Marso dovanos ir išbandymai

Marso reikšmė. Marsas zodiako ženkluose
27 Lie 2020

Marso dovanos ir išbandymai

/
Posted By

Marsas šiuo metu yra Avine, tai stipri pozicija  ir tokia bus išskirtinai ilgai - pusę metų: nuo 2020m birželio 28d. iki  2021m.sausio 7d. Turint galvoje, kad Marso periodas mažiau nei dveji metai (apie 22 mėn.), tad pusmetis viename ženkle yra išskirtinai ilgas laiko tarpas. Deja, didelę šio periodo dalį (iki spalio 21d.) ši Marso pozicija bus apsunkinta tame pačiame ženkle esančios Lilit, gundančios šią energiją panaudoti itin savanaudiškai, agresyviai.

Kur palanku šiuo metu nukreipti galingą Marso energiją?

  • imti sportuoti;
  • užsiimti fizine veikla, atlikti atidėliojamus fizinius darbus - sutvarkyti aplinką, padaryti remontą;
  • nesileisti įbauginamam, mokytis transformuoti pyktį ir baimes į ramią drąsą;
  • pažadinti vidinį karį, taikų skriaudžiamųjų gynėją savyje;
  • mokytis kovos menų, energijos  įvaldymo praktikų (juolab, kol Selena yra Skorpione);
  • harmonizuoti santykį su vyriškuoju pradu - su vyrais apskritai ir aktyviuoju pradu savyje.

Silpnas ir stiprus, harmoningas ir neharmoningas Marsas

Astrologijoje Marsas susijęs su veiksmu, valia, ryžtingumu, drąsa ir aktyvia energija  Vyrams Marsas atskleidžia jų vyriškumo sampratą, o moterų horoskope, be kita ko, parodo vyro tipą, kuris joms yra patrauklus. Kalbant apie Marso energiją būtų galima pasakyti, kad ji grubi, tiesmuka, gan paprasta ir priimityvoka - ko gero, grubiausia iš visų planetų energijų. Bet juk norint veikti fiziniame lygmenyje reikalinga ta materiją išjudinanti energija. Galima daug svajoti, mąstyti, suvokti ar norėti, tačiau be  Marso nebūtų veiksmo materijoje - tie impulsai ir liktų tik subtilesniuose lygmenyse. Ne be reikalo antikinėje mitologijoje Marsas -  karo dievas. Galima būtų pasakyti, kad Marso pozicija tiek vyrams, tiek moterims išreiškia vidinį karį, veikėją ir yra raktas, norint imtis konkrečių veiksmų.

Stiprus Marsas

Marsas, kaip ir kieviena planeta horoskope, gali būti stiprus ir silpnas, ir, nepriklausomai nuo to, harmoningas arba neharmoningas.  Marso stiprios pozicijos yra Avine, Skorpione (valdose) ir Ožiaragyje (egzaltacijoje). Stiprus Marsas duoda aktyvumą, valią, drąsą - kovotojo savybes, gebėjimą pasipriešinti, pasakyti "ne", apsiginti. Tokiems žmonėms reikia daug fizinės veiklos - sporto, fizinio darbo, sekso. Jiems svarbu neužspausti savyje energijos, o kaip tik ją įdarbinti.

  • Harmoningas stiprus Marsas suteikia veiklumo, ramios drąsos, energijos, tokiems žmonėms nėra nieko neįmanomo - jie tiesiog ima ir padaro. Neišeis jų ir išgąsdinti - tai iš prigimties kariai, mokės apginti ne tik save, bet ir kitus, šalia jų kitiems saugu.
  • Neharmoningas stiprus Marsas kelia agresiją, pyktį, konfliktus, avarijas ir traumas. Toks žmogus grubus, agresyvus, jam ir jo aplinkoje nuolat kas nors lūžta, dūžta, jis pats norom nenorom daužo save ir kitus.

Silpnas Marsas

Silpnos pozicijos Marso pozicijos yra  Jautyje, Svarstyklėse (tremtyje) ir Vėžyje (nuopuolyje).   Tokie žmonės yra linkę taupyti energiją, greičiau pavargsta, jiems išties neparanki atvira kova, konfrontacija, sunkiau  ar tiesiog nepatogu pakovoti už savo interesus, konkuruoti. Jei tai būtina,  jie renkasi netiesioginės kovos būdus, pasitelkdami išmintį, diplomatiją, teisę, psichologo įdirbius ir panašiai.

  • Harmoningu atveju jie tiesiog išvengia kovinių situacijų, neša į aplinką taiką, harmoniją, šalia jų, rodos, savaime rimsta kovos.
  • Neharmoningas silpnas Marsas - tai bailumas, panika, bejėgiškumas, negarbingi, niekingi kovos metodai, intrigos, klasta, tokie žmonės, rodos, traukte pritraukia užpuolikus, kankintojus.

Apie Marso tranzitus galite rasti čia:

Marso pozicijos zodiako ženkluose

Marso pozicija zodiako ženkle parodo, kaip žmogus veikia, o būste - kur jis naudoja daugiausiai energijos, tačiau, kita vertus, ji toje srityje ir pažadinama.

Drąsusis karys. Ši pozicija suteikia drąsos, ryžtingumo, tiesmukumo. Neigiama prasme - impulsyvumo, agresijos, pykčio protrūkius. Tai vyriški vyrai, o moterys su tokia pozicija mėgs stiprius vyrus - kitokių negerbs. Veikiama staiga, drąsiai, paprastai, tačiau gali būti priešokiais. Po aktyvumo fazės seka atoslūgis, jei nepavyksta tikslo pasiekti vienu ypu, gali dingti noras ir interesas jo siekti. Tokie žmonės nebijo eiti nepramintais takais, tai iš prigimties pionieriai, drąsūs, veržlūs, tačiau veikiantys impulsais, šuoliais - po aktyvios fazės būna atoslūgis. Jiems reikalingas aktyvus sportas, fizinės apkrovos, kitaip blogai jaučiasi. Artimesnės "vyriškos" sporto rūšys: boksas, imtynės, sportai, susiję su ginklais, muskulatūros auginimu, kas šiems žmonėms, ypač vyrams, išties labai svarbu.

Praktiškasis darbininkas. Tokie žmonės veikia fundamentaliai, bet inertiškai, jiems sunku išsijudinti, reikia laiko prisiruošti, sukaupti jėgą, tačiau pradėjus sunku sustoti ar keisti veiklos pobūdį. Veikti paskatins praktinė nauda - jei jos nėra, nešvaistys tuščiai energijos. Harmoninga prasme tai darbingi, praktiški, veikiantys efektyviai, patikimi žmonės. Neigiama prasme gali būti tingūs, inertiški. Geriausias sportas -  darbas sode. Vyrai praktiški, vertinantys grožį. Moterims patinka stabilūs, praktiški, patikimi vyrai.

Intelektualusis kovotojas. Tokių žmonių ginklas - jų liežuvis, jie nenugalimi žodinėse batalijose, puikiai darbuojasi reklamos, propagandos srityje, ten, labiau ir mėgs intelektinę, o ne fizinę veiklą, diskusijas, disputus. Kita vertus, daugiau nuveiks darbuodamiesi iškart dviejose srityse, dirbdami du darbus iš karto - kitaip net ir įdomiausia veikla gali nusibosti, Veikti paskatina žinių troškimas, noras treniruoti savo protą, jie negailės jėgų infomacijos paieškoms.   Teigiama prasme ši pozicija reiškiasi kaip greita orientacija, gera iškalba, įtaiga,  gebėjimas suderinti įvairias veiklos rūšis, nuovokumas, noras tyrinėti, pažinti. Neigiama prasme - sarkazmas, žodiniai konfliktai, aiškios veikimo krypties neturėjimas, išsiblaškymas. Vyrams ši Marso pozicija suteikia dinamikos, šmaikštumo, iškalbą. Moterims patiks protingi vyrai, nenuvokių, kvailesnių už save jos negerbs.

Šeimos gynėjas. Su šia Marso pozicija žmogus nelinkęs veltis į kovas, geriau pasirenka psichologines priemones, jam priimtinesnis partizaninis karas, taiki rezistencija nei atviri išpuoliai. Išimtis - kai paliečiama šeima, vaikai, tada jis tampa gynėju, sargu, sutramdančiu užpuolikus. Jam sunku pasakyti ne, konkuruoti, reikalauti ko nors sau, bet jei reikia apginti silpnesnius, tad pasireiškia jo jėga. Veikti paskatina globėjiškumas, linkęs veikti švelniai, motiniškai. Teigiama prasme ši pozicija reiškiasi kaip rūpestingumas, globėjiškumas, gebėjimas pasiekti rezultatą taikiai, išmintingai.  Neigiama - kaip bailumas, ištežimas, klastingumas, veikimas iš pasalų. Ši pozicija vyrams suteikia rūpestingumo, moterims patinka šeimyniški, globėjiški vyrai, grubesni kelia įtampą.  Tokie žmonės linkę taupyti  energiją, tačiau jiems tinka vandens sportai, taiči.

Charizmatiškas vadas. Ši pozicija vyrams suteikia žavesio, solidumo, vyriškumo, moterims patinka orūs, pasitikintys savimi, įtakingi, na, ir, žinoma,  žavūs vyrai - tokie, kokiais būtų galima didžiuotis, žavėtis. Veikia tokie žmonės įkvėptai, kūrybingai, pasitikinčiai, bet solidžiai, ne spontaniškai. Teigiama prasme tai kilnūs, šilti ir pasitikintys savimi žmonės. Dažnai užima vadovaujančias pozicijas ir moka tai daryti. Neigiamu atveju gali reikštis tingumas, pasipūtimas, despotizmas, arogancija.  Iš sporto rūšių labiausiai patinka šokiai, ypač pramoginiai, golfas, lauko tenisas, prakaitu pradvisusioj sporto salėj jie tiktai nenorės treniruotis.

Nuovokus veikėjas. Žmonės su šia Marso pozicija puikiai bendrauja su technika,  yra greitos orientacijos, praktiški.  Tai juvelyrai, kompiuteristai, stomatologai - visi dirbantys su sudėtinga technika. Jų veikimas tikslus ir preciziškas, išradingas. Paprastai jie domisi sveiku gyvenimo būdu, puikūs  medikai. Veikti juos skatina noras atrasti praktiškus sprendimus, susidomėjimas technikos naujovėmis arba nauda sveikatai. Harmoninga prasme jie tikslūs, išradingi, greitos nuovokos. Neharmoninga - priekabūs, smulkmeniški, užsikapstantys smulkmenose. Vyrai protingi ir praktiški, moteris traukia atitinkamo tipo vyrai, gebantys tvarkyti buities reikalus, spręsti kasdienes problemas: "įkalti vinį ir suremontuoti sugedusį prietaisą. Sportas metodiškas, pagal instruicijas, pirmiausiai dėl sveikatos, visada išsiaiškina teoriškai, kaip geriausia sportuoti, todėl jie geri instruktoriai.

Taikdarys diplomatas. Tokie žmonės nelinkę veltis į kovas, jų išvengia pasitelkdami savo žavesį, diplomatiją. Teigiamu atveju tai simpatiškas, puikiai su visais sutariantis žmogus. Vyras -  elegantiškas, gerų manierų, pačiu savo buvimu nešantis taiką ir nuraminantis konfliktus.  Moterims patinka vyrai, mokantys elgtis visuomenėje, pasižymintys geru skoniu. Neharmoningu atveju tai konformistas, bailys, besislepiantis už kito nugaros ar besistengiantis sukiršinti aplinkinius dėl savos naudos. Sportas - šokiai, fechtavimas, žirgų sportas, bet aktyviai sportuoti nemėgsta, taupo energiją, nebent tai būtų dėl grožio ar santykių.

Nenugalimasis nindzė. Tai karys, pasižymintis drąsa, puikiai veikiantis ekstremaliose situacijose, neišgąsdinamas, gali veikti ilgai, nuosekliai, atkakliai, kovinės situacijos jį įkvepia,  iššūkiai paskatina veikti, jam patinka išeiti iš komforto zonos, tačiau veikia toks žmogus netiesmukai, slaptai, nelikęs atskleisti savo kortų  Vyrai - pasižymintys didele vidine jėga, paslaptingumu,  moterys mėgsta paslaptingus, stiprius vyrus, tačiau viešai nesidemonstruojančius, o tuos kurių jėga jaučiama savaime. Neharmoninga prasme būdingas žiaurumas, klasta, naikinimo instinktas.Sportas - kovų menai, cigunas, motosportai.

Kilnusis riteris. Ši pozicija suteikia idealizmo, įkvėpimo, veržlumo, siekiant tikslų. Tokį žmogų veikti paskatins kilnios idėjos, noras tyrinėti, pažinti, atrasti, jam nesuunku kalnus nuversti dėl verto tikslo. Tai įkvėptų ieškotojų, tiesos gynėjų pozicija. Neigiama prasme gali duoti nepastovumą, nepatikimumą, nepareigingumą, kai imamasi darbų ir jie metami, nes tapo nebeįdomu, apskritai tokiems žmonėms nepatinka rutiniški darbai, norint veikti jiems būtinas įkvėpimas, prasmės suvokimas. Teigiama prasme ši Marso pozicija paskatina keliauti, mokytis, ieškoti, atverti naujus horizontus. Vyrams suteikia žavesio, pasitikėjimo, džentelmeniškumo, moterims patinka vyrai, turintys aukštus tikslus, socialinį statusą, išsilavinę, su polėkiu, matę pasaulio. Geriausias sportas - šaudymas iš lanko, ieties metimas, oro sportai, kaip sklandymas.

Nepalenkiamasis generolas. Ši Marso pozicija suteikia tvirtybės, užgrūdina valią, žmogus gali veikti ne tik su didele jėga, bet ir ilgai, atkakliai. Toks žmogus visada pasieks išsikeltą tikslą, tai tik laiko klausimas, jis geba atsirinkti pagrindinius dalykus ir atmesti nebūtinus, asketizmas jo negąsdina, todėl jo veiksmas visada efektyvus. Veikimas koncentruotas, kryptingas, toks žmogus neleis iišmušti savęs iš vėžių - jis žino, ko nori ir siekia. Vyrams ši pozicija suteikia tvirtybės, nepalenkiamą valią. Moterys mėgsta brandžius, tvirtus, santūrius vyrus,  mokančius siekti savo tikslų. Geriausias sportas - alpinizmas, maratonai, visa, kas grūdina, strateginiai sportai.

Laisvamanis kovotojas. Ši Marso pozicija suteikia laisvą impulsą veikti. Toks žmogus įkvėptai darbuosis drauge su kitais, lengvai įsijungs į komandą, tačiau tik tada, kai pats taip pasirinks. Labai svarbu norint veikti šiu atveju yra laisvė rinktis. Jei bus verčiamas ar jam primetama, atvirkščiai, maištaus iš principo. Teigiama prasme ši pozicija suteikia draugiškumo, paskatina altruistinius veiksmus, nesavanaudišką pagalbą kitiems ar tiesiog bendriems tikslams, todėl tokie žmonės atsiliepia į bendras iniciatyvas, įvairius projektus, talkas. Veikimas apgalvotas, nuoseklus, tačiau gali reikštis labai originaliomis formomis - tai išradėjų pozicija. Vyrams suteikia išradingumo ir santūrumo derinį. Moterims patinka laisvi, mokslininko tipo vyrai. Neigiama prasme ši pozicija reikšsis kaip anarchizmas, užsispyrimas maištaut, darymas nesvarbu kaip, bet kitaip. iš sporto labiausiai tinka komandiniai sportai, grupiniai žaidimai, sportai, intelektualios varžybos.

Silpnųjų gynėjas. Ši Marso pozicija yra taki, toks žmogus vengs atviros kovos, geriau pasirinks subtilesnius būdus, psichologines priemones, partizaninį karą,  jei kova neišvengiama. Jo veiksmus įkvepia,atjauta, noras padėti gyvoms būtybėms, kurti grožį, harmoniją. Vyrams ši pozicija suteikia dvasingumo ir paslaptingumo, moterims patiks paslaptingo nepažįstamojo, romantiško mylimojo - na, tokio ne iš šio pasaulio - tipas, jos gali įsimylėti meninkus ar dvasininkus.  Teigiama prasme ši pozicija veiksmams suteikia altruizmo, subtilumo, ji puiki menininkams, dvasininkams. Neigiama prasme gali skatinti silpnavališkumą, fobijas, tuščias fantazijas, atitrūkimą nuo realybės, išsiblaškymą,  intrigantišką elgesį. Geriausias sportas - joga, taiči, plaukimas ar tas, kur ribojasi su menais (baletas, laisvasis šokis ir pan.).

Kokiame ženkle ir būste yra jūsų Marsas, galite pasižiūrėti čia:

Būstų reikšmes galite pasižiūrėti čia: