Kaip geriausia sutikti liepos jaunatį?

Jaunaties meditacija
kaip geriausia sutikti liepos jaunatį?
17 Lie 2020

Kaip geriausia sutikti liepos jaunatį?

/
Posted By

Liepos jaunatis formuosis 20d., 20:32val. Tai antroji jaunatis Vėžyje šiais metais. Taip jau kartais būna, kad susiformuoja iš eilės dvi jaunatys tame pačiame ženkle, nes Mėnulio mėnuo kiek trumpesnis už kalendorinį. Taigi, jei nesuspėjote išspręsti su Vėžio zodiako ženklu susijusių aktualijų, galite pasidaryti korekcijas arba įtvirtinti per šią jaunatį tai, kas iškelta praeitoje.

Saulė kartu su Mėnuliu jaunaties metu bus pačioje Vėžio ženklo pabaigoje, 29 laipsnyje. Netoliese, taip pat Vėžyje, - Merkurijus. O priešais, tikslioje opozicijoje - Saturnas Ožiaragyje ir greta jo Jupiteris bei Plutonas. Šios planetos Lietuvoje jaunatis momentu išsidėstys septintame-pirmame būste, dar labiau išryškindamos šeimos-partnerystės aktualijas, būtinybę suderinti takumą, harmoniją ir balansą su savo tikslų siekimu bei asmenybiniais poreikiais.  Vis dėlto akcentas turėtų būti į pirmuosius dalykus. Šiuos planetų telkinius Vėžio-Ožiaragio ašyje gražiai palaiko Neptūnas Žuvų ženkle ir Uranas Jautyje (Neptūno-Jupiterio  ir Urano-Merkurijaus sekstilis). Taigi tai pukus metas įžvalgoms, meditacijai, gilioms dvasinėms praktikoms, nes protas ir įžvalga, intuicija bei būties dėsnių suvokimas, pasaulio vienio išgyvenimas  gražiai derės tarpusavyje.

Aštriu kvadratūros aspektu į šią opoziciją įsikirs stiprus Marsas Avino ženkle. Jo nors ir netiksli kvadratūra į Merkurijų, tačiau paskatinama greta esančios Llit gali provokuoti ginčus, norą parodyti savo jėgą, tad reikėtų galvoti, ką kalbate, ir nepasiduoti pykčiui, provokacijoms, impulsui veikti iš jėgos pozicijos ar įžeidumui, nuoskaudoms. Geriau šią Marso jėgą nukreipti smalsumui, tyrinėjimams, ieškojimams, pakiliam, lengvam bendravimui, darbui su informacija, galų gale sportui gryname ore - tai padaryti padės Marso sekstilis su Venera Dvyniuose.

Jaunaties temos

Gyvybė, jos puoselėjimas, giminės pratęsimas, kūdikio pradėjimas, maitinimas, namai, šeima, nekilnojamasis turtas, savas būstas, partnerystė, bendradarbiavimas, susitarimai - pagrindinės jaunaties aktualijos. Taigi šiuo metu gerai sau užduoti ir atsakyti į klausimus: "Kas man yra šeima?",  "Ką galėčiau dėl jos padaryti geriausio?", "Koks mano ryšys  su protėviais, ar pakankamai jį suvokiu, įvertinu?", "Kas sukuria ramybę ir saugumą namuosė?", "Kaip tai puoselėti?", "Gal ką nors reikėtų keisti, patobulinti namie, skirti daugiau dėmesio šeimai? Kaip tai geriausiain padaryti?"

Ko reikėtų vengti?

 • aršumo ginčų, konfliktų, ypač šeimoje;
 • alkoholio, kvaišalų;
 • egoizmo, savo poreikių suabsoliutinimo, ignoruojant bendrus interesus;
 • impulsyvių sprendimų, pykčio, kategoriškumo;
 • nuoskaudų narstymo, susvarbinimo;
 • teršti žemę, vandenį, žiauriai elgtis su gyvūnais.

Kas svarbu  per jaunatį

 • pagarba gyvybei, motinoms, vaikams;
 • lengvumas, takumas, bendradarbiavimas, savitarpio palaikymas.

Kaip geriausia sutikti?

 • poroje, dviese, arba šeimoje;
 • gamtoje,  ramioje, saugioje vietoje, geriausia prie vandens;
 • pasvajoti drauge apie ateities planus, apie šeimą, ko jai norėtumėte palinkėti, kokia ji nuostabi;
 • nevenkite apkabinti, prisiglausti, parodyti meilę dėmesį partneriui bei vaikams;
 • jaunaties dieną pasigaminkite skanią vakarienę, susėskite su šeima už stalo, pasidžiaukite, tuo, ką turite. Jei jums per vėlu tokiu metu valgyti, kitą dieną pasigaminkite skanius pietus ir papietaukite kartu. Labai svarbu išreikšti dėkingumą už gyvybę, už artimus žmones, už galų gale už maistą, už stogą virš galvos, jaukius namus - tai nėra savaime suprantama.
 • prisiminkite tėvus, protėvius, išreikškite jiems dėkingumą. Nuo seno yra paprotys padėkoti ir protėvių dvasioms, protėvių medžiui, galite dabar tai padaryti;
 • galite sukurti savo šeimos ritualą, kuris jus suvienytų ir suteiktų bendrai būčiai sakralumo.

Kurie jaučiatės tam pribrendę, galite pasvajoti, pasiųsti inkėjimus Žemei, kaip Didžiajai Mamai, ir pamatyti visą žmoniją kaip didelę šeimą - laimingą, klestinčią, draugišką ir meilingą, palinkėti jai santarvės ir sėkmės. Tokie palinkėjimai veikia daug stipriau, nei linkėtumėte tik sau ar savo šeimai, nes apima daug didesnę visumą, tačiau kartu  - ir jus pačius bei  jūsų aplinką.

Jaunaties meditacija

Kas tu esi, žmogau? Kur tu eini? Ką veiki? Kas tau įdomu? Kas tu esi Žemėje? Kur skleidžiasi tavo dienos, kaip jos plevena? Kokie tavo takai? Ką svajoji? Kuo gyveni? Ar išties gyveni? Ar labai gyveni ar tiesiog?..

Tau duota laimė Žemėje. Tau Žemėje duota tiek daug. Ir tiek mažai. Dešimtys metų. Ir milijardai akimirkų. Saulėlydžiai ir saulėtekiai. Audros ir žaibai. Žiogų svirpimas ir lapų šešėlių mirguliavimas vasaros popietę. Tau duoti stebuklingi pasauliai, daugybė pasaulių - dar nežinai, kiek daug... Kartais dar nežinai, kaip į juos atsigęžti, kaip į juos nusikreipti - turi tai atrasti pats. Ir ne visai pats... Savo dieviškame žaidime turi surasti tas duris - kaip vaikas, kur ieško, bando, bando ir suranda. Nes ieško. Tau patinka ieškoti.

Visa gyvybė ieško, juda, gyvena. Ieško kelių į didesnę prasmę, į didesnį esme. Level up. Level up. Po laiptelį. Po žingsnelį ji ieško kelių įsiprasmint - ta šviesi gyvybės tėkmė. Ta meilės tėkmė.

Tu esi gyvybės tėkmė. Tu esi gyvybės versmė. Tu esi. Tu esi. Šviesos vandenyno dulkė. Šviesos vandenyno mirgėjimas, blyksnis, šokantis amžinybėje, ieškantis gimti level up, level up. Tu visada gali gimti į aukštesnę realybę. Tu visada gali gimti į skaidresnę erdvę. Level up. Level up. Tokia tavo prigimtis, tokia tavo tėkmė. Ir nesutik kitaip. Tu plauki su begaline šviesos srove, keliauji joje, gyveni joje. Matiniesi joje, -Viešapties šviesoje, Motinos glėbyje. Ir tos durys gimti į kitą realybę - čia pat, jos tavyje. Tu esi stebuklingas vaikas. Stebuklingas dieviškas vaikas, kuriam tiek duota...

Ir dabar tu keliauji kartu su Žeme, su jos vandenimis, kalnais ir gyvūnais. Su nuostabiu augalų pasauliu ir mineralų gelmėmis, kristalų požeminiais rūmais ir delfinų šokiais vandenyne, šuniuko lekavimu prie ausies ir vėjo fleitų melodijomis. Tu keliauji drauge su savo didžiausiais ir mažaisiais broliais. Tau duota turėti ryšį su visa ir viskuo. Jei panorėsi, jei prisiminsi, kad gali tai turėti. Gali panorėti. Panorėk. Prisimink, kad gali.

Kvėpuok su Žeme, su savo nuostabia planeta. Įkvėpk Žemei ir sau meilę, gerovę ir išskleisk. Įkvėpk sau atgimimą. Įkvėpk Žemei atgimimą. Įkvėpk save atgimimui. padrąsink, nerk į atgimimą per Didžiosios Motinos gelmes - padaryk tai sau ir pasauliui. Įkvėpk gyvybę ir išskleisk gyvybę per save. Esi gyvybės nešėjas - ne kitaip, ir kitaip nesutik. Dovanok pasauliui gyvybę, skleisk iį savęs gyvybę, tikėjimą, meilę ir pasaulis ims tuo gyventi. Jis negalės kitaip, jis nenorės kitaip nei tu - kaip meilėj, šviesoj ir prasmėj, šviesioj gyvybės tėkmėj. Dabar ir visados.

Geros jaunaties!

Liepos mėnesio aktuaijas rasite čia: