Saturno Vandenyje pamokos ir galimybės

Saturno Vandenyje tendencijos - bendros ir zodiako ženklų atstovams
Saturnas Vandenyje
15 Gru 2020

Saturno Vandenyje pamokos ir galimybės

/
Posted By

2020 m. grudžio 17d. Saturnas pereina iš Ožiaragio į Vandenį. Šią Saturno poziciją šiek kiek jau pažįstame: tris 2020m. mėnesius (nuo kovo 22 iki liepos 2d.) jis trumpam išbandė  savo būsimąją poziciją Vandenyje, viena vertus, įvesdamas karantiną ir uždarymas aerouostus, kita vertus, gan staigiai perkeldamas bendravimą, renginius bei paslaugas į internetinę erdvę.  Ir štai dabar, 2020m. gruodžio 17d., jis galutinai pereina į Vandenį ir bus jame maždaug dvejus su puse metų, iki 2023m.kovo 7d.Tai iš esmės pradės jau visai kitą, vandenišką laikotarpį: kadangi į Vandenį kartu pereina ir Jupiteris, 2021-uosius galima pavadinti ryškiai vandeniškais metais.

Kaip veikia Saturnas?

Saturnas klasikinėje astrologijoje vadinamas rūsčiai – „didžiąja nelaime“, susijusia su kliūtimis, apribojimais. Tačiau išties jį būtų galima jį lyginti su griežtuoju mokytoju, mokančiu tvirtybės, atsparumo, kantrybės, strategijos bei pasiekti savo tikslus.

Saturnas taip veikia, kad iš pradžių apriboja, suvaržo, pristabdo, tačiau tai nėra vien blogai – jis skatina atsirinkti, kas svarbiausia, kad būtų galima sukurti tvarką, veikimo strategiją. Jis padeda įsitikinti savo tikslų tikrumu, ugdytis tvirtybę, atkaklumą. Ta prasme Saturnas –  griežtas mokytojas, išbandantis tvirtybę, pareikalaujantis atsakomybės ir brandos, tačiau apdovanojantis kantriuosius.

Teigiama prasme  jis suteikia profesionalumą, rimtą požiūrį, padeda pasiekti tikslą, įveda tvarką, strategiją, ugdo pareigingumą, atsakomybę, kantrybę.

Neigiama prasme – skleidžia niūrumą, pesimizmą, sukausto šalčiu, perdėtais apribojimais, kontrole, formalizmu,

Taigi ženklai, kuriais keliauja Saturnas, bei su jais susijusios sritys, iš pradžių patiria suvaržymą, pristabdymą, griežtą kontrolę, paskui, jei integruoja jo energijas harmoningai, gauna ilgalaikės realizacijos galimybes, bet tik tas, kurių užsitarnauta atkakliu darbu: veltui Saturnas nieko neduoda.

Saturnas Ožiaragyje

Saturnas Ožiaragyje buvo nuo 2017m. gruodžio 20d. iki 2020m. gruodžio 17d. (išskyrus laikotarpį kovo 22d.-liepos 2d.). Saturnas Ožiaragyje  mokė tvirtybės, išminties, atsakomybės, gebėti pasitenkinti tuo, ką turi, taupiai naudoti resursus, atkakliai ir kantriai siekti savo tikslų, neištežti ir nepalūžti sunkiomis aplinkybėmis. Galima būtų pasakyti: „Kas manęs nesulaužo, tas sustiprina“. Jsi skatina ugdyti profesionalumą, blaivų požiūrį, praktiškumą, tausoti Žemę. Neharmoningu atveju Saturnas pasireiškia depresyvumu, bambėjimu, pesimizmu,  chroniškomis ligomis, senatvinėmis negaliomis, perėjimu į mirties energijas. Mes tai išgyvenome kaip karantiną, lokdaunus ir ekonominę krizę.

Kokius apribojimus, pamokas ir galimybes teikia Saturnas, perėjęs į Vandenį?

Saturnas Vandenyje

Saturnas Vandenyje – tai visų pirma siekis atsirinkti informaciją (visų pirmą – mokslinę!), kontaktus, juos patikrinti, susisteminti. Jis ne toks rūstus nei Ožiaragyje, bet irgi stiprus, savo antrose valdose. Jis bus reiklus, priekabus informacijos bei kontaktų, bendravimo, internetinių technologijų, mokslo inovacijų, komandinio darbo, aviacijos srityje – ten ir bus pastangos įvesti tvarką, sistemą (kas jau buvo pradėta 2020m.vasarop). Tačiau ir suteikia šioms sritims gaimybių, versdamas nusimatyti aškius tikslus bei strategiškai jų siekti, atsirankant tai, kas svarbiausia.

Harmoninga prasme tai gali duoti daugiau rimties ir atsakomybės mokslo, technologijų srityje, paskatinti bei pritaikyti  mokslo inovacijas, brandą santykiuose, kolektyviniuose procesuose, bendros, kolektyvinės atsakomybės būtinumo suvokimą, subrandinti žmogiškąjį bendrumą naujame lygmenyje,

Neharmoninga prasme – paskatinti siekį apriboti demokratiją, bendravimą, didinti įtarumą, atskirtumą, fobijas santykiuose, perdėtą ar neetišką kontroliavimą, mokslo diktatą, neetiškus mokslinius eksperimentus, mokslo išradimų panaudojimą kenkimui, kontrolei, paminant žmogiškąsias vertybes ir teises.

Ši pozicija ypač sustiprins informacines  technologijas – jos darys lemiančią įtaką 2021-aisiais.  Tiek bendravimas, tiek prekyba, paslaugos, renginiai dar sparčiau persikels į internetinę erdvę, tačiau ją bus siekiama ir sutvarkyti, kontroliuoti – ir gerąja, ir blogąja prasme.

Praeitas Saturno Vandenyje ciklas mums, Lietuvai, buvo pergalingas, nors ir nelengvas, pareikalavęs susitelkimo, kantrybės, išminties, savitarpio pagalbos ir meilės laisvei. Prasidėjęs visuotiniu referendumu dėl Lietuvos nepriklausomybės 1991m. vasario 9d.  jis per dvejus su puse metų padėjo, pergalint sunkumus ir kliūtis, įtvirtinti nepriklausomą Lietuvą, apginti laisvą žodį ir demokratiją taikiais, teisiniais būdais. Koks šis laikotarpis bus dabar, priklauso ir nuo mūsų.

Vandenio šalys – Rusija, Kanada, Norvegija. Spalvos – neoninės.

Kokias pamokas ir galimybes Saturno pozicija Vandenyje teikia zodiako ženklų atstovams

♈️ poreikį atsirinkti draugus, prisiimti daugiau atsakomybės kolektyve.

♉️ poreikį strateguoti savo karjerą, atsirinkti esminius tikslus, o galbūt išsikelti brandesnius tikslus.

♊️ atsakingiau pažiūrėti į mokslus, studijas, susiformuoti vertybių sistemą,

♋️ poreikį sukurti strategiją ekstremaliems atvejams, galbūt – verslo planą, prisiimti atsakomybę už bendrus finansus, suvaldyti baimes.

♌️ prisiimti didesnę atsakomybę partnerystėje, įvertinti ir puoselėti ilgalaikius parterius,pasirūpinti solidesniu, rimtesniu įvaizdžiu.

♍️ rūpesngumą tarnyboje, pasirūpinti sveika gyvensena – tie pačiam, tiek padedant kitiems.

♎️ skirti dėmesio vaikams, įvesti tvarką kūrybiniuose procesuose, strateguoti kūrybinius projektus.

♏️ daugiau atsakomybės prisiimti už šeimą, namus, padaryti tvarką savo vidinėje erdvėje

♐️ atsakingiau bendrauti, būti patikimam, atsirinkti kontaktus, su kuo ir kodėl bendrauji, prisiimti atsakomybę už savo aplinką bei už savo žodžius, pažadus.

♑️ strateguoti uždarbio sritį, suvokti, kur verta skirti pagrindines jėgas, parašyti veiklos planą, kontroliuoti svorį, atsirinkti maistą ir peržiūrėti pajamas-išlaidas.

♒️ įgyti daugiau asmeninės atsakomybės, savarankumo, subręsti, išmokti savarankiai tvarkyti savo gyvenimą, tapti laisvės ir atsakomybės pavyzdžiu kitiems.

♓️ Įgyti daugiau disciplinos dvasinėse praktikose, ugdyti vidinę tvirtybę, išmokti strateguoti pagalbą kitiems, atsirinkti, kam ir kada ji reikalingiausia.