Venera Svarstyklėse - puikus metas meilei ir grožiui

Astrologo patarimai
venera svarstyklėse
18 Rgs 2019

Venera Svarstyklėse – puikus metas meilei ir grožiui

/
Posted By

Rugsėjo 14 dieną Venera perėjo į Svarstykles, beje drauge su Merkurijumi. Čia ji savo valdose, stiprioje pozicijoje, tad tai puikus metas skirti dėmesio ir laiko grožio puoselėjimui, santykių užmezgimui bei harmonizavimui. Venera yra stipri ir Jaučio zodiako ženkle, tečiau ten ji pirmapradė, spindi savo gamtos duotu grožiu, o čia dar, be jo, įgyja ir stiliaus jausmą, ta tikrą rafinuotumą, išgryninimą. Meilėje svarbus tampa takto jausmas, diplomatija, gebėjimas tinkamai atlkiepti, įsiklausyt.

Venera susijusi su trimis pagrindinėmis sritimis: meile, gerove ir grožiu. O kas gi to nenori? Tad gerai yra išnaudoti stiprią Veneros poziciją  tiek kurti grožiui bei tobulinti savo įvaizdžiui, tiek meilei, santykiams užmegzti bei harmonizuoti.

Grožis, stilius, įvaizdis

Taigi, kol Venera yra Svarstyklėse (iki spalio 8 dienos), puikus metas grožio procedūroms, mokytis gero stiliaus, atnaujinti savo garderobą, pasidomėti makiažo paslaptimis ar mados tendencijomis. Tai lengviau tampa net ir toms (ar tiems), kas šiais dalykais paprastai apskritai nesidomi. Šiuo metu savaime išryškėja geros išvaizdos, įvaizdžio svarba tiek kasdieniame gyvenime, tiek darbe ir noras tai tobulinti.
Tai palankus metas tiek pačiam kurti, tiek įsigyti meno dirbinius. Tai puikus metas dizaineriams, mados kūrėjams.
Skirkite laisvalaikį geram menui - koncertui, spektakliui, meno galerijai.

Gerovė

Kai Venera stipri ir harmoninga, palanku įsigyti jums reikalingus pirkinius, ypač susijusius su grožiu, nusipirkti gerą daiktą už gerą kainą. Kai Venera neharmoninga, paprastai išlaidaujama be reikalo arba nusiperkami netikę daiktai, patiriami nuostoliai. Šis laikotarpis tinka įsigyti būtent daiktus, susijusius su grožiu, reprezentacija, įvaizdžiu.

Meilė, santykiai

Kai Venera keliauja Svarstyklėmis, puikus metas užmegzti, stiprinti santykius. Arba harmonizuoti, jei jie nekokie. Tokia Veneros pozicija suteikia supratingumo, diplomatijos, juolab, jog šiuo metu ji keliauja Svarstyklėmis drauge su Merkurijumi. Tai suteikia iškalbos, didina komunikabilumą.

Norint gerų santykių, svarbu įsiklausyti į partnerį, jo poreikius, svarbu taikumas, noras suprasti, išklausyti kitą pusę, ramiai išsakyti savo poreikius, siekti balanso., mandagiai, geranoriškai bendrauti.

Taigi šis metas geras tiek užmegzti naujas pažintis, sužadėtuvėms, vestuvėms, tiek susitaikyti, rasti kompromisą seniems partneriams, tiek partnerystei darbe stiprinti.

Kurios dienos tam tinka?

Tiesa, visiems šiems dalykams tinka dienos, kai Venera daro gerus aspektus, o netinka - kai ji daro prastus (arba bendras fonas yra blogas).

Taigi palankios dienos meilei, gerovei, pirkiniams, reprezentacijai, grožiui - rugsėjo 19, 20, 29 (sekstilis su Jupiteriu), spalio 2,3,4 (geri aspektai su Mėnuliu).

Nepalankios - 22-23, 25-26 (kvadratūra su Saturnu), 28, rugsėjo 30-spalio 1 (kvadratūra su Plutonu), 7.

Kaip susidraugauti su Venera, rasite čia;

Apie Veneros reikšmes zodiako ženkluose rasite čia: