Naujos Karminių Mėnulio mazgų pamokos

Karminiai Mėnulio mazgai Dvyniuose- Šaulyje
Kylantis Karminis mazgas Dvyniuose
5 Geg 2020

Naujos Karminių Mėnulio mazgų pamokos

/
Posted By

Karminiai Mėnulio mazgai gegužės 5d. pakeitė poziciją iš Vėžio-Ožiaragio ašies į Dvynių-Šaulio ir bus šioje pozicijoje pusantrų metų, iki 2022 sausio 18d.  Tai labai svarbus, esminis pokytis. Nors Karminiai mazgai nėra planetos, o ekliptikos ir Mėnulio orbitos sankirta,  jie yra labai svarbūs, netgi svarbesni nei planetos, esminiai, norint sėkmingos evoliucijos, prasmingo gyvenimo. Dažnai užduodame sau  klausimus: "Kokia mano gyvenimo prasmė, kokia misija gyvenime?" Į tai ieško atsakymo filosofai ir psichologai, bet tik astrologai turi tam raktus - o tie raktai yra Karminiai Mėnulio mazgai - jie astrologijoje susiję su gyvenimo misija, pašaukimu. Kodėl?

Kas tai yra Karminiai Mėnulio mazgai?

Karminiai Mėnulio mazgai nėra planetos, o taškai, susiję su užtemimų ašimi, t.y. su Saulės, Mėnulio ir Žemės santykiu, tai yra taškai, kur Mėnulio orbita kerta ekliptikos plokštumą. Jie nurodo evoliucionavimo kryptį, t y. kas šiame įsikūnijime (Žemė) šiai sąmonei, įsikūnijusiai dvasiai (Saulė) ir sielai (Mėnulis) yra svarbu realizuoti (Saulė). Karminiai Mėnulio mazgai visada yra opozicijoje, tačiau ta opozicija kitokia nei planetų - ji sako, kad negalima šių dviejų taškų, vadinamų Rahu ir Ketu, analizuoti bei realizuoti atskirai.

 • Rahu, arba Kylantis karminis Mėnulio mazgas, paprastai šnekant nurodo karmines šio įsikūnijimo pamokas, tai, ką turime išmokti, ką turime siekti realizuoti, jame slypi tai, tai psichologai ir filosofai vadina misija, gyvenimo prasme.
 • Ketu, arba Besileidžiantis karminis Mėnulio mazgas išreiškia praeityje įgytus įdirbius, tai, ką jau mokame, į ką galime atsiremti bet ko jau nereikia specialiai siekti, mokytis, tačiau gerai ir reikia pasinaudoti jo įdirbiais, norint pasiekti Rahu keliamus tikslus.

Norint suvokti, kaip yra jums, reikia išsistudijuoti Karminių Mėnulio mazgų padėtį nataliniame horoskope - tiek ženkle, tiek būste. Ženklas rodys ugdytinas charakterio savybes, būstas - veiklos sritį, kur reikėtų siekti realizacijos.

*Yra du Karminių Mėnulio mazgų apskaičiavimo būdai: Tikrasis Karminis Mėnulio mazgas (True Node) ir Vidutinis Karminis Mėnulio mazgas (Mean Node), skirtumas tarp jų gali būti iki 2,5 laipsnio, kadangi Mėnulio mazgai dėl įvairių veikiančių jėgų juda ne visai tolygiai. Dažniau astrologai naudoja Tikruosius Karminius mazgus. Tačiau dėl šio skirtumo perėjimo laikas gali kiek skirtis. Kita vertus, nauja Karminių mazgų pozicija įsitvirtina palaipsniui,

Karminių Mėnulio mazgų reikšmes ženkluose rasite čia:

Ko moko Kylantis Karminis Mėnulio mazgas Dvyniuose?

Nuo šiol tampa svarbu mokytis bendravimo, komunikacijos, įgyti lengvumo, būti prieinamiems, nesusireikšminti, būti labiau mokiniais nei mokytojais, nes šios dvi fazės kartojasi nuolat: kokie protingi bebūtume, kiek daug žinių beturėtume, visada yra ko išmokti naujo, ir mūsų ypatingosios žinios yra tik lašelis kosmose. To svarbu neužmiršti. Tada pasaulis ir atvers informaciją, padės augti.

