Liepa - šeimai, meilei, kūrybai

Liepos mėnesio astrologinė prognozė
liepos menesio porgnoze
4 Lie 2020

Liepos mėnuo – šeimai, meilei, kūrybai

/
Posted By

Liepos mėnuo išbaigia užtemimų periodą – palaipsniu įtampos rimsta, gyvenimas įeina į naujas vėžes. Kokias?  Kiekvienam pagal pasirinkimus, padarytus užtemimų metu. Vis dėlto tai prasmingas metas, mėnesio pradžia, kai daug ką galima keisti, tačiau pirmiausia svarbu suvokti – su kuo pakeliui, kodėl, kas svarbiausia. Labai svarbu išlaikyti lengvumą, takumą, žmoniškumą. Saulė ir Merkurijus didžiąją mėnesio dalį bus Vėžyje, kreipdami link švelnumo, bet Marsas Avine problemas norės spręsti (o gal ir kurti) impulsyviai ir kategoriškai. To nereikėtų daryti, nors jėgos, rodos, ir pakaktų, bet šalia jo Avine yra Lilit, gundanti pasukti agresijos, savanaudiškumo keliu. Tai būtų trumparegiška. Tačiau Marso jėgą verta ir reikėtų panaudoti taikos, žmoniškumo gynimui, galų gale – imti sportuoti ar suremontuoti ką nors, ko vis neprisiruošėte.

Saturnas po keleto mėnesių debiuto Vandenyje, išmėginęs internetinę erdvę ir jos teikiamas galimybes, apribojęs oro erdvę, grįžta į Ožiaragį ir čia bus likusią metų dalį, nukreipdamas dėmesį link ekonominių problemų sprendimo, dalykiškų sprendimų paieškos. Taigi vyraujanti ir vėl bus žemės stichija. Na, Venera Dvyniuose suteiks kiek lengvumo, skatins bendrauti žaviai, ieškoti informacijos, į ją reikėtų atsigręžti, nes ji padeda perprasti ir realizuoti  Rahu Dvyniuose programas.

Liepos mėnesį galima skirstyti į tris dalis

I.1-12d.  užtemiminis laikotarpis

Viena vertus, veiks liepos 5d. užtemimas, kurio gan stiprus poveikis, kaip ir įprastai, apima savaitę prieš ir po užtemimo, kita vertus, iki 12d. retrogradiškai judės Merkurijus Vėžyje.  Tai iškels nekilnojamojo turto spręstinus dalykus, šeimyninius susitarimus, tačiau gali trikdyti dokumentų tvarkymą, pasirašymą, versti juos atidžiai peržiūrėti, kaip ir praeityje padarytus sprendimus šioje srityje. Tai paskutinis užtemimas Saulei esant Vėžyje (tiesa, jau prie Rahu Dvyniuose) tokių nevyks apie 18 metų, taigi tai savaime nukreipia į šeimos temą, gyvybės temą, artumo, intymumo bei saugumo  – visų pirma šeimoje – temą ir poreikį. Drauge šiuo laikotarpiu gali kilti nuoskaudos, susijusios su praeitimi. Realiai baigiamos spręsti situacijos, iškeltos 2019m. liepą, užaštrintos šių metų pradžioje, visų pirma susijusios su šeimos ir karjeros santykiu, tarpusavio palaikymu, artumu, nauja gyvybe.  Labai svarbu, norint čia pozityvių sprendimų, atsigrįžti į šias temas šviesiai ir viltingai, o ne iš senų nuoskaudų bagažo –  dabar metas būtų jas paleisti, o pamatyti ir įvertinti tai, kas šeimoje taip brangu, vertinga.

Tai, kad dabar Rahu jau yra perėjęs į Dvynius, leidžia į šeimos situaciją pažvelgti šviežiai, suvokti kažkokius naujus – ar seniai pamirštus senus – dalykus, kas leistų tobulėti, galbūt išvis atnaujinti požiūrį į šeimą, pradėti  naują istoriją, paleisti tai, kas praeityje nebetenkino. Juk tiek žmonių skundžiasi, kad trūksta supratimo, jautrumo šeimoje, kyla nuoskaudos. Labai svarbu jas paleisti, atsigręžiant į viziją, o kaipgi galėtų būti, kaip norėtumei, kad būtų, ir leidžiant realybei keistis. Nes jeigu žmogus sako, kad “taip visada bus”, jis/ji niekada nepasikeis”, “man nelemta”, vadinasi, užfiksuojama tokia realybė. O per užtemimus fiksuojama ypač stipriai.

Apskritai Rahu esant Dvyniuose labai svarbu leisti pasauliui – taip pat ir artimiesiems bei su jais susijusioms situacijoms –  įsileisti šviežio oro gūsį, nes tai atveria Dvynių jėgą ir jų teikiamas galimybes, kurios neprieinamos apsunkusiems ar užsiciklinusiems žmonėms, įsikibusiems į senas nuostatas. Taigi parodykite dėmesį savo šeimai, artimiesiems, atraskite, kas gero jūsų šeimoje, nesivelkite į konfliktus ir jų neprovokuokite, tai netinkamas laikas ir naujiems darbams – pabūkite gamtoje, prie vandens, pageidautina, ramioje aplinkoje, raskite kiekvienam šeimos nariui gerą žodį, išreikškite dėkingumą už buvimą kartu, kurkite jaukią atmosferą – tai tas magnetas, kuris suburia ir išlaiko kartu.

Prasčiausios dienos: 4,5,6.

Geriausios dienos:1,2,9.

II. 13-22d. brandus vėžiškasis laikotarpis

Mėnuo jau bus gana senas, tačiau laikotarpio pradžioje dar tinkamas tvarkyti reikalus, susijusius su šeima, nekilnojamuoju turtu, statybomis, pasirašyti dokumentus, kadangi Merkurijus jau bus pasisukęs tiesiaeigiai, vis dėlto įtampų liks, juk priešais Vėžį stovi galinga planetų sankaupa – Jupiteris, Saturnas (grįžęs į Ožiaragį liepos 2d.) ir Plutonas. Jaunatis Vėžyje bus 20d., 20:32val.,trys dienos prieš ir po nėra efektyvus laikas naujiems darbams, tačiau brandinti sumanymams, tad šį laiką geriausia ir skirti poilsiui, įsiklausymui į save, aplinką ir gilumines reikmes, leisti sau neskubėti, atsipalaiduoti.  Visai gerai nuo jaunaties imti sportuoti – stiprus Marsas Avine padės tai daryti, be to, sportas padės „įdarbinti“ energiją ir taip išvengti impulsyvių neapgalvotų veiksmų, ko dabar nereikėtų daryti, kad nesugriautumėte santykių, gerovės, nes gretimais yra ir Lilit.

Prasčiausios dienos:  13,14, 20.

Geriausios dienos: 15,16.

III. 22-30 d. liūtiškasis laikotarpis

Netrukus po jaunaties,  22d., Saulė pereis į Liūtą, suteikdama kūrybingumo, kreipdama į šventes ir poilsį. Tai bus puikus metas, jei  suvaldysite ugnį – tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme, tada gali gimti puiki kūryba, dvasios polėkis, juolab, jog įkvėpimo, palaimos teiks Jupiterio-Neptūno sekstilis, susiformuosiantis 27d. Taigi tai puikus metas tiek menui,  kūrybai, tiek dvasinėms praktikoms, atjauta, žmogiškajam solidarumui išreikšti. Svajokite, kurkite, ilsėkitės, tam puikus metas. Venkite spręsti konfliktus iš jėgos pozicijos, o energijos perviršį nukraukite sportuodami, užsiimdami fizine veikla, kam anksčiau neprisiruošdavote.  Tai puikus metas kultūriniams renginiams, šeimos šventėms, meilei, kūrybai, dvasinėms praktikoms, apskritai menininkams.

Prasčiausios dienos: 20, 26,27.

Geriausios dienos: 29,30.

Reziume

  • Skirkite dėmesio ir laiko šeimai, artimajai aplinkai, čia jūsų apsauga ir fundamentas.  Tapkite kūrėjais – kiekvienas turi kūrybos galias.
  • Pabūkite gamtoje, prie vandens, leiskite sau poilsį, atgaivą, atkurti jėgas – dabar tam geriausias metas, semkitės energijos iš gamtos, pozityvaus bendravimo, nešvaistykite jos baimėms, pykčiui ar  tiems, kas tai kuria.
  • Pirmąsias dvi dekadas peržvelkite savo vertybes, jos skirtos bendravimui artimoje aplinkoje, nesivelkite į konfliktus, atsisakykite žalingų įpročių ar kontaktų, suvokite, su kuo jums pakeliui, kas tikrieji bendraminčiai ir bendražygiai. Kas skatina evoliucionuoti, o kas tempia atgal.
  • 15,16d. galite sutvarkyti būtinus nekilnojamojo turto, namų reikalus, tačiau iš esmės laikotarpis nėra tinkamas naujų darbų pradžiai.
  • Trečioji dekada kur kas ekstravertiškesnė, palanki platesniam bendravimui, „išėjimui į žmones|’, kultūriniams renginiams, šventėms, įkvėptai kūrybai,

Apie šeimą, gyvybės pradėjimą, kūdikius rasite čia: