Rugsėjis - efektyvus mėnuo. Kam?

Rugsėjo mėnesio astrologinė prognozė
30 Rgp 2020

Rugsėjis – efektyvus mėnuo. Kam?

/
Posted By

Rugsėjis šiemet –  efektyvus mėnuo. Bet tik praktiškiems, blaiviai mąstantiems, gebantiems greitai reaguoti ir daryti savarankias išvadas žmonėms. Kodėl? Nes didžiąją mėnesio dalį veiks stiprus žemės trigonas. Galingą planetų sankaupą Ožiargyje (susijusią ir su neeilinėmis visuomenės, ekonomikos bei politikos transformacijomis) bei Uraną Jautyje palaiko į Mergelę įžengusi Saulė bei Merkurijus. Šie harmoningi aspektai suteiks galimybę šią transformaciją panaudoti augimui, realizacijai, susivokimui, kas, kaip, kur, nusitraukti raištį nuo akių ir pamatyti realybę, kokia ji yra (nors tai kartais ir nemalonu). Taigi šį mėnesį bus ir audrų, ir prošvaisčių.

Tai puikus metas tyrinėtojams, turintiems noro ir jėgų gilintis į sudėtingus klausimus, savarankiam, blaiviam mąstymui ugdytis, įvairiems išradimams bei jų pritaikymui praktikoje. Mokslo sričiai, informacijos paieškoms ir sisteminimui. Taip pat gilintis į sveikatingumo temą, pereiti prie sveikesnio gyvenimo būdo. Tai būtų ir geras metas imtis amatų ar naujos veiklos, jei ne tarptautinė situacija… Vis dėlto jei turite idėją ar pasiruošę imtis naujų darbų, gerai tai suskubti  pradėti rugsėjo pradžioje. Kodėl?

Marso tranzitai

Todėl, kad vėliau įsijungs stabdančios jėgos. Visų pirma – Marsas nuo rugsėjo 10d. iki lapkričio 14d. pasisuks retrogradiškai. Todėl tą laikotarpį būtų galima pavadinti „kariuomenių perrikiavimo“ metu. Tai vyks tiek pasaulinėje arenoje, tiek asmeninėse iniciatyvose. Išoriškai tai reikšis kaip didesnis užsispyrimas, siekiant savo tikslų, slapta konfrontacija ir iškylančios kliūtys, galima būtų tai palyginti su atsitraukimu ir įsitvirtinimu apkasuose, ruošiantis mūšiui. Kada šis įvyks? Marsui pasisukus tiesiaeigiai, lapkričio viduryje, o po to, metų sandūroje,  vyks galinga reorganizacija politikos-ekonomikos srityje pasauliniu lygmeniu, taip pat ir stiprūs asmeniniai suvokimo, pasaulėžiūros bei gyvenimo būdo pokyčiai.

Kita vertus, mėnesio pabaigoje veikimą apsunkins Marso kvadratūra į Saturną, tai kelia ir kels įtampas – tiek visuomenėje, tiek asmeniniame gyvenime – nepasitenkinimą, norą veikti iš vienos pusės ir kontrolę bei apribojimus iš kitos. Marso-Saturno kvadratūra formavosi rugpjūčio 24d., iškeldama masių nepasitenkinimą suvaržymais visame pasaulyje, tokia kvadratūra kartosis rugsėjo 30d., bet jau Marsui esant retrogradiniam.

Tai iškelia įsisenėjusias problemas ir verčia jas spręsti, tačiau svarbu suvaldyti ugninę Marso energiją efektyviems veiksmas, nepereinant į griovimą.

Rugsėjį galima skirstyti į keturias dalis.

I dalis. Rezutatyvioji (1-9d.)

Na, rugsėjo pradžioje rugpjūtinė įtampą kelianti Marso-Saturno kvadratūra bus kiek atlėgusi, tad galima tikėtis efektyvių sprendimų, produktyvesnės veiklos, susitarimo – bent jau santykinio, laikino. Dabar pasiruošimo, jėgų kaupimo, pasirūpinant materialiais reikalais, įvairiais resursais bei sveikata metas, palankus tvarkyti žemiškuosius reikalus, pasirūpinti darbu bei resursais, įvesti tvarką namuose. ir darbe, kiek tai įmanoma. Atsirinkti, kas naudinga ir efektyvu, kas nesąmonės, remiantis blaiviu protu, analize, loginiu mąstymu. Neprotinga būtų energiją švaistyti nerimui,  baimėms ar smulkmeniškam niurzgėjimui, geriau ją nukreipti pasirūpinant tuo, kuo galima pasirūpinti – tiek savo gyvenime, tiek visuomeniniame – kad būtų daugiau teisingumo, aiškumo, pagaliau sveiko proto.

Jeigu norite pradėti veiklą ar atlikti svarbius neatidėliotinus darbus, įsigyti pirkinius, geriausiai tai daryti rugsėjo 7-8 dienomis (ypač žemės bei vandens ženklų atstovams). Oro ir ugnies ženklų atstovams nebloga 9 diena.

II dalis. Jėgų performavimo, pristabdymo (10-17d.)

Tai veiksmų peržiūros,  persirikiavimo, veiklos akcentų peržiūrėjimo metas, netinkamas naujiems darbams. Kodėl?  Viena vertus,  Marsas pasisuks retrogradiškai, kita vertus Mėnulis bus jau gan senas, netinkamas naujoms  veikloms. Gali kilti nemaža kliūčių, užsispyrimo. Svarbu suvokti, kokie veiksmai buvo efektyvūs, kurie ne. Tai vidinės jėgos formavimo, o ne veikimo išorėje metas. Kita vertus, bus atsigręžiama į praeity padarytus veiksmus, klaidas – tiek asmenines, tiek visuomenėje – verčiama jas taisyti. Ypač – dėl įgaliojimų viršijimo, neteisėto jėgos panaudojimo. Vyrai gali tapti labiau kompleksuoti, susilaukti daugiau priekaištų dėl praeityje padarytų veiksmų.

Nuo 13d. Jupiteris pasisuks tiesiaeigiai, tačiau šis jo judesys pasijus tik po jaunaties, 17d. O dabar pats metas tvarkytis, švarintis,  – tiek save, tiek aplinką, – kaupti jėgas ir resursus. Dabar ne metas naujoms iniciatyvoms – reikia apmąstyti, kas jau nuveikta, sutvarkyti, kiek įmanoma, pasekmes  ir pasidaryti išvadas ateičiai.

Kiek geresnė 14 diena, bet tik darbų pabaigai – ne pradžiai.

III dalis. Jaunatis Mergelėje (17-22d.)

Jaunaties metus palanku peržiūrėti savo darbo ir sveikatos klausimus, pamąstyti, paplanuoti, ką veiksite, kaip tvarkysitės žemiškuosius reikalus (dienotvarkė, biudžetas, pajamų-išlaidų balansas, uždarbio galimybės, planuojami darbai, dokumentų tvarkymas, sveikatinimo programa). Tai trumpas laikotarpis, nes Saulė netrukus, 22d., 16:31val., pereis  iš Mergelės į Svarstykles, išryškindama jau kitus akcentus.

Šiame laikotarpyje naujų darbų pradžiai palanki 21d. (žemės ir vandens ženklams), oro ir ugnies – 22d. Ypač jei tie darbai susiję su mokslu, sveikatingumu, dokumentų tvarkymu, apskritai darbine veikla.

IV dalis. Teisingumo paieškos (22-30d.)

Saulė, perėjusi į Svarstyklių ženklą, juolab Jupiteriui jau keliaujant direktyviai, ypač išryškins teisingumo, įstatymų, sutarčių, derybų ir susitarimų svarbą. Tam, ko gero, palankiausios 28 (oro-ugnies ženklams), 29 (žemės-vandens ženklams) dienos.

22-23d. Marsas jungsis su Lilit, dar ir   Mėnuliui esant ugniniame ženkle, tad šiomis dienomis reikėtų ypač atsargiai vairuoti, pasisaugoti traumų,  bei visokeriopų provokacijų (jos gali būti ir klastingos, panaudojant apgaulę).

Visą šį laikotarpį jau jausis 30d. Marso-Saturno kvadratūros aspektas, bet jau su retrogradiniu Marsu. Taigi galima prisiminti rugpjūčio pabaigos atmosferą, kai susiduria veržumas, drąsa ir noras vaduotis bei apribojimai ir kontrolė. Be to, ypač bus ieškoma kaltų, narstomi praeities sprendimai, nemaža užsispyrimo tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės. Tai vyks ir visuomeniniame, ir asmeniniame gyvenime, santykiuose, tiek vidinėje erdvėje. Vieniems tai labiau kels pyktį (kieno stipresnis Marsas), kitiems  neviltį, depresiją (kieno stipresnis Saturnas). Norint sėkmės, reikėtų nepasiduoti nei vienai, nei kitai ydai. Tai netinkamas metas chirurgijai, reikėtų pasaugoti kaulus, sąnarius, kraujagysles, didesnis traumų, lūžių, insulto pavojus.

Įvaldyti šį aspektą reikia drauge ir drąsos, ir kantrybės, išminties (ką ir reiškia Marsas bei Saturnas), bet suderinti tai šiuo metu sudėtinga ir tai kelia įtampas. Tegul jos mums visiems paskatina augimą, tobulėjimą, teisingumo siekį, geresnių ateities veiksmų paiešką.

To visiems ir linkiu.

Plačiau apie Marso-Saturno kvadratūros poveikį galite rasti čia: