Į kur mus atgręžia retrogradinis Marsas?

Retrogradinio Marso pozicijos būstuose
Retrogradinis Marsas
13 Rgs 2020

Į kur mus atgręžia retrogradinis Marsas?

/
Posted By

Rugsėjo  10 dieną Marsas pasisuko retrogradiškai ir taip judės apie du mėnesius, iki lapkričio 14d. Toks Marso judėjimas vyksta kartą per dvejus metus, pristabdydamas veiklą ir priversdamas atsigręžti į savo padarytų veiksmų pasekmes, versdamas juos peržiūrėti, atsirinkti, kas buvo gerai, kas ne. Viena vertus, tai kelia abejones  tiek savo, tiek kitų veiksmais, mažina pasitikėjimą, bet kartu ši fazė yra reikalinga, norint eiti pirmyn, įvertinti jau padarytus veiksmus. Taip pat ši pozicija gali reikštis kaip užsispyrimas, noras įsitvirtinti savo pozicijose. Dabar, kai retrogradinis Marsas yra Avine, tokią būseną galima būtų palyginti su ta, kai kariuomenės nutraukia aktyvius karo veiksmus, tačiau įsitvirtina savo apkasuose, kaupdamos jėgą naujiems puolimams.

Ką tai reiškia visuomenės gyvenime?

Visų pirma - klausimų kėlimą, kas kaltas, kas buvo padaryta tinkamai, kas ne. Bus naršomi praeityje padaryti sprendimai, ypač jėgos panaudojimas, ar ja nebuvo piktnaudžiauta. Kritikos gali susilaukti jėgos struktūros, sporto sritis, prisistabdys, daugiau kliūčių patirs ir veiklos, susijusios su metalo pramone, automobiliais.

Ką tai reiškia asmeniniame gyvenime?

Daugiau priekaištų gali sulaukti, kompleksuotesni tapti  vyrai, jiems sunkiau adekvačiai išreikšti save, svarstoma, koks gi yra tikrasis vyriškumas.

Kita vertus, apskritai veikti taps kiek sunkiau - tai nėra palankus metas naujiems veiksmams, jie gali patirti stabdymus, abejones. Dažniau gali trikti automobiliai, nepalankus metas juos įsigyti, sudėtingiau gali vykti ir jų remontas.  Taip pat tai nėra palankus metas chirurginėms operacijoms, galimi raumenų spazmai, reikėtų vengti juos pertempti.

Retrogradiškumas ir kvadratūros veikia drauge

Retrogradinį Marso judėjimą dar labiau apsunkina tai, jog jis daro įtemptus aspektus į Saturną (tikslus aspektas rugsėjo 30d.), Plutoną (spalio 9d.), Jupiterį  (spalio 19d.), nes aspektų poveikis iš esmės apima visą šį laikotarpį, didindamas įtampas, užsispyrimą, konfrontaciją, traumas, lūžius. Plačiau apie tai rasite čia: 

Todėl juo labiau svarbu suvokti, kaip reaguoti, kad tai negadintų santykių, nežalotų sveikatos, negriautų sėkmės.

Kaip panaudoti šią Marso poziciją?

  • Šiuo laikotarpiu palanku savo jėgą nukreipti vidine linkme - savo praeities veiksmų peržiūrai.
  • Nereikėtų pasiduoti savęs kaltinimui ar susimenkinimui, tačiau pasitelkti drąsą pamatyti ir suvokti, kokie veiksmai buvo efektyvūs, o kurie ne.
  • Skirti šį laiką vidiniam darbui, strategijos kūrimui, veiklos būdų permąstymui.
  • Retrogradinis Marsas Avine - tai savo realizacijos būdų, drąsos, reiškimosi pasaulyje peržiūra.
  • Pagalvokite, kaip drąsiai išreikšti save, išvengiant pykčio, tačiau neužspaudžiant savo jėgos ir savitumo; kaip išsireikalauti tai, kas priklauso.
  • Peržiūrėti santykius su vyriškąja gimine (moterims), kas bendraujant su jais buvo perspektyvu, sėkminga, kas ne.
  • Peržiūrėti vyriškumo sampratą bei raišką (vyrams), užduoti sau klausimus, ką reiškia būti tikru vyru, kaip išreikšti jėgą bei drąsą netraumuojant savęs nei pasaulio.
  • Peržiūrėti savo santykį su jėga. Suvokti, kas yra jėga. Ką reiškia būti kariu.

Retrogradinis Marsas Avine būstuose

Marsas Avine, judėdamas retrogradiškai nuo Avino 29 iki 16 laipsnio, gali atsidurti įvairiuose būstuose, išryškindamas skirtingas sritis, priklausomai nuo gimimo horoskopo.

Kur atsiduria tie Avino laipsniai jūsų horoskope, galite pasižiūrėti, suvedę savo duomenis, čia: Asmeninis horoskopas

Ką gi tai reiškia?

I būste pristabdo asmenybės raišką, kelia abejones dėl saviraiškos, verčia peržiūrėti veikimo būdus.

II būste pristabdo uždarbio galimybes, verčia peržiūrėti uždarbio šaltinius, atrūšiuoti būtinus ir nebūtinus pirkinius, ieškoti efektyvių uždarbio būdų bei pasirūpinti dieta.

III būste apriboja bendravimą, verčia peržiūrėti pažintis, atsirinkti draugus, apgalvoti, kaipgi bendrauti su broliais, seserimis, kaimynais, ką reikėtų padaryti, kad artimoji aplinka būtų geresnė, gal reikia kokios talkos jai sutvarkyti, ko reikėtų mokytis, o gal tiesiog peržiūrėti, sutvarkyti turimą informaciją.

IV būste sukelia abejonių šeimyniniais santykiais, kaip bendrauti su namiškiais, tėvais, verčia pergalvoti, kaip tvarkyti nekilnojamąjį turtą. Gal namuose jau reikėtų remonto, o gal įsirengti treniruoklių salę. Ar su vaikais bendraujama per griežtai, o gal trūksta iniciatyvos, reiklumo.

V būste pristabdo laisvalaikio veiklas, kelia klausimus, kaip geriausiai išreikšti save, kokia kūryba, koks poilsis geriausias. Taip pat atgręžia į bendras veiklas su mylimuoju ir vaikais, jie gali kelti keblumų, versti ieškoti sprendimų, seni būdai nebegalioja. Gali būti suabejota meile, ieškoma, kaip ją išreikšti geriausiu būdu.

VI būste abejonių gali kelti darbinė veikla ar jos metodai. Ieškoma būdų veikti efektyviai, nes senieji nebetenkina, keliami klausimai, kaip kuo efektyviau teikti paslaugas, pagalbą. Gali kilti nesusipratimų su bendradarbiais, svarstoma, ar darbas tinkamas ar jį reikėtų keisti. Taip pat susirūpinimo gali kelti sveikata, kokie veiksmai ją stiprina, kokie silpnina.

VII būste gali ginčų su partneriu, pretenzijų jam ar abejonių partneryste, svarbu atsirinkti partnerius, su kuo pakeliui. Taip pat svarbu suvokti, kokių strategijų imtis reprezentuojant save, galbūt reikėtų keisti įvaizdį, reiškimosi būdą,  peržiūrėti sutartis, susitarimus.

VIII būste gali kelti problemų ir abejonių, susijusių su kreditais, draudimu, mokesčiais, verslu, paveldėjimu ar bendro turto dalybomis, iškelia praeityje buvusias ekstremalias situacijas, reakcijas jose, klausimus, kas yra tikroji drąsa ir dvasios jėga. taip pat verčia peržiūrėti intymius ryšius bei bendrus finansus.

IX būste užlaiko ar sukelia kliūtis kelionėse ar kelionėms, aukštojo mokslo srityje,  kelia abejones autoritetais, taip pat ir saviverte. Reikalauja atsirinkti, kokios studijos būtų geriausios, kokias pastangas verta (ar neverta dėti) dėl kelionių ar įžymumo, šlovės.

X būste pristabdo karjerą, gali užtraukti viršininkų nemalonę, priekabes, verčia peržiūrėti praeities veiksmus, atsirinkti, kokios priemonės vertos tikslo, efektyvios, kokios ne, kokią strategiją geriausia pasirinkti ir ko nereikėtų daryti. Gali kelti abejones tikslais, pasirinkta kryptimi, bet ta patikra dabar reikalinga. Svarbu suvokti, kokie veiksmai būtų geriausi siekiant  tikslo.

XI būste apriboja bendravimą, kelia abejones draugais, verčia juos atsirinkti, kelia klausimus, ką galite padaryti dėl draugystės, kokios kolektyvinės iniciatyvos, veiksmai yra savalaikiai, kokie ne. Gali kilti kliūtys inicijuojant projektus ar reikalavimai juos taisyti, įvesti pataisas. Svarbu peržvelgti savo svajones ir suvokti, ką galite padaryti, kad jas realizuotumėte, ir ar jos vertos to.

XII būste atgręžia į vidinį gyvenimą, gali iškelti sveikatos problemas, traumas ar net hospitalizaciją, apriboti bendravimą vienu ar kitu būdu. Svarbu atrasti būdus, kaip geriausiai galima padėti kitiems, organizuoti labdarą, atsirinkti dvasines praktikas. Tai intravertiškas laikotarpis, jėgas nukreipkite valymuisi, dvasinei transformacijai

Taigi šis metas yra savotiško audito, revizijos, praeities veiksmų patikrinimo metas, nereikėtų skubėti daryti galutinių išvadų ar veržtis pirmyn, bet patikrinti ir įtvirtinti esamas pozicijas. Jei reikia, padaryti veiksmų korekcijas.  Tada, padarius išvadas, bus galima sėkmingai judėti pirmyn. Svarbu ne susikaltinimas, o veiksmų korekcija, jei ji reikalinga,  ir efektyvių veiksmų ateityje paieška.