Nes kada gi prasideda senatvė ir nykimas? Kai žmogus pamano, kad jau nebeturi, ko išmokti, kad jis viską žino, kaip turi būti, geriausiai už visus ir galutinai. O pasaulyje nėra nieko galutinai, viskas kinta, nuolat atsiranda naujų dalykų - dabar ypač svarbu tai įsileisti, pažvelgti į pasaulį gaiviai, naujai. Būti demokratiškam, draugiškam, atsiverti bendravimui, ugdyti protą, nuovokumą, semtis žinių, dalytis informacija.

Ir, atvirkščiai, susisvarbinimas, savo personos ir autoriteto sureikšminimas, išskyrimas būtų ėjimas atgal, priešingai evoliucinėms tendencijoms. Kaip ir nepamatymas, kad čia pat, šalia, yra daug vertingo, ko verta išmokti, neužsimiršti žvalgantis kažkur toli, į egzotišku kraštus ar žmones.

Tai nereiškia, kad reikia išsižadėti Šaulio apraiškų - užsienio kelionių, akademinių studijų, ignoruoti autoritetus. Juk Karminis besileidžiantis mazgas duoda mums fundamentą, bazę siekti esminių tikslų, evoliucionuoti, tačiau šių tendencijų nereikia labai sureikšminti, o naudoti kaip pagrindą, bazę augimui.

Taigi ką palanku veikti?

 • mokykitės, užsirašykite į kokius nors kursus (galima ir į keletą vienu metu)
 • siekite įvairovės, leiskite sau užsiimti įdomia veikla
 • atnaujinkite žinias, įgūdžius
 • pasidomėkite mokslo naujovėmis
 • įvaldykite išmaniąsias technologijas
 • nebijokite tapti iš mokytojo mokiniu -  klausti, smalsauti, domėtis
 • šiuo metu bus populiarus jaunatviškas įvaizdis
 • galbūt laikas atnaujinti kompiuterį, telefoną
 • pereikite prie lengvesnio, mažiau formalaus bendravimo
 • tai palankus metas šviečiamajai veiklai
 • skirkite dėmesio artimajai aplinkai - kaimynams, broliams, seserims

Paprastumas, lengvumas, draugiškumas, smalsumas ir noras mokytis  - šio laikotarpio raktai. Belskite ir bus atidaryta 🙂

Karminės pamokos zodiako ženklams

♈️ Mokykitės naujų dalykų, nesvarbinkite savęs, būkite atviri bendravimui, paprasti, nebijokite mokytis ir pasaulis jums atvers augimo galimybes, naujas žinias, vertingas pažintis. Skirkite dėmesio broliams, seserims, pabendraukite su kaimynais. Ne laikas žvalgytis kur nors toli, o laikas mokytis, mokytis, mokytis.

♉️ Geras laikas pasirūpinti uždarbiu, kaupimo galimybėmis - ne laikas rizikuoti ar gyventi iš palūkanų. Ekonomika, finansai, kaupimo fondai - tos temos, ką svarbu perprasti. Pripraskite atsidėti dalį resursų, taupumas - ne yda, kita vertus, apsižvalgę atrasite puikių naujų uždarbio šaltinių, jei tik ugdysite profesionalumą, atsakomybę, laikysitės etikos sandėriuose, atnaujinsite žinias ir nesibodėsite mokytis. Kita vertus, pasirūpinkite kūnu, sveikesniu maistu, grožio procedūromis.

♊️ Pagaliau ne tik atrasite save, bet ir tapsite įkvėpimu kitiems. Jūsų lengvumo, komunikabilumo daug kam reikės, bus įvertintas jūsų geranoriškas dalijimasis informacija. Pats metas imtis naujos veiklos, realizuoti savo gebėjimus - esate svarbūs, reikalingi pasauliui. Mokykitės, aukite, išdrįskite kurti, svajoti, išreikšti savo prigimtį.

♋️ Metas atsigręžti į vidinį pasaulį, daugiau laiko ir dėmesio skirti dvasinėms praktikoms. Įsisukimas į rutiną, buitį būtų degradavimas - mokate ir gebate atlikti pareigas, bet yra ir pareiga savo sielai. Užsirašykite į jogos studiją  ar imkite mokytis meditacijos, pasidomėkite dvasine literatūra, nebijokite vienatvės - joje geriau galėsite įsiklausyti į save, atrasti dvasinius lobius, gilią dvasinę išmintį, žinias.

♌️ Ypač svarbūs tampa draugai - jei norite evoliucionuoti, susiderinkite su kolektyvine veikla, bendra kūryba, įsijungkite į visuomeninius projektus, mokykitės draugiškumo. Galite naujai atrasti bendruomenes, susirasti  draugų  - dabar ypač svarbu išmokti būti draugu, leisti sau svajoti drauge su kitais.

♍️ Išsikelkite didelius tikslus ir išdrįskite jų siekti, skirkite dėmesio karjerai. Pasakykite sau: "Visko galima išmokti". Nebijokite klausti, informacija - raktas į tikslų pasiekimą. Kita aktualija - išdrįskite priimti vadovavimo  iššūkį ,- tai ne taip ir baisu. Galite tapti įtakingi, jei įvaldysite informacines technologijas, išmoksite dirbti su informacija, kontaktais, o juk tai jums nėra svetima.

♎️ Nebijokite būti pastebimi - metas imtis autoriteto pozicijos, pristatyti savo veiklą visuomenei. Norint evoliucionuoti, svarbu neužsidaryti savo artimoje aplinkoje, siauruose interesuose, plačiau atverti sau pasaulį - studijuoti, keliauti, praplėsti interesų ribas, tapti mokytoju kitiems, augti, tobulėti. Dabar ypač svarbu gebėjimas bendrauti, o tai jūs puikiai mokate, leiskite tikėjimui ir įkvėpimui išskleisti jūsų sparnus.

♏️ Galite pajusti keistą trauką ezoterikai, slaptiems dalykams - pradedant sąmokslų teorijomis baigiant kvantine fizika ar slaptomis organizacijomis, simbolių sistemomis, kodais. Esminė užduotis - dirbti su slapta informacija, susirinkti ją ir mokėti laikyti liežuvį už dantų - na, tai jūs juk mokate. Geras laikas verslui pradėti, kaupti vidinę jėgą, įvaldyti energetines praktikas, kovų menus.

♐️ Dabar svarbiausia - išmokti susiderinti su partneriu. Jei norite populiarumo, reikia įsiklausyti į publikos poreikius bei subalansuoti savo ir partnerio poreikius - tiek santuokinio, tiek dalykinių. Teks išmokti griežti antruoju smuiku, įgyti kuklumo. Jei to išmoksite, gali būti geras laikas viešiems renginiams, santuokai, partnerystei. Vienam gerai, bet dviese - dar geriau. Per partnerius į jūsų gyvenimą ateis evoliucinis judesys, tobulėjimas, nauja informacija. Jei pernelyg susvarbinsite save, būsite stabdomi - tai karminio apribojimo metas.

♑️ Svarbu suvokti, kokias paslaugas galite teikti pasauliui, kuo būti naudingi, reikalingi kitiems - per tai ateis ir galimybės, asmeninis augimas. Kelkite kvalifikaciją, domėkitės savo profesijos naujovėmis, lankykite tobulinimosi kursus, seminarus. Skirkite dėmesio sveikatai, higienai, pereikite prie sveikesnės gyvensenos. Galite nemaža nuveikti medicinos srityje, bet jus turi vesti noras tarnauti žmonėms. Nusišalinimas, bėgimas į vienatvę, užsidarymą  būtų nesavalaikis, nuvedantis į akligatvį.

♒️ Tai jūsų meilės laikas, kūrybos laikas.  Išdrįkite išreikšti save, nesislėpdami už kitų poreikių, išdrįskite tapti kūrėju ir pasirašyti po savo kūriniu. Labai gerai, jei jūsų kūrybai bus panaudotos informacinės technologijos, jei jose bus lengvumo, džiaugsmo. Kitas dalykas - skirkite dėmesio vaikams, mylimajam - tai dabar svarbiausia. Leiskite sau džiaugtis, kurti, išgyventi pilnatvę - jūs to verti.

♓️ Norint evoliucionuoti, svarbu suprasti savo šaknis, ištakas - tėvynę, tėvus, šeimą. Tai įsigillinimo metas, tinkamas atverti šeimos paslaptis, surinkti informaciją apie šeimą, kitas dalykas - pasigilinti į nekilnojamojo turto paslaptis, užmegzti ryšį  su giliausiais savo sielos klodais, studijuoti psichologiją. Jei beatodairiškai veršitės į karjerą, patirsite stabdymus - dabar svarbu sustiprinti fundamentą, vidinį saugumą, ryšį su protėviais. Natūraliai formuosis tendencija daugiau būti namuose, skirkite laiko ir dėmesio bendrauti su tėvais, vaikais, šeima.

Kokias aktualijas iškelia birželio-liepos mėnesio užtemimai, skaitykite čia: