Astrologijos mokslo metai prasideda

2019-2020 astrologijos mokslo metai
Astrologijos kursai 2019-2020
5 Rgs 2019

Astrologijos mokslo metai prasideda

/
Posted By
Galbūt pribrendote sistemiškai mokytis astrologijos ar tęsti jos studijas, o gal tiesiog norėtumėte ateiti į astrologijos paskaitas, susipažinti su jos teikiamomis galimybėsmis pažinti save ir pasaulį – apie astrologijos ir kasdienio gyvenimo sąsajas. Taigi jūs galite įsijungti į studijas labai įvairiai.

Norintiems pradėti studijas

I kursas (seminaras-webinaras) .Dabar tai galite padaryti  lengvai ir paprastai – nuo rugsėjo 20d. startuoja I kursas webinaras. Kaip parodė praeitų metų praktika, tai paprastas ir patogus būdas mokytis astrologijos. Kursai vyksta per Zoom platformą, gyvai, vieni kitus matome per ekranus, sutaupomas laikas atvykimui, tad netgi vilniečiai dažnai renkasi šį būdą kaip patogesnį. Šiame kurse galima dalyvauti tiek webinariniu, tiek seminariniu būdu, atvykstant į užsiėmimus Vilniuje. Jei norite dalyvauti, registruotis reikėtų nedelsiant.


Norintiems tęsti studijas

III kursas. Nuo spalio 5 dienos prasidės III kursas, kurio kai kurie jau senokai laukėte. Jis skirtas baigusiems Į ir II Gyvosios astrologijos kursus. Jame gilinsimės į prognozavimo bei rektifkavimo klausimus. Šiuo metu vyksta registracija. 
II kursas bus formuojamas priklausomai nuo poreikio (šių metų rudenį arba kitų metų sausio pabaigoje).
Praktikumas. Be to, kiekvieną mėnesį baigusiems Gyvosios astrogijos kursus vyksta Praktikumai, padedantys  pajusti, suvokti astrologijos aktualijas, planetų pozicijas, gauti atsakymus į kylančius klausimus. 

Besidomintiems astrologijos galimybėmis

Nuo šio rudens pradedamas paskaitų ciklas „Astrologija ir gyvenimo aktualijos“. Jame visiems suprantama kalba bus aptartos santykių, veiklos, pašaukimo, finansų, sveikatos bei kitos aktualijos, žvelgiant iš astrologijos pozicijos (datas netrukus rasite svetainėje www.astrodaiva.com)., tad į paskaitas gali ateiti visi, pasirinkdami aktualią temą.

Iki susitikimų.
Prasmingo rudens, įdomių atradimų!