Gegužė - pats metas imtis darbų

Gegužės mėnesio astrolginė prognozė ir rekomendacijos
Gegužės astrologinė prognozė
1 Geg 2020

Gegužė – pats metas imtis darbų

/
Posted By

Gegužės pirmoji pusė šiemet – vienas geriausių laikotarpių, suteikiantis ir stabilumo, ir emocinę atgaivą, ir drauge naujų idėjų, skaitinantis bendravimą, ryšius, kontaktus. Tai vienas geriausių momentų metuose pradėti naują veiklą, persiorientuoti, kas dabar ypač aktualu, nes šiuo metu praktiškumas, gerovės magnetas veikia kartu su idėjų, sumanymų gausa.  Rodos, atgimsta, atsišviežina, suklesti  ne tik gamta, bet ir žmogus. Tad svarbu išnaudoti šį gaivų, stabilesnio fundamento laikotarpį su jo nešamomis praktiškomis inovacijomis, nes po mėnesio tendencijos jau bus kitokios.

Gegužės mėnesį galima skirtyti į tris dalis.

I dalis –   praktiški veiksmai, inovacijos (1-12d.)

Saulė ir Merkurijus bus Jautyje, tai suteiks mąstymui praktiškumo, dalykiškumo, taigi tai puikus metas ne tik permąstyti savo veiklą, uždarbio šaltinius, bet ir naujiems darbams, veikloms ar jų performavimui. Čia nėra klo laukti, žinoma, jei esate subrendę, – pradėkite veiklą dabar, nes tokio kito laikotarpio reikės ilgokai palaukti. Vėlgi, Saulė ir Merkurijus keliauja Jaučiu greta Urano, taip pat Marsas yra Vandenyje, tad šiais metais Jaučio energijos persmelktos Urano įtakos, tai yra, norint formuoti gerovę, reikalingos inovacijos, naujas žvigsnis bei požiūris, technikos, naujų technologijų, mokslo išradimų ir ypač informacinių technologijų pritaikymas. Internetinė prekyba bei paslaugos dėl suprantamų priežasčių padarė didžiulį šuolį, tačiau tai ne pabaiga – šios tendencijos bus dar stipresnės 2021 metais, iš esmės jos gali daryti ir greičiausiai darys lemiamą įtaką verslui. Taip pat šis laikotarpis puikus mokytis, ieškoti informacijos, kontaktų. Sėkmė priklauso nuo gebėjimo atsinaujinti, nebūti sustingusiems, įsileisti naujoves, pasižiūrėti į savo veiklą naujai, nes ir kontekstas naujas. Palankiausias šis laikotarpis veikloms, susijusioms su grožio pramone, statybomis, augalais, ekologija, maistu, tačiau čia visur, kaip ir minėjau, reikalingos inovacijos, naujas požiūris, lankstumas, prisitaikymas prie kintančių aplinkybių bei gebėjimas įžvelgti naujus poreikius bei juos patenkinti.

Geriausios dienos: 2, 5,8,9,12.

II dalis –  peržvalga ir įtvirtinimas (13-22d.)

Šis laikotarpis nėra blogas, bet inertiškas –  jis tęs mėnesio pradžios tendencijas, bet daug planetų viena po kitos pasisuks retrogradiškai (Saturnas  11d., Venera – 13d., Jupiteris -14d.), todėl šis laikas netinkamas naujų darbų pradžiai, bet visai geras tęsti pradėtus, peržiūrėti savo esamą veiklą, koreguoti, kas netinkama. Tiesa, darbai gali sulėtėti, iškilti kliūčių, abejonių, veržliai eiti į priekį čia bus sunku, todėl ir nereikia pernelyg daug iš savęs reikalauti – tai peržiūros metas, jis netinkamas stambiems pirkiniams, investicijoms – ir Jupiteris, ir Venera judės retrogradiškai. Gegužės   16d. Selena, arba Baltasis Mėnulis, pereis iš Svarstyklių į Skorpioną. Tai gerokai keis laikotarpio karminius akcentus – paramą, palaikymą gaus nebe taikieji, diplomatai, o pasižymintys dvasios jėga, vidine stiprybe. Išorinė forma, mandagumas taps nebe tokie svarbūs karminei apsaugai kaip vidinė tvirtybė, nepasidavimas provokacijoms, nesileidimas būti įbauginamam, šviesi mago jėga (tiems, kas turi tokį įdirbį). Tokie žmonės gali ir patys gauti stiprią apsaugą, ir būti kitų vedliai bei gynejai. Šio laikotarpio pabaigoje, 20d., Saulė pareis į Dvynius, tačiau Mėnulis jau bus visai senas, tad dvyniškos energijos stipriau išsiskleis tik po jaunaties, kuri bus  22d. Taigi matome, jog šis laikas neblogas, bet nelabai palankus kokiems nors svarbiems veiksmams, pristabdantis.

Geriausia diena: 17.

III dalis – daug impulsų, idėjų, bet ir nemaža sumaišties (23-31d.)

Po jaunaties, kuris bus 22d., vėlyvą vakarą, 20:38val., prasidės dvyniškas laikotarpis, didžiąją jo dalį ir Saulė, ir Merkurijus, ir Venera keliaus šiuo ženklu, suteikdami galimybių mokytis, gilintis į informaciją, bet vis dėlto stipriai veiks tokia didelė retrogradinių planetų sankaupa, na, į laikotarpio pabaigą ims jaustis ir artėjančio birželio 5d.užtemimo įtaka.

Geriausios dienos: 25, 26.

Taigi apibendrinus

Nesnauskite, mėnesio pirmoji pusė (iki  13d) – vienas geriausių laikotarpių metuose  veiklos pradžiai, tačiau reikia mąstyti šviežiai, įsileisti naujoves, reaguoti į situaciją, ją analizuoti ir imtis praktiškų veiksmų. Pats metas pasidaryti išvadas, ką veiksite, kas bus  jūsų uždarbio šaltiniai, ką galite geriausio duoti pasauliui, pritaikydami savo gabumus ir atsižvelgdami į esamą situaciją, kokius galite turėti su juo mainus.

  • Peržiūrėkite savo finansus – ne iš įtampų ar užsispaudimo, o iš galimybių ir blaivaus mąstymo pozicijos.
  • Skirkite dėmesio savo išvaizdai bei aplinkos sutvarkymui – taip bus lengviau surasti ir vidinę harmoniją bei tvarką.
  • Puoselėkite gamtą, padarykite ką nors gero Žemei, augalams, gyvūnams, tuo išreikšdami savo rūpestingumą ir meilę visam, kas gyva. Tai suteiks sveikatos, gyvybingumo ir jums patiems, susies jus su gyvybės versme.
  • Pereikite prie sveikesnės mitybos, ekologiškos gyvensenos.
  •  Mokykitės naujų dalykų, pasidomėkite inovacijomis, pagalvokite, kaip galite performuoti ar papildyti savo veiklą.
  • Ieškokite kontaktų, informacijos, bendraukite, dalykitės idėjomis, burkite komandas.
  • Meilei, santykiams užmegzti palanki pirmoji mėnesio pusė (iki 13d.)