Spalis - puikus mėnuo išmintingiems, giliems, kūrybingiems

Spalio astrologinė prognozė
spalio astrologinė prognozė
1 Spa 2019

Spalis – puikus mėnuo išmintingiems, giliems, kūrybingiems

/
Posted By

Spalis skorpioniškai-svarstykliškas mėnuo -  produktyvus, kūrybingas, gilus. Dauguma planetų judės tiesiaeigiai, nesiformuos ilgalaikių įtemptų aspektų, taigi tai vienas geriausių mėnesių svarbių darbų pradžiai bei savo veiklos pristatymui, įvaizdžio kūrimui, kūrybai, verslui, sutartims, juridinių reikalų sprendimui.

Šis mėnuo suteiks ir pakankamai kūrybingumo, ir gelmės, ir išminties, ypač bendravimo, santykių srityje - tik mokėkime į tai atsigręžti, tuo pasinaudoti.

Suderinti išorinį žavesį, patrauklumą, tinkamą įvaizdį ir bendravimą su vidine jėga, įžvalga, giliu požiūriu ir yra šio mėnesio sėkmės garantas.

Artimųjų planetų pozicijos spalio mėnesį

Marsas, išreiškiantis veikimo principą,  beveik visą mėnesį (nuo 4 dienos) bus Svarstyklėse, silpnoje pozicijoje, valdomoje Veneros, tad reikėtų suvokti, kad pagrindinis veikimo būdas turėtų būti per santykius, diplomatiją, gebėjimą susitarti, padaryti gerą įspūdį per tinkamą įvaizdį, patikimumą, lojalumą, pažintis, tiesiog per žavesį, taktiškumą. Tokia pozicija palanki meninkams, teisininkams, įvairioms prezentacijoms. Juolab, jog didžiąją mėnesio dalį, kaip ir įprastai,  Saulė taip pat kelias Svarstyklėmis, o nuo 16 dienos Į Svarstykles įeis ir Selena, nuspalvindama šį ženklą palaimos šviesa, drauge palaimindama ir tuos, kurie siekia taikos, o ne karo, kurie skleidžia harmoniją, pusiausvyrą, kurią grožį.

Greta to didžiąją mėnesio dalį Merkurijus (nuo 3 dienos) ir Venera (nuo 8 dienos) keliaus Skorpiono ženklu, į kurį, kaip ir įprastai, mėnesio pabaigoje (23 dieną) pereis ir Saulė, persverdama energijas iš svarstykliškų į skorpioniškas. Šios planetos suteiks gelmės, protą darys intuityvų, o meilę - aistringą. netgi provokuojančią. Jos gražiai derės su planetų sankaupa Ožiaragyje (Saturnu ir Plutonu), tad tai suteiks santykiams bei susitarimams jėgos bei ilgalaikį pagrindą.

Apie Venerą Skorpione rasite čia:

Kaip geriausiai gali reikštis šios pozicijos?

Kaip kūrybingumas ir aistra, grožio kūrimas dermėje su vidine jėga, intuicija, giliomis dvasinėmis patirtimis. Tokiu metu gali gimti nuostabūs meno kūriniai, atveriantys pasąmonės gelmes, gilias dvasines patirtis. Santykiai gali įgyti gelmės ir aistros, versle gali būti sudaromos ilgakaikės sutartys, suformuojamas ilgalaikis bendradarbiavimas.

Kaip prasčiausiai gali reikštis šios pozicijos?

Kadangi ir Marsas, ir Venera didžiąją mėnesio dalį bus silpnose pozicijose - Marsas moteriškoje, Venera vyriškoje,  - todėl moterys ir vyrai gali tarsi kiek apsikeisti vietomis ir dėl to abeji tapti kiek kompleksuoti. Moterims gali atrodyti, kad joms reikia reikštis kažkaip aršiau, o vyrams lyg ir stigti jėgos.

Ką daryti, ko vengti?

  • Reikėtų įdėti pastangų, kad tai negriautų santykių. vyrams gal kiek ramiau pažvelgti į moterų aistringus išpuolius, o moterims nepersistengti ir pernelyg nespausti vyrų rodyti iniciatyvą ar prikaišioti dėl jos trūkumo. Tada mėnuo gali būti visai geras santykiams sustiprinti, nes Venera bus gražiame santykyje su Saturnu.
  • Pasitelkti diplomatiją, pasirūpinti savo įvaizdžiu.
  • Pasikliauti intuicija, įsiklausyti į ją.
  • Laikytis lojalumo, ištikimybės, diplomatijos ir santūrumo bendraujant.

Spalį galima būtų padalyti į keletą dalių.

I svarstykliškoji (1-8 d.)

Čia klestės svarstykliškos energijos, joms plėtrą suteiks ir augantis Mėnulis. Venera dar bus Svarstyklėse, savo stiprioje pozicijoje, tad naudokitės proga kurti  ir skleisti grožį. Tai puikus metas  meilei (vestuvėms, sužadėtuvėms, pasimatymams), meno,  kultūriniams renginiams, grožio procedūroms, įvaizdžio atnaujinimui, pirkiniams, ypač susijusiems su grožiu.

Prasčiausia bus 7 diena.

Griausios -2,3,8.

Apie Venerą Svarstyklėse rasite čia:

Šis laikotarpis palankiausias oro ir ugnies ženklams.

II svarstykliškai-skorpioniška (9-23d.)

Tai produktyvus  laikotarpis, puikus verslui, svarbioms sutartims, naujiems darbams, gilioms dvasinėms patirtims, vidinės jėgos kaupimui, realizavimui. Jame bus gražus vandens ir oro, In ir Jan energijų balansas, tad užteks ir jautros, intuicijos, ir gebėjimo bendrauti, susitarti, patraukliai pristatyti savo veiklą, energijos siekti savo tikslų. Augantis Mėnulis teiks plėtrą verslui, kūrybai, bendradarbiavimui.

Sudėtingesnės bus 13-14 dienos - pilnaties maksimumas,

Geriausios - 9,10, 15,16,19,23.

Šis laikotarpis palankus visų stichijų ženklams.

III skorpioniškoji (24-31d.)

Čia persvarą įgis Skorpionas, išryškindamas slaptumą,  vidinę jėgą, gebėjimą kelti ir priimti iššūkius, veikti energijos lygmeny. Deja, Mėnulis bus jau senas arba visai jaunas, tad netinkamas naujiems darbams, o tik tęsti pradėtiems.

28 dieną bus jaunatis Skorpione, deja, jos metu veiks keletas įtemptų aspektų (Marso-Saturno kvadratūra ir Saulės-Urano opozicija), tad 26-28 dienomis reikėtų ypač atsargiai vairuoti bei elgtis su elektra, nepasiduoti nerimui, skubėjimui, vengti traumų, konfliktų - sprogimų, lūžių ir smūgių tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Patausoti kaulų bei nervų sistemą, santykius - tiek asmeninius, tiek dalykinius.

Mėnesio paskutinę dieną Merkurijus pasisuks retrogradiškai, dar labiau skatindamas peržvelgti savo mintis, santykius, sprendimus, atsigręžti į vidinį pasaulį.

Prasčiausios dienos: 26,27.

Šis laikotarpis palankesnis vandens ir žemės stichijų ženklams, tačiau svarbesnei veiklai tinkamos nebent 24 arba 30 dienos.