Vasaris - laisvos realizacijos paieškos

Vasario astrologinė prognozė ir rekomendacijos
Retrogradinis Merkurijus
30 Sau 2021

Vasaris – laisvos realizacijos paieškos

/
Posted By

Praeitų metų pabaigoje prasidėjusios globalios permainos tęsiasi, naujos tendencijos ieško savo realizacijos, kelių. Daugybė permainų – tiek išorėje, tiek sąmonėje – pasaulis keičiasi neatpažįstamai ir labai greitai. Kartais tai atrodo chaotiška, kol kas nelengva įžvelgti aktualijas, apčiuoti esminę krytį, bet tokie ir yra pokyčiai jų pradžioje, persiformuojant, mainantis aktualijoms ir apskritai realybei. Žmonės peržvelgia savo veiklas, vertybes – na, tam yra laiko, tylos ir vidinės erdvės, jei jos neužstelbė baimės… Vasaris – persirikiavimo, peržvalgų, bendražygių paieškos, naujų vizijų, ruošimosi aktyviam pavasario laikotarpiui mėnuo.

Turbūt daugelis klausia savęs: „Ir kas gi čia vyksta? Kur aš esu tame? Kur mano vieta? Kokios mano gebos, galimybės, kur mano vieta naujai besiformuojančiame pasaulyje?“

Tai supervandeniškas mėnuo- net penkios planetos (Saulė, Merkurijus, Venera, Jupiteris ir Saturnas) beveik visą mėnesį keliaus Vandenio ženklu, išskleisdamos vandeniškas aktualijas, atgręždamos į jas ir individualų, ir visuomenės dėmesį.

Kokios tos vandeniškos temos, aktualijos?

 • Kolektyvų, komandų formavimasis, draugystės tema,
 • laisvė, nepriklausomybė;
 • nepriklausomos veiklos paieška, projektų kūrimas;
 • ateities vizijos, svajonės, idėjų generavimas;
 • mokslo, technikos išradimai, inovacijos bei jų pritaikymas;
 • informacijos paieška, jos atnaujinimas, naujų dalykų mokymasis.

Taigi galvoje turėtų virti idėjos, formuotis bendraminčių grupės, finansų srityje – tęstis jau prasidėjęs sunkiai prognozuojamas  šokinėjimas akcijų rinkoje, naujų pajamų šaltinių paieškos, komandų ir grupių, suvienijančių savo interesus, būrimasis. Tai labai vandeniška – grupė gali daug, labai didelė grupė susivienijusių žmonių gali labai daug. Kita vertus, hierarchinės ar monopolinės struktūros norės kontroliuoti situaciją…

Šis laisvės ir kontrolės susidūrimas duos iškrovą mėnesio viduryje tiek visuomeniniame, tiek asmeniniame gyvenime, tiek galbūt ir gamtos stichijose (17d.Saturno- Urano kvadratūra darys įtaką didžiąją mėnesio dalį, tačiau ryškiausiai jausis mėnesio viduryje). Tai krizinis laikotarpis, tačiau krizė iškelia permainų, atsinaujinimo būtinybę. Po to seka susikaupusios energijos iškrova. Tai tarytum žaibas, kuris kelia nerimą, išgąsdina, tačiau ir išgrynina orą, nukrauna susikaupusias įtampas, po jo lengviau kvėpuoti.

Svarbių darbų pradžiai, nors ir esant gausai idėjų ir impulsų, šis mėnuo nėra tinkamas, išskyrus paskutiniąją dekadą – iki 21d. Retrogradiškai judantis Merkurijus vis dėlto pristabdys ir prekybą, ir kontaktų formavimąsi, dokumentų pasirašymą, vers peržiūrėti ir ryšius, ir naują informaciją.

Geriausiai šiuo laikotarpiu jausis laisvos natūros, atviri permainoms, greitos reakcijos, bet suvaldantys impulsyvumą žmonės, gebantys daryti savarankią analizę. Sunkiai – konservatyvūs,   turintys daug prisirišimų, susitapatinantys su emocijomis.

Apie retrogradinį Merkurijų rasite čia:

Mėnesį galima skirstyti į dvi dalis:

I.Vandeniškoji 1-18d.

Visai neblogas metas darbams tęsti, naujiems sumanymams generuoti ir peržiūrėti, sisteminti informaciją, įtvirtinti turimas žinias, atsirinkti kontaktus, peržiūrėti savo ateities vizijos variantus. Geriausia pirma savaitė, antrosios pradžioje Mėnulis jau bus senas, po to – jaunatis ir neblogas savaitgalis.

Jaunatis Vandenyje bus vasario  11d., pradėdama Baltojo Metalinio buliaus metus pagal kinų tradiciją. Tai galingas momentas, išryškinantis Vandenio jėgą ir aktualijas – leiskite sau svajoti, atsiverti gerajam, harmoningam ateities variantui.

Laikotarpio pabaigoje (16-18d.) ryškiau pasijus Saturno-Urano kvadratūra – tai gali kelti nerimą, chaotiškumą, įtampas santykiuose, visuomenės gyvenime nepasitenkinimo proveržius ir pastangas įvesti didesnę kontrolę. Vertėtų patausoti sveikatą, nerizikuoti finansais, vengti impulsyvumo, kategoriškumo, blaškymosi, dramatizmo. Pasitelkti išmintį, kantrybę, gebėti apginti savo laisvę ir pasirinkimus teisėtais, išmintingais būdais.

Apie Saulę Vandenyje rasite čia:

Geriausios dienos: 1,2, 5,6, 14,15.

Prasčiausios dienos: 4,10, 17.

II. Žuviškoji 18-28d.

18d. Saulė, o  15d. Venera pereis į Žuvis, įnešdamos romantikos, grožio, įkvėpimo. Lengviau pasijus vandens stichijos atstovai. Palaipsniui atslūgs Saturno-Urano kvadratūros keiama įtampa ir konfliktai. Nugriaudėjus sausio-vasario audroms, persimaišius, pabangavus rinkoms turėtų palaipsniui imti nusistovėti aiškesnės metų vėžės, ryškėti esminės tendencijos. Tačiau iki 21d. Merkurijus keliaus retrogradiškai, tad geriausias laikas naujam startui – trečioji vasario savaitė, ypač jos pradžia bei paskutinė diena. Tai  apskritai pirmasis laikotarpis šiais metais, palankus naujų darbų pradžiai, pradedantis kiek aiškesnį laikotarpį.

Ypač palankus metas jogos, menų, grožio paslaugų veikloms, kiek tai leis šio laikotarpio aplinkybės.  Tikėtina, kad laisvesnis taps ir bendravimas, didesnės galimybės žmogiškajam artumui.

Geriausios dienos:  20-23, 28.

Prasčiausios dienos: 18, 25,26.

Reziumė

 • Skirkite šį mėnesį apžvelgti būdus, kaip galite tapti laisvesni, savarankiškesni.
 • Leiskite sau svajoti.
 • Ieškokite būdų apginti savo laisvę ir pasirinkimus taikiu būdu, per vidinę stiprybę, pasirinkimo neatšaukiamumą.
 • Įsileiskite mintį, jog pasaulis yra daugiavariantis, kad jis linkęs atsigręžti į jus ta puse, ką apie jį mąstote, mintijate, manote.
 • Atraskite sau prasmingos veiklos, įsijunkite į tausojančius Žemę projektus, ieškokite bendraminčių.
 • Puoselėkite ir vertinkite draugystę, ugdykitės draugiškumą.
 • Paklauskite savęs, ką galite padaryti, kokie turėtumėte tapti, kad pasaulis būtų geresnis, kad ateitis būtų tokia, kurioje norėtumėte gyventi.

Apie Vandenio epochą rasite čia: