2020 astro metai prasideda

Astrologijos mokymai 2020-aisiais
5 Sau 2020

2020 astro metai prasideda

/
Posted By
Prasidėjo nauji kalendoriniai metai – astrologijos mokymai tęsiasi. Kaip ir įprastai, astrologijos kursų grupės renkamos du kartus per metus: rudeninis semestras prasideda rugsėjo mėnesį, o pavasarinis – sausio. pabaigoje
Galbūt ir jūs pribrendote pradėti sistemiškai mokytis astrologijos kursuose ar tęsti jos studijas, o gal tiesiog norėtumėte ateiti į atskiras astrologijos paskaitas, susipažinti su astrologijos teikiamomis galimybėmis geriau pažinti save ir pasaulį – apie astrologijos ir kasdienio gyvenimo sąsajas, o galbūt jums patogesnis būdas yra prisijungti per webinarą. Taigi jūs galite įsijungti į studijas labai įvairiai, visiems sudarytos galimybės  – galintiems skirti daugiau laiko, dėmesio ir skubantiems, gyvenantiems Lietuvoje ir bet kurioje pasaulio šalyje. Tereikia tik panorėti! Džiaugiuosi, jog astrologiją studijuoja jaunos mamytės ir įmonių vadovės, verslininkai ir medituokliai (kas viena kitam netrukdo), studentai ir jų tėvai, lietuviai iš įvairių Lietuvos bei  Europos miestų. 

Norintiems pradėti studijas

I kursas (seminaras-webinaras)  „Gimimo horoskopo analizė“. Dabar tai galite padaryti  lengvai ir paprastai – nuo sausio 31d. startuoja I kursas-webinaras. Kaip parodė praeitų metų praktika, tai paprastas ir patogus būdas mokytis astrologijos. Kursai vyksta per Zoom platformą, gyvai, vieni kitus matome per ekranus, sutaupomas laikas atvykimui, tad netgi vilniečiai dažnai renkasi šį būdą kaip patogesnį. Šiame kurse galima dalyvauti tiek webinariniu, tiek seminariniu būdu, atvykstant į užsiėmimus Vilniuje. Jei norite dalyvauti, registruotis reikėtų nedelsiant.


Norintiems tęsti studijas

II kursas (seminaras-webinaras) „Horoskopo sintezė. Prognozavimo pradmenys“ prasideda sausio 18d. Registruotis reikėtų nedelsiant.

Praktikumas.  Kiekvieną mėnesį  vyksta Praktikumai, padedantys  pajusti, suvokti astrologijos aktualijas, planetų pozicijas, gauti atsakymus į kylančius klausimus. Praktikumuose gali dalyvauti baigę bent vieną Gyvosios astrologijos kursą. Artimiausias praktikumas vyks vasario 8d., 16val.

Vasaros stovykla „Transformacinė astrologija“  vyks rugpjūčio mėnesį.

III kursas „Prognozavimo pagrindai. Suderinamumas. Rektifikacija“– rudenį, spalio 8d.

Besidomintiems astrologijos galimybėmis

Paskaitų ciklas „Astrologija ir gyvenimo aktualijos“. Jame visiems suprantama kalba aptariamos santykių, veiklos, pašaukimo, finansų, sveikatos bei kitos aktualijos, žvelgiant iš astrologijos pozicijos (datas rasite svetainėje www.astrodaiva.com), tad į paskaitas gali ateiti visi, pasirinkdami aktualią temą.
 „2020 astrologinė prognozė“   – webinaras vyks vyks sausio 30d., 18val. Tikiuosi, ji spadės susidėlioti metų darbų grafikus, pasiruošti gerosioms galimybėms, sumažinti ar eliminuoti rizikas, naudojantis astrologijos žiniomis. Taip pat jame bus pateikiamos ir astrologijos sąsajos su feng šui, kuriamas svajonių žemėlapis, kurį, pagal feng šui tradicijas, daromas per Kinų naujuosius metus, sausio 25d. arba vasario 4d.

Tikiuosi, kad kiekvienas rasite sau ką nors prasmingo, įdomaus, naudingo, įkvepiančio.
Iki susitikimų.
Sėkmingų 2020-ųjų, prasmingo gyvenimo, įdomių atradimų!
Su meile
               ASTRODAIVA