Kaip geriausiai sutikti jaunatį Jautyje?

Jaunaties Jautyje meditacija
Balandžio jaunatis
20 Bal 2020

Kaip geriausiai sutikti jaunatį Jautyje

/
Posted By

Jaunaties temos

Jaučio zodiako ženklas  susijęs su meile, gerove, gausa, tad ši jaunatis - pats metas susiderinti su šiomis vertybėmis ir pakviesti jas į savo gyvenimą, nepriklausomai nuo to - juo labiau - kokia jums beatrodytų dabartinė situacija. Šiemet tai taip pat ir galimo galingo atsinaujinimo metas, galimybė pažvelgti į realybę nauju  žvilgsniu, išgryninti savo požiūrį į gerovę, atrasti ją naujai, turėti gilių įžvalgų, t.y. padaryti "restartą", tarytum atgimti iš naujo kartu su bundančia, žydinčia gamta.

Jaunaties laikas

Jaunatis formuosis balandžio  23d., paryčiais, 05:25val. Lietuvos laiku, tad nemažai žmonių turbūt dar miegos. Nebūtina specialiai keltis dėl jaunaties sutikimo, tačiau galima atsikelti ir sutikti tekančią saulę. Pirmoji Mėnulio diena tęsis trumpai, ir 06:34val. jau bus antroji Mėnulio diena, susijusi su augimo procesais, išskleidžianti jaunaties procesus, taigi galite nuspręsti, kada ir kaip jūs pasveikinsite naują ciklą: anksti ryte ar atsikėlę.

Jaunaties išvakarės

Na, bet kokiu atveju jaunaties išvakarėse labai gerai tvarkytis, švarintis, netingėti darbuotis (juolab jaunaties Jautyje išvakarėse), kad naują ciklą, šiuo atveju susijusį su grožiu, meile, gerove, sutiktumėte gražioje, švarioje aplinkoje, patys būtumėte apsivalę - tiek išorine, tiek vidine prasme. Puoselėkite gėles, medžius, gražinkite aplinką, nepamirškite ir ja pasigrožėti.

Jaunaties diena

Jaunaties dieną pasipuoškite, skirkite dėmesio savo mylimiesiems, vaikams, išeikite pasivaikščioti ar pabūkite savo sode, pasigrožėkite nuostabia gamta, pasigaminkite skanaus maisto, tegul jūsų aplinkoje bus daug grožio, žydinčių gėlių, nuostabių spalvų, kvapų, garsų. Gėrėkitės, džiaukitės tuo grožiu drauge su artimaisiais, išreikškite dėkingumą už tai, ką turite,nepriklausomai nuo to, kokia jums atrodytė dabartinė situacija, jei norite, kad tai ateitų į jūsų ateitį. Ten, kur krypsta dėmesys, tokia ateity formuojasi realybe. Pasirūpinkite artimaisiais, vaikais, taip pat ir  naminiais gyvūnais - tegul visiems šalia jūsų būna gera, gražu, jauku, patogu.

Puoselėjant savo aplinką svarbu, kad šis veiksmas būtų ne tik materialus, asmenybinis, bet kad persmelktų visą aplinką, aplinkinį pasaulį. Tegul nuo jūsų nuvilnija meilės ir rūpestingumo banga - per aplinkius žmones, kitas aplinkui esančias gyvas būtybes - į platųjį pasaulį, tegul per tai auga meilė, rūpestingumas, gerumas pasaulyje - to dabar labai reikia.  Jūs galite perduoti tą Pasaulio Motinos meilės ir grožio impulsą per save pasauliui, palinkėti gerovės ir meilės visoms gyvoms būtybėms (įskaitant ir save) ir per šį geranorišką veiksmą susitaikyti su meile, grožiu ir gerove savo likime, kokia situacija bebūtų. Žydintys sodai tam padės, kaip ir Saulė ir Menulis, susitikę jaunaties metu drauge su šalia esančiu Uranu, kuris gali padėti į šią temą pažvelgti naujai.

Planetų pozicijos

Jaučio ženkle jaunaties metu susitiks Saulė ir Mėnulis (4 laipsnyje), o netoliese (7 laipsnyje)  bus permainų planeta Uranas, su kuria Mėnulis darys jungtį netrukus, 11;28val., o po keleto dienų, 26d., - ir Saulė, išskleisdamos jautiškos jaunaties jėgą kartu su Urano tekiamu atsinaujinimu, giliomis įžvalgomis.   Venera Dvyniuose gražiame aspekte su Marsu Vandenyje, padėdama rasti gerą santykį vyrams ir moterims, jei to bus siekiama, kita vertus, tai stiprins oro stichiją, o drauge ir gali paskatinti vaduotis iš sustingimo, ribotumų, susikaustymo. Taigi ši jaunatis - puiki galimybė į meilės, grožio ir gerovės erdvę įeiti naujai, gaiviai, išsinėrus iš baimių. Tik svarbu atsigręžti į taiką, gerovę, pasitelkti lengvumą, vengti kategoriškumo, egoizmo, pykčio, tiek skubėjimo, tiek griežtumo (tam gali skatinti Avine, šalia Lilit esantis Merkurijus bei iš Vandenio kvadratūrą darantis Saturnas).

Ką geriausio galima nuveikti per jaunatį

 • praktikuoti gerovės praktikas, įsileisti į savo gyvenimą gerovę, bent jau mintyse pirmiausia
 • puoselėti augalus, grožėtis gamta.
 • papuošti savo aplinką gėlėmis - jos tiesiogiai susijusios su gerovės, meilės energijomis
 • apmąstyti veiklos planus, uždarbio šaltinius - galite turėti puikias įžvalgas
 • įsileisti į savo gyvenimą naujoves, pagalvoti, kokius atnaujinimus, permainas galite daryti
 • pasirūpinti naminiais gyvūnais
 • pasirūpinti savo išvaizda, skirti laiko ir dėmesio grožio procedūroms
 • pasigaminti skanaus maisto, gražiai serviruoti stalą

Ko nereikėtų daryti

 • skriausti gyvūnų, niokoti gamtos
 • badauti
 • būti apsileidus, nesusitvarkius, apskurus
 • bambėti, būti žiauriam, niūriam
 • bijoti, kurti baisius ateities scenarijus
 • pavydėti, pykti ir piktintis
 • jaustis auka, liūdėti

Gerovė, meilė miršta ten, kur pyktis, pavydas, chaosas, nešvara ir apsileidimas, ten, kur priešiškumas ir karas.

Norint pakviesti gerovę ir meilę į savo gyvenimą, labai svarbu grožis, taikumas, orientuotis į harmoniją, o ne į chaosą. Ši jaunatis ypatinga tuo, jog galite atverti naują požiūrį į gerovę, meilę, grožį, nors tai atrodytų ir iššūkis. Juo labiau. Dabar tas momentas, kai labiau nei įprastai formuojate šią temą savo gyvenime, kai keliai - į vieną ar į kitą pusę - gali labai skirtis, priklausomai nuo to, ką pasirinksite, kur kreipsite dėmesį, kadangi formuojasi įvairių aspektų - tiek teikiančių harmoniją, atveriančių galimybes,  tiek priešingų.

Jaunaties meditacija

Tu  įeik į visai naują pasaulį, Žydintį. Gaivų. Dabar tas metas. Paklausi, kada. Sakau- dabar. Dabar. Dabar tas metas atverti  duris į ateitį- tą kurioje norėtum gyventi. Atverk duris iš tylos. Iš vilties. Iš savo retrito erdvės.

Įeik į savo pasaulį - tokį, kokiame nori gyventi. Kokį nori turėti. Kokį nori ir verta mylėti, o ne tiktai pakęsti (arba ne). Tu bent gali tokio pasaulio panorėti, tokį pasaulį atverti - žydintį, klestintį, teisingą? Mylintį ir mylimą. Gražų, o, taip, gražų. Visų pirma sau atverti. Ar tai jau virš tavo ribų? Ne. Tai. Panorėk. Tai pamatyk. Tai kurk savimi tokį. Ką ten kurk - jis čia pat. Už tų stiklinių durų. Kaip žydintis sodas, kaip kvepiantis parkas, kaip...

Tik kurias duris atversi? Į kurią realybę? Į kurią pradžią? Į kur atsigręš? Tu esi realybės kūrėjas, tu esi pasirinkėjas. Tu esi žaidėjas. Kurios durys? Kuri realybė tavo? Tai rinks duris į ten, kur norėtum gyventi, kur norėtum dainuoti rytais duše. Kur norėtum glostyti vaiko ar mylimojo plaukus, švilpiniuoti važiuodamas dviračiu, nusišypsoti kiekvienam sutiktajam, kur būtų įdomu kalbėtis su vėju ir savimi, jei kartais nieko nesutiktum. Klausytis tylos ir paukščių, laukti pražystant rožių ar artėjančios vasaros vakarų aksomo. Gyventi žmoniškų žmonių, gyvos gyvybės, žalioje planetoje. Gerovėje - taip taip, tai normalu. Meilėje, gerume, gerovėje. Gausoje. Spalvų, kvapų, garsų. Kas tau trukdo taip norėti? Atidaryti TAS duris.

Ar tai lengva? Ir lengva, ir nelengva. Realybė nuausta iš mūsų minčių. Iš mūsų pasirinkimų. Kiekvieno pasirinkimų. Kiekvieno pasirinkimo. Ir kiekvienas kuriame savo sodą - kaip sodininkas. Ką pasėji, tas išdygsta. Ką laistai, tas auga.  Ką puoselėji, tas klesti. Na, o kartu kuriame bendrą pasaulį - su tais, su kuriais norime kartu, su kuriais realybė sutampa, siekiai sutampa, lūkesčiai ir svajonės.
Bet pirmiausia atsidaryk duris ir įeik į savo sodą. Leisk sau turėti gražų sodą. Gražią realybę. Apgink pirmiausia savyje teisę turėti tą teisę. Turėti tą laimę. Turėti prasmingą gyvenimą. Žmogišką. Teisingą.
Kvėpuok pasaulio grožiu - tegul jis tave įkvepia. Kvėpuok pasaulio gausa - tegul ji tave pamaitina, pasotina. Kvėpuok pasaulio harmonija - tegul ji tave nuramina. Kvėpuok pasaulio gyvybe, gyvastimi - tegul ji tave užpildo sklidinai. Taip, kad imtų lietis per kraštus, kad užtektų tau, man, jam, jai, visiems.

Geros jaunaties Jautyje.