Kas lemia sėkmę Saulei keliaujant į Skorpionu?

Astrologinės prognozės: Saulė Skorpione
Saulė Skorpione
29 Spa 2019

Kas lemia sėkmę, Saulei keliaujant Skorpionu

/
Posted By

Spalio 23 dieną Saulė pereina iš diplomatiško, taikaus Svarstyklių ženklo į aistringą, paslaptingą  Skorpioną,  kur jau yra Venera ir Merkurijus. Taigi Skorpionas šiuo metu yra ypač išryškintas. Apie šį ženklą sklinda turbūt daugiausia gąsdinančių gandų, o tai yra puikus, galingas zodiako ženklas, galintis mus daug ko išmokyti. Taigi kam jis palankus ir kam grėsmingas? Ko reikia, norint tikėtis sėkmės, Saulei (su kitų planetų draugija) keliaujant Skorpionu?

Saulė Skorpione

Saulė, perėjusi į Skorpioną, nukreipia mūsų sąmonę vidinio pasaulio, vidinės jėgos link. Mat Skorpiono ženklą valdo dvi kovinės planetos - Plutonas ir Marsas, susijusios tiek su išorine, tiek su vidine jėga, drąsa,  didelėmis energijomis. O egzaltuoja Uranas - su įžvalga ir laisve susijusi planeta.

Kas lemia sėkmę Saulei keliaujant Skorpionu?

Vidinė jėga.  Sėkmę lemia nebe tiek išoriniai dalykai, diplomatija, etiketas, gero tono bei stiliaus taisyklės (kaip Saulei esant Svarstyklėse), bet į vidinė jėga. Apie ją nekalbama - ji tiesiog juntama. Kaip ją sukaupti?

 • Neplepėti, atsisakyti tuščio bendravimo, nesigirti savo planais. Energija nesukaupiama, jei žmogus ją švaisto šen ir ten. Visų pirma kalbėdamas apie tai, ką darys, išviešindamas savo planus, apskritai plepėdamas, girdamasis. Juolab, kad šiuo metu ir Merkurijus, susijęs su  bendravimu, yra Skorpione, to nereikėtų daryti. O kaip tik pasimokyti iš Skorpiono, to didžiojo mago, kad pirma reikia padaryti veiksmą ir net padarius dar neskubėti apie tai kalbėti, kol rezultatas dar neįsitvirtinęs. Kas jau kas, o Skorpionas gerai žino, kokią griaunančią jėgą turi pavydas, net ir nesuvoktas (tai liaudiškai vadinama nužiūrėjimu).
 • Neleisti sau savęs gailėti. Tai tik švaisto energiją, daro žmogų silpnesnį. Pasigraudenti galima, kai viskas einasi neblogai, o  kai išties yra išbandymai, savęs gailėjimas yra prasčiausias sprendimas. Geriau jau pajuokauti iš savo problemų - tą, beje, Skorpionai mėgsta daryti tiek kalbėdami apie savo, tiek apie kitų bėdas. Kaip bebūtų paradoksalu, pajuokavimas leidžia pažvelgti į situaciją iš aukščiau, iš dvasios perspektyvos, pažadinti savyje dvasios karį ir nuspręsti nebebūti auka, pasekme. Aišku, svarbu, kad tas juokas būtų ne piktas, o tiesiog žadinantis, padedantis išlįsti iš graudžių emocijų.
 • Pasitikėti dvasia, jos vedimu, pakviesti ją į savo gyvenimą. Ir pakviesti drąsiai, neabejojant (abejojantis žmogus sunaikina tai, ką jis daro).
 • Prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir jų pasekmes. Atrodytų, kaip galima prisiimti atsakomybę už viską, juk gali būti nenumatytų aplinkybių? Tačiau kai žmogus prisiima atsakomybę, sustiprėja ir jo paties sąmonės, tiek pasąmonės dėmesys, tarsi įvyksta mobilizacija. Kita vertus, atsakingas žmogus gauna daug stipresnį palaikymą iš aplinkos - tiek iš materialaus, tiek iš dvasios pasaulio.

Įžvalgumas. Norint ugdyti įžvalgą, reikalingas neprisirišimas. Didelis noras ar baimė trukdo įžvelgti, kaipgi yra iš tiesų. Tad norint ugdytis įžvalgumą, reikia visų pirma didinti ir neprisirišimą. Bailus žmogus nevertas įžvalgos - tai jį tik griautų, keltų dar daugiau baimių.

Drąsa, gebėjimas nesutrikti ekstremaliose situacijose. Sėkmė, Saulei perėjus į Skorpioną,  labai priklauso nuo ramios drąsos, gebėjimo nepasimesti ekstremaliose situacijose. Todėl visiems gerai turėti nuostatą, kad "kas benutiktų, susitvarkysiu su šia situacija", - tada gal ir pačios situacijos neprireiks.  Ir atvirkščiai: jei bijosite, kaip tik gali kilti noras jus gąsdinti, jei jau tam nusitekę.  Tad baimė šiuo laikotarpiu būtų prasčiausias sprendimas. Skorpionas negerbia silpnų ir gailėjimasis jam nebūdingas. Kodėl? Nes, jo nuomone, tai paverčia žmones silpnais. Galima diskutuoti, taip yra ar ne, tačiau tokia Skorpiono logika. Ir ją taip pat galima (ir reikėtų) suprasti, norint šiuo periodu sėkmės.

Energijų (taip pat ir aistrų) suvaldymas,  mokėjimas jas nukreipti norima linkme.  Šiuo metu palanku mokytis valdyti savo energijas, dirbti šiame lygmenyje. Tą galima daryti įvairiais būdais: tiek per chatha jogą, tiek kovų menus, ciguną ar dvasines praktikas.

Išdrįsimas pamatyti ne tik kitų, bet ir savo ydas, ryžtas jas transformuoti, paversti dorybėmis, stiprybėmis. Tai puikus metas pareikalauti iš savęs, priimti iššūkį. Galima prisiminti posakį:  "Visos pergalės pirmiausia įvyksta mumyse. Paskui jau išoriniame pasaulyje".

Visi šie dalykai yra aiškūs žmonėms, kurių veiklos susijusios su Skorpiono raiška: stambiesiems verslininkams, magams, chirurgams, kovų menų meistrams.

Neharmoninga Skorpiono raiška

 • Pavydas, kerštingumas
 • Gašlumas, paleistuvavimas
 • Sadizmas, kandumas
 • Kvaišinimasis, mėgavimasis tamsiąja puse
 • Perdėta rizika

Harmoninga Skorpiono raiška

 • Rami drąsa, atsparumas, pergalingumas
 • Vidinė jėga, gebėjimas suvaldyti galingas energijas
 • Gilios įžvalgos, gebėjimas veikti energijų lygmenyje
 • Gebėjimas transformuoti tiek save, tiek kitus
 • Efektyvus veikimas ekstremaliose situacijose
 • Ištikimybė tiems ir tam, kas svarbu, principų laikymasis

Palankios veiklos, sritys

Skorpiono ženklas susijęs su stambiuoju verslu bei finansais, chirurgija, kuro bei atliekų perdirbimo pramone, santechnika, jėgos struktūromis, ypač slaptomis, ezoterika,  kovų menais, tad šios sritys tampa svarbios, įgauna jėgą. Jei aktualu pradėti veiklas šiose srityse, tam palankus metas.

Kuriems zodiako ženklams palankus metas

Sėkmingesnis šis laikas vandens ženklams - visų pirma Skorpionui, taip pat Vėžiui, Žuvims, pasižymintiems intuicija, mokantiems saugoti paslaptis, aišku, jei tik šie nebus per daug baimingi. Geras taip pat Ožiaragiui, neblogas Mergelei. Sudėtingesnis laikotarpis Liūtui, mėgstančiam veikti atvirai, Vandeniui bei Jaučiui, jei šis nesugebės pasitelkti partnerio palaikymo.

Kas šiuo metu nepopuliaru, neveiksminga?

 • Baimingumas.
 • Manieringumas.
 • Sentimentalumas.
 • Formalumas.
 • Paviršutiniškumas.
 • Naivumas.

Ten, kur kiti bijo eiti, eina Skorpionas. Tad jei norite sėkmės, Saulei keliaujant Skorpionu, atsigręžkite į dvasios jėgą, sukaupkite ją, pakvieskite ją į savo gyvenimą. Tapkite  magu, dvasios kariu, mokykitės  pasverti riziką, prisiimti jos tiek, kiek reikia, ne daugiau, ne mažiau, išlaikyti paslaptis, transformuoti silpnybes į stiprybes be savigailos, su ramia stiprybe, ištikimybe savo principams bei artimiems žmonėms.

To visiems ir linkiu.

Lapkričio astrologinę prognozę rasite čia: