Kuo ypatinga lapkričio jaunatis? Kaip ją sutikti?

Jaunaties Skorpione rekomendacijos ir meditacija
Jaunatis Skorpione
12 Lap 2020

Kuo ypatinga lapkričio jaunatis? Kaip ją sutikti?

/
Posted By

Jaunatis Skorpione šiemet ypatinga. Kodėl?

Jaunaties metu šalia Saulės ir Mėnulio, esančių Skorpiono  24 laipsnyje, bus Selena, arba Baltasis Mėnulis, Skorpiono 27 laipsnyje. Be to, netoliese, Skorpiono 18 laipsnyje,  bus Prozerpina, susijusi su alchemija, transmutacija, gyduolio galėjimais (na, ji juda labai lėtai, tai nieko naujo, tačiau šiemet ją irgi apšviečia Selenos šviesa).Šią planetų sankaupą Skorpione gražiai palaikys planetos Ožiaragyje (tikslus sekstilio aspektas su Jupiteriu, Plutonu ir greta jų esančiu Saturnu) ir Neptūnas Žuvyse.

Jaunatis Skorpione

Jaunatis skorpione

Taigi jaunatyje gražiai susisieja rimtis, atsakomybė, įkvėpimas, dvasingumas ir vidinė jėga. Ši jaunatis suteikia didelę galią, vidinę jėgą, palaiminimą ir šviesią apsaugą, palaikymą šviesioms jėgoms, išgryninimo ir sustiprėjimo galimybę Skorpiono sritims. Kokios gi jos?

Skorpiono sritys bei vertybės

 • transformacija, ekstremalios situacijos
 • energetinės praktikos, magija, ezoterika
 • vidinė jėga, didelių energijų suvaldymas
 • dvasinė lyderystė
 • kova su negerovėmis, ydomis, tamsiąja prigimties puse
 •  stambusis verslas, finansai
 • jėgos struktūros (ypač slaptosios)
 • gelbėjimo tarnybos
 • chirurgija

Ko reikia, norint turėti Selenos Skorpione palaikymą?

Selena Skorpione palaiko drąsius žmones, atsiveriančiu dvasios jėgai, pasitikintiems ja ir jos vedimu, išdrįstančius savarankiai veikti ir mąstyti, prisiimti atsakomybę už savo likimą, veiksmus, gebančius vesti pagal save kitus, ypač ekstremaliose situacijose. Na, o visus gali mokyti šių savybių.

Plačiau apie Seleną Skorpione rasite čia:

Kam palanki ši jaunatis?

 • Dvasinėms praktikoms, meditacijai, jogai, cigunui
 • Rekreacijai, imuninteto stiprinimui, gyduolio galioms ugdytis
 • Verslo sumanymams generuoti
 • Veiklai strateguoti, ateitems planams kurti
 • Finansų, kaip energijos, suvaldymui, nukreipimui

Kaip geriausiai sutikti lapkričio jaunatį?

Jaunatis Lietuvoje formuosis I, asmenybės, būste. Tai svarbi pozicija. Jaunatis bus anksti ryte, prieš patekant saulei, tad visai gerai atsikelti anksti ir pasitikti tekančią saulę, pasisemti iš jos jėgos, drąsos, įkvėpimo. Ascendentas tuo metu irgi bus Skorpione, o Rahu, kylantis Karminis mazgas, aštuntame, skorpioniškame, būste. Taigi jei norite ugdytis vidinę jėgą, įžvalgą, aktyvuoti vidinį magą savyje, tai geriausias laikas per daugelį metų. Kita vertus, tai puikus metas strategijai, veiklos sričių išgryninimui, atsigręžimui į tai, ką norėtumėte veikti, kurlink jus veda vidinė jėga. Labai svarbu į ją atsigręžti, ja pasitikėti.

Jaunaties metu bus stiprus Saturnas (tvirtybė), Marsas (jėga, aktyvumas) ir Venera (grožis, gerovė), palanku šias savybes ugdyti, tik nelengva sudetinti, nes Venera, deja,  bus kvadratūros aspekte su Jupiteriu ir Plutonu, o per juos ir su Saturnu. Taigi, meilės, gerovės ir komforto programas sunkoka suderinti su reiklumu, globaliais procesais. Taigi reikia pasitelkti išmintį ir kantrybę, vidinę jėgą, tikėjimą. Kita vertus, tokia Veneros pozicija Svarstyklėse palanki atgaivai (suvokiant, kad tai laikinas, bet reikalingas atokvėpis, neatsakant savo ilgalaikių tikslų, atkaklumo), įvaizdžio kūrimui, studijoms, informacijos paieškoms (beveik tikslus trinas su Rahu).

Dar vienas dalykas - apskritai apie jaunaties sumanymus nereikia skubėti  kalbėti, pasakoti, nes taip išblaškoma jėga dar jai neužaugus. Tai ypač galioja jaunačiai Skorpione, taigi kurkite pasaulį, kuriame norėtumėte gyventi, atsispirkite baimės - savoms ir įpirštoms, ugdykite savarankų požiūrį, kurkite ateities planus, remdamiesi į vidinę savo jėgą, tačiau neskubėkite to iškalbėti, tegul ta jėga auga jumyse. Ji jaučiama ne iš kalbų, o iš pačios žmogaus esaties. Ji stiprina ir įkvepia ne tik patį žmogų, bet ir aplinkinius, teikia vilties ir šviesos. Tad svarbiausias darbas dabar - stiprinti, kelti savo energijos potencialą, kaupti vidinę jėgą, stiprybę. O tai ir yra Skorpiono pamokos.

Šis metas atveria šviesos pergalę, dvasios jėgos pergalę. Ta pergalė prasideda kiekviename iš mūsų, sielos gelmėse. Pasirinkime ir sprendime.

Skorpiono jaunaties meditacija

Kas tu esi? Kas  iš esmės esi? Tėvas, dukra, lietuvis, tarnautojas, keliautojas, vykėlis, nevykėlis?... Kaip kada...  Ne, ne, ne, nesislėpk. Kas IŠ TIESŲ esi?

Kas esu? Kas esu? Kas esu? O ką, sakyk, nejaugi nesi prabudęs su šiuo klausimu vidury nakties? Neblykstelėdavo tiesiai į kaktą kur nors vidury voveraitės lakstymo, rūpesčių ir darbų: "Ir ką aš čia darau? Ir ką darau? Kam?" Ką,  ar dvasia nekalbėdavo tau vidury nakties, primygtinai neleisdama užmigti ir klausdama: "Kas esi? Kas esi? Kas esi? Ir ką tu čia veiki?"

Atsigręžk į savo savastį, į savo orumą, į savo jėgą, į tą gelmę savyje, kuri žino, kas esi. Kuri ir yra tai, kas esi.

Tu esi dvasios karys rizikingame fronte. Tu esi amžina dvasia šokiruojančioj kelionėj. Nes pati taip pasirinko. Tu esi ektremalas beprotškam pasauly. Kontrastų tirštumoj, paradoksų erdvėj, miego karalystėj, iliuzijų karuselėj, miražų dykumos pakrašty, laisvėj ar vergijoj - čia jau kaip pažiūrėsi. Kaip pasirinksi.

O kaip pasirinksi? O ką pasirinksi? Taip ir bus. Tas ir bus.

Tu esi magas, laviruojantus amžinybėje. Begalinė dvasia, sulindusi į mažą mažą dėžutę. Ir kam reikėjo į ją įlįsti? Iššūkis? Kvailumas? Drąsa? Pasiaukojimas? Ar naivumas? Kas žino?

Bet tu gelmėse žinai. Nes tu magas, kuris sugalvoja realybes. Kuris tiek susiprastina, tiek rizikuoja tapti beveik daiktu, kad įsitikintų, kad gali laimėti, pergalėti bet kokioje kovoje, bet kokiame iššūkyje.  Išlįsti iš bet kokios dėžutės - ribotumų, iliuzijų, konvencijų, susitarimų ir apsigavimų. Tai ir sakau: "Kažin, tai drąsa ar kvailumas? Į tai įlįsti - į tą tirštumą"

"Tu pervertini savo jėgas, tu niekada negalėsi, negalėsi", - šnažda sapnų dievybės ir prietemų šmėklos "Miegok, miegok. Būk mažas. Nesvarbus. Gal tada kaip nors ir išgyvensi. Kitaip..." Kas kitaip? Atbusk, atbusk, žadink karį savyje. Žadink magą savyje. Tai darbas. Tai tavo darbas. Tai tavo iššūkis. Ir deimantinis raktelis į laisvės erdvę, kur samsara ir nirvana  - tas pat. Ohoho ilgas kelias. Ilgas, sunkus, oi, koks sunkus. Bet įkvepiantis.

Tai įkvėpk ir kvėpuok jėga. Kvėpuok drąsa. Kvėpuok dvasia. Ne kieno nors - savo. Įkvėpk dvasios jėgą - išskleisk ją. Visų pirma savyje. Įkvėpk dvasios šviesą - išskleisk ją, tą šviesos sferą savyje. Paskui, kai užsipildysi, leisk jai skleistis, švytėti per tave. Kur tu ir svarbus, ir nesvarbus. Aš esu šviesa. Tu esi šviesa. Mes esame šviesa. Pasaulis yra šviesa.

Tu esi Drąsa, tu esi Dvasia. Nes tau nėra ko prarasti. Neįmanoma. Nebent pats pasirinksi įtinkinti save prarasti. Dar kurį laiką užsimiršti, pamiegoti, pasisiūbuoti iliuzijose. Savęs gailėjime. Savęs menkinime. Arba savęs sureikšminime (kas išties tas pat).

Būk laisvas. Būk magas. Būk  dvasios karys. Šviesos karys. Ramus ir pasitikintis. To labai reikia pasauliui. Bet visų pirma tau pačiam. Dabar ir visados. To ir linkiu. Tau, sau, visiems.

Geros jaunaties Skorpione. Geros jaunaties.