Kaip geriausiai sutikti Kalėdas ir Naujuosius metus?

Astrologinės rekomendacijos
Kaip geriausiai sutikti kalėdas ir naujuosius metus
20 Gru 2019

Kaip geriausiai sutikti Kalėdas ir Naujuosius Metus?

/
Posted By

Šios Kalėdos ir Naujieji metai - išties karminio apsivalymo ir transformacijos metas. Turime išties retą galimybę palikti praeityje tai, ką laikas palikti, per atgailą, peržiūrą (o kai kuriems - ir atiduodant praeities skolas) užversti seną puslapį - tam, kad atsiverstų naujas. Kodėl ši galimybė išties reta, išskirtinė?

Todėl, kad šventinis  laikotarpis - nuo Kalėdų iki Trijų karalių -  šiemet labai tiksliai patenka į užtemimų zoną (Saulės užtemimas gruodžio 26d., Mėnulio užtemimas - sausio 10d.). Turint galvoje, kad užtemimo poveikis stipriai pasireiškia savaitę prieš ir po užtemimo, esame per visas šventes jo zonoje.

Kita vertus, šalia karminio mazgo Ketu, susijusios su praeities tendencijomis ir pasirinkimais, keliauja Plutonas, transformacijos planeta, Saturnas, disciplinos, tvarkos planeta, ir Jupiteris, galimybių, sėkmės, plėtros planeta.

Taigi nieko keisto, kad daug kam šis laikas iškelia ir reikalauja transformuoti praeities karmą bei suteikia tam galimybes - norom ar nenorom.

Ką geriausio galima nuveikti šiuo laikotarpiu?

Kalėdų šventės ir pasiruošimas joms labai tinka padaryti peržiūrą bei atgailą už praeities veiksmus, prisiėmimą atsakomybės už juos. Jei atrandate ką nors, kas buvo daroma netinkamai, pats metas pasakyti sau: "Aš daugiau to nebedarysiu. Nebenoriu. Palieku tai praeityje". Dabar išskirtinai tinkantis metas tai padaryti.

Kurios švenčių dienos geriausios, kurios ne?

24d. Kūčių vakaras skaidrus, bus Lotoso diena, vėlai vakare - Saulės trinas su Uranu suteiks įžvalgų, tai geras laikas mantikai, tradiciniams būrimams, bet labai svarbu išlaikyti skaidrumą, harmoniją.

25d. sunkoka, paini diena, reikėtų  laikytis saiko, nepersivalgyti, nepersigerti, kad šventės nevirstų pelke, neapraizgytų. Deja, tai Saulės užtemimo išvakarės ir Hidros diena.  Jos priešnuodis - saikas, tvarka, kuklumas, švara. to ir reikėtų laikytis. Gerai ją sutikti tradiciškai, bet neįsitraukti nei į dideles linksmybes, nei į kokius nors eksperimentus, ar fiks idėjas.

26d. Saulės užtemimo diena. Taip tai jėgos metas, bet ir prietemdantis sąmonę. Dėl to ypač svarbus sąmoningumas, įsiklausymas į situaciją, saikas, rimtis, bet reikėtų vengti niūrumo. Reimėtų daugiau būti šviesoje, gryname ore.

27d. Viena geriausių šiuo laikotarpiu, puiki susitikti su draugais, pažįstamais, svajoti, kurti ateities veiklos planus, apsilankyti teatre, koncerte.

28-29d. Geros dienos susitikimams su draugais, gyventi pagal laisvą programą, aplankyti artimuosius. nereikėtų savęs apkrauti darbais, įsipareigojimais - darykite tai,kas norisi.

30d. Gera diena draugiškiems susitikimams, vakaras - romantiškam pasimatymui.

31-1d. Geros dienos romantiškoms šventėms, pasimatymams, tik reikėtų atsargiau rinktis maistą ir gėrimus - organizmą stipriau veiks svaigalai, tad nepadauginkite. Tada Naujųjų metų vakaras bus išties stebuklingas. Jį palanku sutikti romantiškoje kompanijoje, puiku organizuoti teminį vakarėlį ar karnavalą, apsigobti paslaptingumo šydu. Tai geras metas įvairiems būrimams, įžvalgoms, žaidimams, misterijoms, grožiui kurti ir išgyventi. Įkvepiantis koncertas, vakaras jaukioje kavinukėje prie žvakių su saksofono muzika, romantiškas pasivaikščiojimas jaukiomis senamiesčio gatvelėmis, pobūvis su draugais prie židinio, retro stiliaus vakarėlis - visa tai puikus būdas su tikti Naujuosius. Čia svarbu

  • geriau mažiau, bet kokybiška, subtilu;
  • romantika, romantika ir darkart romantika;
  • graži, kultūringa aplinka;
  • dvasingumas, harmonija;
  • rimtis, saikas.

Ko reikėtų vengti:

  • rėksmingumo, grubumo;
  • didelių minių;
  • paviršutiniškumo, chaotiškumo;
  • prasto, perkrauto stiliaus.

5-6d. (Trys karaliai). Geras metas vaišėms, susitikimams su giminėmis. Ne nuodėmė pasimėgauti ir skaniu maistu, ir apdovanoti vieni kitus dėmesiu. Palankiau švęsti šeimos, giminės rate.

Palankios spalvos

Auksinė - tai klasika, be to, ji puikiai išreiškia dar besitęsiančių metų energijas, neša gerovę. Prie jos gerai tiks balta, sidabrinė  ar perlamutrinė (ateinančių metų spalva), bet akcentas turėtų būti auksinė, gelsva. Taip pat gražus derinys būtų auksinė, rožinė,  šviesiai žalia ir balta. Tai derintų palankias Kylančio karminio mazgo Vėžyje, Selenos Svarstyklėse energijas su šių ir ateinančių metų spalvomis (auksine ir balta). kitas variantas gali būti auksinė, raudona (ši palaiko žemės stichiją) ir balta. Gali būti vienas kitas tamsesnis akcentas (išreiškiantis Ožiaragio jėgą), bet juoda, tamsiai ruda, tamsiai mėlyna ar violetinė neturėtų vyrauti, ji stiprintų Lilit raišką.

Apskritai šių švenčių stilliaus raktas - santūri elegancija, saikas, kultūringumas, tai, kas patikrinta laiko, klasika. Na, aišku, kas svarbiausia - nepamirštant meilės ir švelnumo, atidumo artimiesiems.

Kalėdoms - kuklumas, santūrumas. Naujiesiems Metams - santūri klasika, elegancija su romantikos šydu.

Reziume

Taigi prasčiausias astrologinis fonas pirmą ir antrą Kalėdų dienas, tad jomis įsipainiosite į konfliktus ar žalingus įpročius, galite turėti nemažų nuostolių, be to, tai turės tendenciją įsitvirtinti ir kartotis jūsų gyvenime, tad pagalvokite, ar to norite. Jei ne -pasitelkite savidiscipliną, išmintį ir saiką švenčių metu. Geriau praleiskite Kalėdas ramiai, išmintingai, skirkite dėmesio šeimai, giminėms.

Naujųjų metų dienos daug harmoningesnės, palankios romantiškiems renginiams, bet svarbu nepadauginti alkoholio, pasirinkti sveiką, šviežią maistą. Tai taip pat puikus metas dvasinėms praktikoms, meditacijai.

Trijų Karalių šventė taip pat visai miela, skatinanti pasidžiaugti gyvenimo dovanomis, padėkoti vieni kitiems, sukurti ir gurmanišką šventę.