Sausis atveria ne tik Naujuosius metus...

Sausio mėnesio astrologinės tendencijos
Sausio mėnesio astrologinė prognozė
30 Gru 2020

Sausis atveria ne tik Naujuosius metus…

/
Posted By

O ir kur kas didesnį permainų laikotarpį, kuris, tiesą sakant, prasidėjo  2020m.gruodžio viduryje, Jupiteriui ir Saturnui įžengus į Vandenį ir susijungus jame. Didelės permainos nenutinka akimirksniu – jos vyksta etapais.

Apie Jupiterio ir Saturno jungtį Vandenyje ir esminius virsmus rasite čia:

Trumpai apie 2021-uosius

Taigi po 2020 metų sukaustymo, ekonominės ir visokeriopos sveikatos krizės, ožiaragiškų suvaržymų prasideda naujas etapas – vandeniškasis, skatinantis atsiverti permainoms, plėsti sąmonę, tačiau ir išbandantis, kiek kam reikia to atsinaujinimo, sąmoningumo, laisvės, naujų galimybių. Laisvės impulso, poreikio bei suvaržymų, tvarkos, disciplinos tendencijos stiprokai žiebsis visus metus kaip dvi galingos jėgos, ieškodamos savo kelių ir sprendimų.

2021-uosius vaizdingai būtų galima pavadinti „žaibų metais“. Geriausiai šiais metais jausis žmonės, atviri naujovėms, jų pasiilgę, neskubantys baimintis ir baugintis, nebijantys laisvės ir atsakomybės, draugiški, atliepiantys, besidžiaugiantys galimybe mokytis naujų dalykų.

Dauguma ir jaučia, kad atgyvenusius dalykus pats metas paleisti, kad erdvėje bręsta kažkas naujo. Kas buvo, jau nebetenkina arba tiesiog išsibaigė ir tai tęsti tas pat, kas įpūtinėti ugnį vėstančiuose pelenuose. Tačiau tai, kas gimsta nauja, dar sunku suprasti, sunku patikėti, kad galima save realizuoti kitaip, daug laisviau.Turbūt svarbiausias dalykas, ką būtų galima patarti,  – MOKYTIS. Mokytis naujų dalykų, įgyti naujus įgūdžius, atnaujinti turimas žinias, plėsti pasaulėžiūrą.

Pasaulis vis labiau darosi variantiškas, vis labiau priklausantis nuo to, kiek ir ką aprėpia sąmonė, ir požiūrio, įsitikinimų – tai Vandenio savybė. Taigi šalia gali gyvuoti kelios realybės – gan skirtingos. Kurioje jūs norite gyventi, ten ir skirkite dėmesį, ten link kreipkite sąmonę.

Apie Saturną Vandenyje ir naują strategiją rasite čia:

Apie Rahu Dvyniuose ir evoliucinę metų kryptį rasite čia:

Na, o dabar apie sausį

Sausis – vienas iš įtempčiausių metų mėnesių. Viena vertus, dėl naujų vandeniškų tendencijų, kurias dar sunku suprasti, susiderinti su jomis, rasti naujai gimstančiame pasaulyje savo vietą, todėl nemaža sutrikimo, tarytum „pakibus“ kompiuteriui. Kita vertus, – nelengva atsisakyti senų mąstymo šablonų, įpročių, inercijos.

1.Didelė planetų sankaupa sausio mėnesį – Jupiteris, Saturnas, o nuo 8d. Merkurijus, nuo 22d. ir Saulė – keliaus Vandenio ženklu, išryškindama permainų dvelksmą ir poreikį. O tai visų pirma palies virtualiąją erdvę, paskatins mokslo, technikos  inovacijas, komandinį, taip pat ir nuotolinį darbą laisvu grafiku (nebūtinai dėl karantino – ateity tai gali būti tiesiog dėl didesnės laisvės). Šios permainos įsigalės palaipsniui, bet dabar, ypač Saulei įžengus į Vandenį, ypač svarbu įvaldyti išmaniąsias technologijas, pasidomėti mokslo, technikos naujovėmis, surasti savo komandą, kolektyvą. Socialiniai tinklai, platformos bei kitokios socialinio bendrabūvio formos 2021m. įgis vis didesnę reikšmę. Gali kurtis naujos, dar kol kas nežinomos to bendrabūvio formos, leidžiančios surasti bendraminčius, vykdyti bendrus projektus, verslą, laisvai bendrauti. Norint būti bendrame vyksme labai svarbu įvaldyti šias sritis – tai padės neiškristi iš bendro vyksmo, turėti ryšius ir mainus su pasauliu.

2.Iš svarbesnių sausio astrologinių įvykių yra tas, kad sausio 7d. Marsas keis poziciją, pereis iš Avino į Jautį ir keliaus juo beveik du mėnesius, iki kovo 4d. Marsas šioje pozicijoje ne toks impulsyvus ir kovingas kaip Avine – gerai, kad taikesnis, tačiau jis gali būti užsispyręs ir kompleksuotas, nes jo čia silpna pozicija. Tačiau daugiausia įtampų sausio mėnesį kels jo  neharmoningi aspektai į planetų sankaupą Vandenyje, kas ir reikšis kaip nepasitenkinimas senu būviu, tačiau ir sunkumas pasiryžti pokyčiams, išoriniai ir vidiniai stabdymai, dramatizmas, kylantis iš inercijos ir drauge poreikio keistis.  Lilit, jau esanti Jautyje, kurstys pagundas – reikėtų vengti gobšumo, materializmo, nepasitenkinimo esama padėtimi, noro pralobti, susimenkinimo, kad tai nepavyksta padaryti staiga, ar pavydo.  Kaip minėjau, šios tendencijos reikšis tiek visuomenės, tiek asmeniniame gyvenime – ir išoriniame, ir vidiniame lygmenyje.

3.Vis dėlto užsispyrusi, „nepatenkinta“ Marso pozicija tik paryškins pagrindinį mėnesio aspektą – Jupiterio Vandenyje kvadratūrą į Uraną Jautyje (kuris formuos sausio 18d.)reiškiantį įstatymų pokyčius, valdžios krizę, įtampas tarp laisvės poreikio  ir įstatymų (Jupiteris – valdžia, autoritetas, įstatymai. Uranas  – permainos, laisvė). Vėlgi kvadratūra tarp Vandenio ir Jaučio zodiako ženklų išreiškia dramatišką santykį tarp poreikio pertvarkyti, atnaujinti ekonomiką, finansus, darbo metodus ir įstatymų, pasaulėžiūros, valdžios pozicijos. Tai nelengvi pokyčiai – tiek vidiniame, tiek išoriniame lygmenyje, kuriems reikia ir laiko, ir brandos, išminties, ir to, kad valdžios atstovams išties rūpėtų bendri interesai, demokratija, žmogiškumas. Asmeniniame gyvenime daugeliui tai reikšis kaip poreikis atrasti savirealizaciją naujai,  naujomis sąlygomis.

Neskubėkite, bet ir nesnauskite – buskite, įsiklausykite į pokyčius, susiderinkite su naujomis energijomis, programomis. Ieškokite, kuo galite būti naudingi, kaip geriausia save realizuoti naujoje realybėje, naujomis sąlygomis – dėl savo ir visų būtybių gerovės.

Sausį galima skirstyti į tris dalis

I dalis. Darbų išbaigimui, susivokimui. Sausio 1-12d.

Tęskite darbus, skirkite laiko  įsiklausyti į pokyčius, pažvelgti į juos iš didesnės perspektyvos, o tam reikia nurimti, kiek atsitolinti nuo šurmulio ir sumaišties, kam dabar yra sąlygos, jei per daug neįninkama į televizorių…

Pirmoji dekada palyginus skaidri, gera pabaigti pradėtiems darbams ir susikaupti (Merkurijus ir Saulė Ožiaragyje), savaitgalis palankus poilsiui, susitikimams su artimaisiais, kiek tai leis aplinkybės, gero filmo ar koncerto peržiūrai, rekreacijai, išvykoms į gamtą. Prieš jaunatį gali pasijusti įtampa dėl artėjančios Marso-Saturno kvadratūros –  nepersitempkite, pasisaugokite traumų.

Geriausios dienos: 2-5,8-11.

Prasčiausios dienos: 7,12.

II dalis. Jaunatis Ožiaragyje. Seno ir naujo susidūrimas. 13-19d.

Jaunatis formuosis 13d., anksti ryte, 7val. Tą pačią dieną – ir Marso kvadratūra į Saturną, todėl reikėtų atsargiai vairuoti, vengti traumų, konfliktų, užsispyrimo, nepasiduoti nerimui. Tada tai bus  jėgos metas, nes per jaunatį  su Plutonu jungsis Mėnulis, o  netrukus ir Saulė. Plutonas – tai planeta, susijusi su didžia galia, transformacija. Visa tai vyks Ožiaragyje, taigi paliečia ekonomikos, finansų, valdžios struktūrų temas, taip pat ir kontrolės,  didelių energijų, žmonių masių, ekstremalių situacijų suvaldymą. Geriausiu atveju – tiek asmeniniame, tiek visuomeniniame gyvenime – gali būti ieškoma ir atrandama būdų, kaip krizę panaudoti pozityviems pokyčiams, transformacijai, kaip atsiverti savo vidinei jėgai. Na, o neigiama prasme tai gali reikštis kaip tos jėgos nesuvaldymas, despotizmas, dramatizmas.

14d. formuosis kūrybingumą, įdomias įžvalgas skatinantis Veneros-Urano sekstilis, palankus taip pat ir finansiniams reikalams, naujiems gerovės šaltiniams atrasti. Tad verta įsiklausyti į savo įžvalgas, ypač jei jos aprėpia platesnę viziją ir interesus.

18d. formuosis Jupiterio-Urano kvadratūra, skatinanti maištingumą, nepasitenkinimą, nekantrumą, nepakantumą kitaip manantiems – gali atrodyti, kad sunku surasti teisingumą, susikalbėjimo būdus, gali iškilti nesusipratimai su valdžios, teisės atstovais. Reikėtų vengti ekscentrikos, arogancijos, pasitelkti kantrybę, brandą, tačiau ir apginti tai, kas atrodo teisinga, bendražmogiškąsias vertybes, demokratiją.

Geriausios dienos: 15-16, 19.

Prasčiausios dienos: 13,18.

III dalis. Vandeniškoji.  Naujų kelių paieškos. Įelektrinta erdvė. 19-31d.

Sausio 19d. Saulė pereis į Vandenį, prisijungdama prie ten esančių Jupiterio, Saturno ir Merkurijaus, taigi įsivyraus Vandenio energijos ir Naujųjų, Metalinio buliaus metų tendencijos. Sausio 20d. su Uranu, Vandenio valdovu, jungsis Marsas – tai galinga kibirkštis, viena vertus, aktyvuojanti įžvalgas, naujas idėjas, kitas vertus, ši energija panaši į sprogimą, tad svarbu suvaldyti šį galingą energijos impulsą, kad jis atvertų naujus kelius kuo harmoningiau. 23d. Marsas formuos kvadratūrą į Jupiterį, tad įtampos didės, o jų iškrova gali būti įvairi – tiek išoriniai neramumai (padažnėjusios traumos, stichinės nelaimės, socialiniai sujudimai, protestai), tiek vidinis nerimas, panika. Reikėtų stengtis nepažeisti įstatymų, nesileisti į provokacijas, išmintingai išlaikant ir taikiai apginant savo vertybes.

Ir vėl palaikymą teiks harmoningi Veneros aspektai: 23d. formuosis jos sekstilis su Neptūnu, tad nuo nerimo, sumaišties geriausias vaistas – grožis, kūryba, meditacija. Tada galite atverti kelius ir gerovei pritraukti. 24d. Saulė jungsis su Saturnu, taigi šios kelios dienos palankios brandiems kūrybiniams sumanymams, strategijai kurti.

Gerovę bei meilę pritraukti padės ir 28d. susiformuosianti Veneros-Plutono jungtis, tačiau tik drąsiems ir susivaldantiems žmonėms neš sėkmę ta aistringa pozicija. 29d. Saulė jungsis su Jupiteriu, Marsas – su Lilit, tad jei norite harmoningos, šviesios sėkmės, svarbu nepasiduoti godumui, egoizmui, daugiau galvoti apie tai, ką galima geriausio duoti visuomenei, tada galite rasti savo tikrąjį pašaukimą, atverti transformuojančią meilę.

30d. Merkurijus pasisuks retrogradiškai, tad kilusios idėjos, sumanymai bus peržiūrimi, nauja informacija tvarkoma, sisteminama, patikrinama. Gali prisistabdyti kontaktai, bendravimas, patikrinami ryšiai, taip pat trikti technika, susijusi su komunikacijomis (kompiuteriai, automobiliai). Tai idėjų ir ryšių patikrinimo metas, netinkamas pradėti naujiems svarbiems darbams, tačiau gali grįžti seniau apgalvoti ir nerealizuoti sumanymai.

Geriausios dienos: 19, 24-25.

Prasčiausios dienos: 20-21, 26-28.

Tegul žaibai ne gąsdins, o pravalys, atgaivins erdvę, įkvėps kūrybai, nušvies gyvenimą dvasios šviesa, padės pamatyti naują, šviesią perspektyvą. To visiems ir linkiu.