Kaip geriausia pasitikti jaunatį Avine

Astrologo patarimai ir jaunaties meditacija
Kaip geriausia pasitikti jaunatį Avine
23 Kov 2020

Kaip geriausia sutikti jaunatį Avine?

/
Posted By

Kovo 24 d., 11:28val., formuojasi jaunatis Avine, pirmajame zodiako ženkle. Tai ir  Saulės metų įsijungimo momentas, kai galime pažadinti savo gyvybines jėgas, pradėti Saulės metų ciklą. Šiemet tai bene sudėtingiausia jaunatis, juolab reikalingas sąmoningumas, sąmonės šviesa kaip priešnuodis kartu su Saule ir  Mėnuliu Avine esančiai Lilit. Tad labai svarbu sąmoningai orientuotis, nusikreipti į Avino teigiamas savybes  - nuoširdumą, džiugumą, ramią drąsą ir vengti Avino ydų - pykčio ar panikos.

Svarbiausia - atsiverti šviesai, pasveikinti šviesą pasaulyje ir savyje, ją nešti savimi  - juk tokia Avino esmė. Dabar pats metas pasirinkti, kokią realybę kuriate, kokioje gyvenate ir gyvensite. Dabar pats metas pasakyti "taip" gyvybei ir "ne" baimėms. Ir tai pasakyti ramiai,  džiugiai, pasveikinant šviesą, praleidžiant ją per save - juk joje savaime ištirpsta visi šešėliai. Pamatykime save ir pasaulį sveiką, džiugų, kupiną galimybių, šviesos, šilumos - juk taip ir yra. Atsiverkime galimybėms augti, tobulėti, evoliocionuoti kartu su pasauliu, su bundančia gamta, su Saule.

Avino teigiamos savybės

 • rami drąsa
 • paprastumas, tiesumas
 • nuoširdumas, tikrumas
 • optimizmas
 • veiklumas
 • savarankumas

Avino neigiamos savybės

 • agresija, pyktis
 • panika, silpnesnių puldinėjimas
 • impulsyvumas
 • egoizmas, konkurencingumas, savęs susvarbinimas

Bendrosios nuostatos apie jaunatis

 • Jaunaties momentu gerai pasvajoti, atsiverti geriausioms galimybėms, įsiklausyti į jas.
 • Nereikėtų daryti to, ko nenorite, kad ateitų į jūsų gyvenimą.
 • Būkite su tais žmonėmis, su kuriais norėtumėte dažniau susitikti visą mėnesį. Būkite ten, kur norėtumėte dažniau būti ateinantį mėnesį.
 • Nesivelkite į svetimas istorijas.
 • Nenarpliokite savų ir svetimų bėdų, nes taip išdidinsite jas bei pritauksite į savo realybę.
 • Atvirkščiai - atsigręžkite į pozityvius dalykus, pajuskite dėkingumą už tai, ką turite, pamatykite, kiek daug turite, - tada tai tiesiog ims didėti.
 • Svarbu pakili nuotaika, lengvumas, bet ir neištaškyti savo energijos egzaltacija ar plepėjimu.
 • Tinka planuoti darbus (galbūt ne per griežtai, daugiau kaip viziją), tačiau nereikėtų skubėti kalbėti apie savo sumanymus, planus.
 • Jaunatis netinkama chirurginėms operacijoms.
 • Nereikėtų svaigintis, nes toks įprotis įsigalėtų visą ciklą.

Per visas jaunatis svarbu laikytis bendrųjų nuostatų, tačiau kiekviena jaunatis turi savo temas, tai, į ką susitelkę per jaunatį ir ateinantį ciklą, galite išsiugdyti įdirbį visiems metams.

Avino jaunaties aktualijos

Tai geras laikas

 • pradėti sportuoti;
 • stiprinti imunitetą (tai taip pat gynyba, juk Avinas - kario ženklas);
 • ugdytis ramią drąsą, nugalėti baimes;
 • imtis aktyvios veiklos, susitvarkyti aplinką;
 • apgalvoti, ką norėtumėte šiais metais pradėti naujo, ko reikėtų mokytis, kokias savybes įgyti, kokius  įgūdžius ugdyti, kur šiais metais būsite pirmeivis;
 • susiderinti su Saule - išeit į Saulę, pasikrauti energija jos spinduliuose, galima pradėti kalbėti Saulės mantras ar tiesiog su ja bendrauti 🙂

Labai gerai šiuo metu formuoti savo šviesią realybę, pamatyti save stiprų, sveiką, savarankų, nuoširdų, džiugų  ir atvirą pasauliui. Atsiverti Saulei, (taip, taip, ji gyva, ji labai didelė sąmonė!) - galima pažvelgti į ją kaip į mokytoją: paprašyti jos atliepimo, mokymo, vedimo, kadangi Saulė yra ypač stiprioje pozicijoje Avine.

Jaunaties Avine meditacija - Saulės meditacija

Atsigręžk į Saulę. Pasistiebk į Saulę. Kvėpuok Saule. Atsisėsk Saulės atokaitoje, leisk sau būti Saulės atokaitoje. Pasitik Saulę, susiderink su jos ciklais. Saulė - tavo mama ir tėvas. Tavo šaltinis. Tavo namai. Kaip rašytum savo kosminį adresą? Paukščių takas, Saulės sistema, planeta Žemė. Ir paskui jau - valstybė, ir paskui jau - miestas, gatvė, ir paskui jau - vardas, pavardė.

Esi Saulės vaikas, Saulės dukra. Tai ir maitinkis, ja kvėpuok ja, gyvenk su ja. Nebijok. Nebijok jos, mylėk. Pasveikink šventąją Saulę, išsklaidančią tamsą, sušildančią, nušviečiančią, ištirpdančią baimės šešėlius, košmarų pabaisas, panikos šmėklas. Jos tiesiog ištirpsta Saulės šviesoj. Toks dėsnis. Tokia tvarka. Tokia Saulės galia. Ir meilė. Ir jos begalinis dosnumas - dovanoti, dovanoti, dovanoti. Ji buvo, kai gimė Žemė, kai grumdėsi jos gelmės, kai gimė kalnai ir dinozaurai. Ji švietė epochoms  ir imperijoms gimstant ir baigiantis. Ji švietė prieš katastrofas ir po jų, ji šviečia per šventes ir kasdien. Ji šviečia su begaliniu dosnumu. Tad neužsiverk nuo jos - kvėpuok ja, mokykis iš jos. Mokykis iš jos. Mokykis iš jos.

Atsisėk saulėkaitoje, įsitaisyk patogiai, bet nesukniubk.  Išsitiesk. Ištiesk nugarą, pajusk savo ašį. Leisk sau kvėpuoti ta ašimi. Įkvepiu iš Saulės šviesą ir leidžiu jai tekėti ašimi žemyn. Leidžiu pripildyti mane. Pajusk savyje auksinius Saulės spindulius - nesvarbu, matosi Saulė pro debesis ar ne. Pamatau, kaip užsipildau gintarine Saulės šviesa. Mylinčia Saulės šviesa. saulės atokaitos šviesa, šiluma. Pajuntu, kaip kiekviena ląstelė užsipildo, suvibruoja, prisiminusi tą Saulės dažnį. Jai tai patinka - gyventi tuo dažniu, vibruoti juo - kaip vaikui, atpažinusiam mamą.

Maudausi Saulės šviesoje ir leidžiu kiekvienai savo kūno ląstelei maudytis joje, leidžiu joms sušvytėti, leidžiu sau švytėti. Leidžiu sau juoktis ir leidžiu joms juoktis. Pamatau, kaip juokiasi mano ląstelės kaip kūdikiai Saulėje. Saulė juos kutena ir jie krykštauja iš džiaugsmo.

Nieko tokio, kad tu ne vaikas. Bet vaikas vis tiek. Saulės vaikas. Kiek tau palyginus su ja? Su jos milijonais milijardais metų? Kūdikis:) Tai ir leisk sau juo būti. Leisk sau krykštauti Saulėje, gerti, siurbti ją į save. Ištirpdyti, užtamsėjimus, bėdas, ligas, abejones. Pamatyk, kaip tai ištirpsta gintarinėje Saulės šviesoje. meilingoje Saulės šviesoje, kurioje viskas buvo, yra ir bus gerai. Kurioje visiems ir viskam yra vietos meilei, augimui, buvimui, kur nėra, tiesiog nėra vietos tamsai, nykimui, kur to tiesiog nėra,. NĖRA. Pasirink būti Saulėje, jos resursai begaliniai, jos meilė begalinė, net kai jos, rodos, nėra, ji vis tiek yra. Ir giliausioje naktyje, giliosioje tamsoje - ji yra, tik iliuzija, kad nėra.

Kvėpuoju Saule, leidžiu jos meilei, jos jėgai, jos kūrybai augti mano gyvenime, gyvenu kartu su ciklais, su gamta - ne prieš. Leidžiu jos spinduliams keliauti per mane, nukeliauti į Žemę per mane, leidžiu sau gyventi jos gintarinėje šviesoje, jos auksinėje šviesoje, mylinčioje šviesoje, jos sąmonės šviesoje. Leidžiu Saulės sąmonei bendrauti, atsiveriu jai, pasveikinu. Leidžiu Saulei pažadinti Saulę manyje, leidžiu sau suspindėti kaip Saulytė. Kvėpuoju - Myliu - Gyvenu - spindžiu. Ne kam nors, ne kodėl nors -. su Saule, per Saulę, kaip Saulė -  tiesiog, visiems, visur, visada.

Geros jaunaties Avine!

Apie naujuosius Saulės metus - Dramblio metus - rasite čia:

Balandžio mėnesio astrologinę prognozę rasite čia: