21 Sau 2021

2021 metai zodiako ženklų atstovams

/
Posted By

Kas svarbu zodiako ženklų atstovams 2021-aisiais? Geriausi ir rizikingi laikotarpiai

♈️ Mokytis ir bendradarbiauti Galite rasti naujus uždarbio šaltinius, neblogai uždirbti, jei pasigilinsite į naujas technologijas, pasitelksite interneto erdvę, tačiau uždarbis neturėtų būti pagrindinis tikslas, apakinti, supriešinti su draugais, ypač pirmąją metų pusę.  Jūsų sėkmės garantas - draugiškumas, gebėjimas dirbti kolektyve bei atsirinkti, su kuo pakeliui, tada galite tapti autoritetu kitiems, realizuoti svarbius projektus. Pasisaugokite impulsyvumo sausio, vasario, birželio viduryje bei metų pabaigoje, nerizikuokite finansais, galite nusvilti. Geriausi jums kovo pabaiga-balandžio  pirmoji pusė, rugpjūčio mėnuo.
♉️ Darbuotis ir siekti tikslo. Svarbiausi bus karjeros ir uždarbio klausimai, vyksta stiprus jūsų asmenybės atsinaujimas, daug naujų idėjų, sumanymų,  svarbu būti atviram naujovėms. Jei įdėsite pastangų, disciplinos ir pažvelgsite plačiau, išsikelsite didelius tikslus, kurie svarbūs visuomenei, jie bus palaikomi, lydės sėkmė, bet pirmąją metų pusę svarbu ypač pasisaugoti godumo, perdėto materializmo, ekscentriškumo, pabūti kuklesniam. Sausio, vasario, birželio viduryje bei metų pabaigoje stipriau iškils įtampa dėl asmeninės laisvės poreikio ir karjeros keliamų reikalavimų. Venkite ekscentriškumo, nerizikuokite  ir nepersitempkite tuo metu. Sėkmingiausia jums balandžio pabaiga-gegužės pradžia, birželio pabaiga-liepa, neblogi ir rugpjūtis, rugsėjo pirmoji pusė.
♊️ Suvokti save, atrasti pašaukimą, nepaklysti. Studijuokite, keliaukite, plėskite pasaulėžiūrą, jūsų komunikabilumo, pasiruošimo dalytis informacija reikia visiems, svarbu, kad jūs suvoktumėte, ko reikia jums, ir išdrįstumėte tai realizuoti. Vis dėlto antrąją metų pusę venkite paviršutiniškumo, nesivelkite į manipuliacijas, apkalbas,  stabdykite nesąžiningumą - ir savyje, ir kituose. Tada šie metai jums išties suteiks galimybių realizuotis, tapti mokytojais kitiems, tačiau turite išdrįsti imtis naujų dalykų, neužsistovėti vietoje, nors ir būtų nedrąsu, išlaikydami geriausias dvyniškas savybes: komunikabilumą, draugiškumą, paprastumą, nuoširdumą.  Geriausi laikotarpiai jums kovo pabaiga-balandžio pirmoji pusė, neblogi ir rugpjūčio, rugsėjo mėnesiai.
♋️ Kaupti ir realizuoti vidinę jėgą.Tai jums slapukiški, vidinės jėgos kaupimo ir realizavimo metai, pasiruošimas naujam dideliam ciklui. Kuo mažiau demonstruosite save, tuo daugiau galėsite nuveikti. Galite imtis verslo, jei įvaldysite naująsias technologijas, gebėsite suderinti platų požiūrį ir savidiscipliną, tačiau neskubėkite apie tai skelbtis. Galite gauti galingus įšventimus, gilias dvasines patirtis. Tapkite dvasios kariu. Sausio, vasario, birželio viduryje bei metų gale pasaugokite sveikatą bei finansus, nerizikuokite, venkite ekscentrikos su draugais. Geriausi jums laikotarpiai - kovas, birželio pabaiga-  liepos pirmoji pusė, neblogas ir rugpjūtis-rugsėjis.
♌️ Bendradarbiauti, būti geru partneriu ir draugu. Sėkmė labiausiai priklausys nuo to, ar esate patikimas partneris, ar mokate draugauti, bendradarbiauti.  Tada galite įgyti galingų partnerių, rėmėjų savo kūrybiniams projektams. Gali transformuotis darbo sritis, įgysite daugiau laisvės, palanku įsitraukti į visuomeninę veiklą, projektus, kurie jums įdomūs, prasmingi. Sausį-vasarį, birželį bei gruodį gali būti pervargimas ar atskirtumo jausmas partnerystėje, nepersitempkite, reaguokite takiau, duokite sau laiko pailsėti, atgauti jėgas. Draugai, partneriai - jūsų sėkmės raktas, bet antrąją metų pusę svarbu atskirti, kas tarp jų yra kas, ir vengti apkalbų, intrigų tarp draugų. Geriausias jums kovas-balandis, liepa ir rugsėjis-spalis.
♍️ Atsidėti darbams, kelti kvalifikaciją, imtis sveikos gyvensenos. Svarbiausi darbo reikalai, atsiveria galimybės kilti karjeroje, pasitelkiant profesionalumą, savidiscipliną. Nebijokite išsikelti didelius tikslus, nesibodėkite darbų, taip pat ir prisiimant didesnę atsakomybę, galite nemažai nuveikti sveikatingumo, medicinos srityse, tapti šiose srityse autoritetu, mokytoju kitiems. Vis dėlto sausio-vasario, birželio ir gruodžio mėnesiais patausokite sveikatą, nepersidirbkite, pamažinkite reikalavimus sau ir pasauliui, savigraužą - gali iškilti kliūtys, kurios priklauso ne nuo jūsų, geriau išlaukti. Apskritai skirkite laiko ir dėmesio sveikai gyvensenai, pasirūpinkite imuniteto stiprinimu, organizmo valymu. Geriausia jums balandžio pabaiga-gegužės pirmoji pusė, rugpjūčio pabaiga- rugsėjo pirmoji pusė.
♎️ Kurkite, pristatykite savo veiklą, skirkite dėmesio mylimiesiems, vaikams. Visai geri metai - kūrybingi, įkvepiantys, skatinantys atnaujinti žvilgsnį į kūrybą, pasižvalgyti plačiau. Jei leisite sau kurti su meile ir įkvėpimu, neprisirišdami prie vertinimų (savo ir kitų),  galite tapti vedliu, mokytoju kitiems, nešti grožį, įkvėpimą. Kitiems tas kūrybinis įkvėpimas gali reikštis ne per menus, bet per vaikelio auklėjimą ar ilgą lauktą meilę. Nors tai iš esmės jums sėkmingi metai, tačiau sausį-vasarį, birželį bei gruodį pasaugokite finansus, atsisakykite rizikingų ir apskritai didesnių investicijų, pirkinių, kreditų,  jie gali būti nuostolingi, susiję su nenumatytomis kliūtimis arba sunku bus vykdyti įsipareigojimus. Užtat puikus metas jums liepos pabaiga-rugpjūčio pirma pusė, rugsėjo pabaiga-spalio pirma pusė.
♏️ Rūpinkitės namais, šeima, tai jūsų tvirtovė. Tai gan intravertiški metai, kai galima pasakyti: "Mano namai, mano tvirtovė". Jie gali pareikalauti dėmesio, rūpinimosi (remontai ir pan.), bet ir teiks apsaugą, gerovę. Taip pat kaip ir šeima, tausokite ją. Galite sulaukti jos pagausėjimo arba praplėsti gyvenamąjį plotą, sėkmingai imtis verslo, tačiau svarbu išlaikyti tai paslaptyje, ką jūs, beje, puikiai mokate. Partnerystės srityje galimos permainos, tačiau venkite konfliktų sausio-vasario, birželio, gruodžio mėn., tai susilpnintų jus. Užtat visai gera birželio pabaiga-liepos pradžia, puiki atostogoms, poilsiui kūrybai, meilei, investicijoms,  galite aptikti vertingus ateities resursus. Kitas palankus laikotarpis spalio pabaiga-lapkričio pirma pusė.
♐️ Mokykitės ir bendradarbiaukite. Jūsų sėkmė priklauso nuo gebėjimo komunikuoti, mokytis naujų dalykų, atsakomybės bendraujant, žodžio laikymosi bei vertingų pažinčių. Galite įgyti įtakingų globėjų, jei būsite patikimi, vertinsite partnerystę, kita vertus, svarbu atnaujinti žinias, įgūdžius, nesibodėti mokytis, tokiu būdu tapsite pavyzdžiu kitiems ar geru instruktoriumi, perduodančiu įgytas žinias. Vis dėlto akcentas turi būti ne į save, o į publiką, partnerius. Ypač atsargiai žadėti, apdairiai bendrauti reikėtų sausio-vasario, birželio ir ypač lapkričio pabaigoje-gruodžio mėnesį, nes galite sugadinti santykius darbe ar net jį paprasti. Labiau tuo metu reikėtų patausoti sveikatą, vengti traumų. Pirmąją metų pusę galite sulaukti padėkos, įvertinimo už praeityje atliktus gerus darbus, įgyti šviesią apsaugą, jei elgėtės teisingai. Geriausi laikotarpiai jums balandžio pabaiga-gegužės pirma pusė, rugpjūčio pirma pusė.
♑️ Pasirūpinkite uždarbiu, įveskite tvarką darbo vietoje. Jei įdėsite pastangų, galite išties neblogai uždirbti. Tam reikės atnaujinti darbo įgūdžius, metodiką bei strategiją (ypač jei esate vadovas), tada jūsų autoritetas kils, o su juo ir gerovė, įgysite stabilų būties fundamentą. Dabar tai vienas svarbiausių akcentų jūsų gyvenime.  Ilgalaikės, esminės transformacijos procese šie metai svarbūs būtent fundamento stabilizavimu, svarbu imtis konkrečių darbų, pasirūpinti darbo reikalais, kelti kvalifikaciją, pasitelkti praktiškumą, blaivumą, strategiją. Nerizikuokite finansais ir darbo vieta sausio-vasario, birželio, gruodžio mėnesiais, tai netinkamas laikas investicijoms ar nepasitenkinimui reikšti, staigmenų tuo metu gali pateikti ir vaikai ar mylimasis, patausokite resursus,vidinę ir išorinę gerovę. Geriausi jums laikotarpiai: dvi pirmosios kovo dekados, balandžio antroji pusė-gegužės pirmoji, rugpjūtis-rugsėjis. Tada ir planuokite svarbiausius darbus.
♒️ Kurkite, atsiverkite galimybėms ir nusistatykite strategiją. Šie metai - jūsų. Atsiverkite galimybėms, panaudokite savo įgimtus gebėjimus, dalykitės jais su pasauliu - tai dabar labai reikalinga. Subrendote saviraiškai, kuri gali nustebinti ir jus, ir pasaulį - nedvejokite. Internetinė erdvė, kompiuteriai, naujos technologijos, projektinis ar "freelancerio" darbas - jūsų arkliukai, tad pirmyn. Tiesa sausio-vasario, birželio ir gruodžio mėnesiais vertėtų pristabdyti tempą, vengti ekscentriškumo, gali iškilti kliūtys savirealizacijai, atsirasti nerimo, daugiau dėmesio tuo metu reikės šeimai, pasaugokite ir nekilnojamąjį turtą. Užtat puiki startui kovo pabaiga-balandžio pirmoji pusė, liepos pabaiga-rugpjūtis, neblogas ir rugsėjis.
♓️ Skirkite laiko apmąstymams, maldai, patausokite energiją, sveikatą, brandinkite vidinę jėgą. Tai intravertiški, gilių vidinių virsmų, atradimų, dvasinės jėgos brendimo metai, kai galite gauti gilius įšventimus bei įžvalgas.  Skirkite laiko jogai, maldai, meditacijai, nereikėtų veržtis į gausų bendravimą, savaime norėsis daugiau ramybės, tylos - išgirskite joje save ir Dievą, per tai galite įgyti galingą apsaugą, jei tai ignoruosite, gali trikti sveikata. Ypač pavojingi jai sausio-vasario mėnesiai, birželis, gruodis.Tai pasirengimo naujam ciklui metai - svarbiausiems darbams vertėtų palaukti ateinančių metų. Tačiau nuo gegužės vidurio iki liepos pabaigos galite pajusti galingą impulsą, išsibandyti svarbią veiklą, kurią sėkmingai tęsite  2022 metais. Tai jums geriausias metas. Metų pradžioje nebloga kovo pirmoji pusė, balandžio antroji pusė-gegužės pradžia.