Kokias dovanas teikia Saulė Žuvyse

Astrologinės įžvalgos ir rekomendacijos
Žuvų zodiako ženklo savybės
22 Vas 2020

Kokias dovanas teikia Saulė Žuvyse

/
Posted By

Saulės kelionė Žuvimis

Nuo vasario 19 iki  kovo 20 dienos šiemet Saulė, kaip ir įprastai,  keliauja Žuvų zodiako ženklu. Tai palankus metas kūrybai, grožio puoselėjimui, dvasinėms praktikoms, rekreacijai, įvairialypei labdaros veiklai, apskritai visoms veikloms, kur reikalingas subtilumas, kūrybingumas, grožio – tiek materialaus, tiek dvasinio – išgyvenimas, atjauta, gilus, nepaviršutiniškas požiūris, akcentas į dvasinius dalykus.   Šiemet su Saule Žuvimis keliaus drauge  su Merkurijumi ir Neptūnu,  tai Žuvų ženklas bus stipriai išreikštas, jį palaikys ir gausi planetų sankaupa Ožiaragyje (Jupiteris, Saturnas, Plutonas) bei Uranas Jautyje, suteikdamos kūrybiniam įkvėpimui ir materialų pagrindą, strateginį požiūrį ir konkrečias įžvalgas, kaip realizuoti savo svajones.

Ko moko Saulė Žuvyse?

Saulė čia atsiduria Neptūno valdose, kur egzaltuoja Venera. Tai ženklas, dvigubai pažymėtas grožio ženklu – tiek išorinio, tiek vidinio. Nes Venera išreiškia žemiškąjį grožį, žemiškąją meilę, Neptūnas – besąlyginę meilę, dvasingumą. Čia Saulė atsiduria brandžiausioje pozicijoje, kur giliai išgyvenamas pasaulio vientisumas, kur suvokiama, kad viskas yra viena, kad yra visa jungiantis, visa persmelkiantis pradas, nesvarbu, kokiu vardu jį vadinsime: Dievu, Tvėrėju, Dvasia, Absoliutu... Todėl galima ir n natūralu mylėti visus ir visa, nes visa iš esmės ytra viena, vientisa.  "Visa sukurta iš Dvasios ir į ją sugrįžta, mainosi formos, bet visa yra viena, nes persmelkta Dvasios," - tokia yra Saulės misterija Žuvyse.

Maldos, besąlyginės meilės galia, sakralumas, įkvėpta kūryba, gilus ryšys su Tvėrėju, savęs, kaip amžinos, dieviškos esmės išgyvenimas  - tai dovanos, kurias dovanoja Saulė Žuvyse.

Kokias savybes suteikia Saulė Žuvyse?

Romantiškumą, subtilumą. Tai labai romantiški žmonės, pasižymintys subtiliais jausmais. Jiems svarbu jausti, skleisti meilę, grožį, harmoniją.

Kūrybingumą, įkvėpimą, vaizduotę. Šie žmonės, rodos, girdi sferų muziką, turi subtilų skonį, puikiai valdo tiek teptuką, tiek  balsą ar kūno plastiką. Klasikinė muzika, baletas, akvarelė jiems ypač artimi. Tai menininkų,  įkvėptų kūrėjų ženklas.

Dvasingumą, maldos galią.  Tai giliai  jaučiantys žmonės, turintys tikėjimo ir maldos jėgą, gebėjimą giliai bendrauti su dvasia, išgyventi dieviškumą. Ši Saulės pozicija suteikia gebą už formos, materialaus pasaulio matyti ir jausti visa persmelkiančią dvasią, su ja artimai bendrauti.

Gerą intuiciją, gilias pajautas. Ši pozicija nukreipia sąmonę savistabos, vidinių išgyvenimų link, suteikia intravertiškumo: svarbesnis yra vidinis gyvenimas nei išoriniai efektai. Dažnai šie žmonės turi mediumo gabumų - turi puikią intuiciją, geba „nuskaityti“ slaptą informaciją, giliai pažįsta žmogaus prigimtį, įžvelgia jo sielos paslaptis, - todėl gali būti tiek puikūs psichiatrai, psichologai, tiek sekliai.

Atjautą, altruizmą. Žuvys - labiausiai atjaučiantis ženklas iš visų zodiako ženklų: padės net savo priešams ar tiems, kurių nemėgsta. Šie žmonės ne tik jautriai reaguoja į kitų skausmą, vargus, bet ir pasirengę padėti, globoti, gelbėti tuos, kuriems jau, rodos, niekas negali padėti. Todėl puikiai gali darbuotis socialinės apsaugos srityje, su neįgaliaisiais ar kitais likimo nuskriaustais žmonėmis.

Žuvų neharmoninga raiška, ydos

 Nepraktiškumas, atitrūkimas nuo realybės. Dažniausiai bodisi skaičiavimų ir apskaičiavimų, tad geriau, jei praktiškais dalykais rūpinasi partneris. Na, bet dėl kilnių tikslų gali imtis ir buitinių reikalų, pakelti rutiną, sunkiai ir įtemptai darbuotis.

Aukos sindromas, fatalizmas, sektantiškumas. Dėl noro visiems padėti gali apleisti savo gyvenimą, spręsdami kitų problemas ignoruoti savąsias, negalėdami pasakyti „ne“, pakovoti už save, gali panirti į graudenimąsi, fatalizmą, leisti kitiems save išnaudoti, parazituojant jų sąskaita.

Iliuzijos, intrigos. Dėl išlavintos vaizduotės gali prikurti nebūtų dalykų ir taip susipainioti, kad patys neatskirs, kur tikra, kur ne. Dėl nenoro kovoti atvirai gali imtis intrigų.

Svaiginimasis, polinkis į bohemą. Dėl bėgimo nuo realybės, noro matyti ją dievišką, tobulą, dėl bodėjimosi realybe,  Žuvų ženklo atstovai gali  imti kurti tą "tobulą" realybę kvašindamiesi, pasinerdami į bohemiškus malonumus, degraduodami iki valkatų (tarp Žuvų ir Skorpiono ženklų atstovų daugiausia alkoholikų).

Rekomendacijos Saulei keliaujant Žuvimis

 Tai puikus laikotarpis 

 • Kūrybingumui, menams: užsirašykite į dailės, šokio ar dainavimo studiją, imkitės veiklos, kurį budintų polėkį, padėtų kurti grožį.
 • Dvasingumui, giliam savęs pažinimui: imkite praktikuoti jogą, meditaciją, ugdykite intuiciją. Tai puikus metas atverti sau maldos jėgą, ryšį su dieviškumu, dvasiniu pradu savyje bei psichologijos studijoms.
 • Kultūriniams renginiams: apsilankykite koncerte, parodų galerijoje. Jei patys kuriate, organizuokite savo darbų parodą, pristatymą.
 • Romantiškiems susitikimams: skirkite meilės pasimatymą (kad ir savo ilgalaikiam partneriui), įneškite romantikos į savo santykius, organizuokite romantišką vakarėlį artimiesiems (kad ir karnavalą, kodėl gi ne?).
 • Labdaros iniciatyvoms: organizuokite pagalbos akcijas, tuo išreikšdami savo meilę visoms gyvoms būtybėms. Žmogui būdinga atjauta ir kiekvienas jaučia, kam jo siela skatina padėti: skriaudžiamiems gyvūnėliams, benamiams, neįgaliesiems, našlaičiams... Išreikšdami atjautą mes išgyvename dieviškumą, įprasminame savo buvimą.
 • Rekreacijai: apsilankykite spa, pereikite detoksikacijos kursą, valymo procedūras po žiemos, atsigaivinkite ir atsipalaiduokite vandens procedūrose. Jei turite galimybių, išvykite pailsėti į šiltus kraštus prie jūros, vandenyno.

Kas ypač kenktų šiuo metu?

 • Grubumas, brutalumas.
 • Kvaišinimasis alkoholiu, vaistais.
 • Bėgimas į iliuzijų pasaulį, savęs gailėjimas.
 • Materializmas, dvasinio prado savyje ir kituose neigimas.
 • Abejingumas kitų skausmui, cinizmas.

Kam palankus šis laikotarpis?

 • Vandens ir žemės ženklų atstovams: Žuvims, Skorpionams, Vėžiams, Jaučiams. Žuvims apskritai tai bene geriausias metų laikotarpis (ypač po gimtadienio).
 • Menininkams, dvasiniams praktikams, jogos meistrams, rekreacijos, socialinės rūpybos srityje dirbantiems žmonėms, veikloms, susijusioms su jūra, farmacijai irgi vienas geriausių laikotarpių.

Tad kurkime, mylėkime, puoselėkime grožį, pažvelkime į pasaulį dvasios akimis. Šviežiai, mylinčiai ir nedavatikiškai suraskime ryšį su Tvėrėju, dvasią - taip pat ir savyje! Pats laikas tai daryti, Saulei keliaujant Žuvimis!