Rugpjūtis - puikus mėnuo poilsiui, meilei, kūrybiniam darbui

Rugpjūčio astrologinės aktualijos
Rugpjūtis
3 Rgp 2019

Rugpjūtis – puikus mėnuo poilsiui, meilei, kūrybiniam darbui

/
Posted By

Puikus mėnuo poilsiui, kūrybai, darbui. Po liepos mėnesio užtemimų pagaliau galima ir pailsėti, ir atsidėti kūrybai, ir imtis naujų darbų.
Rugpjūtis šiemet pasidalija į keturias dalis.

I dalis. 1-10d. Kūrybos impulsas.

Ji prasideda jaunatimi rugpjūčio 1 dieną. Augimo jėgą paskatina ne tik jaunaties momentas, nuo kurio išsiskleidžia nauja istorija, bet ir tai, kad Merkurijus beveik tuo pat momentu ima judėti tiesiaeigiai. Tai puikus metas kurti planus, apgalvoti, naują veiklą, ypač jei ji susijusi su kūryba, ir jos imtis.  Kam buvo užstrigę dokumentų tvarkymo reikalai, jie turėtų pajudėti į priekį. Svarbių darbų pradžiai geriausia šiuo laikotarpiu 8 diena, kai tebeveiks du trinai į Jupiterį: Saulės ir  Veneros, lankūs gerovei, autoritetui formuoti. Vis dėlto šis laikas geriausias ne darbui (rutiniškai dirbti visai nesinorės), o šventėms, įkvėptam poilsiui, kūrybai, meilės pasimatymams, sužadėtuvėms, vestuvėms ir apskritai meilės atgaivinimui, jei jie priblėsę. Moterų ir vyrų santykiai bus aistringi, juose svarbu garbė, kilnumas, gražūs mostai (na, kartais gali sukilti ir ambicijos). O kūryba gali prabusti ir tuose, kam šiaip jau sunku ją pažadinti, tad naudokitės proga: šokite, pieškite, tapykite, dainuokite, kurkite filmus, na, negali žinoti, kam kokia forma ji ateis.

Šis laikotarpis palankesnis ugnies ir oro ženklams.

II dalis.11-18d. Liūtiškoji. Kūrybos plėtra.

Taip retai būna, kad tiek planetų atsidurtų viename ženkle (prie artimųjų planetų sankaupos Liūte 11d. prisijungs ir Merkurijus). Liūte šiuo laikotarpiu bus visos artimosios planetos: Saulė, Merkurijus, Venera, Marsas. Taigi ir suvokimo, ir mąstymo, ir veikimo bei magnetizmo principai bus liūtiški. Norint sėkmės, svarbu kūrybingumas, dosnumas, šiluma, pasitikėjimas savimi, gebėjimas kurti džiugią, šventišką atmosferą. Be to, šis laikotarpis ir suteiks šias savybes net tiems, kuriems tai menkai sekasi.

Šiuo laikotarpiu svarbių darbų pradžiai puiki 14 diena. Tai, ką darysite, turės savybę įsisukti, kartotis ateityje.

Šis laikotarpis palankesnis ugnies bei oro ženklams.

III dalis. 18-23d. Liūtiškai-mergeliška. Ir darbui, ir poilsiui.

O 21-22 dienos vienos geriausių per visą vasarą, palankios tiek finansiniams reikalams, spręsti, tiek teisminiams procesams, sutartims pasirašyti, tiek įkvėptai kūrybai, naujo kolektyvo subūrimui ar perėjimui į naują darbą, persikraustymui, kelionėms. Jose gražiai dera kūryba ir profesionalumas, darbingumas, nes nuo 18d. į Mergelę perėjęs Marsas, nuo  21d., Venera,  o nuo 23d. ir Saulė, persverdama aktualijas nuo džiugaus kūrybingumo  dalykiškumo link.

Šis laikotarpis palankus visiems ženklams.

III dalis. 23-31d. Mergeliškoji. Metas kibti į darbus.

Saulei perėjus į Mergelę vyks ir grįžimas iš šventės į realybę, iš atostogų  – į darbus. Mėnulis jau bus senas, dylantis, tad iš šio laikotarpio naujų darbų pradžiai palankios  nebent 25, 26 dienos, su sąlyga, kad tai ilgai brandinti sumanymai, kad jiems gerai pasiruošta, tereikia išbaigti.  29 dieną į Mergelę iš Liūto pereina paskutinė planeta, Merkurijus, galutinai nukreipdama mintis darbų link, suteikdama blaivumo, dalykiškumo, greitos orientacijos. Na, o 30 dieną bus jaunatis Mergelėje, pradedanti  naują ciklą: darbingą, dalykišką, nukreipiantį į kasdienius darbus, pareigas. Taigi vasara baigėsi, laikas kibti į darbus.

Šis laikotarpis palankesnis žemės ir vandens ženklams.

Trumpi patarimai:

  • mėnesio pradžia palanki šventėms ir poilsiui; pabaiga – darbams, visas mėnuo – meilei, kūrybai.
  • patausokite širdįį, kraujotakos sistemą;
  • pasisaugokite gaisrų, būkite atsargesni su ugnimi;
  • suvaldykite ambicijas, puikybę;
  • atsisakykite niūrumo, priekabių;
  • dosnumas, atvirumas, džiugumas, pasitikėjimas savimi bei Kūrėju (taip pat ir savyje), atsivėrimas kūrybai  – šio mėnesio sėkmės garantas.

To visiems ir linkiu: ilsėtis karališkai, mylėti didingai, kurti artistiškai, darbuotis profesionaliai, įkvėptai.

Plačiau apie Saulę Liūte rasite čia:

Liūto jaunaties meditaciją rasite čia: