Kaip geriausiai sutikti spalio jaunatį?

Jaunaties Svarstyklėse meditacija
Jaunatis Svarstyklėse
15 Spa 2020

Kaip geriausiai sutikti spalio jaunatį?

/
Posted By

Jaunatis formuosis spalio  16d., 22:31val., tai penktadienio vakaras.  Svarbiausia ir per pačią jaunatį, ir visą savaitgalį taikumas, ramybė, bet ne vangumas. Svarbu išlaikyti pusiausvyrą, nesiprovokuoti ir nesimėtyti į kraštutinumus, neskubėti ir nepykti.  Svarbu, kad aplinkoje būtų grožio, harmonijos, – ją sukurti juk ne taip ir sunku: maloni muzika, gražiai serviruotas stalas, kvapni arbata, mėgstamų kvepalų aromatas, jaukus buvimas su artimu žmogumi.

Ne tik penktadienio vakaras, bet ir savaitgalis  tinkamas nueiti į koncertą su partneriu ar tiesiog pasivaikščioti gražioje gamtoje, pamedituoti į tai, ką gražaus norėtumėte sukurti ar atgaivinti savyje ir pasaulyje, kūrybai, rekreacijai. Ši jaunatis netinkama veržliam ateities strategavimui ir aktyviai veiklai, ko gero, ir plačiam bendravimui, bet turite unikalią galimybę restartui – praeities peržiūrai ir korekcijai, giliai transformacijai, santykių atgaivinimui bei sutvirtinimui, sielos žaizdų užgydymui, paleidžiant praeities nuoskaudas, atveriant neišnaudotas galimybes.

Jaunaties astrologinis fonas

Jaunaties fone  bus įtemptų aspektų  (Saulė su Mėnuliu darys kad ir netikslius, tačiau vis dėlto kvadratūros aspektus į planetų sankaupą Ožiaragyje bei Marsą Avine, Venera – opoziciją į Neptūną, Merkurijus – į Uraną) ir net dvi artimosios planetos – Merkurijus ir Marsas – judės retrogradiškai, tad stipri tendencija peržvelgti santykius, veiksmus bei praeityje pasakytus žodžius.

Jaunaties metu ypač svarbus balansas, pusiausvyra, išmintis, neskubėjimas, įsiklausymas į save ir pasaulį. Noras skleisti harmoniją ir taiką, o ne karą. Suvokimas priešybių vienybės, bendravimo išmintis, gebėjimas rasti tą vidurio tašką tarp priešybių  – vyriškojo ir moteriškojo prado, aktyvumo ir pasyvumo, ir t.t. – juk tai ir yra balansas, harmonija. Norint sėkmės, šią jaunatį ypač svarbu nepasiduoti įtampoms, užsispyrimui, kietumui ar dramatizmui.

Jaunaties temos: santykiai, partnerystė, harmonija, pusiausvyra, grožis ir elegancija.

Spalvos: įvairūs rožinės atspalviai, rožinės, baltos ir šviesiai pilkos deriniai.

Ko nereikėtų daryti?

Pyktis, skubėti, blaškytis, aštriai aiškintis santykius, priekaištauti, svaigintis,  būti toli nuo mylimųjų.

Tai geras metas

  • Padėkoti mylimiesiems už buvimą kartu, pasidžiaugti santykiais.
  • Padaryti ką nors malonaus, išreikšti meilę partneriui.
  • Pasvajoti apie partnerį jo neturintiems. Kokį norėtum turėti? Koks tas, tau tinkamiausias?
  • Užduoti sau klausimą, ko reikia, kad pats būtum geras, geresnis partneris?
  • Grožio procedūroms, įvaizdžio formavimui. Ko reikia, ką norėtum pagražinti savo išvaizdoje?
  • Menams, kūrybai. Ką gražaus galėtum sukurti, įnešti į pasaulį?
  • Pusiausvyros atkūrimui. Kur norėtum atkurti taiką, pusiausvyrą?
  • Taikos meditacijoms. Taikos tiek išoriniame, tiek vidinaime pasaulyje. Namuose, šeimose, tarp įvairių pažiūrų žmonių.
  • Dvasinėms transformuojančioms praktikoms. Žodis, mintis šiuo metu turi šviesią magišką galią.

Grožis išgelbės pasaulį. Kitaip būti tiesiog negali. Tik leisk tam būti. Pasirink tokį pasaulį, kurį išgelbsti grožis ir harmonija.

Jaunaties meditacija

Užsimerk ir atsimerk. Užsimerk ir atsimerk. Ir, kai atsimerksi, leisk pasauliui tapti gražesniam. Iškart. Kai tik atsimerksi, leisk jau jam iškart būti gražiam. Leisk grožiui tekėti į tavo akis. Į tavo veidą. Į tavo svajones. Ir gyvenimą.

Leisk tavo odai būti gražiai. Tavo akims ir blakstienoms. Tavo lūpoms, plaukams, iki pat galiukų, tavo rankoms… Leisk visam savo kūnui suvibruoti grožiu ir harmonija. Jų dažniu. Jų nata.

Leisk grožiui tekėti per tave. Ir per pasaulį. Per tavo akis. Ausis. Per tavo smegenis ir širdį. Leisk grožio ir harmonijos tėkmei skalauti tave. Susitaikyk su ja, džiaukis ja, leisk jai vibruoti savo kūne. Pajusk, kur to labiausiai reikia, trūksta, leisk jai išvalyti tai, kas nereikalinga. Ir pabūk tose harmonijos bangose, pasimėgauk jomis. Išgyvenk, įsileisk harmonijos nešamą palaimą. Gali pajusti, kaip ji valo, užpildo, prisodrina. O, taip, to taip reikėjo…

Įkvepiu harmoniją-išskleidžiu harmoniją. Darkart peržvelk kūną, pajusk, kur reikia harmonijos – kūnas tau pasakys. Paskui, kai kūnas prisisodrins, leisk jai skleistis per aurą, išsispinduliuoti, tekėti, švytėti per tave minkštais, vaiskiais spinduliais, nuostabiomis bangomis į aplinką. Į pasaulį. Į žmones.

Pasakyk: „Įsileidžiu, įkvepiu  grožį į savo gyvenimą.  Į savo namus, aplinką. Į savo pasaulį. Išspinduliuoju grožį, harmoniją į pasaulį.“ Pamatyk kiekvieną daiktą kaip gražų – laiptų turėklus, durų rankeną, kėdę, stalą, puodelį ant stalo, gėlę vazoje… Leisk jiems sušvytėti. Leisk pasauliui persikeisti. Švytėk drauge su pasauliu.

Pamatyk kiekvieną žmogų kaip gražų. Leisk jiems sušvytėti. Saviems ir svetimiems. Ypač saviems. Ypač svetimiems. Nors ką ten svetimiems – kokiems svetimiems? Argi svetimiems?

Palinkėk sau ir pasauliui taikos ir harmonijos. Pamatyk, kaip pasaulis sušvyti harmonija.  Taika. Grožiu. Jis turi tokį šansą. Jis turi tokią galimybę. Tu irgi. Leisk tam būti. Leisk…

Gražios jaunaties Svarstyklėse. Gražios jaunaties.