Kaip geriausiai sutikti soliarą?

Astrologo patarimai, rekomendacijos
kaip geriausiai sutikti soliarą
27 Rgs 2020

Kaip geriausiai sutikti soliarą?

/
Posted By

Kas yra soliaras?

Soliaras - Saulės tikslus grįžimas į vietą, kur buvo gimimo metu. Tai tarytum mažas gimimas iš naujo, naujo Saulės ciklo pradžia. Jis svarbus visiems žmonėms, tačiau ypač tiems, kurių Saulė yra stiprioje pozicijoje - Liūto, Avino  ženkluose arba prie horoskopo kampų, arba dar kitaip išryškinta.
Soliaru vadinamas brėžinys, kuriame Saulė yra tiksliai tame pačiame laipsnyje, kur buvo gimimo metu (tokį brėžinį galima gana lengvai pasidaryti daugelyje astrologinių programų). Jis parodo, koks astrologinis fonas formuojasi tais metais, kokios sritys yra aktyvuotos.

Ar vieta turi įtakos?

Kai kurie, norėdami pagerinti metų tendencijas, vyksta sutikti gimtadienį toje šalyje, kurioje išryškėtų teigiamos metų savybės ir susilpnėtų neigiamos.
Šiuo atveju yra skirtingų požiūrių: vieni astrologai teigia, kad, norint įjungti soliaro energijas naujoje šalyje, reikia joje pagyventi bent jau savaitę, kiti - mėnesį, o dar kiti sako, kad toje šalyje tada reikėtų gyventi visus metus. Manau, naujų energijų įsijungimo greits priklauso taip pat ir nuo žmogaus įdirbių, gebėjimo dirbti su energijomis,  ir nuo sąmoningumo, dėmesio sutelkimo, ketinimo. Bet kokiu atveju, neabejotinai tai, kaip ir kur sutinkame didelių ciklų pradžią - ar tai būtų soliaras, ar nauji Saulės metai, ar lygiadieniai, ar net jaunatis - gana stipriai veikia visą ciklą.
Tai panašu į kryžkelę, na, o gal net labiau į liftą: kuriuo keliu pasuksi, ten ir eisi, su kuo bendrausi, su tuo bus tendencija dažniau susitikti visame cikle. Todėl tokiais momentais svarbus sąmoningumas bei siekis išlaikyti ir kurti savo realybę, nesipainiojant į svetimas istorijas: svajokite apie tai, ką norėtumėte daryti, bendraukite su tais, su kuo norėtumėte bendrauti, neleiskite užvaldyti baimėms ar neigiamoms emocijoms.

Prieš soliarą

Maždaug mėnuo prieš soliarą, kaip turbūt daugelis pastebėjote, yra ypatingas metas. Jis netinkamas gausiam bendravimui, kreipia į intravertiškumą net tuos, kam tai iš esmės nebūdinga. Ir gerai, nes šis metas ir skirtas atidžiau peržvelgti praėjusį ciklą, padaryti išvadas, jei reikia atsiprašyti, atmokėti skolas. Šiuo metu, t.y.  maždaug 28 dienas, Saulė keliauja simboliniu dvyliktu būstu, taigi energija nukreipta vidun, ne į išorę. Taigi tai netinkamas metas nei gausiam bendravimui, nei naujiems darbams (jei nėra kitų priešingų faktorių). Fiziniame lygmenyje tai gali reikštis kaip silpnesnis imunitetas, taigi dažniau sirguliuojama, gali trūksti jėgų, iniciatyvos, jei vis dėlto norima tęsti įprastą gyvenimo būdą.  Tai praeities peržiūros ir galimos transformacijos metas - tam jį ir reikėtų skirti: atsisakyti nebereikalingų daiktų, įpročių, galbūt ir santykių. Atleisti ir paprašyti atleidimo, stipriai tuo metu veikia malda, visokeriopo valymosi praktikos.

Prieš pat soliarą galima padaryti meditaciją, matant, kaip nutolsta tai, kas nebereikalinga, - atsikabina kaip kokie traukinio vagonai ir palieka praeityje.

Kaip sutikti soliarą?

  • Visų pirma pasirūpinkite, kad sutiktumėte soliarą švarūs visomis prasmėmis - išsimaudykite, apsirenkite naujais ar bent jau švariais drabužiais (daugumai labiausiai tiks šviesių, vaiskių spalvų drabužiai, bet galbūt norėsis sryškių, sodrių - tai irgi puiku,  bet neturėtų būti  murzinų ar labai tamsių, nors ir čia gali būti išimtys). Aplinka taip pat turėtų būti švari, jauki, ne chaotiška - tai gali būti jūsų namų erdvė, graži gamta ir pan. Bet tai neturi kelti įtampų ar per didelio susvarbinimo  - sutvarkykite savo erdvę taip, kad jums tai būtų patogu ir kad joje būtų tai, kas jums išreikštų tai, ko jūs siekiate, - gerovę, meilę ir t.t.
  • Reikėtų pasistengti tą dieną praleisti taip ir ten, kur norėtumėte būti visus metus. Ir nedaryti to, ko nenorėtumėte daryti. Tai nereiškia, kad būtinai reikia pasiimti laisvadienį (nors galima!), bet tą dieną ar bent jau keletą valandų aplink soliaro momentą turėtų būti laisvesnio laiko atsigręžti į vidinę erdvę. Pamatyti tai, ką turite geriausio, ir pamatyti visa tai augant, skleidžiantis. Išreikšti dėkingumą už gausą, gerovę ir visa tai, ką turite ir ką norite turėti.
  • Atsigręžkite į ateinančią jaunaties bangą, atsiverkite jai, susiderinkite su ja ir geriausioms jos nešamoms galimybėms. Tai yra, leiskite tai bangai jus persmelkti ir jus kelti, būkite ant bangos - ne po banga. Taip, taip, tai panašu į serfingą... Čia yra du svarbūs dalykai: 1.pajausti ateinantį erdvėlaikį, kokia gi ta metų banga - rami ar audringa, kokia, ką ji neša, 2.leisti sau svajoti, pamatyti save tokį, koks norėtumėte būti, kaip galite geriausiai būti toje bangoje, kokia toji geriausioji šių metų būtis.
  • Galima susikurti savo soliaro ritualą: pasveikinti Saulę (juk tai jos grįžimo šventė!), pasveikinti save, dvasią, pasaulį. Leiskite sau kurti, leiskite sau vidinę magiją ir kūrybą, bet neištaškykite jos, neskubėkite apie tai kalbėti. Būkite geranoriški pasauliui, mylintys, lengvi, sąmoningi, neįsitempę ar susirūpinę, bet ir ne ištežę ar paviršutiniški.  Jokiu būdu nekvaišinkite savęs jokiais svaigalais, jei norite būti neapkvaišę visus metus. Nereikia ko nors sudėtingo ar pretenzingo, tiesiog tegul kursite savo erdvę ir savo pasaulį jums tinkančiu ir patinkančiu būdu.
  • Galima soliaro metu daryti ir savo svajonių žemėlapį. Nereikėtų iškart pulti pasakoti kitiems apie savo svajones - leiskite joms bręsti.

Vienam ar su draugais?

Astrologijos klasikoje yra sakoma, kad patį soliaro momentą (ne dieną, o momentą) geriau sutikti vienam, kad nereikia tuo metu intensyvaus, gausaus bendravimo? Kodėl?
Tam yra keletas priežasčių:

  • Visų pirma dėl to, kad geriau galėtume įsiklausyti į savus procesus, išgirsti galimybes, atsiverti joms. Todėl visai gerai soliaro metu pamedituoti ar tiesiog pabūti ramiai, įsigilinant į save. Tai ne metas veikti - jis ateis vėliau, bet tai metas įsiklausyti į ateinančią metų bangą, galimybes, jai atsiverti. Aišku, labai svarbu tai daryti teigiamai nusiteikus, lengvai ir džiugiai, neapsunkus nuo sunkaus maisto ar alkoholio.
  • Kitas dalykas, jei norime būti savo likimo kūrėjai, mažiau veikiami kitų, ciklo prdžios momentu ir turėtume būti susitelkę į save bei ryšį su dvasia. Soliaras vadinamas mažu gimimu, žmogus tuo metu yra tarsi be odos, labai jautrus, kaip naujagimis. Bet kokia grubi mintis ar net ir nesuvokta neigiama emocija iš aplinkos (kaip pavydas, nepasitenkinimas, pretenzijos) veikia daug stipriau nei įprastai, daro įtaką visam ciklui. Todėl labai gerai ne tik nurimti, pamedituoti, bet ir paprašyti dvasios apsaugos, vedimo tuo būdu ir pagal tą tradiciją, kuri artimiausia. Arba tiesiog taip, kaip atrodo geriausia. Svarbiausia tai daryti nuoširdžiai, natūraliai.

Vėlgi, jei yra noras šį momentą sutikti šį momentą su artimiausiais žmonėmis, mylimuoju, tai irgi yra puiku. Tačiau svarbu, kad turėtumėte galimybę įsiklausyti, pajusti laikotarpio energijas, kad to neužgožtų buitiškas bendravimas, paviršutiniškos šnekos.

Metų prognozės soliaro metu

Yra keletas astrologinių būdų soliaro turėti suvokimą apie metų tendencijas.

  • Dvi valandos = vienas mėnesis. Galite stebėti soliaro parą, kokia ji yra (nuo tikslaus soliaro momento). Dvi valandos prilygs vienam mėnesiui.
  • Viena diena = vienas mėnesis. Galima stebėti dvylika dienų po soliaro momento. Viena diena prilyg vienam mėnesiui.
  • Viena diena = vienas būstas. Dvylika dienų po soliaro atitiks dvylika būstų. Būstų reikšmes galite pasižiūrėti čia:

Taigi vienokios ar kitokios emocijos bei vykstantys įvykiai duos suvokimą apie ateinančių metų mėnesius arba veiklos sritis ateinančiais metais.

Tyrinėkite, stebėkite, patys tikrinkite, kuris ar kurie iš šių būdų jums veikia geriausiai (tai irgi yra individualu, ne visiems veiks vienodai).  Tegul žinios jus skatins tyrinėti, tobulėti, o ne bijoti, įsitempti. Tegul jums tai jums atvers sėkmę ir galimybes. To visiems ir linkiu.