Rugpjūtis - kam koks?

Rugpjūčio astrologinė prognozė
rugpjūčio astro prognozė
1 Rgp 2020

Rugpjūtis – kam koks?

/
Posted By

Nors šį rugpjūtį nesiformuos kokie nors ypač svarbūs metų įvykiai - jie vyks metų pabaigoje, vis dėlto tai toks tarsi laukimo mėnuo: kas gi bus, kaip formuosis ateitis? Taigi tai gali būti ir visai neblogas, efektyvus mėnuo, ir įtemptas, nervingas, netgi traumuojantis. Kaip kam... Tai priklauso nuo keleto faktorių, kuriuos ir aptarsiu straipsnyje.

Rugpjūtį šiemet galima skirstyti į dvi dalis - ugninę ir žemiškąją. Jos gerokai skiriasi, kaip ir esminiai uždaviniai, tendencijos bei rekomenduojamos veiklos.

I.Liūtiškoji, ugninė 1-22d.

Saulė, taip pat beveik visą šį laiką (5-20d.) ir Merkurijus keliaus ugniniu Liūto ženklu, kurį palaikys stiprus Marsas iš Avino  zodiako ženklo. Taigi iš penkių artimųjų planetų trys bus ugninuose ženkluose (7-9, 17-19 dienomis prie jų prisijungs ir Mėnulis). Ką gi tai reiškia?

Ugnies harmoninga raiška yra kūryba, džiaugsmas, orumas, pasitikėjimas savimi, drąsa kurti, gyventi, realizuoti savo gabumus, turėti savo nuomonę ir ją išreikšti, apginti. Neigiama prasme - tai agresija, konfliktai, pyktis, despotizmas, išpūstos ambicijos, kova dėl valdžios bet kokia kaina, demagogija. Kaip ir kur bus nukreipta ta ugnis, priklauso ir nuo kiekvieno iš mūsų, ir nuo bendro visuomenės fono, nu to, kurios tendencijos nusvers kolektyvinėje sąmonėje...

Vėlgi Marsas, deja, dažniausiai darys įtemptus aspektus su galinga planetų sankaupa, esančia Ožiaragyje (4d. Marso  kvadratūra su Jupiteriu bei 13d. su Plutonu ne tik kelia traumų bei  avarijų didesnę tikimybę, bet ir konfliktus visuomenėje, visokeriopų gaisrų pavojų.) Ožiaragio tendencija yra riboti, neleisti, jis susijęs su valdymo institucijomis, Avino - veržtis į priekį, išsireikalauti, išsikovoti, tad galimi konfliktai, interesų susidūrimas visuomenėje. Taigi labai svarbu šiuo laikotarpiu ne užspausti Marsą, o rasti kuo harmoningesnę jo raišką, nes jis gali kelti ir didelių konfliktų, dramų, traumų, o gali ir suteikti jėgų, energijos, taip reikalingos drąsos.

Apie Marso tranzitus plačiau rasite čia:

Ką geriausio galima nuveikti šiuo metu?

 • Pažadinti savo žmogiškąjį orumą, drąsą, kūrybingumą.
 • Išdrįsti kurti, mylėti, ramiai pareikalauti to, kas priklauso.
 • Galbūt išdrįsti pasakyti, kad karalius nuogas 🙂
 • Suvokti, kad esame kūrėjai, jei tik nuspręsime jais būti.
 • Pailsėti, pasisemti Saulės energijos visiems metams, pasitelkti humorą ir sąmoningumą.

Tada šis laikas gali užmaitinti mus energija - tikėjimu, meile, - suteikti gyvastingumo, grąžinti savigarbą, jei ji buvo prarasta.

Kas prasčiausio būtų šiuo metu?

 • Tapti bailiu arba agresoriumi, pasiduoti kiršinimams, gąsdinimams ir manipuliacijoms - tiek vidiniams, tiek išoriniams.
 • Panikuoti užuot priėmus sprendimus.
 • Veikti impulsyviai, neapgalvotai.
 • Būti neatsargiam už vairo ar su ugnimi.

Tada kyla sveikatos bei santykių problemos, griaunamas savo gyvybingumas, tuščiai švaistant energiją - to nereikėtų daryti.

Geriausios dienos: 5,6,7,11,14,20,21.

Prasčiausios dienos: 2,3,4,9,10,13,18.

Kam palankus šis laikotarpis?

