Ką mums suteikia saulė Liūte?

Astrologinės rekomendacijos
Liūto zodiako ženklas
31 Lie 2019

Ką mums dovanoja Saulė Liūte?

/
Posted By

Koks gi tai laikotarpis?

Pati vasaros kaitra, pats saulės dosnumas, netgi perteklius, kai ji keliauja Liūto ženklu (07/23-08/23). Avine ji taip pat stipri, egzaltacijos vietoje, bet aštri, akinanti, ne tiek šildanti, kiek verčianti iš koto po žiemos šalčių susitraukusius, išsekusius, išbalusius. Liūte ji kitokia – sodri, dosni, rodos, niekur neskubanti: ilsėkis, džiaukis.  Tai nebe impulsyvios, o fiksuotos, stabilios, valdoviškos ugnies ženklas.

Na, mums atrodo suprantama, kad atostogos vasarą. Bet juk jos ir birželį, ir rugpjūčio pabaigoje būna, tačiau tik Liūte Saulė suteikia tikrąsias atostogas, skatindama džiaugsmą, pramogas. Koks dar darbas?! Įstaigos, nors formaliai ir dirba, tačiau geriau reikalų tuo metu netvarkyti – kam jie rūpi? Vieni atostogauja,  o kurie negali, ilgesingai žvalgosi paplūdimio link ar svajonėse jau planuoja vakarėlį po darbo. Nors prie kokio ežeriuko spėt nušokt, nors balkone šezlongą ištiesus saulutę pagaudyt. Ir nereikėtų šiuo metu planuotis didelių darbų, užsikrauti atsakomybių – atvirkščiai, pats metas lįst iš rūpesčių rutinos, pasidžiaugti gyvenimu, leist sau poilsį, pramogas,  pasisemt energijos, džiugesio iš saulės. Tai pažadins kūrybinį potencialą, užpildys energija, kuris maitins visus metus, virs dideliais darbais. Bet tai paskui – dabar reikia užsipildyti saule.

O kurių darbinė veikla susijusi su pramogų verslu, menu, kūryba – tiems tai pats darbymetis, tik spėk suktis. Fotografams, renginių vedėjams, artistams. Juk visi nori vestuvių, krikštynų ir kitų įmanomų švenčių būtent vasarą.  Visi nori džiaugtis ir kad juos linksmintų, kad lietųsi muzika, dainos, šokiai.  Kūrėjams tai įkvėpimo, savirealizacijos metas. Ir kiekvienas turėtų tapti kūrėju šiuo periodu, atrasti, ką jam gera daryti – ne todėl, kad reikia, o todėl, kad malonu, kad norisi dalytis ta kūryba su pasauliu. Neįmanoma įsivaizduoti šykštaus kūrėjo – tai tiesiog neįmanoma.

Tai va, ne nuodėmė nenorėti dirbti, kai saulė Liūte. Va, nenorėti kurti, nenorėti džiaugtis, tapti tarytum vaiku – didžiausioji nuodėmė šiuo metu. Bambekliai, šalin, netrukdykit džiaugtis gyvenimu.  Tokie žmonės tarytum iškrenta iš dosniosios saulės globos, patys pasmerkdami save tamsai. Liūdesys ir niūrumas nesuderinami su Liūto energijomis.

Na, o rimtai…

Kas būdinga Liūto ženklo atstovams?

Gerosios savybės
 • Dosnumas
 • Gerumas
 • Kūrybingumas
 • Šiluma, nuoširdumas
 • Džiugumas, optimizmas
 • Pasitikėjimas savimi, orumas
 • Garbė, kilnumas
 • Lyderystė, autoritetas, solidumas

Tai įkvėpti vadovai, dosnūs šeimininkai, akivaizdūs lyderiai, kūrybingos asmenybės, aplink  save skleidžiančios kūrybą, meilę, džiugesį. Jie nemėgsta smulkintis, yra ambicingi, plačių užmojų, tačiau ir stabilūs, nes pasitiki savimi ir tuo ką, daro. Jiems tinka arba valdymas, vadovavimas, arba kūrybinė, meninė veikla. Ir vienu, ir kitu atveju tai kūrėjai – grožio, gyvenimo, savo realybės. Tai valdovai, vadovai, lyderiai, mėgstantys prabangą, išskirtinumą, būti dėmesio centre, kas jiems natūralu, savaime suprantama. Ir jie tai puikiai moka, savo žavesiu papuošdami, įkvėpdami bet kokią kompaniją, tapdami jos dvasia. Jie natūralūs ir džiugūs – tarytum šventė, kuri visada šalia, todėl prie jų traukia vaikus. Je puikūs pedagogaI, renginių organizatoriai ir tai daro lengvai, savaime, tarytum žaisdami. Jie turi charizmą, jie moka sukurti šventę visur, kur bebūtų. Šias dovanas jiems suteikia valdovė Saulė ir šiame ženkle egzaltuojantis Plutonas, leidžiantys plačiai išskleisti  savo savastį ir valdyti dideles energijas, dideles žmonių mases.

O nepakenčia jie rutinos, smulkmeniškumo, monotoniškos veiklos, apribojimų, askezės. Priežastis akivaizdi, išmanant astrologiją: šiame ženkle silpnas pozicijas turi Saturnas, Uranas ir Neptūnas. Todėl požiūriai:  „gyvenimas – tai pareiga“, „reikia taupyti, susispausti, apriboti save“, „reikia aukotis“ kelia  nepasitenkinimą. Kam tada gyventi? Geriau jie ieškos, kaip daugiau uždirbti, panaudojant savo gabumus bei žavesį, kad galėtų ne tik prabangiai gyventi, bet ir dosniai dovanoti valdovišku mostu, nesismulkindami. Ir, jei Saulė harmoninga, jie tuos būdus ras, nes jų ženklą valdo ne planeta, o žvaigždė, dieviškai gebanti kurti pati iš savęs bei dovanoti šviesą visatai.

Blogosios savybės, ydos
 • Puikybė, arogancija, panieka kitiems.
 • Despotiškumas
 • Egoizmas
 • Išlaidavimas, resursų švaistymas, parazitavimas

Jie gali tiesiog nematyti kitų žmonių, nenorėti suvokti jų poreikių per savo „karališkąją didenybę“. Jiems tiktų posakis: „Visi lygūs, bet yra lygesnių“.  Puikybė ir arogancija atstumia draugus, o despotizmas pavaldinius bei artimuosius daro šių tironų tarnais, kurie dar tegul džiaugiasi ta garbe, kad jiems leidžia patarnauti. Tai direktoriai, kurie direktoriauja visur ir visiems, žvelgdami iš savo aukštybių, todėl ir neturi draugų, tik pavaldinius.  Na, vis dėlto taip nutinka tik stipraus pažeistumo atveju.

Kaip matome, gerųjų savybių yra su kaupu, o neharmoningas, to siekiant, galima transformuoti, suvaldyti. Juk Liūto valdovė Saulė susijusi taip pat su sąmoningumu, gerumu, nuoširdumu. Tad tereikia tik panorėti. Liūto ženklo atstovui jo ydų geriau nebaksnoti, ypač viešai, jis tai neigs ir užsispirs. Tačiau jei pats panori, jei paliečiama garbė ir gerumas, kilnumas, gali stengtis ir daug padaryti. Į šias savybes ir reikėtų remtis kaip į esmines.

Reziume

Šiuo laikotarpiu reikėtų rasti laiko

 • Pailsėti, negraužiant savęs už tai – darbai palauks.
 • Pabendrauti su vaikais (ir pačiam tapti vaiku).
 • Skirti laiko kūrybai, hobiui (žmogus juk ne viena duona gyvas – jam reikia ir žaidimo!): užsirašykite į kokią meno studiją, nuvykite į kūrybinę stovyklą. Pieškite, tapykite, šokite – išreikškite kūrėją savyje.
 • Organizuoti pramogas, šventes,
 • Tai geras metas ir parodoms, kultūriniams renginiams.
 • Atrasti gydančią juoko versmę. Yra tokia juoko joga! (jei kam toks pasiūlymas atrodo nerimtas).
 • Pasidomėti vadyba, kurti ateities planus (bet su polėkiu, įkvėpimu, ne iš pareigos).