Apie šeimą, Vėžio ženklą, arba iš kur ateina kūdikiai

Astrologo įžvalgos apie šeimos planavimą
Apie šeimą, Saulę Vėžyje arba iš kur ateina kūdikiai?
16 Lie 2020

Apie šeimą, Vėžio ženklą, arba iš kur ateina kūdikiai

/
Posted By

Parašyti šį straipsnį paskatino klausimas, kaip planuoti šeimą šiais neramiais laikais, kai vyksta užtemimai ir gyvenimas, rodos, verčiasi. Na, užtemimai vyksta nuolat, tai nieko ypatingo, tiesiog jie yra jėgos ir tendencijų susiformavimo metas (kai vyksta prie Rahu), kartais (kai vyksta prie Ketu)  – skolų atidavimo, rezultatų patyrimo metas, kai kristalizuojasi ir iškrenta susiformavusios karmos kristalai (taip, taip, ji kristalizuojasi, kaupiasi palengva – tiek gera, tiek bloga – gali būti ilgą laiką nematoma, kol, op, ir susikristalizuoja į regimą rezultatą). Apie tai rašiau jau anksčiau, apie karmos dėsnį galite pasiskaityti čia: http://www.astrodaiva.com/2018/12/30/apie-karmos-desni/  

Tačiau šie metai išties yra sudėtingi dėl galingos planetų jungties Ožiaragyje,  rodančias dideles permainas visuomeniniame-politiniame gyvenime, naujo etapo – mažų mažiausiai 35 metų – pradžią. Koks bus tas ateinantis etapas, lemia visų elgesys, reakcija šiu metu, tai, kaip pereisime lūžio momentą, kurlink pasuksime, kaip žmonija. Todėl šie metai turi ne vieną scenarijų – mažiausiai tris: geriausią, prasčiausią ir vidutinišką. Geriausiu atveju metų pabaigoje pasuksime link didesnės laisvės, žmoniškumo, demokratijos ir tarpusavio supratimo, ekonomikos pertvarkymo, blogiausiu – link diktatūros, gilios ekonominės krizės, keistų tvarkų, iškreiptų visuomenės santykių, besidangstančių gražiais lozungais, na, o vidutiniškas variantas ir yra vidutiniškas. Bet kokiu atveju šie procesai tęsis ir apims ne vienerius metus, dabar yra jų pradžios taškas.

O, kalbant apie kūdikius, jie ateina su skirtingomis užduotimis ir skirtingais laikais – vieni ramiais, stabiliais, kiti – ekstremaliais, kovingais.

Kaipgi ateina kūdikiai?

Tai iš kur gi ateina tie kūdikiai? Mokslininkai sako, kad susiformuoja iš pirminių ląstelių. Tai čia materija, jos raida. O kaip ateina siela į tą besiformuojantį kūną, kaip tai atrodo, žvelgiant dvasiniu žvilgsniu? Turbūt panašiai, kaip vaizduoja pasakos – nusileidžia iš dangaus, iš subtilesnių pasaulių, t.y įsikūnija. Tad jeigu planuojate vaiką ne kaip daiktą, kaip įsigyti sofą ar naują virtuvės komplektą, tai ir reikėtų atsigręžti į sielą, kuri galėtų panorėti ateiti per jus. Pakviesti ją, netgi, galima sakyti, privilioti (na, nors kartais būna ir atvirkščiai, kad siela sukiojasi aplink, viliodama tėvus, tarytum įkalbinėdama ją priimti). Jautrios mamos gali jausti iš anksto, kad siela prašosi ateiti per ją.

Vėlgi kokia siela? Tai labai gilios paslaptys ir nepretenduoju į visažinę, tačiau yra bendras dėsnis, kad panašus pritraukia panašų. Todėl įvairiose tradicijose sakoma, kad tėvai, norintys susilaukti kūdikio, ne tik kad nevartoja alkoholio, kitų svaigalų. bet ir turėtų apsivalyti savo mintis, jausmus, išsityrinti.

Tai nereiškia, kad reikėtų tapti kokias asketais, vienuoliais ar šventaisiais, atsitraukti iš kasdienio gyvenimo, bet akivaizdu, kad vaiką reikėtų ne „daryti“ ar „planuoti“, o pakviesti jo sielą, su ja susitarti, na, galima būtų sakyti, privilioti kažkuo, kas ją pritrauktų pas jus. Kuo vibruosite, tokią sielą greičiausiai ir pritrauksite. Jei grubiomis energijomis, rūpesčiais, baimėmis ar pykčiu, tai sunku bus ateiti subtiliai sielai (nors, kita vertus, kartais ateina didvyriškos pasiaukojančios sielos gelbėti savo tėvų, įkvėpti juos, pakylėti).

Kita vertus, norint susilaukti kūdikio, kartais gali reikėti pereiti karminio atpirkimo situacijas dėl to, kad kažkada praeityje gyvybė buvo atstumta, naikinama ar nuvertinta – šiame ir praeituose gyvenimuose. Todėl labai gerai būtų padaryti atgailą, atsiprašymą  padarytus nusižengimus gyvybei (nesvarbu, prisimenate juos ar ne), padaryti ką nors gero tiesiog visiems vaikams ir kūdikiams.

O astrologiškai žiūrint, kas susiję su kūdikio pradėjimu?

Vėžio zodiako ženklas

Na, visų pirma su gyvybės ištakomis, kūdikio pradėjmu, išnešiojimu, gimdymu ir maitinimu yra susijęs Vėžio zodiako ženklas. Vėžys –  gyvybės šaltinio sergėtojas. Kada atveriamas tas šaltinis? Kai yra tyrumas, švelnumas, pagarba gyvybei, motinoms, gimtinei, šeimai. Juk Vėžys gyvena tik tyrame vandenyje. Jį teršia cinizmas, grubumas, nešvankumas – tai nesuderinama su motinyste. Kita vertus – perdėtas kovingumas, kietumas. Taigi kartais moterys, kurios yra geros vadovės,  bet pasižymi dideliu valdingumu, netgi aršumu, gali prarasti šeimą, jei perneša šias savybes į namus, šeimą, arba tiesiog joms sunku susilaukti palikuonių.

Mėnulis

Mėnulis – tai planeta, susijusi su motina, motinyste,  su gyvybės sklaida, gebėjimu pratęsti giminę, išgyventi, išmaitnti save ir šeimą, su gyvybingumu ir vaisingumu. Vaisingiausios yra Mėnulios pozicijos vandens ženkluose (Vėžyje, Žuvyse) ir Jautyje. Tai stiprios Mėnulio pozicijos, galinčios duoti gausius palikuonis, lengvą pastojimą, jei tam neprieštarauja kiti faktoriai – neharmoningi aspektai į Mėnulį, prastas IV būstas.  Kad motinystė ir tėvystė būtų sėkminga, palaiminga, reikia, kad Mėnulis būtų harmoningas, nesvarbu, kokio stiprumo bebūtų. O harmonizuoti jį padeda pagarba motinai, mokymasis takiai reikšti emocijas, transformuoti baimes. Harmonizuoti Mėnulį gai padėti ir tinkamas sidabro nešiojimas (tačiau tam reikia arba gerų pajautų, arba specialisto konsultacijos), įvairios kvėpavimo technikos, padedančios nuraminti emocijas, transformuoti baimes, na, o kam nesvetima induizmo tradicija – Mėnulio mantros kartojimas (tai reikėtų pradėti daryti pirmadienį, Mėnulio dieną, na, o kol Saulė dar Vėžyje tam pats geriausias metas).

IV būstas

Tai namų, šeimos, giminės būstas. Jis susijęs su ištakomis, giminės pratęsimu. Jo reikia, kad jis būtų harmoningas? Pagarbos tėvams (ypač motinai),  savo giminei, gimtinei. Svarbu gerbti tėvus, protėvius, sukurti jaukią, intymią, saugią atmosferą namuose, kaip sakoma, „neskalbti viešai nešvarių baltinių“,“nespjauti į šulinį“, tai yra nekeikti savo šeimos, vertinti, gerbti  ją. Budistiniuose  šaltiniuose sakoma, kad viena iš skurdo priežasčių yra savo tėvų niekinimas, nuvertinimas, nepagarba jiems.  Kita vertus, tai gali duoti apsunkinimą tiek turėti vaikų, tiek savus nnamus.

Ar verta planuoti susilaukti kūdikio nestabiliu, sudėtingu metu?

Žiūrint praktiškai, buitiškai – ne. Bet juk pasaulis taip seniai būtų pasibaigęs… Kaip tik kartais gyvybė nori ateiti intensyviau, sunkiu metu – kaip atasvara mirčiai, naikinimui, suirutei. O šiais laikais, įžengiant Vandenio epochą, atena daug sielų, kad pakeistų pasaulį, padarytų jį geresnį. Sielos yra skirtingos: vienos sielos ateina stabiliu metu, kitos – sudėtingu. Pastaruoju atveju, kaip suprantu, yra du variantai: arba pritrauktos sunkios karmos, arba kaip tik pergalingos, šviesos, stiprios – jos eina kaip šviesos spiečiai, kad pakeistų šį pasaulį, padarytų jį geresnį. Dažnai šiuo metu, kiek tenka matyti, vaikai būna netgi brandesnės sielos  tėvus (apie kartas ir jų astrologines charakteristikas parašysiu vėliau). Nieko keisto, kad prieiti prie ekologiškos, tausojančios aplilnką gyvensenos, natūralios ir net augalinės mitybos, nekenkimo gyvos būtybėms jiems yra daug lengviau ir paprasčiau nei tėvams, rodos, tai savaime suprantama. Jiems labiau suprantama ir tai, kad gyvūnai yra Žemės bendragyventojai, o ne naudojimosi objektai. Tokie naujosios kartos vaikai ( apie kartas ir jų astrologines charakteristikas – kitame straipsnyje).

Patarimai laukiantis vaikelio

  • suvokite, kad vaikas yra įsikūnijanti siela, ateinanti per tėvus, bet ne jų daiktas ar nuosavybė;
  • nusikreipkite į teigiamas emocijas: jūsų dažniai yra magnetas – panašus pritraukia panašų;
  • svarbu atkurti gerus santykius su tėvais, visų pirma – su mama. Nebūtina nuolat bendrauti ar būt prilipus prie jų, ne, bet turi būti dėkingumas, meilė, atliepimas, paleistos praeities nuoskaudos ir priešiškumas. Tam vėlgi yra įvairios dvasinės, mantrinės bei kvėpavimo praktikos;
  • apsivalykite – tiek fiziškai, tiek dvasiškai (pereikite prie sveikesnės mitybos, atsisakykite svaigalų, bjaurių minčių ar emocijų);
  • įsiklausykite į intuiciją, pakvieskite vaikelį, pajauskite atliepimą;
  • neįsitempkite – persistengimas taip pat blogai kaip ir baimės;
  • padarykite atsiprašymą dėl kenkimo gyvybei (na, per tūkstančius gyvenimų, ko gero, visi tai vienaip ar kitaip darė);
  • paprašykite dvasios vedimo ir pasitikėkite ja, paleiskite lūkesčius ir pretenzijas, kada, koks turi būti vaikas;
  • poroms, kurioms sunku prikviesti vaikelį, ypač svarbu šie dalykai. Daug kartų mačiau, kaip nevaisingos poros susilaukia vaikelio, perėję rebefingo sesijas, kur paleidžiamos senos nuoskaudos, išvalomos žaizdos, išgryninamos kaltės per susivokimą, taip pat po kelionių į šventas vietas, gilių, nepaviršutiniškų dvasinio ugdymo seminarų. Vėlgi atrodo paradoksas, kad vaiko pora susilaukia tada, kai atsiduoda aukštesnei valiai ir sutinka su viskuo, kas bus. Tas nuolankumas situacijai, pretenzijų paleidimas padeda transformuoti karmą ir pradėti nuo švaraus lapo.

Tačiau svarbiausias dalykas yra suvokti, kad vaikas yra visų pirma siela, kuri įsikūnija Žemėje per tėvus, turinti savo nuomonę, savo pasirinkimus. Tėvai taip pat gali rinktis, priimt vaikelį ar ne – tai yra abipusiai susitarimai tarp sielų. Taigi bendrauti, tartis reikėtų visų pirma kaip siela su siela, dvasia su dvasia. Aišku, reikia atsižvelgti į buitį, materialias sąlygas, bet tai neturėtų būti pagrindinis, juolab lemiantis dalykas. Vaikas labai keičia poros gyvenimą, jis atneša ir savo galimybes (ir materialias, ir dvasines), ir savo keliamas užduotis. O kai kurių užduotis yra būtent ateiti sudėtingu metu – kad padėtų tiek pasauliu, tiek savo šeimai.

Na, tai yra mano pamatymai, patirtis tiek analizuojant astrologiškai, tiek stebint dvasinių praktikų poveikį, realias gyvenime žmonėms vykstančias transformacijas. Nesakau, kad tai vienitntelis tobulas požiūris, bet gal padės geriau įsiklausyti į save, išgirsti dvasią – taip pat ir ateinančio vaikelio.