Apie Vandenio zodiako ženklą ir laikotarpį

Vandenio savybės
Saulė Vandenyje
28 Sau 2020

Apie Vandenio zodiako ženklą ir laikotarpį

/
Posted By

Sausio 20 dieną Saulė, kaip ir įprastai, perėjo į Vandenį ir bus jame iki vasario 19 dienos. Na, o iki vasario 3dienos Vandeniu kartu su ja keliaus ir Merkurijus, būdamas čia stiprios pozicijos, tad pasaulio suvokimas bei mąstymas šiuo metu įgis skvarbumo, įžvalgos, intelektualumo. Vandenį valdo Uranas, suteikiantis laisvės ir įžvalgos, bei Saturnas, susijęs su strategija, disciplina. Tad Vandenis išties paradoksalus zodiako ženklas, paradoksaliai derinantis laisvę ir discipliną. Na, o egzaltuoja Vandenyje Neptūnas, suteikiantis jam atjautos, humanizmo, matyti bendrą, didelį vaizdą, gebėjimą daryti sintezę. Na, o silpnas pozicijas Vandenyje turi Saulė ir Plutonas, tad Vandeniai nesupranta bei netoleruoja valdžios, susireikšminimo, vieno žmogaus išskyrimo iš kitų – jie yra lygybės ir tolerancijos gynėjai.

Vandenio savybės

Įžvalga. Vandenis yra pats brandžiausias oro stichijos ženklas, susijęs su didele atvira erdve, taip pat ir kosmoso erdve, įžvalga, laisvės ir pasirinkimo galimybėmis. Du indai, kuriuos neša Vandenis, ir simbolizuoja tą pasirinkimą tarp gyvojo ir negyvojo vandens, apima abu srautus, gebėjimą pamatyti ateities variantus ir pasirinkimo galimybes.

Laisvas ir draugiškas Vandenis išreiškia laisvę ir draugystę. Tai laisva dvasia, nepakenčianti suvaržymų. Vandenio valdovas Uranas suteikia taip pat ir puikią įžvalgą. Kita vertus, antrasis valdovas Saturnas – disciplinos, atkaklumo, strategijos, tačiau tik tada, kai  Vandenis pats tai nusprendžia.

Savarankus. Vandeniui patinka ir tinka savaranki veikla bei laisvai samdomas darbas pagal autorines užduotis. Keista būtų, jei šio ženklo atstovas, paklaustas, ką norėtų dirbti, neatsakytų, kad nori būti „freelancer“ (laisvai samdomas). Antrinis dalykas, kokioje  srityje. Taip, Vandeniui tinka moderniosios technologijos, IT, jis laisvai nardo socialinių tinklų platybėse – žino, kaip bendrauti su visu pasauliu, įvairių kultūrų bei pažiūrų žmonėmis. Jam geriausiai tinka žodžiai „pasaulio pilietis“.

Įžvalgus tyrinėtojas, skeptikas. Vandenis gali atrodyti keistuolis, tarytum iškritęs iš laiko, bet taip atrodo todėl, kad jis yra šiek tiek priekyje, ateityje. Todėl jo veide galima matyti kiek skeptišką, kiek ironišką šypsenėlę ar nuobodulį laukiant, kol kiti suvoks tai, ką jis jau suvokia, pamatys ateities tendencijas, kurias jis jau mato. Gal todėl Avestos tradicijoje ši Saulės pozicija vadinama kupranugario mėnesiu. Išties „grynakraujo“ Vandenio profilis kažkuo panašus į kupranugario: ta pašaipi šypsenėlė, sveikas skepticizmas, tas „Pfff, dar pažiūrėsim, ar čia iš tiesų viskas taip, kaip kalbama“. Vandeniui išties reikia viską patikrinti, ištyrinėti pačiam ,užuot puolus aklai tikėti ar pulti į emocijas.  Tai nereiškia, kad neatjaučiantis – jis didžiausias humanistas iš visų zodiako ženklų, bet remiasi ne emocijomis, o bendrumo jausmu, tolerancija, pagarba ir laisvės, pasirinkimo davimu visiems žmonėms.

Maištininkas ir humanistas. Vandenis gina laisvę, ignoruodamas bet kokios priespaudos ar netolerancijos apraiškas bei atitinkamus žmones. Jei peržengiamos ribos, po ignoravimo seka maištas, ironija, netgi sarkazmas. Niekas taip nenusipelno Vandenio paniekos, kaip žmonės, pažeidžiantys kitų laisvę.  Nesvarbu, Vandenis mėgsta žmogų, ar ne, bet visada gina tai, kad kiekvienas vertas pagarbos ir teisės turėti savo nuomonę.

Originalas. Originalumas, netgi ekscentriškumas – būdinga Vandenio savybė. Jis mėgsta keistus derinius, atranda netikėtus sprendimus. – jam netinka eiti pramintais takais,  Taip ir gimsta mokslo išradimai, naujos tendencijos mene, madoje, visuomenės gyvenime. Tai genialūs išradėjai, tyrinėtojai  – būtent dėl stiprios įžvalgos ir laisvės jiems nėra jokių ribų. Kokios gi ribos laisvėje?

Saulei keliaujant Vandeniu palanku

  • Atnaujinti techniką – ypač kompiuterius, jų įrangą.
  • Pasidomėti inovacijomis, mokslo naujovėmis – gerai intis ko nors mokytis, ypač savarankiai.
  • Formuoti komandas, skirti draugiškus ir dalykinius susitikimus.
  • Įsijungti į visuomeninę veiklą, organizuoti projektus bei dalyvauti juose.
  • Susirasti draugų, bendraminčių visame pasaulyje – tiek internetinėje erdvėje, tiek per keliones, dalyvavimą klubuose, visuomeninėje veikloje.
  • Imtis tyrinėjimų, mokslinio darbo.
  • Ugdytis laisvės, savarankumo ir drauge draugiškumo jausmą.

Laikotarpis Saulei keliaujant Vandeniu šiemet gan harmoningas, skirtingai nei pernai. Vandeniam šie metai – gilaus vidinio darbo, išsigryninimo, pasiruošimo dideliems kitų metų darbams metai.