astrologine prognoze
31 Gru 2019

Sausis – senojo ciklo išbaigimas ir naujo pradžia

/
Posted By

Sausis - gilaus vidinio darbo, susitelkimo mėnuo

Tai atšiaurokas ir reiklus mėnuo. Tai nebūtinai blogai, nes jis suteikia puikią galiybę pasitikrinti savo jėgas ir vertybes, pamatyti tikrąją situaciją ir numesti seną balastą, atrasti efektyvias priemones, padedančias siekti tikslų. Bet pirmiausia reikia susivokti, kurie gi tikslai yra esminiai, fundamentalūs.

Didžioji mėnesio dalis skirta išbaigti senus ciklus, padaryti praeities peržvalgas ir korekcijas. Tai ne metas vežtis pirmyn ar keikti likimą, jei kas ne taip, o suvokti, ką reikėtų palikti praeityje, kad to nebebūtų. Užtemimų zona ir padeda palikti praeityje tai, kas atgyvenę, jei nuspręsite nebesikabinti į tuos dalykus - tai puikus metas atsisakyti žalingų įpročių, pasenusių santykių bei veiklų. na, o paskutinė dekada palanki kurti naujus planus.
Sausio pirmos dvi dekados išbaiginės praeitų metų aktualijas, ir tikrieji Naujieji metai, naujas ciklas prasidės greičiau su kinų Naujaisiais metais nei su vakariečių. sausio 1-ąja, Tai yra, po jaunaties Vandenyje, kuri bus sausio 24d., vėlai vakare, 23:42val., taigi iš esmės jau 25 dieną.

Sausis - tai kapitalinis esminių gyvenimo tikslų peržiūrėjimo metas. Suvokimų, kur reikia transformuot strategiją, kur ir kaip peržiūrėt ekonomiją, rezultatyvumą, metas. Šie suvokimai gali padėt galingą fundamentą visiems metams, o gal ir ilgesniam laikotarpiui - keliasdešimčiai metų.

Kodėl?

Saulė ir Merkurijus didžiąją mėnesio dalį keliaus drauge su didžiule tolimųjų planetų sankaupa - tokios galingos sankaupos (Jupiteris, Saturnas, Plutonas) Ožiaragyje nebus daugiau kaip du šimtus metų. Be to, šalia jų bus besileidžiantis karminis mazgas Ketu, susijęs su praeities tendencijomis. Kaip esu minėjusi, daug kam dabar iškyla karjeros bei šeimos aktualijos: atgyvenę, nebetikri santykiai šeimose byra, kaip ir atgyvenę darbiniai santykiai. Šis laikas ir išryškina, kas yra kas, kas turi ateitį, o ką jau laikas paleisti. Kurie tikslai ir ryšiai gyvybingi, tikri, o kurie jau pasenę, atgyvenę. Ir tai yra gerai, tai reikalinga - tas tikrumas, leidžiantis eiti savuoju keliu, nepamesti jo.

Šis mėnuo, nors ir nelengvas, turi didelį giluminį potencialą, leidžia susikurti tvirtą pagrindą, transformuoti sukauptą karmą, apsivalyti praeities balastą, kam tai aktualu.

Pats metas save paklausti:

  • O ko aš iš esmės noriu? Kaip tai geriausiai pasiekti?
  • Koks yra šeimos ir karjeros santykis? Kur pažeista harmonija, balansas?
  • Kokių įpročių reikėtų atsisakyti, kokius formuoti, kokias žinias įgyti?
  • Ką savo gyvenime norėčiau plėtoti, ką transformuoti?

Darbas

Tai nėra tinkamas mėnuo naujiems darbams. Mėnsio pirma pusė - senųjų užbaigimui, reziultatų suvedimui, išvadoms. Antroji -  strategijos kūrimui, naujiems sumanymams, planams generuoti.

Santykiai

Tausokite santykius. Svarbiausia štikimybė , patikimumas, tikrumas, tada tai formuos ilgalaikius santykius, stiprins esančius. Nuo  13 dienos į Žuvis įėjusi Venera meilei suteiks romantikos, subtilumo.

Sveikata

Reikėtų patausoti kaulus, sąnarius, vengti depresyvumo, niūrumo, fatalizmo, kita vertus, nešvaistyti energijos niekams ar baimėms.

I dalis. 1-24d. Karminė revizija

Tai didelio vidinio darbo, susitelkimo, stiprybės, disciplinos, atsakomybės už savo veiksmus metas. Netinkamas naujų darbų pradžiai, tokios veiklos būtų stipriai sąlygojamos praeities.  Mėnesio pirmąją pusę gerokai veiks sausio 10 dienos Mėnulio užtemimas. Saulei perėjus į Vandenį 20d., astrologinis fonas išlengvės, bus nuslūgus ir užtemimų įtaka, tačiau mėnulis jau bus per senas naujiems darbams.

II dalis. 25-31d. Naujas startas

Nuo 25 dienos prasidės naujas ciklas, galima sakyti, Naujieji metai (pagal kinų tradiciją, tą dieną prasidės Baltosios metalinės žiurkės metai).. Tai palankus metas svarbių darbų pradžiai, ypač susijusių su inovacijomis, elektronika, informacinėmis technologijomis. Saulė ir Merkurijus bus Vandenyje, taigi palankus metas išradimams, idėjų generavimui, intelektualinei kūrybai, kita vertus, stipri Venera Žuvyse suteiks fantazijos, kūrybingumo, įkvėpimo. tai puikus metas filmų kūrėjams, apskritai virtualių realybių kūrimui, video ir audio technologijoms, įvairiausiai kūrybinei raiškai socialiniuose tinkluose, platormose. Kam aktualu pradėti ir išplėsti veiklą šiose srityse, tam puikus metas.

27 dieną Lilit, arba Juodasis Mėnulis, pereis iš Žuvų į Aviną. Taigi Žuvų ženklo atstovai galės lengviau atsidusti, o išbandymų ruožas prasidės Avinui. Na, o visiems tai reiškia, kad didžiausias galimas nuopuolis nuo šiol būtų susijęs nebe su aukos sibžndromu ir savęs gailėjimusi ar kvaišinimusi, o su agresija, grubumu, impulsyvumu arba bailumu agresijos akivaizdoje, negebėjimu apginti savo vertybių taikiu būdu.

Santūrumas, blaivumas, patikimumas - šio mėnesio raktas. Santykiuose - ištikimybė ir romantika. Darbe -strategija ir atsakomybė. Sveikatai - grūdinimasis ir saikas, tinkamas darbo-poilsio režimas, tvarka. Mėnesio pirmoji pusė - darbų pabaigimui, rezultatų suvedimui. Antroji - idėjų generavimui.

Apie Baltosios metalinės žiurkės metus rasite čia: