Lilit perėjo į Aviną. Ko reikėtų vengti?

Lilit Avine įtaka - bendra ir zodiako ženklams
Lilith or the black moon in Aries
2 Vas 2020

Lilit perėjo į Aviną. Ko reikėtų vengti?

/
Posted By

Sausio 27 dieną dieną  iš Žuvų zodiako ženklo į Aviną perėjo Lilit, arba Juodasis Mėnulis. Tai  ne planeta, o matematiškai apskaičiuojamas taškas, susijęs su Mėnulio orbita aplinkui Žemę, kurio periodas yra 9 metai ir viename ženkle jis būna 9 mėnesius (taigi Avine Lilit bus iki spalio 21d., ir tada pereis į Jaučio zodiako ženklą). Nors tai nėra planeta, tačiau gali veikti gana stipriai – tiek charakterį, tiek sveikatą, gerovę, tiek santykius.

Lilit reikšmė ir lygmenys

Lilit astrologijoje susijusi su didžiausiomis pagundomis, su sritimis, kur buvo paslysta, kur dėl per didelio egoizmo sukauptos prastos pasekmės (bloga karma). Gimimo horoskope ženklas ir būstas, kur yra Lilit, – rizikinga sritis, kur daugiau pagundų ir sunkiau matyti tikrąją situaciją, rasti teisingą kelią, aukso vidurį, kita vertus, kur sukaupta ir skolų. Na, o eidama per zodiako ženklus ji aptemdo tam tikras sritis: per Lilit paliestas veiklos sritis bei savybes lengviau nei įprastai nupulti, susikurti bėdų, įsipainioti į nemalonias istorijas. Žinoma, žinojimas apie tai turėtų skatinti ne baimes, susimenkinimą ar fatalizmą, bet dorybių ugdymąsi šioje srityje, pasitelkiant kuklumą (Lilit susijusi su per dideliu egoizmu) bei sąmoningumą.

Kita vertus, Lilit turi raiškos stiprumo lygmenis.  Ji gali reikštis

 1. Sunkiausiu būdu: kai žmogus daro blogus darbus, susijusius su jos sritmi, ir jam netgi sekasi – tai reiškia, kad jis pasirinkęs blogio kelią ir įsitvirtinęs jame, degraduoja.
 2.  Vidutinišku: kai žmogus stengiasi nedaryti blogų darbų Lilit srityje, tačiau jam nutinka blogybės, susijusios su šia sritimi, tai reiškia, kad jis įėjęs į atpirkimo fazę, patiria ir grynina savo sukauptos karmos pasekmes.
 3. Lengvu būdu: žmogus nei daro bloga toje srityje, nei jam kas nors daro, tačiau jis gerai žino ir iš tolo atpažįsta, kad taip elgtis nereikėtų. Kodėl? Nes jis žino kainą, kurią reikės už tai sumokėti, savo patirtimi.

Lilit raiška zodiako ženkluose

 • Avine – pyktis, agresija, egozentrizmas.
 • Jautyje – gobšumas, godumas, materializmas.
 • Dvyniuose – vagystės, melas, manipuliavimas.
 • Vėžyje – kūdikių žudymas, nusikaltimai gyvybei, abejingumas, žiaurumas.
 • Liūte – puikybė, despotizmas, arogancija.
 • Mergelėje – pareigų nevykdymas, formalizmas, nusikalstamas aplaidumas, nešvara.
 • Svarstyklėse – išdavystė, priesaikų laužymas, neištikimybė.
 • Skorpione – ištvirtikimas, kerštas, juodoji magija.
 • Šaulyje – cinimas, šventyklų griovimas, tikėjimo naikinimas.
 • Ožiaragyje – gyvų būtybių kankinimas, abejingumas kitų skausmui, „tikslas pateisina priemones“.
 • Vandenyje – moksliniai eksperimentai nepaisant gyvybės, anarchizmas,  laisvės atėmimas.
 • Žuvys – kvaišinimas, tamsūs ritualai, apipainiojimas, intrigos, aukos sindromas.

Lilit Žuvyse

Nuo 2019m. gegužės 3d. iki 2020 m. sausio 27d.Lilit keliavo Žuvimis, dėl to  apsunkinta buvo vandens stichija (drauge ir emocijos). Svarbu buvo vengti  fatalizmo, aukos sindromo, verkšlenimo, bevališkumo, intrigų, kvaišinimosi, apgavysčių, parazitavimo.  Taigi tuo laikotarpiu visiems buvo svarbu išlaikyti jautrumą, atjautą netampant bevališka, dejuojančia auka ar abejingu, bejausmiu žmogumi.

Lilit Avine

Pavojingiausias dabar tampa pyktis, arogancija, egozentrimas ir impulsyvumas – būtent per šias savybes galima greičiausiai degraduoti, tai didžiausios šio laikotarpio pagundos ir grėsmės. dėl to gali padaugėti „karinių konfliktų“ – tiek pasaulyje, tiek šeimose, tiek vidinėje erdvėje. Lilit Avine žadina norą pasiekti rezultatą kuo greičiau, nepaisant kitų, agresyviai,  agresyviai, skatina piktnaudžiavimą jėga, mėgavimąsi ja.

Aršesnė tampa ugnies stichija, didesnis gaisrų, sprogimų  pavojus – tiek išoriniame, tiek vidiniame pasaulyje. Sunkiau jautriems žmonės – agresoriai bus linkę pakelti galvas, rodyti savo jėgą. Kta vertus, svarbu netapti bailiu, taikiai, ramiai, bet atkakliai apginti savo interesus ir vertybes, atsigręžti į savo vidinę jėgą.

Ypač reikėtų saugoti galvą – Lilit gan stipriai veikia sveikatą, kiek esu pastebėjusi per daugiau nei dvidešimt savo astrologinės praktikos metų. Gali padažnėti galvos skausmai, padaugėti insultų, todėl galvą reikėtų ypač pasaugoti, ypač karštuoju metų laiku. Kitas rizikos faktorius yra traumos – ypač jos gali  būti susijusios su skubėjimu, impulsyvumu ar pykčiu.

Sudėtingesnis šis laikas Avino šalims – Vokietijai, Airijai. Ir, aišku, Avino zodiako ženklo atstovams (turintiems Saulę, Mėnulį ar ascendentą Avine). Apskritai planetos, yoač artimosios, esančios šiema ženkle, taps apsunkintos Lilit raiškos. Taigi šiems žmonėms reikėtų pasitelkti kuklumą, santūrumą, kantrybę, pamažinti pretenzijas  ir nepasiduioti impulsyvumui, pykčiui, bet vis dėlto ir netapti bailiais – t.y. ugdytis ramią drąsą (ypač nuo gegužės mėn.)

Nuo 2020m.spalio 21d. Lilit pereis. į Jautį. Apie jos raišką šiame ženkle galima rasti čia:

Kokios sritys apdemdytos zodiako ženklų atstovams?

♈️  (arba jei Lilit atsiduria 1 būste) Asmeninės raiškos. Reikėtų elgtis kukliau, pamažinti pretenzijas, norą būti pirmam, tiesiog ramiai darbuotis savo srityje.

♉️ (arba jei Lilit atsiduria 2 būste). Dvasingumo, vidinės erdvės. Svarbu nepamesti atjautos, dvasinių praktikų bei vertybių dėl pasaulietinių.

♊️ (arba jei Lilit atsiduria 11 būste). Kolektyvo, svajonių. Svarbu nenusivilti draugais ar savo svajonėmis, ‘nenurašyti’ jų,  jei jie pasirodytų netobuli.

♋️ (arba jei Lilit atsiduria 10 būste). Karjeros. tikslų. Nereikėtų stengtis pasiekti didelius tikslus vienu ypu, su didelėmis ambicijomis, paminant švelnumą, rūpestingumą.

♌️ (arba jei Lilit atsiduria 9 būste). Iškilimo, autoriteto, užsienio. Nereikėtų siekti būti svarbiam ir neginčijamam autoritetui, tampant despotu – tvardykite puikybę.

♍️ (arba jei Lilit atsiduria 8 būste). Slaptų reikalų, magijos, finansų. Venkite užkulisinių intrigų, slaptos įtakos, manipuliavimo kitais, noro staiga pralobti kitų sąskaita ar rizikuojant.

♎️ (jei Lilit atsiduria 7 būste). Partnerystės, teismų. Gali nuvilti partneriai arba partnerystė apskritai – nepasiduokite, likite ištikimi, teisingi.

♏️ (jei Lilit atsiduria 6 būste). Darbo, sveikatos. Pamažinkite pretenizjas darbe, tiesiog atlikite sąžiningai savo pareigas, tausokite sveikatą, bet netapkite hipochondrikais.

♐️ (arba jei Lilit atsiduria 5 būste). Vaikų, meilės, žaidimų. Mylimieji ar vaikai gali iškrėsti nemalonių staigmenų, bet labai svarbu išlikti mylinčiam, pasitelkti kantrybę. Neloškite, nesivelkite į spekuliacijas.

♑️ (arba jei Lilit atsiduria 4 būste). Namų, šeimos. Rūpesčio gali kelti namiškiai, venkite vaidų namuose, žvilgsnio į juos per juodus akinius, noro įvesti savo tvarką bet kokia kaina, užsispyrimo, kietumo.

♒️ (arba jei Lilit atsiduria 3 būste). Kaimynų, giminių, mokymosi. Pagundos susijusios su giminių, artimųjų nuvertinimu, nereikėtų veržtis kažkur, menkinant tai, kas yra aplinkui, nors tai būtų ir netobula. Mokymosi procesas gali apkarsti, bet jis svarbus.

♓️ (arba jei Lilit atsiduria  2 būste). Uždarbio, kaupimo. Reikėtų vengti noro staiga uždirbti daug, praturtėti nedirbant ar išnaudojant kitus, gobšumo, parazitavimo, dvasinių vertybių išsižadėjimo dėl naudos.

Šios žinios iš amžiaus gelmių duodamos ne tam, kad skatintų baimes, o tam, kad padėtų tapti sąmoningesniems. Ir dar: svarbiausia pradėti nuo savęs, ieškant taisytinų dalykų ir siekti taisyti savo , o ne kaimyno, ydas. Taip pat svarbu neįnikti tik į Lilit, kaip į kokią juodąją skylę, bet ieškoti atsvaros, darbuojantis su savo ydomis, pasiremti į Selenos šviesą.

Lilit ir Selenos santykis

Įdomu tai, kad pastaruoju metu Lilit ir Selena keliauja opozicijoje (Lilit ciklas – 9, Selenos – 7metai).išryškindama priešingus polius. Šiaip jau visada reikėtų žiūrėti į šiuos du taškus  derinyje, nes jie susiję, o dabar jie iškelia aiškią takoskyrą tarp gėrio ir blogio, egoizmo, su kuriuo susijusi Lilit, ir vienio išgyvenimo, su kuriuo susijusi Selena.

Taigi pagalbos sulauksime iš Selenos, į ją reikėtų atsigręžti.  Metų pradžioje – į Svarstyklių ženklą (Selena jame bus iki gegužės 16d.) jo teigiamas savybes –  taikumą, diplomatiją, saiko, takto jausmą. O nuo gegužės  16d. iki gruodžio 15d. – į Skorpiono gerąsias savybes – vidinę jėgą, ramią drąsą, stiprybę ekstremaliose situacijose, neigiamų emocijų ir ydų transformavimą.

Ką teikia Selena Svarstyklėse galite pasižiūrėti čia..

Tad jei norite būti sėkmingi šiuo metu ir mažiau veikiami Lilit,

 • nepasiduokite arogancijai, pykčiui, neužgniaužkite, bet mokykitės jį transformuoti į ramią drąsą (per sportą, jogą, meditaciją, kvėpavimo praktikas ar tiesiog gyvenimo situacijose);
 • nepataikaukite grubiai jėgai, jogos kultui – nei sayje, nei kituose;
 • išmokite apginti save ir savo vertybes taikiu būdu;
 • neperkaiskite, ypač saugokite galvą;
 • atsargiau vairuokite bei apdairiau elkitės su aštriais, metaliniais įrankiais, prietaisais;
 • venkite impulsyvymo, skubėjimo, kategoriškumo, duokite sau laiko apgalvoti ketinimus, sprendimus;
 • nekurstykite konfliktų ir ego puikybės.

Tada šis laikotarpis gali padėti nugalėti agresorių ir bailį savyje, o galbūt ir pasaulyje, pasitelkiant meilę ir sąmoningumą. To visiems ir linkiu 🙂

Kur yra Lilit jūsų gimimo horoskope, galite pasižiūrėti čia

Kur yra Selena jūsų gimimo horoskope, galite pasižiūrėti čia