2020 metų astrologinė prognozė

Metų tendencijos - bendros ir zodiako ženklams
2020 metų astrologionė prognozė
25 Vas 2020

2020 metų astrologinė prognozė

/
Posted By

Bendra metų charakteristika

Beveik visus 2020-uosius metus  didžiulė planetų sankaupa - Jupiteris, Saturnas, Plutonas -  keliaus Ožiaragio zodiako ženklu, išskleisdamos Ožiaragio savybes ir ragindamos ar net reikalaudamos jų mokytis. O tos savybės - tai profesionalumas, atsakomybė, kantrybė, strategija. Taigi 2020-ieji - strategų, profesionalų, ryžtingų, stiprių, atkaklių, žinančių, ko nori, ir gebančių to siekti žmonių metai. Šiais metais lems ne emocijos, bet  rimtas požiūris, atkaklumas, valia, intelektas, stratego talentas, atsparumas aplinkos veiksniams ir, kita vertus, gebėjimas prisitaikyti, reaguoti, atsisakyti nebūtinų dalykų dėl esminių tikslų.

Ne be reikalo metai vadinami Baltosios metalinės žiurkės metais. Žiurkišką darboholizmą, taupumą, atkaklumą, atsakomybę ir strategiją dar labiau sustiprins metalo griežtumas, tvirtumas, atkaklumas, ambicingumas ir kryptingumas.

Planetų pozicijos, svarbiausi metų tranzitai

Plutonas visus metus bus Ožiaragyje.

Jupiteris ir Saturnas Ožiaragyje bus iki pat metų pabaigos ir beveik kartu gruodžio mėnesį (Saturnas 17d., Jupiteris - 19d.) pereis į Vandenį, iš esmės pradėdami naujus metus. Tiesa, Saturnas išbandys naująją padėtį Vandenyje trejetą mėnesių metų pirmojoje pusėje,nuo balandžio 22d. iki liepos 2d., tarytum treniruodamasis ir drauge išbandydamas naujas, vandeniškas strategijas

Uranas visus metus bus Jautyje, suteikdamas palaikymą žemės stichijai ir planetų sankaupai Ožiaragyje.

Neptūnas visus metus bus Žuvų zodiako ženkle, neblogai derėdamas su žemės ženkluose esančiomis planetomis.

Taigi tarp tolimųjų planetų nesiformuos jokių įtemptų aspektų. Bet...formuosis Saturno-Plutono bei Jupiterio-Plutono jungtys, galinčios reikšti nemažas transformacijas politiniame-ekonominiame gyvenime bet gamtos stichijų aktyvumą.  Šios jungtys stipriausiai veiks sausio, balandžio mėnesiais, birželio-liepos sandūroje, lapkritį ir gruodžio antrąją pusę, paskatindamos masinius procesus, transformaciją. Taigi šiais laikotarpiais ir ypač sausio bei birželio-liepos mėnesiais tikėtini dideli pokyčiai bei įtampos politikoje, ekonomikoje, tarptautiniuose santykiuose, gamtos stichijų susiaktyvinimas.

Karminiai Mėnulio mazgai gegužės 5 dieną keis savo pozicijas: pereis iš Vėžio-Ožiaragio ašies į Dvynių-Šaulio ašį.

Marsas daugiau kaip pusę metų bus Avine, stiprioje pozicijoje, kas šiaip jau nelabai gerai, nes tai sutaps su Lilit kelione tuo pačiu ženklu, kas gali pernelyg skatinti agresiją.

Lilit keis pozicijas keletą kartų; sausio 23d. pereis iš Žuvų į Aviną, o spalio 21d. - iš Avino į Jautį.

Selena taip pat keis poziciją du kartus: gegužės 16d. pereis iš Svarstyklių į Skorpioną, o gruodžio 15d. - iš Skorpiono į Šaulį.

Metų dalys, laikotarpiai

Metai natūraliai skyla į dvi dalis, pagal užtemimų ašies liniją: sausis-birželis ir birželis- gruodis.

Pirmoji metų dalis tęs praeitų metų pamokas: išmokti ekonomijos, įgyti praktiškumo, transformuoti savo išteklius, strateguoti veiklą, tačiau pasitelkiant tvirtybę neužmiršti šeimos, giminiškų santykių, savo ištakų, tradicijų, ekologijos.

Birželis-liepa - persifomavimo metas, nes šalia trijų užtemimų (birželio 5d., 21d., liepos 5d.)  dar dauguma planetų (Merkurijus, Venera, Jupiteris, Saturnas, Neptūnas, Plutonas) judės retrogradiškai, versdamos peržiūrėti savo pasirinkimus arba pasirinkti naujai. Be to, tuo metu kartosis ir galinga Jupiterio-Plutono jungtis Ožiaragyje, verčianti transformuoti ekonomiką (ji formuosis triskart per metus, žymėdama ekonomikos pokyčius - tiek politikos, tiek įstatymų leidybos, tiek finansų srityse): stipriausiai ji veiks balandžio pradžioje, birželio-liepos sandūroje ir lapkričio pirmąją pusę. Taigi, tikėtina, ekonominės-politinės reformos ar sukrėtimai gali ir formuotis šiais laikotarpiais, taip pat kaip ir visuotinio nepasitenkinimo protrūkiai ir būtinybė tai transformuoti, rasti sprendimus. Kita vertus, tos permainos reikalingos, jų poreikis kyla iš seniau padarytų - blogų ar gerų - sprendimų, dabar susiduriame su jų pasekmėmis ir būtinybe jas taisyti - tiek valstybių, tiek asmeniniame gyvenime.

Antroji metų dalis kels jau kitas pamokas ir aktualijas, ruoš ateinantiems  2021-iesiems metams: ypač svarbūs taps kontaktai, informuotumas, gebėjimas greitai orientuotis,  bendrauti, mokytis, nesusireikšminti, o atsigręžti į naujoves, kurios ir taps ypač svarbios 2021-aisiais metais. Ateinančių metų tendencijos išryškės jau 2020 gruodžio mėnesį, kai net dvi tolimesnės planetos - Jupiteris ir Saturnas - pereis į Vandenį ir formuosis keletas užtemimų Šaulio-Dvynių ašyje.

Į ką reikėtų remtis?

Iki gegužės 25d. apsaugą teiks diplomatija, teisingumas, teisingų santykių ir mainų užtikrinimas, sutarčių laikymasis, ištikimybė, lojalumas, saiko jausmas -  tai padės palaikyti Selena, arba Baltasis Mėnulis, Svarstyklėse.

Nuo gegužės pabaigos iki metų galo (gruodžio  15d.) apsaugą teiks vidinė stiprybė, dvasios kario jėga, gebėjimas išlaikyti savas ir svetimas paslaptis, gilios dvasinės praktikos, gebėjimas suvaldyti savas ir svetimas energijas. Tokie žmonės gaus apsaugą ekstremaliose situacijose, galingą šviesios trasformacijos poslinkį. Tai suteiks Selena Skorpione.

Ko reikėtų vengti?

Iki spalio 21d., reikėtų vengti agresijos, impulsyvumo, neapgalvotų veiksmų, pykčio pastūmėtų sprendimų, nes tai skatintų Lilit Avine apraiškas.

Nuo spalio 21d., didžiausią nuopuolį keltų gobšumas, perdėtas materių vertybių vaikymasis, materializmas, nes tai skatintų Lilit Jautyje raišką.

Ko reikėtų mokytis?

Iki gegužės 5d. - jautros, ištikimybės šeimai, tėvynei, pagarbos tradicijoms, savo ištakoms (Rahu Vėžyje).

Nuo gegužės 5d. -  greitos orientacijos, dirbti su informacija, gebėjimo bendrautiminti, o mokytis naujų dalykų, pažvelgti į realybę šviežiai, atsinaujinti (Rahu Dvyniuose).

Prognozės zodiako ženklams

Išbandymų, iššūkių metai, keliantys ambicijas, didelius tikslus, norą (ir galimybes) realizuotis karjeroje, tačiau ir didelį egocentrizmo pavojų, su tuo susijusias pagundas. Venkite pykčio, pretenzijų, iki rudens - tai karminio atpirkimo metas.

Puikūs metai, nešantys permainas, atsinaujinimą, kilimo galimybes, bus įvertintas jūsų žinios, tapsite autoritetu, ypač ekonomikos, finansų srityje, išgarsėsite, į jus lygiuosis, iš jūsų mokysis. Nuo spalio pabaigos pasisaugokite gobšumo, materializmo.

Nelengvi  metai, keliantys nemaža iššūkių, būtinybę augti, tobulėti, eiti pirmyn. Tai transformacijos ir savo tikrosios esmės aptikimo metai. Nuo gegužės aptiksite savąsias vėžes, o gal ir pašaukimą.

Svarbu įsiklausyti į save, savo giliuosius poreikius, vertybes ir jų laikytis. Sėkmė priklausys nuo gebėjimo bendradarbiauti ir/arba tinkamai pristatyti savo veiklą, bendravimo su publika, įsiklausymo į jos poreikius, teisingų mainų, tada galite įgyti populiarumo, jei yra įdėti ankstesni įdirbiai. Visgi svarbu nepamesti savęs, išlaikyti indentitetą.

Metai pareikalaus daug darbo, pareigingumo, atsakomybės, netgi paklusimo, pareigų vykdymo, susitelkimo į darbą. Jei to nesibodėsite, gali būti visai neblogi metai, bet anaiptol ne liūtiški.

Jūs tarp sėkmingiausių šiemet, ko gero, patys sėkmingiausi ir saugiausi visus metus.  Bus įvertintas jūsų pareigingumas, dalykiškumas, gebėjimas spręsti konkrečias problemas.

Sudėtingi metai, kai teks spręsti šeimos reikalus, kita vertus, ji teiks ir didžiausią palaikymą, galimas jos pagausėjimas ar persikėlimas į didesnį būstą. Svarbu įsiklausyti į save, savo vidinį balsą ir vis dėlto nepamiršti savo svarbiausių tikslų visuomenėje.

Pokyčiai artimojoje aplinkoje, galimi persikraustymai. Artimieji, mylimieji, giminės duos palaikymą, galimybes, bet  išties svarbu keliauti, pamatyti pasaulį, mokytis, plėsti akiratį,, užmegzti kontaktus. Nuo gegužės lydės ypatinga apsauga, dvasios vedimas.

Susitelkę ties uždarbiu - čia yra nemažų resursų, jei pasitelksite atsakomybę, pareigingumą, strategiją. Vis dėlto uždarbio šaltiniai patirs transformaciją, pareikalaus nemažai pastangų. Gerai pasigilinti į verslo paslaptis, investicijas.

Jūsų sunkusis, išbandymų laikotarpis eina į pabaigą. Sausio užtemimas iškėlė paskutinę porciją spręstinų problemų iš praeities. Vieniems tai darbo, karjeros pokyčiai, kitiems šeimos, partnerystės  sprendimai. Pastarieji svarbesni, esminiai.

Pasiruošimo metai, auginkite vidinę jėgą - ne metas dabar demonstruoti save ar imtis didelių naujų darbų, kaupkite jėgas 2021-iesiems, bręskite, stiprinkite ryšį su dvasia, savo siela, galite atverti sau turtingą dvasinį pasaulį, patirti galingą vidinę transformaciją.

Baigiasi karminio apsunkinimo laikotarpis, visi neblogi metai, atsigausite, grįšite į visuomeninį gyvenimą. Palaikymą teiks draugai, galite organizuoti komandas, dalyvauti projektuose, vis dėlto svarbiausia turėtų būti asmeninė kūryba, mylimas žmogus.

Apibendrinus

  • Geriausi - Jaučiui, Mergelei, Ožiaragiui (nuo birželio).
  • Neblogi - Žuvims, Skorpionui, Vėžiui.
  • Nešantys iššūkius ir evoliucinį postūmį - Dvyniams.
  • Teikiantys apribojimus, iškeliantys pasekmes, pristabdantys - Ožiaragiui (iki birželio), Šauliui (nuo birželio).
  • Sudėtingi, įtempti - Avinui, Svarstyklėms.
  • Įpareigojantys – Liūtui.
  • Vidinio darbo, įsigilinimo į save, pasiruošimo naujam ciklui - Vandeniui.