Kaip geriausiai sutikti jaunatį Žuvyse

Jaunaties meditacija
Kaip geriausiai sutikti jaunatį žuvyse
21 Vas 2020

Kaip geriausia sutikti jaunatį Žuvyse

/
Posted By

Jaunaties momento charakteristikos

Jaunaties metu  didelės planetų sankaupos susitelks dviejuose ženkluose: 4 planetos Žuvyse (Saulė, Mėnulis, retrogradinis Merkurijus, Neptūnas) ir 4 planetos Ožiaragyje (Marsas, Jupiteris, Saturnas, Plutonas).  Jos gražiai sąveikaus tarpusavyje, teikdamos gelmės ir rimties, skatindamos pažvelgti giliai ir rimtai į savo gyvenimą, aptikti esmines savo vertybes, ruoštis esminiams darbams, strateguoti gyvenimą, nesitenkinant paviršiniu žvilgsniu. Jas gražiai palaikys Uranas Jautyje, suteikdamas konkrečių įžvalgų. Beveik visos planetos (išskyrus Venerą Avine) bus susitelkusios In ženkluose, skatindamos introspekciją, rimtį, susitelkimą. Retrogradinis Merkurijus atgręš peržiūrėti praeityje padarytus sprendimus, o stiprus Marsas Ožiaragyje suteiks drąsos ir ryžto priimti atsakingus sprendimus. Taigi atsakomybė, rimtis ir intuicija, subtilumas - pagrindinės šios jaunaties savybės. Labiau nei įprastai šiuo metu galite išgirsti savo vidinį balsą, sustiprinti intuiciją, ryšį su dieviškuoju pradu - savyje taip pat.

Jaunaties Žuvyse meditacija

Tuk tuk, tuk tuk. Girdi, kaip tuksi laikas. Girdi, kaip tuksi tavo širdis. Klausyk savo širdies. Tuk tuk, tuk tuk. Ji skaičiuoja tavo laiką Žemėje - tavo laiką mylėti. Tavo laiką tikėti. Laukti, viltis, susitikti, išsiskirti. Laiką plazdėti, laukti mylimojo žvilgsnio, vaiko pirmos šypsenos, prisilietimo netyčia prie rankos, taip, kad net pašiurptų plaukeliai, o širdis tuk tuk suvirpėtų prisiminus, atpažinus - taip taip, tai tas vienintelis, ta vienintelė. Tas/ta, kur susitarėm susitikti prieš šviesmečius, per šviesmečius, paskyrėm pasimatymą čia, Žemėje, kosminiuose toliuose. Ir mums pavyko - mes suradom vienas kitą, susitikom.

Tu gyveni savo širdies erdvėje, savo širdies plakime. Tu gyveni savo širdies plakimu. Ji tau viską pasako, ji viską žino ir viską moka. Ji viską supranta - ir nesakyk, kad kitaip. Tuk tuk, tuk tuk -  ji tuksena, ji beldžia į tavo sąžinę, į tavo protą. Į tavo žinojimą ir nežinojimą, į tavo protingumą ir  kvailumą. Jai nesvarbu, jai nesvarbu. Ji beldžia ir beldžiasi į tave. Į tavo susirūpinusią asmenybę ir į tavo susisvarbinusį protą, į tavo atmintį ir  į tavo užmaršumą, į tavo teorijas ir skaičiavimus, į tavo sapnus ir svajones.

Ji  yra stebuklas. Ji tavo sielos gėlė, tavo esaties namai čia, Žemėje, Ji tau primena tavo dieviškumą ir tavo laikinumą. Tavo prigimtį - mylėti - visur visada. Nes tu esi meilė, tu nuaustas iš meilės. Tu gimei iš meilės. Ir atėjai čia tai pamiršti. Ir atėjai čia tai prisiminti. Tuk tuk, tuk tuk. Tau duotas laikas čia eina, nestovi - laikas mylėti. Neatidėliok meilės, laikas eina - tuk tuik.

Kvėpuok meile - kartu su savo širdimi. Išskleisk ją kaip gėlę, leisk jai žydėti. leisk jai kvėpuoti, leisk jai gyventi. Mylėti, mylėti mylėti - kitaip ji nemoka, kitaip ji apmiršta, miršta. Leisk jai skleisti meilę... Ne, ne  - leisk meilei skleistis per ją į visas pasaulio šalis, neribodamas/neribodama - kam, kiek, kada, už ką. Tiesiog.

Leisk savo širdžiai gyventi meilės tėkmėj. dieviškoj tėkmėj, besąlyginėj, nematuojamoj meilėj, nes tai jos prigimtis, nes toks jos dieviškas sumanymas. Kvėpuok ir spinduliuok meilę į visas pasaulio šalis. Visiems savo tėvams ir vaikams - esantiems, būsimiems, buvusiems per milijonus metų ir gyvenimų, - visiems mylimiesiems ir mylimosioms, visam visam pasauliui. Nes kas ten suskaičiuos, kada, kur, kiek kartų buvom vienas kitam tie, kas priminė meilę - nedalomą, vieną visai visatai. Kiek kartų pasaulis ištirpo mano akyse ar tavo. Kiek kartų per tavo/mano/jos/jo meilę alsavo tau Dieviškumo šviesa. O tu manei, kad tai priklauso jam/jai/tau? Nea, širdis - tai vartai dieviškumo šviesai ateiti į šį pasaulį - neuždaryk jų, nepasmerk manęs/ savęs/pasaulio prieblandai.

Kvėpuok vaiskiąja meilės šviesa. Leisk meilės gijoms, meilės šviesos pluoštams keliauti per tavo širdį, persmelkti tavo širdį. Dieviškos meilės šviesa.  Vienos meilės, neskaidomos meilės šviesa. Ir kai tavo širdis taps tiek didelė, tiek išsiskleis, kad baisu, jog sprogs... Ne, ne, ji nesporgs - ji aprėps visą pasaulį ir taps tikrąja širdimi, kaip ir buvo sumanyta...

Geros jaunaties Žuvyse.

Ji bus vasario 23d.  17:32 val.

Bendrosios nuostatos apie jaunatis

 • Jaunaties momentu gerai pasvajoti, atsiverti geriausioms galimybėms, įsiklausyti į jas.
 • Nereikėtų daryti to, ko nenorite, kad ateitų į jūsų gyvenimą.
 • Būkite su tais žmonėmis, su kuriais norėtumėte dažniau susitikti visą mėnesį. Būkite ten, kur norėtumėte dažniau būti ateinantį mėnesį.
 • Nesivelkite į svetimas istorijas.
 • Nenarpliokite savų ir svetimų bėdų, nes taip išdidinsite jas bei pritauksite į savo realybę.
 • Atvirkščiai - atsigręžkite į pozityvius dalykus, pajuskite dėkingumą už tai, ką turite, pamatykite, kiek daug turite, - tada tai tiesiog ims didėti.
 • Svarbu pakili nuotaika, lengvumas, bet ir neištaškyti savo energijos egzaltacija ar plepėjimu.
 • Tinka planuoti darbus (galbūt ne per griežtai, daugiau kaip viziją), tačiau nereikėtų skubėti kalbėti apie savo sumanymus, planus.
 • Jaunatis netinkama chirurginėms operacijoms.
 • Nereikėtų svaigintis, nes toks įprotis įsigalėtų visą ciklą.

Jaunaties Žuvyse temos

 • Meilė, atjauta.
 • Dvasingumas, ryšys su dieviškumu.
 • Įkvėpta kūryba.
 • Rekreacija.

Tai puikus metas

 • Imtis dvasinių praktikų, pradėti medituoti ar lankyti jogą.
 • Ugdytis intuiciją, sąmoningą sapnavimą.
 • Užsirašyti į kūrybinę studiją, atsidėti kūrybai.
 • Pagalvoti, kokias šventas vietas norėtumėte aplankyti.
 • Skirti dėmesio ir laiko labdarai.
 • Išreikšti jausmus, ugdytis subtilumą.
 • apsilankyti spa centre, mokytis atsipalaiduoti.

Paklauskite savęs

 • Ką gražaus galėčiau sukurti ir padovanoti pasauliui?
 • Ką man pasakytų mano siela, jei paklausčiau, kas jai svarbiausia?
 • Ar pakankamai laiko ir dėmesio skiriu savo vidiniam, sielos gyvenimui?
 • Ką reiškia meilė mano gyvenime?

Žmogus ne vien duona gyvas. Kūno poreikius prisimename nuolat. Pats metas prisiminti sielos poreikius, paklausti jos ir turėti kantrybės vidinei tylai, kad galėtume išgirsti atsakymą. Ne proto ar asmenybės - sielos. Ko ji čia atėjo ir kas jai svarbiausia.

To visiems ir linkiu!

Plačiau apie Žuvų ženklo savybes bei laikotarpį rasite čia: