Apie šventes, spalvas ir kalėdines dekoracijas.

Astrologo patarimai, kaip geriausia planuotis šventes, kokias spalvas rinktis?
Pasiruošimas Kalėdoms, Naujiesiems metams. Spalvos, kaip sutikti
6 Gru 2020

Apie šventes, spalvas ir kalėdines dekoracijas

/
Posted By

Jau prasideda ruošimasis šventėms – juk taip norisi grožiu praskaidrinti realybę, sukurti šventišką nuotaiką, atnešti į savo būtį daugiau daugiau ramybės, džiugumo, šviesos…. Iš tiesų spalvos bei   stichijas atitinkančios medžiagos padeda tai sukurti, susiderinti su laikotarpio atveriama jėga ir geriausiomis galimybėmis, tendencijomis. Kokios gi palankiausios šių metų kalėdinio bei naujametinio laikotarpio spalvos, remiantis feng šui ir astrologijos žiniomis (šie mokslai rytų tradicijose nuo seno tarpusavyje susiję)? Kas galėtų padėti susiderinti su šviesiausiomis laikotarpio nešamomis tendencijomis?

Spalvos ir medžiagos dekoracijoms

Per Kalėdas ir Naujuosius metus dar tebebus Baltosios metalinės žiurkės metai pagal Kinų tradiciją. Nuo vasario jaunaties prasidės Metalinio baltojo buliaus metai. Kas jiems bendro? Metalo stichija ir ją išreiškianti balta spalva, susijusi su eterio (erdvės) elementu.

Taip

  • Tikrai neprašausite pasirinkę vyraujančią baltą spalvą ir metalo papuošimus.
  • Kad nebūtų per šalta, ją galima papildyti aukso ir raudonais akcentais (žemė gimdo metalą, metals kontroliuoja ugnį).
  • Gražus sidabro ir  šviesaus aukso derinys, tačiau geltonos, ypač sodrios auksinės neturėtų būti per daug, Lilit yra Jautyje, tad tas prabangos, turto akcentas turėtų būti suvaldytas, nušviestas baltos šviesos. Tad geriau matinė sendinto aukso spalva nei rėkianti, blizganti geltona.
  • Šerkšno ar metaliko apipurškimas.Na, metalo stichiją jau savaime minkštins eglutės medis, indai, nes priklausomai nuo gimimo stichijos, kai kuriems gali būti nepatrauklus metalas ir norėsis rinktis, pavyzdžiui, medinius papuošimus, dekoracijas. Tada geras variantas, kad jie būtų baltos spalvos – labai gražiai atrodo balintas medis. Kita vertus, šiemet puikus sprendimas – šerkšnas. Juo galima gausiai išpurkšti dekoracijas.Moderni elegancija.
  • Patiems moderniausiems  – lengvos matinės, perlamutrinės, pastelinės ar neoninės spalvos (Jupiteris jau bus Vandenyje). Gali būti abstrakcionistinė, modernistinė eglutė iš metalo, ant sienos, sumodeliuota iš girliandų ir pan. Bet ši, modernistinė,  tendencija dar tik randasi, galutinai įsigalės sausio pabaigoje.

Ne

  • Kai kurie dizaineriai siūlė juodos ir auksinės derinį: jis gal ir atrodė prabangus, patrauklus gruodžio pradžioje, bet ir rizikingas, išryškinantis Lilit jėgą ir  žemės stichiją, o link Naujųjų metų  tampantis atgyvenęs, apsunkęs ir apsunkinantis. Situacija nuo grudžio vidurio keičiasi, Jupiteriui ir Saturnui perėjus į Vandenį. Tad norint palaikymo, sėkmės, reikėtų rinktis ne tamsias ir sodrias, bet šviesias, lengvas spalvas, labai svarbu sukurti erdvės efektą, o balta būtent išplečia erdvę. Kita vertus, jui susijusi su neprisirišimu, laisve, švara.
  • Pernelyg daug medžio elemento.
  • Sodrios, sunkios spalvos, daug ryškių spalvų. Klasikinis ryškaus, blizgaus aukso ir bordinės derinys – per daug sunkiasvoriška šiemet.

Balta atveria naują pradžią, leidžia atversti naują, švarų lapą. Ją kiek tesušildo šviesiai auksinės ir pro šerkšną prasišviečiančios žalios ar rausvi akcentai. Kita vertus, naujos ateinančios tendencijos – neoninės spalvos, bet tai jau ateities dvelksmas, kurį greičiausiai pajus oro stichijos atstovai.

Kaip planuotis šventes?

Šiemet švenčių planai apriboti, tačiau jau vien tai stipriai nukreipia vidinės, artimosios erdvės kūrimo link, jos pakylėjimo link. Kita vertus, šventiniu laikotarpiu pasidžiaugti kviečia gražiai išpuoštos miestų aikštės, gerai iš namų išvykti prasijudinti gamtoje, pravėdinti plaučius, prasijudinti, kiek tai leidžia aplinkybės.

Viena vertus, šių Kalėdų metas ypatingas – gruodžio  21d. formuosis Jupiterio-Saturno jungtis Vandenyje, kuri būna kas  20 metų, tačiau į naują stichiją pereina kas 200 metų, o būtent tai šiemet ir vyksta, kas rodo dideles permainas ir atsiveriantį naują laikotarpį, visuomenės pertvarką. Tai magiškas, jėgos metas,  susijęs su dideliais ateities pokyčiais, todėl gerai tuo metu atsigręžti į savo vidinę jėgą, pasvajoti apie ką nors didelio, gero, gražaus – apie tokį pasaulį, kokiame norėtumėte gyventi.

Kita vertus, prieškalėdinis ir Kalėdų laikotarpis yra gan įtemptas  dėl 23d. besiformuojančios Marso-Plutono kvadratūros, tad reikėtų vengti konfliktų, pretenzijų, atsargiau vairuotiu. Suvaldykite impulsyvumą, kad pyktis ar nepasitenkinimas nesugadintų švenčių.

Ramiau žiūrėkite į  buitinius pasirengimus (tvarkymąsi, dovanų paieškas), kad įtampa ar kilęs susierzinimas neužgožtų švenčių esmės, į apribojimus, kad baimės ir nerimas nenustelbtų meilės ir artumo,  kad neužmirštumėte tiesiog pasakyti gerų žodžių, apkabinti, su meile pažiūrėti artimiesiems į akis.

Užtat geras tarpušvenčio savaitgalis (26-27d.) – draugiškiems, šeimyniniams susitikimams, iškyloms, kiek tai leis galimybės.

Naujametinis  vakaras, deja, irgi dirglokas: reikėtų vengti per didelio įsijautrinimo, įžeidumo, ambicijų demonstravimo, saikingai vartoti alkoholį, jei nenorite sugadinti švenčių.

Tad per šventes atsiplėškime nuo buitinių rūpesčių ir laikinų aporibojimų sureikšminimo, skubėjimo, nerimo ar tobulybės siekio – tiesiog pasidžiaukime buvimu drauge su artimiausiais žmonėmis. To visiems ir linkiu!

Geriausios dienos: 18,19,20,26,27.

Prasčiausios dienos: 22,23,24,30,31.

Gruodžio mėnesio prognozę galite rasti čia:

Apie Jupiterio-Saturno jungtį ir Kalėdinę žvaigždę galite rasti čia: