Lapkritis -drąsiųjų ir apdairiųjų metas

Lapkričio astrologinės aktualijos
Lapkričio astrologinės prognozės
4 Lap 2020

Lapkritis – drąsiųjų ir apdairiųjų metas

/
Posted By

Veiksmas palaipsniui  įgyja pagreitį. Spalis su retrogradiniu Merkurijumi bei Marsu buvo toks apsikasimo apkasuose metas, kaupiant jėgas, peržiūrint informaciją, stebint pozicijas – tiek visuomeniniame, tiek asmeniniame gyvenime. „Kas bus? Kaip bus? Kas čia ką darys? Na, nieko dar neaišku…“

Lapkritį gaima skirstyti į tris dalis:

I dalis – atsargioji. Koalicijų paieška, valdžios ambicijos. Sutartys ir susitarimai. 1-14d.

Dabar pozicijos ima judėti. Nuo  3d. Merkurijus Svarstyklėse pasisuka tiesiaeigiai, paskatindamas bendravimą ir bendradarbiavimą, aktyvindamas mąstymo procesus, po praeities peržiūros nukreipdamas mintis ateities link. „Ką daryti“ Kuo užsiimti? Gal mokytis ko naujo? Kas reikalinga pasauliui naujoje situacijoje?“ Bet vis dėlto veiksmas labai aktyviai nesirutulioja – Marsas dar retrogradinis. Svarbu neiššokt į pauzę, neužskubėt, kad nereikėtų gailėtis. Tas ypač jaučiasi ir visuomeninėje situacijoje: „Ne,ne nespauskit, dar nežinom, kas mums gali būti naudingas, tai nesinori atstumti“. Paskubėsi-apsijuoksi. Panašiai vyksta ir asmeniniame gyvenime.

Kaip ir neaiški dar kryptis, kur judėti, dar mažoka informacijos, dar bus pokyčių, korekcijų, transformacijų. Bet geras metas aptikti, auginti savo vidinę jėgą, savo savastį – tai didžiausia vertybė, gelbstinti, parodanti kelią bet kokiose situacijose.

12d. formuosis galingas metų aspektas – Jupiterio-Plutono jungtis, susijęs su didelėmis valdžios ambicijomis, kova dėl įtakų, pasaulio pasidalijimo. Tiesą sakant, šis aspektas kartosis šiemet trečią – ir paskutinį – kartą, išryškindamas būtinybę keisti ekonomiką, persidalyti pasaulį, keisti įstatymus ir valdžios sistemas. Taigi išbaigti tai, kas pradėta balandžio mėn.

Apie Jupiterio-Plutono jungtį galite pasiskaityti čia:

Asmeniniame žmogaus gyvenime tai galingos transformacijos metas. Vis dėlto šis aspektas iškils į paviršių, kai Marsas pasisuks tiesiaeigiai, o tai įvyks 14d.

Vis dėlto tuo metu  Mėnulis bus jau visai senas, taigi svarbiems veiksmams teks palaukti jaunaties. Jaunatis Skorpione bus 15d. Tai puikus metas atsigręžti į savo dvasinę jėgą, vidinius resursus, į amžinąją dalį savyje. Tai puikus metas pamąstyti apie savarankią veiklą, verslą, apie savo vidinę jėgą.

  • Geriausios dienos: 1-3,10.
  • Prasčiausios dienos: 6-8, 13-14.

Laikotarpis palankesnis vandens ir žemės ženklų atstovams.

II dalis – aktyvioji. Skorpiono šviesi jėga. Dvasios kario pamokos. 15-21d.

Tačiau svarbių darbų pradžiai reikia kiek paaugusio Mėnulio. Toks jis bus 18-19d. Tai puikus metas rimtiems verslams, reikalams pradėti, ypač susijusisems su energijos ištekliais, Žemės resursų efektyviu panaudojimu, dvasinėmis praktikomis, kovų menais. Mėnulis bus Ožiaragyje, suteikdamas rimties, atsakomybės, strategijos jausmą, Saulę ir Merkurijų Skorpione, nušviestus Selenos šviesos (jos jungtis su Saule 18d.), palaikys galinga sankaupa Ožiaragyje (Saturnas, Jupiteris, Plutonas) bei Neptūnas Žuvyse. Tai gražiai susies dvasios jėgą, strategiją, praktiškumą ir įkvėpimą. Tai galingas metas stipriems, žinantiems, ko nori, žmonėms – tiek verslo atovams, tiek rimtiems dvasiniams praktikams.

Labai svarbu pasitelkti dvasios kario jėgą, dvasios orumą, pakviesti jį į savo gyvenimą. Jei norit ugdyti dvasios jėgą, dabar pats metas. Tam sudarytos visos aplinkybės – ir vidinės, ir išorinės. Drąsieji gaus Selenos apsaugą ir palaikymą. O bailiuosius grauš jų pačių baimės. Vėlgi drąsa nereiškia beatodairiško veikimo –  ji , pasirodo, puikiai dera su apdairumu – tokios Skorpiono pamokos ir išmintis.Drąsus nedemonstruoja savęs, jo jėga jaučiama kaip galingas, neišmušamas išoriniais veiksmais vidinis dvasinis potencialas, Nuoseklumas, tvirtybė. Tokia būsena – tai pagalba ne tik žmogui, bet ir aplinkai, pasauliui.

Apie Seleną Skorpione galite pasiskaityti čia:

  • Geriausios dienos: 18-19.
  • Prasčiausios dienos: 16, 20.

Laikotarpis palankesnis vandens ir žemės ženklų atstovams.

III dalis – užtemiminė Šauliškoji. Praeities bagažas. Autoritetų, įstatymų peržiūra. 22-30d.

Saulei perėjus į Šaulį vėlgi pasijus tam tikras prisistabdymas, fatalizmas. Tai būdinga Saulei keliaujant prie Ketu, juolab užtemimo zonoje. Gali išlįsti kompromituojanti valdžią informacija, vieni autoritetai žlugs, kiti kils, apskritai gali būti sunku jais tikėti. Laimės tie, kurie mokės paprastai komunikuoti, būti prieinami ir suprantami liaužiai, jaunatviški. Kuo labaiu į mėnesio pabaigą, tuo labiau įtampa augs ir jų kulminacija bus  lapkričio 30d. Mėnulio užtemimnas.

Šiuo metu nereikėtų planuoti svarbių darbų ar kurti įmonę – tai būtų daug labaiu veikiama praeities, sunku pajudėti į priekį. Tačiau metas geras paleisti tai, kas nebereikallinga, peržiūrėti savo vertybes, idealus. Labai svarbu išlaikyti tikėjimą, nenunirt į beprasmybę, patausokite kepenis, kraujotakos sistemą, atsisakykite riebaus maisto, alkoholio. Kita vertus, svarbu žvalgytis, ką naujo būtų galima išmokti. Tačiau tai jau gruodžio aktualijos.

  • Geriausios dienos:22, 24-25.
  • Prasčiausios dienos:26-27, 29-30.