Kaip geriausiai sutikti rugsėjo jaunatį?

Jaunaties meditacija
rugsejo jaunatis
14 Rgs 2020

Kaip geriausiai sutikti rugsėjo jaunatį?

/
Posted By

Rugsėjo 17d., 14:00val., formuosis jaunatis Mergelėje. Tai metas, kai stipriai ir gan harmoningai išreikšta žemės stichija, tad puiki proga pasisemti šios stichijos jėgos ir išminties, susiderinti su ja, atsigręžti į gerovės, darbštumo, profesionalumo, taip pat ir sveikatos temą. Tai derliaus nuėmimo metas - visomis prasmėmis, todėl vertinga peržvelgti savo veiklą, pamatyti, kur veikiama produktyviai, kokie veikimo būdai yra efektyvūs, o kokie nuostolingi, tušti. Kaip puoselėti, stiprinti sveikatą, o kas ją alina.

Planetų pozicijos jaunaties metu

Jaunaties metu Saulė ir Mėnulis darys tikslų trino aspektą su Saturnu, disciplinos planeta, o per jį visa planetų sankaupa (Jupiteriu ir Plutonu) Ožiaragyje, tai padės kurti strategiją, transformuoti uždarbio šaltinius, finansus, įvesti tvarką darbo vietoje ir namie to siekiantiems. Šis aspektas palankus praktiškiems, atsakingiems, blaiviai mąstantiems žmonėms, o kitiems verta pasimokyti šių savybių. Tai brandos ir veiklos strategijos metas. Dar viena planeta žemės stichijos ženkle - Uranas neformuos mažorinių aspektų su jomis, bet vis dėlto bendrąja prasme palaikys galingą žemės trigoną, skatindamas mokytis ir praktiškai panaudoti naujoves. Dvasingumo, įkvėpimo suteiks Neptūnas Žuvyse, jausis jo sekstilis su Jupiteriu, padėdamas rasti dvasingumo, atjautos realizaciją žemiškajame gyvenime.

Merkurijus Svarstyklių ženkle stiprins gebėjimą analizuoti bei norą bendrauti gražiai, diplomatiškai, deja, jis formuos kvadratūros aspektą  į Jupiterį Ožiaragyje, o tai kels įtampų, nesusipratimų bendraujant, abejonių autoritetais, nes bus sunku suderinti mandagumą ir reiklumą, atrodys, lyg mandagiai bendraujant ignoruojami principai, gražių žodžių nenori klausyti ir tik kietai reikalaujant galima pasiekti tikslą. Tai galios tiek asmeniniuose santykiuose, tiek visuomeniniame gyvenime. Vis dėlto svarbu neužaštrinti santykių su vadovais, įdėti pastangos suderinti reiklumą, principingumą ir mandagų, civilizuotą bendravimą. Juolab, jog retrogradinis Marsas iš Avino ženklo formuos kvadratūrą į Saturną, išreikšdamas kovingą užsispyrimą ir sunkiai eidamas į kompromisus. Taigi šiuo metu išryškėja kontraversiškos priemonės ir viena pusė nelabai nori girdėti ir gerbti kitokią nuomonę, su nekantrumu perduodama savo tiesą kaip vienintelę ir stebėdamasi, kodėl ne visi taip mano.

Venera Liūte skatins prabangos ir poilsio, šventiškumo poreikį, bet nerimas dėl finansų, išteklių (kvadratūra su Uranu Jautyje) nelabai leis tam atsiduoti. Na, metas nelabai ir tinkamas metas išlaidauti, bet galima surasti, kaip palepinti save, suteikt sau atgaivos, grožio  ir mažais dalykais.

Neptūnas Žuvyse gražiai derės su Ožiaragyje ir Mergelėje esančiomis planetomis, įnešdamas į žemės stichiją dvasingumo, subtilumo, gelmės, skatindamas ir padėdamas atsigręžti į atjautą, įkvėpdamas kūrybai.

Jaunatis - geras laikas pradėti tam tikrą ciklą. Kokį?

  • pasirūpinti savo profesija, teikiamomis paslaugomis, kvalifikacijos kėlimu ar persikvalifikavimu;
  • valyti organizmą, pereiti prie sveikesnės mitybos;
  • jeigu esate tam subrendę, pradėti veiklą, susijusią su gydymu, sveikatingumu, higiena;
  • subalansuoti dienotvarkę, darbo ir poilsio režimą, atsisakyti žalingų įpročių;
  • rašyti planus, tvarkyti dokumentus;
  • imti mokytis, dirbti su informacija, ją sisteminti,
  • organizuoti darbinius susirinkimus, dalykinius susitikimus;
  • išsivalyti namus, susitvarkyti, optimizuoti darbo aplinką;
  • įsigyti naminį gyvūną, augintinį;
  • puoselėti gamtą, įsijungti į ekologinius judėjimus.

Kaip geriausiai sutikti jaunatį Mergelėje?

Gerai tai, jog prieš jaunatį, nuo 6val. ryto, bus Gulbės diena, tad rytas puikus atsigręžti į vidinę švarą, harmoniją, suvesti rezultatus, ką reikia užbaigti. Tai, kas netenkina, reikėtų palikti praeityje, pamatyti, kaip tai nutolsta.

Jaunatis po vidudienio, taigi  dauguma bus darbuose -  tai irgi visai geras būdas sutikti jaunatį Mergelėje. Svarbu, kad tiek darbo vieta, tiek namai būtų sutvarkyta, švari. Na, pasidarykite, jei galite, pertraukėlę, prisėskite ramiai, pasiimkite puodelį arbatos, pasidžiaukite tuo, kas atlikta, padėkokite už tai, ką turite, pasvajokite apie tai, ką norėtumėte pakviesti į savo gyvenimą. Šios jaunaties pagrindinės temos ir vertybės yra darbas, sveikata, tvarka, švara.

Tai puikus metas apžvelgti savo darbus, pasidžiaugti jų rezultatais, akcentuojant tai, kas yra gera, pasvajoti apie tai, ką norėtumėte dirbti, kokiomis veiklomis užsiimti. Paklauskite savęs,  ką galėtumėte ir norėtumėte dirbti su džiaugsmu, kuo konkrečiai galėtumėte ir norėtumėte padėti žmonėms. Ko reikia, norint auginti profesionalumą - žinių, įgūdžių, disciplinos, o gal atkaklumo, nuoseklumo, kruopštumo? Darbštus, profesionalus žmogus visada ir visiems reikalingas, jo reikia pasauliui. Svarbu suvokti, kokioje srityje galėtumėte būti naudingiausias, pritaikydamas savo įgimtus gabumus bei įgytas žinias, įgūdžius.

Kita ir ne mažiau aktuali šios jaunaties tema - sveikata. Visų pirma, pasidžiaukite savo sveikata, apžvelkite save,  išreikšdami dėkingumą savo kūno dalims, organams, kad jums nuostabiai tarnauja - yra tokios praktikos dao tradicijoje bendrauti su savo kūno organais. Pagrindiniai kūno organai pagal tą tradiciją yra širdis, susijusi su meile, kepenys - su tikėjimu, inkstai - su subtilumu, kasa - su rūpestingumu, plaučiai - su džiaugsmu. Kai sutrinka tam tikra emocija, sutrinka ir organo veikla, kad užpildykite juos meile ir dėkingumu, susigrąžinkite tikėjimą, viltį, kantrybę, džiugumą. Pamatykite savo kūną jauną ir sveiką, leiskite jam tokiams būti - na, nors per jaunatį, o paskui gal norėsis tai tiesiog tęsti...

Trečioji, o gal ir pagrindinė tema, susijusi su dviem pirmosiomis, yra ryšys su Žeme, meilė gamtai, pagarba gyvybei ir jos puoselėjimas. Nuo to tiesiogiai priklauso ir sveikata, ir gebėjimas rasti savo vietą pasaulyje.

Jaunaties meditacija

Padėkok Žemei, kad ji tave maitina. Kad ji tave nešioja. Padėkok už jos meilę ir kantrybę. Už gausą. Už gyvybę. Žemė yra gyva. Rask ryšį su Žeme, susiderink su ja.  Pajusk, kaip iš dubens, iš padų išauga šaknys, kaip jos su meile nueina į Žemę - švelniai ir skvarbiai. "Myliu Žemę, Žeme, mylėk ir tu mane, Žeme, atliepk." Pajusk, kaip tavo šviesos šaknys skverbiasi  - labai lengvai ir meilingai - giliai giliai, kaip kokios šiltos vandens srovelės. Tiesiog. Jomis teka tavo meilė Žemei. Paprašyk Žemę tau atliepti ir kantriai lauk. Nereikia nieko daugiau daryti, tik leisti tavo meilei tekėti šaknimis žemyn į Žemės gelmę. Ir tiek. Žemės gelmė - tai ne juodas dirvožemis, ne. Tai švytėjimas - auksinis švytėjimas, mamos meilė, globa, rūpestis.

Leisk sau kvėpuoti meile Žemei. Savo meile - Žemės meile. Įkvepiu meilę, iškvepiu. Pakvėpuok taip kurį laiką. Leisk tai sodriai šviesai užpildyti visas kūno ląsteles - kiekvieną ląstelę, kiekvieną kūno dalį.

Paskui, kai užsipildysi, leisk tam srautui perpildyti tave per kraštus - taip, kad imtų tekėti sklidinai, tarsi iš perpildyto indo, ta nuostabi žemiškosios meilės šviesa. Gausos šviesa. Pamatyk, kaip visko yra gausoje. Ir viskas yra gausoje. Pamatyk save sveiką, pajusk kūne  tekančią sveikatą - atgaivinančią, išvalančią, įsodrinančią. Pamatyk savo kūną jaunėjantį, atjaunėjusį, leisk jam tokiam tapti. Leisk jam švytėti, leisk sau švytėti. Pabūk taip. Pakvėpuok taip.

Pašnekink, būdamas toje šviesoje, savo širdį, atverk, leisk per ją tekėti tai auksinei meilingai šviesai. Nuglostyk ją ta auksine šviesa, nuglostyk ją meile, pakalbink, pasakyk: "Gera, gera mano širdis. Mylinti širdis". Leisk tai vaiskiai minkštai šviesai išplauti, kas nereikalinga - nuoskaudas, įsižeidimus. Tai nebesvarbu, širdis maudosi meilės šiltoje šviesoje. Tarytum kūdikis. Pamatyk širdį besišypsančią. Švytinčią auksine, o gal rožine, o gal smaragdine šviesa (pajausk, kaip jai geriausia - tai gali būti individualu).

Paskui leisk tai šviesai valyti plaučius. Pasakyk "Mano nuostabieji plaučiai." Leisk jiems alsuoti laisvai, leisk šviesai išvalyti liūdesį, kad plaučiai imtų šypsotis. Taip taip. Kad į juos grįžtų džiaugsmas. (Nors ir atrodo vaikiškai, neapsigauk - tai labai rimta, sena daosų praktika.) Taigi plaučiai šypsosi, juos užpildo vaiski baltai žydra šviesa. Jie švyti sau laimingi. Leisk plaučiams būti laimingiems, kvėpuoti laisvai. Tu tai gali.

Paskui leisk šviesai nušviesti kepenis. "Mano nuostabiosios kepenys." Įkvėpk į  kepenis vaiskią, šiltą, jaukią šviesą. Nuglostyk jas ta šviesa. Kepenys gali susijuokti lyg kutenamos, na, ir gerai, juokas yra gerai. Leisk tam juokui, tai kutenančiais šviesai išvalyti iš kepenų pyktį, tarytum iššluoti jį šviesos šluota - labai lengvai, labai lengvai. Pamatyk, kaip kepenys džiaugiasi, joms palengvėja. Ech, kaip gerai. Leisk kepenyse atsigauti tikėjimui, gerumui. Jis ten gyvena. "Viskas yra ir bus gerai. Kitaip ir negali būti". O, taip 🙂 Kepenys sušvyti smaragdine šviesa, pasidžiaugia švara, išlengvėjimu. Neskubink, jei reikia laiko, duok jo sau. Duok jo kepenims. Gerbk save, savo kūną, duok jam laiko. Duok jam dėmesio. Atleisk, paleisk, kas nebereikalinga.  Mat jį bala tuos pykčius, iššluoja juos nuostabioji šviesos šluota. Tegyvuoja gerumas ir tikėjimas.

Paskui leisk šviesai įeiti į kasą. Geltona auksinė šviesa nušviečia kasą. Ji kairėje pusėje. Tokia rūpestinga, tokia rimta, atsakinga mano kasa. Leisk šviesai ją valyti, leisk šviesai ją nuglostyti - švelniai, neįkyriai, lengvai ir meilingai. Jei ji nenorės iškart prisileisti, tiek to, turėk kantrybės. (Organai turi savo charakterius, su jais reikia meilės ir kantrybės. Kaip ir jiems su tavimi 🙂  Pasakyk: "Nuostabioji mano kasa.Ir ką aš be tavęs daryčiau? Ačiū, kad esi, kad rūpiniesi. Tu labai, labai gera". Duok jai daug, daug meilės. Leisk meilingai šviesai ją glostyti. Leisk jai išvalyti susikaustymą, dirglumą, nepasitikėjimą - lieka tik ramus rūpestingumas, rūpestinga meilė. Kasa sušvyti geltona auksine šviesa. Ji rimta, santūri ir labai labai atsidavusi, ištikima. Tavo kasa. Leisk jai būti laimingai savuoju būdu. Leisk jai švytėti.

Na, ir pagaliau nuostabioji šviesa pasiekia inkstus, nuteka į juos. "Nuostabieji mano inkstai. Myliu jus". Nuglostyk inkstus žydra,o gal žalsva, o gal dar kitokia  šviesa (pajusk, kokia jiems geriausia). Leisk gaiviai šviesai tarsi šiltam tyram vandeniui tekėti ir nuplauti inkstus, grąžinti jiems tyrumą, apvalyti. Kvėpuok ta švelnia šviesa, leisk jai nuglostyti inkstus, pamatyk, kaip inkstai tarsi dvi geldelės švyti tos šviesos versmėje laimingi. Skirk jiems laiko, leisk juos valyti, atgaivinti, leisk tai šviesai juos prisodrinti. Leisk jiems švytėti. Iš jų išteka visokios baimės - nuostabioji šviesa tai išplauna, inkstai sušvyti subtiliu kūrybingumu, atjauta. Tau, sau, pasauliui, juose gyvena viltis, švelnumas, vienis - meilingas vienio išgyvenimas. Jais teka gyvybės tėkmė.  Paslaptinga gyvybės šviesa.

Pabūk taip, pakvėpuok, pasidžiauk, leisk sau pabūti toje šviesos versmėje. Padėkok Žemei, padėkok Saulei ir pasauliui, padėkok Tvėrėjui. Padėk sau ir savo kūnui. Ir sielai. Padėkok savo dvasiai. Amžinai dvasiai. Na, pats žinai, kam dar.

Gražios jaunaties Mergelėje, gražios jaunaties...

Būtų įdomu, jei parašytumėte, atlieptumėte, kaip jums sekėsi meditacija. Kokie organai kaip atliepė? Juk nevienodai, tai individualu. Kas nustebino? Ką atradote, suvokėte?

Visą rugsėjo mėnesio prognozę, palankius ir nepalankius laikotarpius rasite čia: