Lilit įeina į Jautį. Ir ką gi?

Ką reiškia Lilit Jautyje pozicija zodiako ženklų atstovams
Lilit, arba Juodasis Mėnulis, Jautyje
10 Spa 2020

Lilit įeina į Jautį. Ir ką gi?

/
Posted By

Spalio 21d. Lilit, arba Juodasis Mėnulis, įžengia į Jautį ir bus šiame ženkle devynis mėnesius. Ką gi tai reiškia visiems ir zodiako ženklų atstovams?

Kas yra Lilit?

Lilit astrologijoje yra matematiškai skaičiuojamas taškas, susijęs su didžiausiu egoizmu, karmine prasme apsunkinta sritimi, kur buvo nusižengta dėl per didelio egoizmo ir todėl sunku rasti aukso vidurį, adekvatų elgesį. Dažnai šioje srityje lydi kaltės, netikrumo jausmas, didesnė čia ir nuopuolio galimybė. Lilit periodas yra devyneri metai ir viename ženkle ji būna devynis mėnesius.

Kita vertus, Lilit turi raiškos stiprumo lygmenis.  Ji gali reikštis

  1. Sunkiausiu būdu: kai žmogus daro blogus darbus, susijusius su jos sritimi, ir jam netgi sekasi – tai reiškia, kad jis pasirinkęs blogio kelią ir įsitvirtinęs jame, degraduoja.
  2.  Vidutinišku: kai žmogus stengiasi nedaryti blogų darbų Lilit srityje, tačiau jam nutinka blogybės, susijusios su šia sritimi, tai reiškia, kad jis įėjęs į atpirkimo fazę, patiria ir grynina savo sukauptos karmos pasekmes.
  3. Lengvu būdu: žmogus nei daro bloga toje srityje, nei jam kas nors daro, tačiau jis gerai žino ir iš tolo atpažįsta, kad taip elgtis nereikėtų. Kodėl? Nes jis žino kainą, kurią reikės už tai sumokėti, savo patirtimi.

Ką keičia Lilit perėjimas į Jautį?

Devynis mėnesius – nuo 2020m. spalio 21d. iki 2021m. liepos 18d. didžiausias pagundas ir nuopuolio galimybę kels godumas, gobšumas, materializmas, siekis greitai ir nesąžiningai pralobti, pasisavinant kito turtą, išnaudojant, nepaisant moralinių skrupulų. Godumas gali apimti ir tuos, kuriems šiaip tai ir nėra būdinga, todėl reikia didesnio atidumo šioje srityje – tiek tvarkant finansus, tiek ieškant uždarbio galimybių ar sudarant sandėrius, renkantis pirkinius.

Gali kilti įspūdis, kad už pinigus viską galima nusipirkti – ir pagarbą, ir meilę, kad pasaulį valdo pinigai, kad dvasinės vertybės nėra vertingos, o pagarba ir susižavėjimas tiesiogiai proporcingi turto dydžiui. Persiimti tokiu požiūriu reikštų nuopuolį. Kita vertus, gali būti švaistymo, parazitavimo kitų sąskaita, neatsakingo resursų naudojimo, perdėto vartojimo, daiktų kulto, tuštybės, mylimojo vertinimo pagal piniginės storį ar savininkiškumo, pavydo. To reikėtų vengti.

Labai svarbu išlaikyti pagarbą Žemei, darbštumą, etišką elgesį ir padorumą, gebėti pasirūpinti materialiais dalykais, jų neignoruojant ir nevengiant, tačiau ir nesudievinant.

Apsunkinta taps žemės stichija, žemdirbystės, maisto bei grožio pramonės sritys, čia gali būti siekiama nesąžiningo pasipelnymo, kenkiant sveikatai, teršiant žemę ar kūną toksiškomis medžiagomis.

Ką reiškia ši pozicija zodiako ženklų atstovams?

Avinui ši pozicija kelia pagundas uždirbti nesąžiningu būdu, „nes visi taip daro“, ar iš pasipiktinimo, kad nepakankamai mokama. Gali susidurti su machinacijomis, išnaudojimu darbe, uždarbio išmokų sutrikimais, apimti nusivylimas, kad sąžiningai uždirbti ir padoriai išgyventi neįmanoma, tad turtėja tik apgavikai. Vis dėlto svarbu gebėti materialiai pasirūpinti savimi, išlaikant sąžiningumą ir darbštumą,

Jaučiui reikia būti ypač budriam, kad įprastinis praktiškumas nevirstų gobšumu, o stabilumas – buku užsispyrimu ir panirimu į materializmą. Įsiklausykite į artimųjų pastabas. Tai netinkamas metas svarbioms iniciatyvoms, pabūkit kuklesni, venkit egoizmo – jei norėsite pasirodyti, galite pasirodyti ne per palankiausioje šviesoje ar patirti apmaudžių nuostolių.

Dvyniams reikėtų pasisaugoti intrigų, slaptų priešų ir išnaudotojų. Kita vertus, užsidaryti nuo pasaulio ir vengti darbo, veiklos, gyvenant  iš pašalpų, labdaros,  nėra gerai, pagalvokite, kaip užsidirbti patiems – jūs tai galite. Kita vertus, svarbu, kad dvasingumu nedangstytumėte savo neveiklumo, šiuo metu užsidaryti nuo pasaulio nėra gerai.

Vėžiui nesąžiningi pasiūlymai ar nusivylimas gali ateiti per draugus, kita vertus pagalvokite, ar pats jų neišnaudojate, ar santykiai su jais sąžiningi. Blogai būtų rinktis draugus pagal turtą, naudą. Atsirinkite, su kuo pakeliui, kas tikrieji draugai, kuriai galite pasitikėti, ir pats pasistenkite toks būti. Peržiūrėkite savo svajones – ar ne per daug jose materializmo.

Liūtui didžiausią pagundą kels noras iškilti karjeroje, engiant kitus. Reikėtų vengti despotiškumo, žiūrėti į kitus iš aukšto ar dėl karjeros atsisakyti dvasinių vertybių. Kita vertus, galite patirti neteisybių ar išnaudojimą iš savo viršininkų arba tiesiog nusivilti savo karjeros galimybėmis, esminiais gyvenimo tikslais. Neskubėkite darytti išvadų šioje srityje.

Mergelei aptemdyta bus užsienio bei studijų sritis. Pasitelkite savo įgimtą kuklumą, nes jei sieksite būti svarbūs, žūtbūt prisiplakti prie įtakingųjų, demonstruoti save, galite patirti nemalonumų. Svarbu atsirinkiti autoritetus, kuo žavitės, į ką lygiuojatės, kad tai būtų išties moralūs žmonės. tolimoms kelionėms ne pats tinkamiausias metas – gali būti apmaudžių praradimų.

Svarstyklėms nepalankus metas pradėti verslą ar imti kreditą, reikėtų atsispirti pagundai rizikuoti ir neleisti savęs į tai įtraukti, taip pat svarbu nepasiduoti niūrioms mintims, polinkiui į mistiką, mirties romantikai, tamsioms spalvoms. Ieškokite grožio šviesiose – ne tamsiose spalvose,  venkite niūrių vietų bei minčių – jos klampina.

Skorpionui bus apsunkinta, aptemdyta partnerystės sritis – galvokite, ką renkatės į partnerius, kita vertus, pats išlaikykite ištikimybę, neišduokite. Būkite ypač atsargūs pasirašydami sutartis, atidžiai jas tikrinkite, nesusiviliokite neteisėtais veiksmais, siekdami naudos, laikykitės įstatymų, nes gali tekti skaudžiai mokėti. Galimas nusivylimas partneriais – jie pasirodyti savanaudžiai, vis dėlto pagalvokite, ar tai ne jūsų pačių projekcija.

Šaulį gali apimti pagundos pasipelnyti nesąžiningu būdu, pasiteisinant, kad visi taip daro. Kasdienis darbas gali atrodyti atstumiantis, per mažai apmokamas, nepakankamai vertinamas, nepatrauklus, o viršininkai priekabūs ir išnaudojantys. Dėl to gai kilti noras išvis darbą mesti, pasakant, kad dirba tik kvailiai. Svarbu laikytis sveikos gyvensenos, sąžiningai atlikti apsiimtas pareigas.

Ožiaragiui gali kilti nebūdingas noras išvis nedirbti, tačiau nereikėtų susigundyti spekuliacijomis, nedarbinėmis pajamomis, investicijomis – jos gali būti nuostolingos. Kitas pavojus  – imti žiūrėti į meilę ciniškai, vartotojiškai, mylimąjį vertinant pagal kišenę ar dovanas. Ypač pasaugoti reikėtų vaikus, neskubėti jais nusivilti ar koneveikti, nors jie ir gali šiuo laikotarpiu kelti daugiau rūpesčių.

Vandeniui rūpesčio gali kelti namai, šeima, tai netinkamas metas pirkti nekilnojamąjį turtą, didesnio pakantumo reikia šeimai, giminei, tėvynei, kita vertus, jos gali vienaip ar kitaip nuvilti, o buvimas namie, šeimoje, gimtinėje atrodyti nuvertėjęs ar kad jūs per mažai ten vertinami. Venkite įsiskaudinimo, uždarumo ir aukos pozicijos.

Žuvims nesusipratimų, painaivos gali kilti su kaimynais, broliais, seserimis, artimąja aplinka. Šie gali pasirodyti godžūs ir savanaudžiai, kita vertus, pačiam svarbu išlaikyti geraširdiškumą, galvoti, ką sakote, ar taip vieni kitus suprantate, neiškraipopte informacijos savo įsivaizdavimais. Atidžiai reikia tvarkyti dokumentus, juos keletą kartų patikrinti prieš pasirašant – gali įsivelti apmaudžių klaidų.

Svarbu gilinantis į Lilit, arba Juodąjį Mėnulį, nepamiršti Selenos, Baltojo Mėnulio, – kur jis yra, kokias dorybes skleidžia. Tai padės darbuotis, tobulinti save ir išvengti ydų nenugrimztant į negatyvą, o atsiremiant į savąsias dorybes, gražius įdirbius.

Apie Selenos poziciją Skorpione ir jos teikiamą apsaugą  galite rasti čia:

Kokias sritis Lilit aptemdo, keliaudama būstais?

I. Asmeninės raiškos. Reikėtų elgtis kukliau, pamažinti pretenzijas, norą būti pirmam, egoizmą, tiesiog ramiai darbuotis savos srityje.

II. Uždarbio, kaupimo. Reikėtų vengti gobšumo, parazitavimo, dvasinių vertybių išsižadėjimo dėl naudos, noro staiga uždirbti daug, praturtėti nedirbant ar išnaudojant kitus. Gali būti užmokesčio sutrikimai, tad neišlaidaukite, kita vertus, pernelyg neužsispauskite dėl pinigų temos.

III. Kaimynų, giminių, mokymosi. Pagundos susijusios su giminių, artimųjų nuvertinimu, nereikėtų veržtis kažkur, menkinant tai, kas yra aplinkui, nors tai būtų ir netobula. Problemų gali kelti kaimynai. Mokymosi procesas gali apkarsti, svarbu neiškraipyti informacijos. Galvokite, ką kalbate, ką rašote ir pasirašote.

IV. Namų, šeimos. Rūpesčio gali kelti namiškiai, venkite vaidų namuose, žvilgsnio į juos per juodus akinius, noro įvesti savo tvarką bet kokia kaina, užsispyrimo, kietumo. Nenuvertinkite namų, tėvų ar motinystės, gimtinės.

V. Vaikų, meilės, žaidimų. Mylimieji ar vaikai gali iškrėsti nemalonių staigmenų, bet labai svarbu išlikti mylinčiam, pasitelkti kantrybę. Neloškite, nesivelkite į spekuliacijas.

VI. Darbo, sveikatos. Pamažinkite pretenizjas darbe, nors darbas ir nuviltų, tiesiog atlikite sąžiningai savo pareigas. Tausokite sveikatą, bet netapkite hipochondrikais. Gydymo įstaigose galimi nemalonumai, tad pasistenkite tausoti sveikatą, pereikite prie sveikesnės gyvensenos.

VII. Partnerystės, teismų. Gali nuvilti partneriai arba partnerystė apskritai – nepasiduokite, likite ištikimi, teisingi. Atidžiai studijuokite sutartis, prieš žadėdami pagalvokite, ar įvykdysite, nepažeiskite įstatymų, netinkamas metras teismams bei vedyboms.

VIII. Slaptų reikalų, magijos, finansų. Venkite užkulisinių intrigų, slaptos įtakos, manipuliavimo kitais, noro staiga pralobti rizikuojant. Nesivelkite į magiją, atsargesni būkite seksualiniuose santykiuose, netinkamas metas imti kreditą.

IX.Iškilimo, autoriteto, užsienio. Nereikėtų siekti būti svarbiam ir neginčijamam autoritetui, tampant despotu – tvardykite puikybę, būkite atsargesni užsienyje ar su užsieniečiais, atsirinkite mokytojus.

X. Karjeros, tikslų. Nereikėtų stengtis pasiekti didelius tikslus vienu ypu, su didelėmis ambicijomis, paminant švelnumą, rūpestingumą. Pavojingas depotiškumas, perdėtas formalizmas – to reikėtų vengti.

XI. Kolektyvo, svajonių. Svarbu nenusivilti draugais ar savo svajonėmis, ‘nenurašyti’ jų,  jei jie pasirodytų netobuli.

XII. Dvasingumo, vidinės erdvės. Svarbu nepamesti atjautos, dvasinių praktikų bei vertybių dėl pasaulietinių, kita vertus negerai užsidaryti vienumoje, atsiskirti nuo žmonių, vengti pasaulietinių pareigų prisidengiant dvasingumu.

Svarbu toje srityje, kurią paliečia Lilit, stengtis išlaikyti esmines, įprastines vertybes, jų neišsižadėti, atsispirti pagundoms, kylančioms iš godumo, savanaudiškumo ar egoizmo (visų pirma, jas pamatant), o nuoskaudas ar neteisingumą, ateinantį iš pasaulio, priimti ramiai, išlaikant adekvatumą, netampant auka, bet ir neleidžiant savęs išprovokuoti neteisingam elgesiui.