turimus kontaktus, kaip bendraujama, kodėl, kiek tai svarbu, reikalinga. Taigi tai gali būti ir kontaktų atsijojimo metas, ir komunikacijos sumažėjimo dėl įvairių priežasčių (technikos trikdžiai, vėluojantis paštas, dingę ar lėtai tvarkomi dokumentai). Nerekomenduojama šiuo metu pasirašyti svarbių sutarčių – po to jos gali atrodyti netinkamos, išaiškėti papildomos aplinkybės.

Mokslas, informacija

Šis laikotarpis tinka ne tiek ieškoti naujos informacijos, kiek susisteminti jau turimą arba mokytis susiejant naują informaciją su jau turima: peržiūrėti, sutvarkyti užrašus, konspektus, pakartoti, įtvirtinti turimas žinias. Lengviau tuo metu daryti retrospektyvą – tam tai puikus metas.

Prekyba, verslas, investicijos

Prekyba gali sulėtėti, perkant labiau linkstama abejoti, tikrinti, sunkiai susikalbėti, suprasti ir išreikšti pageidavimus. Kartais ir žmogui pačiam neaišku, ko jis nori ir ką nori pasakyti. Įsigijus stambius pirkinius jie po to gali atrodyti nesavalaikiai ar ne tokie, kokių tikėtasi. Pristatymas gali gerokai vėluoti ar būti kas nors sumaišoma užsakymuose. Investicijas reikėtų daryti nebent tada, jei jos seniai apgalvotos, tik vis neprisiruošta ir štai susiformavo galimybė. Bet nereikėtų to forsuoti.

Reziumė

  • Sutvarkykite, susisteminkite informaciją – dokumentus, paskaitų užrašus, kompiuterio failus.
  • Peržiūrėkite sąskaitas, pajamų-išlaidų balansą.
  • Nesinervinkite, jei susitikimai ar sutartys nesiformuoja, įsivelia klaidos arba kad patys nežinote, ko norite, – nukelkite sprendimus vėlesniam laikui. Gal atrasite gilesnes priežastis, kodėl tai vyksta ir ką galima padaryti geriau.
  • Neforsuokite ir neskubėkite – kaip tik dabar galite įsigilinti į turimą informaciją,  įžvelgti tai, ko per skubėjimą nepamatėte, įvertinti papildomus faktorius.
  •  Pagal bendras rekomendacijas šiuo metu nereikėtų pirkti automobilių, kompiuterių, telefonų (jei nėra papildomų teigiamų faktorių).
  • Gali gesti technika, automobiliai (bet neprivalo!). Priežastys gali būti įvairios, elementari ta, jog šiuo metu gali tiesiog išryškėti gedimai, silpnosios vietos. Tačiau kartais sugedęs automobilis ar telefonas pristabdo per didelį aktyvumą, pasaugo nuo išorinių kontaktų, atgręžia į vidinį pasaulį. Tai gali būti ir ženklas, jog reikia tiesiog nurimti, sulėtinti tempą, labiau įsiklausyti į save.
  • Atidžiau tikrinkite tai, ką rašote, kaip pildote dokumentus. Patikrinkite, ar  išties gavo jūsų siunčiamą informaciją, ar ją suprato tinkamai.
  • Padarykite praeities peržiūrą.
  • Pasimėgaukite vidine tyla, jei pavyks 🙂
  • Galbūt kaip tik padarysite tai, kas seniai brendo, bet  vis neprisiruošėt, nes „nebuvo laiko“.

Tegul šis laikotarpis, jo tyla duos tą „ir kaip aš lig šio nemačiau!..“ Juk retrogradinis Merkurijus dabar keliauja Vandeniu, teikiančiu gilias įžvalgas, plačiai aprėpiantį, laisvą, savarankų mąstymą. Taigi galite pamatyti įvairių reiškinių sąsajas, savo vietą visuomenėje, kolektyvuose, suvokti paslėptas prasmes ir motyvus, ko per skubėjimą ar rutiną nepastebėjote. Ta retrospektyva, pravalius galvą, nuraminus protą, padės mėnesio pabaigoje startuoti su naujomis, šviežiomis idėjomis.