Ugnies ir oro stichijų žmonėms: Liūto, Šaulio, taip pat Dvynių, Svarstyklių atstovams (su sąlyga, kad suvaldys imulsyvumą, pyktį ar puikybę).

II. Mergeliškoji, žemiškoji 22-31d.

19d. dieną formuosis jaunatis Liūte, tačiau netrukus po jos liūtiškosios energijos ims slopti, užleisdamos vietą mergeliškosioms: 20d. į Mergelę pereis Merkurijus, o 22d. - Saulė. Ugninės ambicijos ims slopti, kaip ir atostogų nuotaikos - jos užleis vietą dalykiškumui, praktiškumui, dėmesys iš poilsio ir pramogų (nors šiemet ir su įtampomis) nusikreips darbų, kasdienių rūpesčių link. Tai nėra blogai, tai natūralus kasmetinis procesas, palankus planuotis darbams, dėliotis grafikus, planus, apmąstyti, kaipgi reiks darbuotis antrąjį metų pusmetį. Be to, Saulę ir Merkurijų šiuo metu harmoningai palaikys didžioji sankaupa Ožiaragyje, tad galima sakyti, kad rugpjūčio pabaiga-rugsėjo pirmoji pusė - tai darbingiausias, efektyviausias metų laikotarpis. Tačiau palankus jis tik praktiškiems, blaiviai mąstantiems žmonėms, einantiems ne ant emocijų pavadėlio, bet gebantiems analizuoti situaciją, daryti išvadas bei strateguoti savo veiklą. Vis dėlto 24d. formuosis trečioji Marso kvadratūra į Ožiaragyje esančią sankaupą - šįsyk į Saturną, todėl tuo metu reikėtų atsargiau vairuoti, pasisaugoti traumų, ypač lūžių, patausoti stuburą.

Ką geriausio galima nuveikti šiuo metu?

 • Susirinkti reikiamus duomenis, informaciją, savarankiai išanalizuoti situaciją - tiek bendrąją, tiek asmeninę.
 • Kurti strategiją, veiksmų planą, įvertinant tiek geriausią, tiek prasčiausią ateities variantą.
 • Tvarkyti dokumentus bei savo aplinką, sureguliuoti darbo ir poilsio režimą, organizuoti darbinius susirinkimus.
 • Pasidomėti sveika gyvensena, pereiti prie sveikesnės mitybos, stiprinti imunitetą, imti sportuoti.
 • Imti mokytis naujų dalykų, gilinti darbinius įgūdžius ar kelti kvalifikaciją.

Pasitelkiant blaivų protą ir patikimą informaciją galima efektyviau spręsti iškylančias problemas, strateguoti veiklą ateičiai.

Kas būtų prasčiausio šiuo metu?

 • Pasiduoti emocijoms, fantazijoms ar panikai.
 • Tinginiauti, ignoruoti pareigas.

Nedarant sprendimų, atsiduodant emocijoms, baimėms, prarandamos  pozicijos, stabilumas, toks žmogus negali niekuo padėti nei sau, nei kitiems, yra bejėgis ir priklausomas nuo kitų malonės.

Geriausios dienos: 22,25,28.

Prasčiausios dienos: 26,30.

Kam palankus šis laikotarpis?

Žemės ir vandens stichijų žmonėms: Mergelės, Jaučio, Ožiaragio,  taip pat Vėžio, Skorpiono ženklų atstovams.

Reziume

 1. Pirmąsias dvi dekadas pailsėkite, pasidžiaukite gyvenimu, pasisemkite energijos, pasakykite sau: "Esu savo gyvenimo kūrėjas".  Ir neleiskite jūsų niurkyti, gąsdinti, atimti gyvybinės energijos. Jei turite energijos, vadinasi, turite ir imunitetą, ir jėgų naujiems darbams, mainams su pasauliu.
 2. Trečiąją dekadą, po jaunaties,  skirkite įvesti tvarkai namuose ir darbo vietoje, sukurti veiklos planui ir strategijai, praktiškiems reikalams spręsti. Galite su užduoti tokius klausimus: "Kuo galiu būti naudingas kitiems? Kokias paslaugas galiu teikti? Kokius vertingus įdirbius turiu? Kaip juos geriausiai panaudoti dabartinėje situacijoje?" Analizuokite situciją, darykite savarankias išvadas (vėlgi norint jas daryti, reikia susirinkti informaciją!). Galvokite savo galva, pasitelkite blaivų protą ir loginį mąstymą. Norint veikti ir kurti ateities planus būtina suvokti dabartinę situaciją ir jos priežastis.