Kokias realijas iškelia gruodžio-sausio užtemimai

Astrologo rekomendacijos
2019 gruodžio-2020sausio užtemimai
15 Gru 2019

Kokias realijas iškelia gruodžio-sausio užtemimai?

/
Posted By

Užtemimų zona ( ir Karminiai Mėnulio mazgai) 2019 metais buvo Vėžio-Ožiaragio ašyje. Ir išties tie užtemimai iškėlė (ir tebekelia) finansų tvarkymo aktualijas, pasirinktos karjeros, esminių tikslų peržiūrą, kita vertus, šeimos problemas bei būtinybę jas spręsti, būtinybę subalansuoti karjeros ir šeimos reikalus.

2019 metų užtemimų nešamos pamokos

Šios padėties pamokos: pasiremiant į discipliną bei strategiją (Ketu Ožiaragyje)  įgyti takumo, švelnumo, siekti supratimo šeimoje, giminėje, vidinio pasitenkinimo ir tikrumo, tuo ką darom (Rahu Vėžyje). Labai svarbu dėl karjeros, turto, tikslų visuomenėje neišduoti švelnumo, artimųjų, taip pat ir savo tikrosios, giliosios savasties (Rahu Vėžyje).  Mat Ketu reiškia praeities paveldą, o Rahu – evoliucines pamokas, tai, ką turime išmokti, įgyti šiuo laikotarpiu.

Karminiai Mėnulio mazgai (o kartu ir užtemimų ašis) 2020m. birželio 4d. keis savo padėtį, pereis į Dvynius-Šaulį, išryškindami jau kitas  evoliucines pamokas, kaip ir kiti ateinantys užtemimai, o šie du  – 2019m. gruodžio 26d.  ir 2020m.sausio 10d.užtemimai  – išbaigia senąjį ciklą.

Išties šie metai gerokai patikrino tvirtybę, kiek jos turima, kiek jos sukaupta praeityje, o ir kiek jos trūksta (Ketu Ožiaragyje), bet dar labiau santykius: nieko keisto, kad šiais metais išvėsę santykiai, tikrumą praradę ryšiai baiginėjasi skyrybomis, apsinuogina jausmai, išryškėja, kurie tikri, kur suvaidinti dėl naudos ar kitų dalykų. Tai, kas buvo ilgai pakenčiama, toleruojama, staiga tapo nebepriimtina, atgyvenę. Kita vertus, kieno ryšiai remiasi tikrumu, artumu, gali to nepastebėti, atvirkščiai, dar labiau suartėti, pasidžiaugti šeima, gimine. Labai svarbi tikrumo aktualija, savo giliosios, tikrosios savasties pajautimas.

Gruodžio-sausio užtemimų laikotarpis

Užtemimai turi keletą koncentrų. Artimiausias yra savaitė prieš ir po užtemimo. Taigi matome, kad maždaug nuo  19d. įeiname į aktyvią užtemimo zoną, kuri nusitęs  beveik mėnesį, iki sausio 17d. Taigi turėsime pasekmių pamatymo ir korekcijos mėnesio laikotarpį, nes užtemimas yra prie Besileidžiančio karminio Mėnulio mazgo Ožiaragyje, kur, be to,  yra didelė tolimųjų planetų sankaupa.

Tarpužtemiminio laikotarpio aktualijos

Užtemimų laikotarpis tartum lakmusas išryškina, jei yra susikaupusių problemų (šiuo atveju, šeimos, giminės ir karjeros srityse) ir kokios jos. Kita vertus, jis išryškina ir karminį balansą: kokios sankaupos – geros ar blogos – yra didesnės. Tad geras požymis, jei užtemimų zoną praeinate gana ramiai.

Šeima

Tai visų pirma šeimos santykių išsisprendimo laikotarpis, kai iškyla būtinos spręsti problemos, norint judėti toliau. Kai kam tai gali būti skyrybos, kitiems – santykių peržiūrėjimas, transformacija, tretiems – atradimai, šeimos sukūrimas. Daugiau dėmesio reikėtų skirti vaikams, ypač jei dėl karjeros reikalų jie buvo apleisti. Tokiu atveju gali iškilti nuoskaudos, priekaištai ar netgi nemalonūs įvykiai tiek mokykloje, tiek teisėsaugoje ir pan. Taigi tėvams vertėtų peržiūrėti tai, kokie jie tėvai. Ar čia viskas padaryta, ar ko nors trūksta?

Karjera

Kita tema – karjeros klausimai. Jei darbinė veikla yra išsisėmusi, ji gali tiesiog nutrūkti, ruošdama vietą naujai. Galima didesnis vadovų priekabumas (nepaissant švenčių!), priminimai apie neatliktus darbus, ataskaitos pagrirint nusipelniusius ir papeikiant atsilikėlius.

Sveikata

Jautresni nei įprastai bus dantys, kaulai, sąnariai, reikėtų juos patausoti. Net ir ne visai seniems žmonėms gali pasijusti senatvinės nuotaikos, depresyvumas ( o to reikėtų vengti). Todėl gerai surasti būdus daugiau būti šviesoje, kad ir dirbtinėje.

Kita tema – skrandis, virškinimo sistema. Iš emocijų jiems labiausiai kenkia susirūpinimas. Nerimas, reikėtų neįnikti į jį, norint geros sveikatos. Galima pagalvoti taip, jog problemas reikia spręsti, o jei neįmanoma išspręsti, priimti realybę, kokia yra. tam padės stiprus Marsas, esantis Skorpione.

Ką stipriausiai palies šie užtemimai?

Visų pirma, be abejo, Ožiaragius. Tai jiems – didelio karminio valymosi bei praeities peržvalgos ir stabdymo ilgo laikotarpio pabaiga. Iš jų gyvenimo išeis tai, kas pasenę, nebereikalinga. Kai kas – su nuostoliais, kai kas – su palengvėjimu (o gal su abiem dalykais kartu).

Antra, Vėžius. Tai jiems esminių vertybių patikrinimo metas. Tačiau juos priešingai, jis gali padėti evoliucionuoti, atrasti sritį, kur jų gebėjimai bus įvertinti, tačiau pareikalaudamas suderinti švelnumą ir tvirtybę.

Trečia, Avinus ir Svarstykles. Juos vers peržiūrėti šeimos-karjeros balansą, gali kelti įtapų dėl šių sričių suderinimo.

Palankiausiai gali veikti šie užtemimai gimusius Mergelės ir Jaučio ženkluose, jiems jie gali atverti visai neblogas galimybes.

Priešnuodžiai

  • Stenkitės daugiau būti šviesoje, kad ir dirbtinėje, netaupykite elektros, nes gali tekti daugiau išleisti antidepresantams. Šviesa turėtų būti šilta, gelsva, tokia artimesnė Saulės šviesai.
  • Sukurkite jaukumą namuose – žvakės, židinys, pagalvėlės, staltiesėlės daug nekainuoja, o kuria jaukią atmosferą.
  • Skirkite dėmesio artimiesiems, šeimai, sukurkite jaukią, intymią atmosferą namuose – tai daug vertingiau šiuo metu nei triukšmingi dideli renginiai.
  • Neištaškykite energijos maratonams prekybos centruose, nes po to blaškymosi lieka tuštuma – namiškiams pralinksminti nereikia pilnų prikrautų vežimėlių. Apskritai šį laikotarpį reikėtų labiau tausoti energiją nei ją švaistyti.
  • Neužsikraukite daug darbų (taip pat ir šventės organizavimo), ambicingų projektų, leiskite sau pailsėti – turite tam teisę.

Bendrieji principai, ką daryti ir ko nedaryti per užtemimus

  • Nuo seno patariama užtemimo metu būti labiau stebėtoju nei veikėju, neprovokuoti konfliktų bei stengtis į juos nesivelti, įsiklausyti į to meto tendencijas, bet neskubėti veikti. Skuboti, impulsyvūs, emocijų pastūmėti sprendimai, padaryti tokiu metu,  gali turėti ilgalaikes sunkiai keičiamas pasekmes.Apskritai priimti galutinius sprendimus, pradėti svarbius darbus tuomet nepatariama –  daug ko galite tada tiesiog nežinoti, nesuprasti, o ir aplinkybės po užtemimo gali negrįžtamai pasikeisti.
  • Labai svarbu gebėti valdyti emocijas, nepasiduoti dramatizmui, nerimui, baimėms, stengtis išlaikyti sąmoningumą, savo esmines vertybes.
  • Būtina patausoti sveikatą, ypač nervų sistemą, širdį, kraujotaką, silpnesnius savo organus (šiuokart – ypač kaulų sistemą, sąnarius, skrandį), neužsikrauti šiuo laikotarpiu sunkių darbų, atsakingų sprendimų, pasitelkti diplomatiją ir kantrybę santykiuose.
  • Tai geras metas atsikratyti žalingų įpročjų, pasenusių elgesio modelių, padaryti sprendimą palikti juos praeityje – užtemimas yra jėgos metas, jis tą sprendimą užtvirtins.
  • Kita vertus, svarbu suvokti, ką būtina keisti savo gyvenime: ko atsisakyti ir ką naujo į jį įsileisti. Kartais užtemimo metu tai tiesiog išsisprendžia ir be jūsų valios – kai kurie dalykai ateina ar išeina gyvenimo, bet pačiam provokuoti užtemimų metu to nereikėtų. Paskui, atslūgus užtemimo sukeltai įtampai, išryškėjus esminiams pokyčiams, galima ir reikėtų į juos reaguoti, pakoreguoti savo veiklos planus.

Kas sakoma budizmo tradicijoje apie užtemimus, rasite čia: