Kaip geriausiai sutikti rugpjūčio jaunatį

Jaunaties Liūte aktualijos
rugpjūčio jaunatis
16 Rgp 2020

Kaip geriausiai sutikti rugpjūčio jaunatį?

/
Posted By

Astrologinis jaunaties fonas

Rugpjūčio 19d., 05:42val., formuosis jaunatis  Liūto ženkle,  27 laipsnyje, susijusiame su aušra - nauja pradžia,  šviesos pergale, aiškumu. Be to, jaunaties metu drauge su Saule ir Mėnuliu jungsis ir Merkurijus. Taigi Liūto ženklas bus, nors ir trumpai, bet stipriai išreikštas. Tai kaip stiprus saulės blyksnis, kuriuo reikėtų pasisotinti, užsipildyti, nes netrukus Saulė ir Merkurijus, gavę kūrybinį jaunaties impulsą, pereis į Mergelę, kreipdami sąmonę ir protą kasdienių darbų link Taigi jaunatis - puikus metas pasisemti gyvybinės kuriančios jėgos - juolab Lietuvoje, kur Saulė jaunaties metu atsidurs prie pat Ascendento, ypač stiprioje pozicijoje, nušviesdama ir paskatindama asmeninę realizaciją, suteikdama pasitikėjimo savimi.

Puiku tai, jog ši sankaupa Liūte darys sekstilį su Rahu Dvyniuose, suteikdama impulsą įkvėptai kurti, atrasti  svarbią informaciją, mokytis, tyrinėti pasaulį, ir triną su Marsu Avine, suteikiantį drąsos, veržlumo ir pasitikėjimo savimi. Taigi jaunaties metu formuosis graži Saulės, Mėnulio, Merkurijaus, Marso bei Karminių Mėnulio mazgų konfiguracija, vadinama Aitvaru, arba Bure, padedanti pagauti palankų vėją į savo bures, pasitelkiant kūrybingumą, pozityvumą, drąsą ir orumą, pasitikėjimą savimi, polėkį ir lengvumą.

Penktoji iš artimųjų planetų, Venera, bus Vėžyje, sekstilyje su Uranu,  kas palanku meilei, kūrybai, namų erdvės atnaujinimui, praktiškoms įžvalgoms. Tai puikus metas atšviežinti meilės santykius, draugystę, namų, šeimos bei savo vidinę erdvę.

Prasčiausiai su šios jaunaties fonu dera sankaupa Ožiaragyje, jos ir nereikėtų jaunaties metu akcentuoti - t.y. įsitempti galvojant, o kas gi bus,  pasiduodant niūroms mintims dėl ateities. Visko šiuo metu ir nepavyktų protu sudėlioti - kai iurie dalykai netrukus keisis, ryškės naujos aplinkybės. Vis dėlto sankaupa Ožiaragyje bus gražiame aspekte su Neptūnu, taigi geras momentas pasvajoti apie ateites planus, paprašant sau ir pasauliui dvasios jėgos ir vedimo, suvokiant, kad dvasiai nėra nieko neįmanomo, atsigręžiant į žmogiškąjį solidarumą, dvasingumą. Vėlgi, dvasingumas nėra kas nors atskirto nuo gyvenimo  - iš esmės tai yra požiūris, jog pirminė yra dvasia,  jog ji formuoja realybę, įkvepia ir persmelkia materiją, paskatina veiksmus materijoje.

Jaunaties temos, aktualijos

Dabar svarbu pasisemti saulės šviesos ir kaitros, pasitikėjimo savimi ir pasauliu, kūrybingumo, prisisodrinti gyvybinės energijos. Jeigu bus pakankamai gyvybinės energijos, kūrybinės galios, nieko nėra neįmanomo. Dabar lemia jėgų potencialas, kūrybingumas, aukštas dažnis - jis formuoja realybę.

Jaunaties temos - kūryba, gyvenimo džiaugsmas,  gyvybinė energija, meilė, vaikai. Turbūt tai yra daugeliui trokštami dalykai. Norint juos pakviesti į savo gyvenimą - o tam yra geriausias laikas per šią jaunatį - labai svarbu džiugumas ir dėkingumas, meilės išspinduliavimas, pozityvumas, pasitikėjimas kūrėju, taip pat ir savyje.

Kaip geriausiai sutikti šią jaunatį?

  • Apskritai per visas jaunatis svarbu atsigęžti ir akcentuoti gerus, pozityvius dalykus, tai, ką norite turėti bei gausinti savo gyvenime, o ne tai, ko jums trūksta ar yra negerai.  Todėl pažadinkite savyje meilės jausmą (prisiminkite, kaip mylėjot, jei dabar to trūksta, tiesiog susigrąžinkite tą meilės jausmą, išgyvenimą) ir išreikškite už jį dėkingumą. Ir tai turėtų būti ne ilgesinga, bet džiugi ir veikli meilė, dėl kurios galima daug nuveikti, padaryti netgi, rodos, neįmanomus dalykus.
  • Atgręžkite savo dėmesį į mylimąjį, vaikus, pasidžiaukite jais, pajuskite dėkingumą, kad juos turite, pamatykite, kokie jie nustabūs.
  • Pažadinkite savyje kūrėją, grąžinkite jam vertę - tai svarbiausia. Pasidžiaukite savo kūryba: prisiminkite, ką esate sukūrę, pagalvokite, pasvajokite, ką dar norėtumėt sukurti. Pamatykite save kuriantį. Leiskite sau kurti. Neribokite savęs kūryboje. Jūs galit kurti bet ką.
  • Nebūtinai keltis taip anksti, paryčiui, tačiau svarbu duoti sau nuostatą, kad pabusiu su dėkingumu ir meile viskam - sau ir pasauliui.
  • Pasveikinkit Saulę tik atmerkę akis, o gal net ir nespėję atmerkti. Tegul pirma impulsas bus džiaugsmas ir dėkingumas. Už šviesą, už gyvybę, už meilę. Už mylimuosius ir vaikus.
  • Pasidžiaukite Saule, pajuskite jos spindulius, pabendraukite su Saule, pasimokykit iš jos švytėjimo, džiugesio ir dosnumo. Atsiverkite šviesos, gausos ir dosnumo pasauliui.
  • Pasidarykite sau ir artimiesiems šventę, leiskite sau ko nors prabangaus - tai nebūtinai brangiai kainuoja, tereikia tik įjungti kūrybą.
  • Pagirkite save, susigrąžinkite drąsą, pasitikėjimą ir orumą, jei esate jį praradę. Visi verti pagarbos, jūs taip pat. Orumas yra vertybė.

Apie Saulę Liūte galite rasti čia:

Jaunaties meditacija

Rugpjūtis. Gali gerti į save tingų vandens teškenimą. Visa užliejantį žiogų ar cikadų svirpimą. Šilumą, kurios dar tiek daug, javų laukų geltonumą. Popiečio atvangą, ramybę, šešėlių virpėjimą medžių lapijoj, saulėkaitos tingumą. Įsodrinti save, kiekvieną ląstelę ta geltona sodria šviesa. Dangus dar vaiskus. O saulė kaitri ir brandi - tarsi motinos pabučiavimas. Dar yra laiko neskubėti. Pribrandinti kiekvieną kūno porą ta nuostabia šviesa ir šiluma, kad užtektų lapkričio liūtims, sausio speigams.  Dar yra laiko tiesiog būti. Tiesiog gyventi...

Tiesiog kvėpuoti, maitintis ta nuostabia aksomine geltona šviesa, kurios tiek pasklidę visur - danguje, javų siūbavime, kamanės dūzgime. Geltona ambrozija, varvančia iš dangaus medaus palaima, užpildančia tarytum korį kiekvieną ląstelę, kiekvieną kūno porą. Pajusk Saulės spindulius ant savo kūno. Leisk jiems glostyti tave. Sušildyti, įsodrinti, persismelkti tuo Saulės nektarui, gyvybės eliksyrui, kad pats imtum spindululiuoti ta nuostabia lyg medus gintarine gerumo šviesa.

|kvepiu Saulės vaiskumą, įkvepiu Saulės sodrumą, įkvepiu Saulės palaimą - išspinduliuoju.

Įkvepiu Saulės meilę - išspinduliuoju.

Įkvepiu Saulės gerumą - išspinduliuoju.

Įkvepiu  Saulės orumą, Saulės dosnumą - išspinduliuoju.

Įkvepiu Saulės kilnumą - išspinduliuoju.

Įkvepiu ir išspinduliuoju taip dosniai, kaip saulė, kad užtektų, kad persiduotų tau, man, visiems. Patinkantiems ir nepatinkantiems, žaviems ir surukusiems, draugams, kaimynams ir prašalaičiams, artimiesiems ir tolimiesiems. Visiems...

Ir dar daugiau - pamatyk kuriančią žmoniją. Laisvą, džiugią, mylinčią, auginančią vaikus saulės šviesoje, nuostabioje gamtoje, klestėjime. Pamatyk klestinčius miestus, kuriuose verda visokiausia kūryba, kur kiekvienas randa savo vietą, pamatyk nuostabią gamtą - džiungles, savanas, kalnus ir laukus, - pamatyk mylinčius, gerus žmones. Pasaulį kaip mylinčių žmonių pasaulį. Gerų, dosnių, kuriančių, apdovanotų įvairiausiais gabumais.

Tegul Saulės dosnumas lydės tave. Tegul Saulės gerumas lydės tave. Saugos tamsoje, šaltyje, užpildys tiek, kad nėra, ir nebus to šalčio, to nepritekliaus. Užpildys gausa. Užpildys meile. Nes nieko kito ir nėra. Tik meilė, gerumas, šviesa. Nes taip sumanyta. Nes taip pasirinkau, pasirenku. Į tai atsigręžiu. Nes taip kuriu. Tokia mano kūryba. Tokia Saulės kūryba. Toks mūsų pasaulis, kuriam pasirinkom gyventi. Su Saule. Po auksine dosniąja Saule. Pa-sauly, ne pa-tamsy.

Gražios jaunaties Liūte, kūrėjai. Gražios jaunaties!