Kas svarbu šiemet, Saulei keliaujant Avinu

Avino zodiako ženklo stiprybės ir pagundos
Saulė Avine
29 Kov 2020

Kas svarbu šiemet, Saulei keliaujant Avinu

/
Posted By

Avinas - pirmasis zodiako ženklas, jis atveria metų vartus, išsklaido žiemos šaltį ir tamsą. Saulė Avine stiprioje pozicijoje, egzaltacijoje, ji nušviečia tai, kas tamsu, nešvaru, užsistovėję, aiškiai parodydama ir drauge paskatindama veikti, valytis. Avine valdo Marsas, tad Avinas - karys, energingai ir be kompromisų einantis į tikslą.

Avino stiprybės

 • drąsa, valia, ryžtingumas
 • paprastumas, nuoširdumas, tiesumas
 • aktyvumas, energingumas, veiklumas
 • savarankumas, lyderystė

Avino ydos

 • agresyvumas, pyktis
 • impulsyvumas, nepgalvoti veiksmai
 • grubumas, primityvumas
 • egocentrizmas, konkurencija

Ko galima mokytis, Saulei keliaujant Avinu?

 • paprastumo, juk jis išsprendžia daugelį problemų, padėdamas išeiti iš įmantravimų, užsivėlimų., saviapgaulės.
 • veiklumo, pavyzdžiui, pradėti daryti tai, ko ilgai neprisiruošėme ar neįšdrįsome: mokytis naujų dalykų, imti sportuoti, pasakyti sau ir kitiems tiesą, gal ir ne visai malonią, t.y. pamatyti situaciją tokią, kokia ji yra,
 • bendrauti su Saule, ji dabar turi didelę jėgą, gali padėti atkurti energetiką, gyvybingumą.
 • ugdyti valią, stiprinti energetiką, imunitetą, pasakyti "ne" baimėms, pažadinti vidinį karį savyyje. drauge stiprinant ir imunitetą - ne tik ligoms, bet ir ydoms. Juk ir imunitetas (medikai patvirtins) yra organizmo vidinė gynyba.

Ko reikėtų vengti?

Deja, šiemet drauge su Saule Avine keliauja ir Lilit, arba Juodasis Mėnulis, susijęs su pagundomis, galimu nuopuoliu. Tad per ką šiuo laikotarpiu jis galimas?

Pyktis, agresija, baimės.Visų pirma per pyktį, žmonių supriešinimą, neapykantą. Pyktis yra silpnumo išraiška - jis kyla iš baimės ir, norint ją apmalšinti, ieškoma kaltų, nukreipiant tas įtampas į tam tikrą grupę (na, emigrantai, turistai šiemet, pavydžiui), taip veikia gyvuliškas instinktas. Bet mes ne gyvuliai - žmonės, civilizacija. Tad pykčio, agresijos, primityvių instinktų ('tik išlik, tik išgyvenk") suvaldymas ir transformavimas šiais metais (iki spalio, kol Lilit keliaus Avinu) labai svarbus, norint nedegraduoti.

Egocentrizmas, kategoriškumas. Kitas aktualija - egocentrizmas. Sustiprėjus valiai,  atsiradus daugiau drąsos kyla pagunda susvarbinti save kaip vienintelį pasaulio gelbėtoją, kaip vienintelį, žinantį, kaip ir kas turi būti. Galima sakyti, kad šis laikotarpis - stiprių lyderių metas, bet ir konkurencija tarp lyderių didelė, ir kova tarp jų gali būti aršoka, kuris "tas protingiausias', kuris 'tikrasis vedlys". Svarbu nepamiršti, dėl ko tai daroma, kokia tikroji motyvacija: padėti pasauliui ar parodyti savojo ego dydį.

Koks priešnuodis?

Sąmoningumas, analizė, bazinės vertybės. Astrologijos žinios taip pat gali padėti susivokti, atkreipdamos dėmesį į laikotarpio tendencijas, kad mes jas savimi tiesiog ne vibruotume automatiškai, kaip išeina, o atsirinktume, kaip jas išreikšti savimi.  Paprastai pasakius, galime pasirinkti harmoningą  Saulės Avine raišką, suteikiančią valios ir šviesos.

Tad galima tiesiog pasakyti sau:

renkuosi gyvybę- ne mirtį, renkuosi veiklumą - ne  vangumą, renkuosi sveikatą - ne ligą, renkuosi stiprybę - ne negalią, renkuosi šviesą - ne tamsą. Tepadeda man dvasia, esanti visur ir visame - manyje, tavyje, visur, visuose, - tepadeda man saulė ir pasaulis. Ir aš jam padėsiu, stosiu šviesos sargyboje. Kaip šviesos gynėjas, gyvybės gynėjas, kaip ramus, taikus gynėjas - ne priešingai.

Balandžio mėnesio prognozę galite rasti čia:

Apie Lilit kelionę Avine galite rasti čia: