Jaunaties Skorpione meditacija

Dvasinės praktikos
jaunatis skorpione
25 Spa 2019

Jaunaties Skorpione meditacija

/
Posted By

Tu savo gyvenimą turi? Turi? Jis tavo. Ar kieno? Tavo. Visas? Tikrai visas visas visutėlis ištisai tavo? Atsakyk. Ne, tu ne man - tu sau atsakyk.

Kiek tavo gyvenimas -   tavo tėvų, vaikų, partnerio, kaimynų, bendradarbių, bendramokslių, draugų ir priešų, kiek jis to gatvės praeivio žvilgsnio, tos kadaise mestos frazės: "Tu neturėtum. Tai ne tavo. Tai ne tau. Šito jau per daug, šito jau per daug, šito jau per daug." Ko per daug? O ko per daug, jau nebeatsimeni, bet dabar jau ir nebėra per daug. Nebeliko per daug.

Ką tu darai su savo gyvenimu.  Tu kasdien savo gyvenimą gyveni ar ko nors kito? Va, atsibudai, atmerkei akis  ir pasitikrink - tavo gyvenimas ar ne tavo? Geri kavą, uždarai duris, graibai kišenėj rakto - dar tavo? O už durų  šaltukas žnaibo žandus, automobiliai zuja savo keliais, meti žvilgsnį į laikrodį,/telefoną, spaudi automobilio akceleratorių, o gal spraudies į sausakimšą autobusą, ech, vėluoju, kamštis, skubi, skubi, skubi, gal net nusikeiki.  Ar dar tai tebe tavo gyvenimas? Ar jau praeivių žvilgsnių, tos nepatogiai  įremtos alkūnės autobuse, to užkimšusio eismą žioplio, o paskui jau darbas, jau  mandagumų leksikonas, ar jau tie nesuskaičiuojami susitarimai, kompromisai, tie "patogu-nepatogu", tie "ai, kas bus", tie, "ai, tiek to", ir  "pavargau, pavargau, pavargau"...

Kaip čia yra: gyveni, kad gyventum,  ar dėl to, kad įpratai gyventi? Turi tą vienintelį- nevienintelį, pakartojamą- nepakartojamą, tą brangenybę, tą aistrą, bet kažkaip nepastebimai automatizuoji, racionalizuoji, kad lengviau, patogiau būtų gyventi ir upss, jis jau eina be tavęs.  Rieda be tavęs - lyg pats sau. Šalia. Kažkaip.

Tai gal susigrąžink. Pasivyk. Pasiimk tą jėgą, pasiimk tą aistrą, pasiimk tą grožį ir tą įkvėpimą. Tą galią, kuri yra tavo - tik tavo. Pasiimk sau savo gyvenimą. Jis tau iš prigimties priklauso - niekam kitam, tik tau. Jis nepriklauso  nei tavo tėvams, nei vaikams, nei tavo šiandien kažko nepatenkintam viršininkui, nei klientams, nei bendradarbiams, netgi nei tavo draugams (juo labiau - priešams!), jis nepriklauso jokiems vertintojams, kas jie bebūtų. JIS PRIKLAUSO TIK TAU. IR ŠVENTA.

Sustok, atsigręžk ir pasikviesk savo gyvenimą, savo jėgą. Iš visur, kur išbarstei, kur atidavei, išsižadėjai susigėdinęs ar sugėdintas, išsigandęs ar išgąsdintas, ar supykęs. Atsiimk savo gyvenimą iš tos kadaise mokyklos koridoriuje skaudžiai pastūmusios draugės, iš to bendraklasio pašaipaus žvilgsnio ar iš bendradarbės kuždėjimo, kad tavo lūpdažis ne toks,  atsiimk jį iš tos tuštybių mugės, iš tų smulkmenų balagano - taip, taip ir paties sukurto taip pat. Atsiimk iš savo baimių sandėliuko, išvaduok jį iš nuoskaudų belangės, iš įsižeidimų vienutės. Gal ji ir prašmatni, ta vienutė, bet vis tiek kalėjimas. Dūsta ten jėga, dūsta ten gyvenimas.  Ir kada ten užgrūdai,  kodėl ir kam? pats užgrūdai, pats ir pasiimk.

Pasakyk sau:

Įkvepiu savo gyvenimą. Įkvepiu savo jėgą. Išskleidžiu savo gyvenimą. Išskleidžiu savo jėgą. Kvėpuoju savo dvasios jėga. Kvėpuoju savo gyvasties šviesa. Leidžiu jai sugrįžti į mane, leidžiu išvalyti tai, kas svetima, nereikalinga

Leidžiu mano savasčiai tekėti mano gyslomis, leidžiu mano savasčiai tekėti mano venomis, mano energijos kanalais. Leidžiu mano savasčiai perpildyti mane, lietis per mane, skleistis per mane.

Leidžiu gyvasčiai priplūsti į mane, leidžiu jėgai grįžti į mano gyvenimą, į mano sprendimus, į mano kūną, į mano sielą, į mano protą. Leidžiu mano dvasiai sugrįžti į mane. Į mano gyvenimą, į mano sielą, į mano protą. Leidžiu mano dvasios jėgai sugrįžti į mane. Leidžiu sau būti jėgoje. Dvasios jėgoje, kūno jėgoje, proto jėgoje. Ramioje, drąsioje jėgoje, labai labai ramioje jėgoje. Išmintyje, meilėje, galioje.

Pamatyk išsiskleidžiančius šviesos siūlus, šviesos gijas nuo tavęs į visas šalis, į tave iš visų šalių. Jos pulsuoja, jos alsuoja, jos atgyja, jos gyvena, skleidžiasi per tave, jos šviečia per tave.

Leisk sau pamatyti visą pasaulį kaip šviesos pasaulį. kaip šviesos gijų pasaulį. Nes jis iš tiesų toks ir yra.

Leisk pasauliui būti magiškam, nes toks jis iš tiesų ir yra. Leisk sau būti magiškam, nes tu  toks iš tiesų ir esi. Jei nepasirinksi kitaip. Tai gyvenk dvasioje, tai gyvenk jėgoje, ramioje, drąsioje jėgoje, gyvenk meilėje, gyvenimo aistroje, tikrume, magijoje. savo magijoje, savo savastyje, savo aistroje, savo meilėje, savo tikrume.

To visiems linkiu. Sau irgi 🙂

Geros jaunaties Skorpione.

Ji bus spalio 28d. 05:40val.jaunaties metu Saulė ir Mėnulis formuos opoziciją į Uraną, tad labai svarbu išlaikyti ramybę, neskubėti, nesidirginti. jaunatis Skorpione - vidinės jėgos sutelkimo, išgryninimo metas. Tegul ta jėga būna rami.

Ką daryti ir ko nedaryti per jaunatį (plačiau) rasite čia: