Kovas - kūrybingos realizacijos mėnuo

Astrologo įžvalgos ir prognozės
kovo astrologinė prognozė
1 Kov 2020

Kovas – kūrybingos realizacijos mėnuo

/
Posted By

Kovas – įkvėptos ir efektyvios kūrybos mėnuo

Kodėl? Saulė didžiąją mėnesio dalį ( iki 20d.) keliaus Žuvų zodiako ženklu drauge su Neptūnu, esančiu stiprioje pozicijoje, teikdama dvasingumo, įkvėpimo, subtilumo. Taip pat beveik visą mėnesį (nuo 5d.) Venera taip pat bus stiprioje pozicijoje, Jaučio ženkle, suteikdama kūrybai konkrečią formą, padėdama realizuoti sumanymus, realizuoti meilę ir gerovę. Visa tai derės su didžiule planetų sankaupoje Ožiaragyje, taip teikiančioje konkrečią realizaciją, rimtį, profesionalumą. Toks planetų derinys labai palankus meninkams ir apskritai visiems kūrėjams, su grožio puoselėjimu – tiek materialaus, tiek dvasinio – susijusioms veikloms, t.y. menams, jogai, meditacijai, rekreacijai, ir materialios, ir dvasinės gerovės kūrimui. Tam labai svarbu laikytis taikumo, negriauti harmonijos savo aplinkoje, o ją puoselėti.  Merkurijus pirmąją mėnesio dalį irgi bus gan stipioje pozicijoje, Vandenio ženkle, suteikdamas puikių įžvalgų, globalų, mokslininko mąstymą. Deja, iki 10 dienos jis judės retrogradiškai, pristabdymamas naujas iniciatyvas ir versdamas peržiūrėti praeities informaciją bei kontaktus, tačiau tai yra reikalinga, norint aiškiai eiti pirmyn. Nuo 16d. Merkurijus pereis į Žuvų zodiako ženklą, pakreipdamas mąstymą intuityvumo link.

Trečioji  dekada bus visai kitokia, vyks nemaža pokyčių, prie kurių reikės prisiderinti, į kuriuos įsiklausyti. Ne tik Saulė, kaip ir įprastai,  20d. pereis į Aviną, bet  ir Saturnas 22d. trims mėnesiams pereis į naują ženklą, Vandenį.

Tad kovas skyla į dvi kontrastingas dalis:

I dalis – kūrybingos realizacijos –  1-20d.

Puikus metas kūrėjams, apskritai žmonėms, susijusiems su grožio pramone, veiklomis, paslaugomis. Pats laikas pasirūpinti ir savo išvaizda, atnaujinti įvaizdį ir garderobą, tam padės stipri Venera Jautyje, šįkart keliaujanti kartu su Uranu, skatinančiu  atsinaujinimą. Gali kilti puikių idėjų ne tik dėl savo įvaizdžio atnaujinimo, bet ir dėl gerovės kūrimo, investicijų. Tiesa, iki 10 dienos Merkurijui judant retrogradiškai, tos mintys labiau suksis apie praeitį, tai geras metas tvarkyti jau turimą informaciją, ją atsirinkiti, aks tinka, kas ne, taip pat kaip ir kontaktus, tarytum atsitraukti atgal, prieš aktyvių sprendimų laikotarpį. O tuos sprendimus savo jėga palaikys stiprus Marsas Ožiaragyje, savo egzaltacijos ženkle, suteikiančiame palaikymą ilgalaikiams projektams, veikloms, juolab, kad Ožiaragyje jis yra drauge su Jupiteriu, Saturnu, Plutonu.

Geriausias laikotarpis svarbių, kūrybinių veiklų pradžiai –  10-20 dienos: Merkurijus jau bus pasisukęs direktyviai, o Mėnulis brandus, tačiau nesenas, teikiantis jėgos įkvėptos kūrybinei, dvasinei realizacijai, brandiems projektams.

Šis laikotarpis ypač palankus vandens ir žemės stichijų ženklų atstovams.

II dalis – rizikingoji – 20-31d.

Situacija ryškiai keisis, Saulei perėjus į Aviną, kur ji keliaus, deja, su Lilit, skatinčia Saulės teikiamą aktyvumą panaudoti agresyviai, egoistiškai. Tai, labai tikėtina, skatins konfliktus – tiek asmeniniame, tiek visuomeniniame gyvenime, juolab, jog  Marsas tebebus stiprioje, ambicingoje pozicijoje, Ožiaragyje, skatindamas įtvirtinti savo pozicijas, kopti aukštyn. Blogiausia būtų tas sukilusias ambicijas ir energiją nukreipti taip, pamynus etiką, žmoniškumą. Reikia tikėtis, kad Venera Jautyje skatins ne gobšumą, o taikumą, o Merkurijus Žuvyse suteiks mąstymui atjautos, globalumo, į ką ir reikėtų atsiremti šiuo laikotarpiu, nenorint prisikurti blogų karminių pasekmių neapgalvotais veiksmais, nesuvaldant pykčio, ambicijų, egoizmo. Jei pavyks tai padaryti, tada paskutinis savaitgalis (28-29d.) gali būti visai neblogas, palankus meilei, sportui, iškyloms, kelionėms. Kitos dienos, deja netinkamos nei svarbiems darbams, nei sprendimams. Mėnesio pabaigoje  Mėnulis bus per senas naujoms veikloms, o po jaunaties 24d. formuosis prastoki aspektai, tad verta palaukti balandžio.

Dar vienas svarbus dalykas – Saturno pozicijos kitimas: jis trims mėnesiams pereis iš Ožiaragio į Vandenio zodiako ženklą,tartum treniruodamasis, apsižvalgydamas, kaipgi keisti strategijas 2021 metais? Taigi šiuos ateinančius tris mėnesius ir gerai pasižvalgyti į tolimesnę ateitį, pasidomėti naujosiomis technologijomis, įsiklausyti, ko gi labiausiai reikės  2021-2022 metais, kokios inovacijos padėtų pasiekti tikslus tolimesnėje perspektyvoje, per ateinančius keletą metų: ko reikėtų mokytis, kokias žinias ir įgūdžius įgyti, pasidomėti mokslo ir technikos inovacijomis, atnaujin ti techniką. Bet vis dėlto to imtis jau geriau balandžio mėnesį. Ypač įdomus šis laikotarpis Vandeniams – jie ypač gali apčiuoti savo ateities perspektyvas, turėti įdomias įžvalgas.

Geriausios dienos – 28, 29.

O trumpai

  • Mėnuo palankus grožiui, meilei, dvasingumui, kūrybai, efektyviai, įkvėptai veiklai, santykiams formuoti (iki 20d.).
  • Mėnesio pradžia (iki 10d.) – pasiruošimui, informacijos bei kontaktų peržiūrai, atsirinkimui, sutvarkymui.
  • Geriausias laikotarpis –  10-20 dienos. Tai puikus metas pradėti naujas kūrybines veiklas. Jis palankus ir meilei, grožio puoselėjimui, įvaizdžio atnaujinimui.
  • Mėnesio pabaiga – rizikingas metas. Reikėtų vengti impulsyvumo, pykčio, suvaldyti ambicijas, gebėti ramiai ir taikiai apginti savo interesus bei nuomonę, nepasiduoti egoizmui.

Apie Veneros raišką zodiako ženkluose galite paskaityti čia:

Visų 2020 metų astrologinę prognozę galite paskaityti čia: