Gruodis atveria naują požiūrį ir permainas

Gruodžio astrologinė prognozė, pagrindiniai tranzitai, rekomendacijos
gruodžio astrologinė prognozė
30 Lap 2020

Gruodis atveria naują požiūrį bei permainas

/
Posted By

Gruodžio mėnuo – didžiulių, netgi galima sakyti, grandiozinių pokyčių pradžios metas. Tai ne tik iš esmės naujų metų, bet ir kur kas didesnio trejų periodo, pradedančio naują laikotarpį, pradžia (nedidelė tos pradžios repeticija buvo kovo-birželio mėn., kai į Vandenį trumpam buvo perėjęs Saturnas). Galima sakyti, šie treji metai – tai naujos, Vandenio, epochos įsitvirtinimo etapas. Kiekviena epocha trunka apie 2000 metų. Tikslų epochos pradžios momentą sunku įvardyti, kadangi yra įvairūs skaičiavimo būdai, be to, tai didelis laiko tarpas ir jo tendencijos įsitvirtina palaipsniui (apie epochas parašysiu kitame straipsnyje, kadangi tai šiuo metu aktuali tema).

Kodėl gruodžio vidurys – naujos epochos įsitvirtinimo pradžia? Todėl, kad gruodžio viduryje ne tik Jupiteris, bet ir Saturnas pereis į Vandenį. O po trejų metų, 2024m. sausio mėnesį, į Vandenį pereis ir Plutonas. Taigi per šį laikotarpį labai svarbu suvokti ir realizuoti vandeniškąsias vertybes bei galimybes. Ir realizuoti harmoningai, kad tai tobulintų, o ne griautų pasaulį.

Taigi šis gruodis yra pradžia didelių permainų, jis atvers naują perspektyvą, kurią išryškins Jupiterio ir Saturno jungtis, vadinama Didžiąja konjunkcija. Tačiau suvokimas apie tai, pats požiūris bei permainos įsitvirtins palaipsniui, etapais.

Galima pasakyti, kad pasaulis nebebus toks, koks buvo. Bet tai jau ir taip turbūt visiems aišku. Tai gali būti daug laisvesnis, įkvepiantis pasaulis, kuriame dar neįsivaizduojami technikos laimėjimai tarnauja žmogui, atverdami bendros kūrybos ir realizacijos galimybes, kur daugiau bendrumo, laisvės, kur prasiplačia pasaulio matymas, suvokimas. Bet gali būti ir toks, kuriame, prisidengiant laisve ir lygybe, manipuliuojama technikos naujovėmis, siekiant padaryti žmones priklausomus ir kontroliuojamus. Taigi esame to posūkio taške. Kaip realizuosime tą laisvę ir atradimus, kaip leisime tai naudoti, priklauso ir nuo mūsų visų.

Svarbiausi gruodžio mėnesio tranzitai

14d. Jaunatis Šaulyje ir Saulės užtemimas su didžiule planetų sankaupa Šaulyje, prie Besileidžiančio karminio mazgo, iškeliantis praeities aktualijas, susijusias su valdžia, įstatymais, teise, ir verčiantis jas spręsti. Būtinybė spręsti teisėsaugos, švietimo sistemos  problemas, reorganizuoti šias sistemas.

15d. Selenos perėjimas į Šaulį. Tai gerai, nes leidžia iškelti blogybes minėtose srityse, demaskuoti blogį, išaiškinti ir nubausti korumpuotus valdininkus, apvalyti praeities klaidas bei atveria šviesius įdirbius, susijusius su mokytojais, teise, švietimu, užsienio ryšiais, palaiko idealistus, siekiančius aukštų tikslų. Tą pačią dieną Venera taip pat pereina į Šaulį ir darys jungtį su Selena.

Plačiau apie Seleną Šaulyje – visiems ir zodiako ženklų atstovams – rasite čia:

17d. Saturno perėjimas į Vandenį. Saturnas – tai ir suvaržymai, bet ir ir strategija, disciplina. Saturnas pirmiausia apriboja, priversdamas atsisakyti nebūtinų dalykų, įvesdamas didesnę kontrolę. Saturnas Vandenyje yra savo antrose valdose, stiprioje pozicijoje, taigi jis iš pradžių apribos Vandenio sritis, paskui suteiks kryptį, galimybę, pasitelkiant pareigingumą ir strategiją, pasiekti savo tikslus. Saturnas Vandenyje neigiama prasme – tai diktatūra, primityviai realizuojama lygiava. Teigiama prasme – tai pareigos ir laisvės dermė, demokratija, atsakomybė kolektyvuose bei įvairiuos projektuose, atsakinga mokslo bei technikos naujovių pritaikymo strategija.

Apie Saturną Vandenyje galite rasti čia:

19d. Jupiterio perėjimas į Vandenį. Jupiteris – taip plėtra, galimybės. Ir jos metus laiko bus susijusios su Vandenio sritimis bei savybėmis. O tai informacinės technologijos, inovacijos, mokslo atradimai, gebėjimas ne tik eiti su laiko banga, bet ir  būti jos priekyje, kolektyviškumas, laisvė ir demokratija, globalumas.

21d. Jupiterio konjunkcija su Saturnu. Tai ypatingas aspektas, susiijęs su ženkliais pokyčiais visuomenėje, didelio ciklo pradžia, ne be reikalo ši jungtis vadinama Karališkąja konjunkcija, su kuria kai kurie sieja ir Kristaus gimimą.

Plačiau apie Jupiterio-Saturno jungtį ir Jupiterio poziciją Vandenyje rasite čia:

Taigi matome, kad visi keturi astrologiniai įvykiai yra iš svarbiausių, esminių metuose, o Saturno perėjimas – ir keleto metų laikotarpyje.

Gruodžio mėnesį galima dalyti į dvi dalis

I. Senos aktualijos, jų peržiūra ir  rezutatai 1-13d.

Tai laikas tarp dviejų užtemimų, netinkamas svarbiems darbams, o senų išbaigimui.  Netinka ką nors pradėti ar pasirašyti sutartis, bet tinka pabaigti ir nutraukti, jei tai yra pribrendę. Kita vertus, kai kurie įvykiai gali tiesiog formuotis, versdami norom nenorom spręsti susikaupusias problemas, prisiimti atsakomybę už praeityje padarytus veiksmus. Tai galioja ir visuomenės, ir asmeniniam gyvenimui. Saulė, keliaudama Šaulyje greta Ketu, vers atsigręžti atgal, daryti korekcijas, ypač teisingumo, švietimo, užsienio santykių srityje, o asmeniniame gyvenime -peržiūrėti savo autoritetus, pasaulėžiūrą. Tokiu metu pradėti darbai, naujos veiklos būtų stipriai sąlygojamos praeities, jas sunku būtų išjudinti.

Geriausios dienos: 6,8,15.

Prasčiausios dienos: 7,11,13.

II. Nauji horizontai 14-31d.

Nuo jaunaties ir Saulės užtemimo, kuris įvyks 14d., netrukus palaipsniui ima vertis kita realybė, kitos aktualijos, kitos tendencijos. Iš esmės nuo  19d. pasijaučia  Naujųjų (Baltojo metalinio buliaus) metų tendencijos, nes Jupiteris pereina į Vandenį. Tačiau imtis esminių darbų dar ne metas, nes daug pokyčių, jiems dar reikia įsigalėti, išryškėti ir nusistovėti tendencijoms, o mums  visiems – laiko juos suvokti,  peržvelgti atsiveriančias galimybes, apgalvoti veikimo būdą, strategiją. Tam tai neblogas metas, vis dėlto nereikėtų labai savęs skubinti, nes tai pradžia esminių, ilgalaikių pokyčių, kuriems reikia subręsti.

21d.Saulė ir Merkurijus pereis iš Šaulio į Ožiaragį, ir tai gerai,  nes sąmonė ir protas įgis aiškumo, strategijos, galės atsiplėšti nuo praeities problemų ir ramiau pažvelgti ateities link.

Kalėdų laikotarpis šiemet  ir ypatingas, atveriantis naują ciklą, nešantis jėgą, tačiau ir įtampas. Kas ką pasirinks…

21d. Jupiteris darys jungtį su  Saturnu – tai didelio ciklo pradžia, jėgos metas – svajokite, atsiverkite dideliems darbams, didelei perspektyvai.

Tačiau konfliktų, įtampų tikimybę kels 23d. besiformuojanti Marso-Plutono kvadratūra –  reikėtų vengti konfliktų, agresyvumo, nesiprovokuoti, atsargiau vairuoti, kad nesuvaldytas pyktis, impulsyvus elgesys nesugadintų švenčių.

Užtat geras tarpušvenčio savaitgalis: puikus draugiškiems ir šeimyniniais susitikimams, iškyloms, kiek tai leis galimybės. Naujametinis  vakaras, deja, irgi dirglokas: reikėtų vengti per didelio įsijautrinimo, įžeidumo, ambicijų demonstravimo, saikingai vartoti alkoholį, jei nenorite sugadinti švenčių.

Tad per šventes atsiplėškime nuo buitinių rūpesčių sureikšminimo, skubėjimo, nerimo ar tobulybės siekio – tiesiog pasidžiaukime buvimu drauge su artimiausiais žmonėmis, tuo, ką turime. Tegul šis laikas sustiprins mus, ne apkarpys, bet sustiprins sparnus, paruoš juos naujam skrydžiui naujame lygmenyje. To visiems ir linkiu!

Geriausios dienos: 18,19,20,26,27.

Prasčiausios dienos: 22,23,24,30,31.

Plačiau apie šventinį laikotarpį galite rasti čia: