Lapkritis - stiprių, aistringų ir gebančių suvaldyti emocijas mėnuo

Astrologinė lapkričio prognozė
Lapkritis – stiprių, aistringų ir gebančių suvaldyti emocijas mėnuo
31 Spa 2019

Lapkritis – stiprių, aistringų mėnuo

/
Posted By

 

Lapkritis - geras mėnuo fundamentaliems darbams, verslui, svarbiems sumanymams realizuoti, tai gan stabilus metas prieš gruodžio mėnesį prasidedantį užtemimų periodą.  Šį mėnesį galima būtų dalinti į dvi dalis.

I dalis Skorpioniškoji 1-22d.

Šį laikotarpį Saulė ir Merkurijus keliaus Skorpionu, kas darys sąmonę ir mąstymą nukreiptus į vidinį pasaulį, daug lems vidinė jėga, susitelkimas, gebėjimas numatyti rizikas, pažinti žmonių psichiką. Tai geras laikas finansinėms operacijoms, stambiajam verslui, ypač susijusiam su perdirbimo pramone, energijos ištekliais, finansų struktūromis. Norint sėkmės šiuo laikotarpiu reikia pasitelkti savo vidinę jėgą, neištežti, nedejuoti, neskubėti plepėti, o susitelkti ir veikti, gerai pasveriant rizikas, susivokiant, kam metas, o kam ne.

Vėlgi veikimo principas šiuo metu turėtų būti diplomatiškas, ne tiesmukas - daug lems ryšiai, kontaktai, pažintys, geros marieros, mokėjimas elgtis visuomenėje  (Marsas bus Svarstyklėse). Kita vertus veržlią raišką pristabdys, vers pergalvoti jau padarytus sprendimus retrogradiškai  Skorpione judantis Merkurijus. Jis irgi neleis pernelyg rizikuoti, veržtis į priekį, o tyliai, nesidemonstruojant peržiūrėti jau padarytus sprendimus, juos patikrinti, koreguoti, jei reikia, planus, pažintis, kontaktus, taip pat ir verslo, susirinkti apie juos informaciją. Tai greičiau pozicijų įtvirtinimo ir apgalvoto, fundamentalaus, o ne veržlaus ir impulsyvaus judėjimo pirmyn metas. Tą fundamentalumą bei plėtrą gražiai palaikys susiformuojantys Saturno-Neptūno (9d.) ir Marso-Jupiterio (12d.) sekstiliai.

Prastesnės šiuo laikotarpiu 4-5 dienos, kai formuosis Marso-Plutono kvadratūra, tad atsargiau vairuokite, neprovokuokite konfliktų, nekurkite ir neįsitraukite į dramas. Užtat puikus bus savaitgalis, 8-10 dienos, palankios daugeliui veiklų, ypač aktyvioms - sportui, įkvėptai kūrybai, įvairiems renginiams, susitikimams. Darbiniams reikalams, sandėriams, verslui, finansams, investicijoms geriausios 12 (po pietų) -13 dienos. Kitas savaitgalis (16-17 dienos) puikus kelionėms, kultūriniams reginiams, poilsiui su šeima, namų įsirengimui.

19d. astrologinis fonas gan ryškiai keisis: taps daug aktyvesnis, sumažės abejonių,  atsiras daugiau drąsos ir energijos imtis veiklos. Tai sąlygos keletas veiksnių: Merkurijus ims judėti tiesiaeigiai ir Marsas pereis iš silpnos į stiprią poziciją (iš Svarstyklių į Skorpioną), taigi mąstymas taps aiškesnis, atsivers užsistovėjęs bendravimas, užstrigę dokumentų tvarkymo reikalai, tad geras metas pasirašyti sutartims, užmegzti naujiems ryšiams ar įtvirtinti seniesiems po peržiūros, viešinimui, savo veiklos pristatymui, kelionėms. Marsas suteiks pasitikėjimo savimi, drąsos tai realizuoti, aktyvins verslo sferą. Geriausios  šiuo laikotarpiu 20-21 dienos, palankios darbiniams reikalams, nekilnojamojo turto operacijoms, studijoms.

II dalis Šauliškoji 22-30d.

Aktyvumą skatins ir Saulė, 22d. pereinanti į atvirą, ugninį, ekspansyvų Šaulio ženklą. Tačiau reikėtų suvaldyti agresiją, nesierzinti ir neskubėti 23-25 dienomis, šis laikas netinkamas jokiems svarbiems darbams ar sprendimams. Viena vertus, Mėnulis jau bus tam per senas, kita vertus, 24 dieną formuosis dirgli, įtampas kelianti Marso-Urano opozicija, galinti pakenkti tiek santykiams, tiek sveikatai, skatinanti skubėjimą, traumas, konfliktus, užsispyrimą, savivaliavimą, o kaip tik to reikėtų vengti.

Svarbiems sprendimams  geriau palaukti jaunaties, kuri bus lapkričio 26d., o naujiems  darbams bei veiklos pristatymui, susitikimams geriausios dienos šiuo laikotarpiu 28-30.